Sprawdź nas też tutaj

News

TPS: „Nie po drodze mi ostatnio z Bonusem RPK”

Radomianin jednak wspiera rapera, bo sam przesiedział za kratami 4 lata.

Opublikowany

 

TPS

Niedługo po tym, jak Bonus RPK podzielił się ze słuchaczami smutną refleksją, że wspierają go już tylko nieliczni raperzy, a jeszcze niedawno połowa sceny stała za nim murem, wpis na FB odnośnie sprawy warszawskiego rapera dodał TPS.

„Odsiedziałem 4 lata i wiem, co to znaczy”

Radomski raper przyznał, że jego obecne relacje z Bonusem nie należą do najlepszych, ale sprawa jest zbyt poważna, żeby kierować się prywatnymi animozjami. – Mimo, że może nie po drodze mi ostatnio z Bonusem RPK, ale temat jest większy niż to, czy się jeszcze lubimy czy nie. Pomówienia – co to ma być, żeby skazać bez dowodów na podstawie zeznań jednego skruszonego przestępcy? Wyobraźcie sobie np., że taki ciężki frajer, żeby uniknąć odsiadki mówi, że to od Was kupował narkotyki. Nie będę teraz się rozpisywał czy ktoś jest winny czy nie, bo nie mi to oceniać, ale jeśli ktoś ma być skazany, to niech udowodnią tę winę podpierając się wszelakimi dowodami, a nie jednym zeznaniem typa, co obsrał gacie i boi się iść do więzienia. Dostałem przez takie coś 5 i pół roku, odsiedziałem równo 4 i wiem co to znaczy. Nie pozwólmy nikomu robić co chce z Naszym życiem i oceniać Nas według swojego widzimisie. Wolności Ludzie! – napisał TPS.

TPS za kratami

Raper opuścił więzienia po czterech latach odsiadki 13 sierpnia 2015 roku. Jakiś czas temu raper udostępnił archiwalny film, na którym widzimy jak opuszcza on zakład karny. – Facjata się cieszy, brama się otwiera – czytamy pod nagraniem.

Więcej o polskich raperach, którzy trafili za kratki przeczytacie tu: Sen o wolności, czyli polscy raperzy za kratami.

 
34 komentarze

34
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Analny

TPS: „Analnie nie po drodze mi ostatnio z Bonusem RPK”

Odb

Analny: nie po drodze mi z Profesorem Nauk.

ProfesorNauk

No nie, bo ja tylko baby w dupke zapinam i to tylko po lewatywie. Kiedyś mi na chuju wyskoczyły jakieś krosty.

Ksiądz Wikary

Na języku ci nie wyskoczyły? Bo słyszałem że i wylizać dupke lubisz po sraniu

Axel GMD

Kurwa chlopaki jem sniadanie

Fifrak

To smacznego! Co dziś na śniadanko? Gówno twarde czy sraka? A może rzygi starego

cydży

TPS – twarz przygłupem skalana

zwrzk

dobra huj w tego tpsa wbijajcie na moja nute i dawajcie lajki wiesniaki
https://www.youtube.com/watch?v=BtF_7Omjboo

PIEKNE WŁOSY MARECZKU

ANALNY NAJLEPSZY UZYTKOWNIK

Bushy

Wypierdalaj już bezbeku jebany

Analny

Mamy 10.05, gdzie są analne newsy o analnych przeróbek?

Tpsreklamowazlidla

Siedział 4 lata bo nawywijał, sami niewinni siedzą

Odb

TPS miał ostatnio drogi bonus w MPK

­­­

dostał trochę makowca do domu, to miłe

Kutanges Mag Ognia z Klasztoru nieopodal Khorinis

Błogosławie cie kurwa w chuj

sedzia stuleya

Prosze o wytlumaczenie jednego z praw ulicy: jesli prawilniak buja sie z lamusem by go wyjebac i zarobic hajs to czy nie zmienia to faktuy ze buja sie z lamusem?

głos rozsądku

Nie ma czegos takiego jak ksiega ulicy, Rogal to wyjasnil niezle ostatnio. Beka z pseudoprawilniakow

Elo

W którym kawałku?

Huj54

Przeprasham

LECHIA

WIELKI GRYPSUJACY, A NIE SIEDZIAL OD DZWONA DO DZWONA?

Gore

lubie jak mnie wala w dupala

Gore

Ty kurwo skończ się podszywać pode mnie. Jak tak bardzo lubisz to cię zerżnę w te dupę i mam nadzieje ze skończysz się podszywać. Pozdrawiam braci metali

Bartłomiej Ciepłota

No i jak tam kurwy z redakcji? Dalej boli was dupsko? Dalej piecze was wejście usb? Co tam Mariuszku Jopie? Pamiętasz jak zrobiłem ci z mordy parking dla pojazdów typu duże skurwysyny? Za tydzień zrobię wam kurwy Armagedon jak jebana Molesta Ewenement. A redaktorze główny tego skurwysyństwa (czytaj: Glamrap) wziąłeś sobie wolne, ale wiedz, że i tak zrobię ci z mordy Głakamole.

Jurekj

Opublikowany 2 godziny temu Przez Mariusz Jop

22:24 7

Piotr

Tak to prawda że unas w kraju pomuwieni to jest chleb powszedni sędziego prokuratury sam przez to przechodzę i to jest jakaś masakra stworzyło sobie państwo miasto zaklamanych frajerów co nawywijaja i zwalaja na nie winnego człowieka bo dostał artykuł 60 to jest jakieś chore kto to wogole wymyślił że można od tak zamknąć bez dowodów tylko pomuwienie się liczy dla sądu i prokuratury nie dowody tylko pomuwienie a gdzie dowody sąd skazuje na doświadczeniu życiowym to na to wygląda że sąd handlowal narkotykami skoro ma doświadczenie i szukają kozlow ofiarnych po to aby sobie podnieść statystykę masakra to ten skład sedziowski co Oliwiera skazał to był zaburzony mocno Murem za Oliwierem i jego rodzina i trzeba walczyć żeby następnego dzieciaka nie po mówił jakiś frajer dety.

UPADŁA GWIAZDA LEDWO ZIPIE

Chuj na Glamrap.pl siedlisko nietolerancyjnych, homofobicznych siejących mowę nienawiści ludzi i redaktorów…

obiektywny

Ciekaw jestem,kiedy glamrap beknie za artykul o galerniku

Aśka

Wasza jazda jest tu bardzo pocieszna,jak i wy sami. Uciepiloście się go,że nie odsiedział do dzwona,taki grypsujący,no cóż pewnie na nogi z chujem po 22 grupował,ale tu już nie o to chodzi.tylko o sam fakt,że siedział i się co to znaczy.A was ilu z piszących tu komentarze siedziało i ilu do dzwona.Bo ja odsiedziałam 5 do dzwona,na wolność wychodziłam z izolatki, żeby pamiętała jak było fajnie,i co w następnym roku, będę miała dopiero zatarcie wyroku,bo minie mi 15 od czasu kiedy wyskoczyłam.A ten wasz Rogal który twierdzi że nie ma, czegoś takiego jak księga ulicy,to niech zawiesi,bo akurat on ma takie pojęcie o tym,jako Mokotwski, gdzie oni prawie od samego początku mają parasol od ABW, że w ogóle żal tego komentować.Jak widzą większość z Was nie jest nawet w temacie o co chodzi,z pomówieniami,i 60 i że to jest prejekt rządowy,między innymi po to żeby było tak jak ten cały wasz Rogal twierdzi,nie było księgi ulicy.Co niektórym z Was tu komentujących proponuję zabieganie baran w ścianę,a później przeminienie,lub rozkminienie,o co w ogóle chodzi z tymi pomówieniami i 60 to może jak uderzenie pomoże,to dojdziecie do jakiś mądrych rozkmin,w co wątpię.

Pablo

Co wy kutwa rolzliczacie ? Czy ty jesteście oboznani w rozwoju bo już tego nie czaje… Tdf jedzie argunentami bez obelgi a wy się nie postawicie odnieść??? Z całym szacunkiem do rucha jak wychodzisz w trzynastu i nie robisz nic to jesteś pizda i tyle … Czym byś się nie bronił , ludzie mają większe problemy i siedzą

compton

kurrwa wszyscy oczywiście za niewinność i pomówienia

Fufacz

Uruchom racjonalne myślenie i uświadom sobie, że nie ma czegoś takiego jak winnosc.

M M M M M M M M M M M
Boguś

Radomianin a nie Radomiak

Gulasz

W gwarze bydgoskiej Radomiak.

Popularne