Sprawdź nas też tutaj

Recenzja

Tymek „Fit”: album, który będzie znakiem naszych czasów – recenzja

Ikona rapu z 2019 roku.

Opublikowany

 

tymek fit okladka

Zbierałem się trochę do tej recenzji. Co jakiś czas wrzucałem ten krążek na odsłuch, przeważnie w przerwach od innych tekstów. Można nawet powiedzieć, że przez dwa miesiące zbierałem myśli do tego artykułu. Dlatego też poniższa recenzja będzie wyjątkowo specyficzna. Dzisiaj troszkę mniej standardowej analizy. Stanowczo więcej uwagi chcę poświecić materiałowi, jako ogółowi. Zresztą przekonacie się sami.

Dawaj sześć zer, G Klasę albo Bentley
Świecę jak diament
Jednym słowem jak zaklęcie
Mów mi Rainman

Lubię rozwodzić się nad aspektami na pozór błahymi, dlatego zaczniemy od samego tytułu. Samo “Fit” w jednym zdaniu podsumowuje praktycznie cały materiał. Tymek pasuje do 2019 roku. To zdanie może brzmieć, jakby nas korekta tekstu opuściła, ale już śpieszę z wytłumaczeniem. Przytocz sobie w tym miejscu dowolny aspekt reprezentatywny dla polskiego hip-hop w zeszłym roku. Od tatuaży na twarzy, aż po tematyce w liryce. Tymoteusz ma to wszystko. Zarówno aspekty pozytywne, jak i te uwłaczające. Właśnie, co z tematyką? Album został napisany przez człowieka stykającego się z “wygrywaniem żyćka”. To perspektywa dwudziestu kilkulatka, który stanął na czele mainstreamu. Pod tym względem to materiał unikalny. Nie mieliśmy jeszcze tak trzeźwego i realnego spojrzenia w tekstach, na tak pozornie przegadany temat. Chociaż dlatego uważam, że każdy powinien zapoznać się z “Fitem”. 

Zawijam z sobą chłopaków, mamy lud pod sceną
Co dzień w innym mieście raportuję ci rozpierdol
Kłapią gębą, ci, co nie skumali tego
Kłapią gębą, nie skumali się z tą głębią

Ludzie się rozwodzą nad tym, czy to jeszcze rap z popowym zacięciem, a może już śpiew z hiphopowym sznytem. Odpowiedź jest dla mnie oczywista. Tymkowi bliżej do bycia raperem niż połowie branży. Odważne stwierdzenie? Chłop przeszedł długą drogę, z roku na rok dopracowując swój warsztat. To słychać. Słychać luz i wyrobioną pewność wokalu. Są to rzeczy, których jako artysta nie przeskoczysz bez lat pracy. Takie aspekty właśnie kreują jego muzykę przystępniejszą również “niedzielnemu hiphopowcowi”. Przeważnie brakuje tego debiutantom jak na przykład Bedoesowi, Reto i Sariusowi za swoich czasów. Tutaj o dziwo sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie. Przejdźmy dalej. Spis producentów wygląda następująco: 2K Beatz, 2latefor, August, FANTØM, Hubi, Lema, Michał Graczyk, Przemysław Popławski oraz SHDØW. Stanowczo dłuższa pozostaje liczba gości wokalnych: Big Scythe, Bonson, Deys, Dryja, Ecnavelo, Flexlikekev, Holak, Kizo, Nabo Nassib Fonabo, Oki, PlanBe, Qry, Skip, Stamir, Szpaku, Tede, Trill Pem i Wac Toja. Prawie dwadzieścia ksywek! Chociaż przy Quebie wam to nie przeszkadzało (śmiech).

Biały świt się pojawia, siądę do widzenia
Jestem poza kontrolą, tego było trzeba
Zabieram co moje, nie macie już czego zbierać

“Fit” to album, który będzie znakiem naszych czasów. Pod każdym względem. Sposób wydawniczy, podejście do promocji, prowadzenie wizerunku, tematyka, wokal – mainstream w najczystszej postaci. Nie zrozumcie mnie źle. Nikomu tutaj nie narzucam kreacji. Tymek jest po prostu tym wszystkim. Jest ikoną rapu z 2019 roku. Widziałem, że recenzenci zarzucają mu stworzenie płyty “komercyjnej i bezwartościowej lirycznie”. Nie brałbym takich opinii na poważnie. To się nazywa generalizowanie. Sajko, trzymacie się tam w redakcji? Z pewnością nadal daleko mi do odbiorcy Tymka, jednak ten krążek muszę docenić, stąd poniższe noty.

Ubieramy fity za hajs
Czujemy się tak niezwykłe
To takie niezwykłe
A jednak zwyczajnie pyszne

Ocena płyty Tymek „Fit”: 8.2/10

8.2 Ocena redakcji
7.2 Ocena słuchaczy (9 głosy)
Teksty7
Bity8
Flow9.5
  Zaloguj się, żeby ocenić
Sort by:

 

Verified

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Tracklista

 1. Rainman (Ft. Tede & Trill Pem)
 2. JestemTymek
 3. Radość (Ft. Nabo Nassib Fonabo)
 4. Kłapią Gębą (Ft. FLEXLIKEKEV & Qry)
 5. Wokół Cieni (Ft. Oki & Wac Toja)
 6. Diamentowe Serca
 7. Dziwoląg
 8. Jednym Wózkiem
 9. Anioły i Demony (Ft. Big Scythe & Deys)
 10. Milion
 11. Ciągle W Trasie (Ft. Trill Pem & Wac Toja)
 12. Nieśmiertelność
 13. 94
 14. Twarze
 15. Wolny
 16. Biznes
 17. Pesto
 
62 komentarze
62 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
dzontrawolta
1 rok temu

CIEPŁOTA SPIERDALAJ Z TYMI SWOIMI GEJOWSKIMI RECENZJAMI. JAK CI SIĘ KURWA PODOBA TEN CWEL TO MU SPAMUJ POD POSTAMI NA FB A NIE WCISKASZ NAM SWOJE KURWA PSEUDOMĄDROŚCI, PIERDOL SIĘ TY KURWO. TWOJA STARA CIĄGNIE FIUTY.

EJ TY KOLO!!!
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

WSZYSTKIE TE MODELKI SĄ „FIT” FIT ELASTYCZNE W CIĄGNIĘCIU PAŁY. BEKA Z DEBILA 3.0 Xd

EJ TY KOLO!!!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

– CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO!!! OD GÓWNA?
– GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

qpa śq
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Chuj z tą maryjką. Cała ta religia to kurwa jebane zastraszanie, pamiętam jak byłem małym bajtlem i straszony przez katechetkę i księdza srałem ze strachu każdej nocy, odmawiałem cały jebany różaniec, leżąc cały przykryty grubą, zimową, jebiącą kołdrą.. a wszystko dlatego, że ksiądz i katechetka straszyli diabełkami, które wchodzą do twojego ciała i sprawiają, że latasz po swym pokoju i napierdalasz o ściany.. i tak kurwa małe wystraszone siedmioletnie dziecko bało się, że opęta go Lucyfer, albo inny Adolf Hitler. Ja nie będę robił tego swoim dzieciom. Z katolstwem precz!?

Poloralfa
1 rok temu
Reply to  qpa śq

Opisz jak ciebie ksiadz molestowal jak mu lache robiłeś i jak ci kurwa beret z tyrał, napisz historyjke, czekamy wszyscy z niecierpliwością

EJ TY KOLO!!!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

BIAŁY Pan
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Durni weganie. Krzywdzimy zwierzęta bo taka jest kolej rzeczy. Tak chce Bóg. Dlatego ja sam nie mam problemu ani z rodeo ani z walczącymi psami. My jesteśmy panami i to my decydujemy kiedy się rodzą i kiedy mają umrzeć. Ludzie to władcy ziemi i każde inne zwierze jest tutaj tylko po to zeby nam służyć. Tak samo czarni i każdy kto nie jest biały. Właściwie kobiety też powinny mieć mniej praw, durne cipy chcą takich samych praw jak my władcy mężczyźni.

Teratortu
1 rok temu
Reply to  BIAŁY Pan

Z wiekrzoscia twojej wypowiedzi sie zgadzam, kobiety chcą miec takie sama prawa jak meszczyzni- dostają , potem mało bo to tak jest jak baba palec dostanie to chce cała reke,dziw się człowieku że potem lataja takie dżunie przerobione na faceta i na odwrò, świat kurwa zwariował

Gardzewami
1 rok temu
Reply to  Teratortu

Zgadzasz się boś pedau

Gardzewami
1 rok temu
Reply to  BIAŁY Pan

@bialypan chodzą słuchy że twoja matkę ruchało 10 murzynów na hotelowej posadzce, a po wszystkim błagała ich by się na nią spuszczali. Bardzo jej zazdrościsz śmieciu?

Gardzewami
1 rok temu
Reply to  BIAŁY Pan

Aa poza tym pofantazjuj sobie jeszcze, internet to jedyne miejsce w którym możesz będąc anonimowy. W realnym świecie każdy prawilny człowiek rozjebał by Ci łeb o beton za takie słowa.

Niech zgadnę – jesteś sfrustrowanym prawiczkiem XDDD nawet mi Cb nie żal biedaku, robaku, polaku.

BIAŁY Pan
1 rok temu
Reply to  Gardzewami

każdy prawilny człowiek rozjebał by Ci łeb o beton za takie słowa o czyjeś matce

Niech zgadnę – jesteś sfrustrowanym prawiczkiem XDDD nawet mi Cb nie żal biedaku, robaku, polaku.

Misella
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Chcesz znaleźć sobie kobietę na jedną noc? Wejdź na https://is.gd/uB2aoF

Mlody Rafalala
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Znakiem tych czasów będzie belmondziak w wannie rafalali a nie recenzje hozera i ciepłoty

Innertia
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Tyłek „Shit”: album, który będzie gównem naszych czasów – ANALiza

MM90
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Podbijam z tym textem Ciepłota spierdalaj bo jak pisze że Tymkowi bliżej do bycia raperem niż połowie branży to śmiech na sali widać po kolesiowi że ma wiedzę na temat rapu koleś dam ci radę skończ proszę z tymi recenzjami bo wychodzi to bardzo słabo wręcz żałośnie.

STARY G
1 rok temu

JA PIERDOLE NIEZŁE RYMY XD

Ubieramy fity za hajs
Czujemy się tak niezwykłe
To takie niezwykłe
A jednak zwyczajnie pyszne

WEŹCIE MNIE TRZYMAJCIE… PRZECIEŻ TU SIĘ NIC KUPY NIE TRZYM

huj
1 rok temu

Tymek „Fit”: album, który będzie znakiem naszych czasów – recenzja
Ikona rapu z 2019 roku. – hahahahahahahahahahahahahahabahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Kurwa mać ciepłota i wszystko jasne ty ignorancie. Przecież to nie rap a tym bardziej ikona. Ja jebie.

Lolek
1 rok temu
Reply to  huj

W takich produktach bardziej chodzi o autopromocję niż samą muzykę-tę wybierają jaka jest najbardziej na czasie. Fit kutasiarz.

Andrzej Duda - Twój prezydent
1 rok temu

Właśnie podpisałem nową ustawę pozwalającą na gwałcenie Szpaka w pizde. Sama ofiara ustawy jest bardzo zadowolona, można to zauważyć po noszeniu różowej kominiarki. A zatem do pracy rodacy – Wasz ulubiony prezydent.

CHWAŁA PIS
1 rok temu

Całe szczęście, że wyborów nie będzie już organizować III RP i państwo teoretyczne. Pamiętne wybory samorządowe z 2014 roku, gdy było 5 milionów głosów nieważnych, kosmiczny wynik PSL, urny z koszy na śmieci, liczenie głosów kilka dni, dwa protokoły w Katowicach? Horror! Na koniec usłyszeliśmy zapewnienie, ze państwo teoretyczne po raz kolejny zdało wtedy wzorowo egzamin! Demokracja działa wzorowo. A potem jeszcze się oburzali, gdy PiS zaproponował przezroczyste urny, kamery w lokalach, liczenie głosów przy kamerach, przetrzymywanie kart z głosami przez 5 lat – to wszystko według zakodowanych służyło fałszowaniu wyborów? Mówili, ze to jest niepotrzebne, bo przecież wszystko było Ok.

tylkoPIS
1 rok temu
Reply to  CHWAŁA PIS

Nieśmiało chciałem zauważyć pewne różnice za rządów PO i PIS. Takie bardziej znaczące może: dochody budżetowe za PO 2015rok – 289mld, za PIS 2018 – 380mld!! – wzrost o prawie 100mld zł czyli o 30%, 2020 rok pierwszy od 30 lat budżet bez deficytu, zysk Orlenu za lata 2007 do 20015 – 2,9mld, za PIS od 2016 do 2019 20,9 mld zł!!, za PO sprzedaż kolejki na Kasprowy Wierch, banków, stoczni, zmniejszenie liczebności wojska, redukcja o ok.400 posterunków policji, za PIS – odkupienie kolejki naKAs.Wierch, odbudowa stoczni, zwiększenie liczebności Wojska Polskiego i powołanie terytorialsów – już 23 tysiace, repolonizacja banków, przywracanie posterunków policji, zyski Lotu, który Tusk chciał przeznaczyć do upadłości, itd., itd. Chcąc być myślącym człowiekiem i chcąc kierować się logiką w życiu ,którą opcje polityczną powinienem popierać? Opcję targowicką czy tez propolską i propaństwową? Pozdrawiam wszystkich myślących logicznie. A pozostałych tez proszę o chwilę refleksji

pisitylkopis
1 rok temu
Reply to  tylkoPIS

Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Nareszcie utrwalacze komuny z tamtego mrocznego okresu doczekali się sprawiedliwości w postaci obniżonych emerytur do poziomu średnie krajowej. Osobiście uważam,że nawet na nią nie zasłużyli. 11-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 12-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodz

pisitylkopis
1 rok temu
Reply to  pisitylkopis

i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

JEBAC PIS
1 rok temu
Reply to  pisitylkopis

Wypierdalaj stad ty pisowska kurwo…przez takich jak ty cwelu mamy syf w tym kraju dupolizie kaczki

Zbuku88
1 rok temu
Reply to  pisitylkopis

Trochę odleciales, ale z grubsza się zgadzam.

Z tym że teraz to kurwa zaczęło im odpierdalać, mam nadzieję, że się opamiętaja bo 2 miliardy na typ to walek jak huj.

Odb
1 rok temu

Tyłek „Fiut”: album, który będzie kutasem waszych wanien – penetracja

Fred
1 rok temu

Bartłomiej cieplota = jebana ciota

Ciepłota ty jebany pedale!!!
1 rok temu
Reply to  Fred

Daję okejkę!

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu

Przyszedł czas na odjebanie tych pał raperów liryczną chłostą zapraszam do zabawy poniżej

Paluch- Jego ksywka się wzięła od tego że często grzebał sobie w dupie kojarzycie pewnie określenie palec grzebalec on to robił do takiego stopnia że stało się to jego opsesją,Ba to dzięki niemu świat zawdzięcza ten zwrot. Ludzie nazywają go bananem ale czy ktoś zaprzeczył że nie wkłada go sobie do dupska??

dzontrawolta
1 rok temu

bartłomiej ciepłota – pedał i pedofil, zgwałcony w przeszłości przez jp2

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu
Reply to  dzontrawolta

Mało ambitnie ale i tak dam lajka na zachętę

Cyganskakurewka
1 rok temu

Szpaku – pseudonim się wziął z tego że gapi sie na huje „jak szpak w gnat”.

Big Pun
1 rok temu

Tymek kurwa to nie rap.Norbi,Verba K.krawczyk go zjadają.Pewnie Gural go zaprosi na kolejną płyte

Kells
1 rok temu

RAP Z POPOWYM ZACIĘCIEM HAHAHA NAZWIJCIE TO HIPHOPOLEM I PRZEPROŚCIE MESA

Zbuku88
1 rok temu

Kurwa Ciepłota nigdy, ale to nigdy nie powiedziałem tu złego słowa na Ciebie, ale czy Cie już nie pojebało?!

Za samego Rainmana ten marksistowski śmieć powinien siedzieć za deprawację dzieci.

Anal Test
1 rok temu
Reply to  Zbuku88

Dobra powiem w prost: sam sympatyzuje z nacjonalistami, z nacjonalizmem itp. ale pod wgledem psychologicznym nacjonalizm pojawia sie w glowie zawsze gdy ci nie wychodzi. nie mowie o tobie ale ogolnie, tak sie u mnie pojawil. Z wkurwienia na komformizm. Nie mowie ze trzeba zaraz wskakiwac do korporacji wysmarowanym wazelina.
Natura wymaga dostosowania sie i ten kto sie nie dostowuje jest usuwany.
Nacjonalizm nie jest wcale konserwatywny, gdy sie pojawil byl rewolucyjny, lewicowy.
Takze uwazam ze nacjonalizm tez nie jest rozawiazaniem.
Naciagani wszystkiego pod marksizm jest naduzyciem.
Wiem ze to GR ale zgodzisz sie chociaz czesciowo z powyzszym.

Anal Test
1 rok temu
Reply to  Anal Test

chodzi mi o to ze problmatyka spoleczna jest dobrze i scisle opisana przez „fizyke spoleczna” czyli socjologie. Tam mozna szukac prawdy i rozwiazan. A nacjonalizm podobnie jak wszelkie lewicowe pomysly sa zbyd ogolne i nie daja rozwiazan.

Eustachy
1 rok temu

Jak ten człowiek piszę te „recenzje” by tylko prowokować diskopolowiec jako raper pasujący do roku 2019 , noż kurwa mać…..

eldoka
1 rok temu

SYMBOL NASZYCH CZASÓW – WSZYSTKO BY SIĘ ZGADZAŁO: CHUJNIA

PREZES
1 rok temu

GÓWNO TOTALNE, ZA MIESIĄC NIKT O NIM NIE BĘDZIE PAMIĘTAŁ

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu

Sentino- Stary farmazoniarz nawijał o 100 koła na pierniecie a przeznaczył 2 złote i to też nie z własnej woli po prostu dostał wpierdol w Niemczech za pedalstwo i kiedy go obszukiwali znaleźli właśnie tego miedziaka kiedy kazali mu włożyć go do skarbonki szczur wykorzystał chwilową dekoncentracje Helmuta patrzącego na Ewę Schweste jej ukradł torebkę a jemu okulary resztę przebiegu historii możecie obejrzeć na jego hot 16

Pisda
1 rok temu

chuja będzie znakiem a nie dzisiejszych czasów

Robert ze Słupska
1 rok temu

Cóż, to widocznie tak chujowe mamy czasy

Sentino
1 rok temu

Słuchajcie, właśnie wyszedłem z ruchania u matki boskiej aka Dżesiki, no tej kurwy od Bałagana. Gość zapierdala na magazynie pakując konserwy z paprykarzem, a ja ją pierdole. No ale widać kto ma dominujące geny na tym rynku muzycznym. HA tfu bałagane konfidencie

Sebastian Enrique "Tatuażyk" Iglesias
1 rok temu
Reply to  Sentino

Ratunku! Policja! Zostawcie mnie! Policja!
Ps. Chuj w bałagana

Cyganskakurewka
1 rok temu

Tymek „Fiut”, droga redakcjo pojebało was z tymi newsami

Julia
1 rok temu

W trackliscie pominęliście jeden track 13. – ecstasy, „Sposób wydawniczy, podejście do promocji, prowadzenie wizerunku” – czyli krojenie gimbów z kasy, bo fanbase ma po 14 lat a utwory są takie aby pasowały do radia eska, chyba w muzyce chodzi o muzykę a nie o kreacje na instagramie?

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu
Reply to  Julia

Podaj instagrama, i się nie bój bo na Instagramie też cię oglądają obcy

Anal Test
1 rok temu

Witac ze chodzi o Female i Trans
na rysunku meskie nibieskie linie skrywaja delikatna rozowe wnetze

spiewak
1 rok temu

ZWYKLE GÓWNO NIC WIĘCEJ ŚPIEWAK LEPIEJ BY ZROBIŁ JAKBY ROBIŁ POP WIĘKSZY HAJS BY MIAŁ 🙂

Ciepłota ty jebany pedale!!!
1 rok temu

Korekta?!? Wy tam nigdy nie mieliście nikogo od Korekta, banda pierdolonych cweli…

Ciepłota ty jebany pedale!
1 rok temu

*od korekty
Ps. Ciepłota kurwo, jak ja cię nienawidzę!

tede
1 rok temu

Ikona rapu 2019 hahahahno chyba was pojebalooooooo. To nie rap a pierdolone discopolooooooo BOR dał pozwolenie na takie przeboje radiowej trójki xd

Jan
1 rok temu

Cipłciota pewnie czerwieni się i wzdycha słuchając Tymka,. W wigorze podniecenia , napełnia wannę ciepłą wodą w oczekiwaniu na dźwięk zbliżających się kroków taty do łazienki …

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu

O tutaj pod tym komentarzem faktyczne komentarze ale z glamrapu

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu

-2/10

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu

*Faktyczne oceny słuchaczy glamrapu.
Pojebało mi się z tymi komentarzami przepraszam was widzowie

Major Suchonowicz
1 rok temu

Śmiechu warte

PejaTVN
1 rok temu

Ikona rapu 2019…
nienawidzę was kurwy z redakcji ! Nienawidzę !

EJ TY BOLO
1 rok temu

RUB LACHE CIEPUOTA

fitguy
1 rok temu

Popularne