Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Tyszka i Sir Mich w remake’u legendarnej piosenki z okazji 25-lecia

„Rowery dwa” w nowej odsłonie.

Opublikowany

 

tyszka

Jeżeli choć raz zajrzałeś na TikToka, z pewnością wiesz kim jest Tyszka. Jego poczynania w aplikacji TikTok śledzi już ponad 1,5 miliona osób, a jego materiały uzyskały ponad 76 milionów polubień, co czyni Tyszkę jednym z najpopularniejszych TikTokerów w Polsce.

Tyszka nie spoczywa jednak na internetowych laurach i wciąż się rozwija, czego efektem był zeszłoroczny debiut muzyczny w postaci singla „Szot za szotem” a następnie utworu „Motyl”, które to uzyskały setki tysięcy wyświetleń i umiejscowiły TikTokera na muzycznej mapie. Tym razem Tyszka przygotował coś specjalnego nie tylko dla miłośników nowoczesnego brzmienia, ale też dla fanów starych radiowych przebojów! W tym roku 25-lecie obchodzi legendarny hit „Rowery Dwa” autorstwa Yaro w kolaboracji z Reni Jusis. Z tej właśnie okazji Tyszka we współpracy z czołowym polskim producentem – Sir Michem, przygotowali remake tego klasycznego przeboju w nowoczesnym i odświeżonym wydaniu.

Remake „Rowery Dwa” to nie tylko hołd dla ponadczasowego hitu, ale przede wszystkim niezwykle chwytliwy utwór, który tchnie drugie życie w klasyczny przebój i przeniknie do świadomości młodszych słuchaczy, których nie było jeszcze na świecie, gdy „Rowery Dwa” święciły radiowe triumfy.13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mordek Zeiscał
1 miesiąc temu

Mądry i świadomy człowiek nie zagląda na tiktoka. A takiej pseudomuzyki nawet nie chce być świadomy istnienia.

sprite700
1 miesiąc temu

glamrap – portal z misją. wyjaśniają sbm za to że nie płaci stażystom, wyjaśniają słabych i zakłamanych raperów, piszą wielkie krytyki jaki to edzio jest c*ujowy za używanie tiktoka po czym… dostają przelew i nie mają problemu z promowaniem takiego czegoś xD

xDD
1 miesiąc temu
Reply to  sprite700

To ty nie wiesz, że media działają jak mafia, ściągając haracze? xD

Kolo
1 miesiąc temu

Zaglądam codziennie na tiktoka i nie wiem kto to Tyszka. Co za głupi wstęp, widać, że to przepisany skrypt. Pewnie artykuł sponsorowany.

Bombaraszek Poziomka
1 miesiąc temu

Tyszka, Tyszka kryształu dyszka po niej łapie go zadyszka

Fan Majki Staśko
1 miesiąc temu

Maja Staśko to sympatyczna i miła dziewczyna z którą można porozmawiać na wiele tematów. Chciałbym ją zaprosić na randkę ale pewnie nawet nie zwróci na mnie uwagi . Jak myślicie mam u Niej jakiekolwiek szanse ???

RZA
1 miesiąc temu

Zawsze jest szansa wyrchauć szympansa kolego

RAFFALALA
1 miesiąc temu

SIR MICH ZAPRASZAM DO MNIE DO WANNY

Się Mich
1 miesiąc temu
Reply to  RAFFALALA

Nie chcę, zostaw mnie ty chłopie z cycami.

Kielce
1 miesiąc temu

Ale chu.j.oza nawet nie sprawdzam. Tfu

Pierwszy

Jaszcomb (dzienny komentator)
1 miesiąc temu

Widzę, że grubo było posmarowane dla redakcji

MAGIK BYŁ WACKIEM
1 miesiąc temu

XDDDDD TEN CAŁY SERNIK TO ŁACZYSKO PODOBNIE JAK TŁUSTA ŚWINIA I INNI NIEUDACZNICY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁ, CHYBA NAJBARDZIEJ PRZEHAJPOWANY SWEGO CZASU BITMEJKER JADĄCY NA PRYMITYWNYCH, OKLEPANYCH PATENTACH XDDDDD

wartosc o wiekszym formacie
22 dni temu

poprawne i nic więcej. sęk w tym, że sir zawsze ociera się o tandetę. i ta maniera wokalu. jprdl skonczy sie to udawanie dziewic?

Popularne