Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

15 marca ukaże się nowy album Vienia „Twarzova” wyprodukowany przez Magierę z White House. Dzisiaj na kanale Molesty pojawił się pierwszy singiel z tego krążka „Minuta i 20sec” z gościnnym udziałem Bovskiej.

Zamów album: Vienio – „Bovska”

Szczegóły album, takie jak okładka czy tracklista są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Oskar Pam Pam

Bovska? Ta Oskar

Twój Starry Potter

TVieNio wypierdalaj w końcu od tej muzyki. Jebany celebryta teraz chce wrócić, ale chyba nie ma do czego. Wydawca agora czyli jak płytka nie zejdzie będzie dodawana do gówna wyborczego. Żenua w czystej postaci, ktoś wogóle jeszcze słucha tej zakłamanej szuji i pozera?

Twój stary

Zamknij pizde śmieciu. Piotrek na prosię zawsze a Ty masz ból dupy

Odb

Bovska ft. 20sec -„Minuta i Vienio”

Jasiu

kurde, to nie jest takie złe, spodziewałem się kwadratowosci i rymów częstochowskich, a jest w miare ok, bicik fajny

AnalDestroyer

A mi nie podoba się barwa głosu tego śmieciarza i nawet żeby nawinął pod 140 BPM to bym miał to w chuju

Jasiu

a co mnie to interesuje

AnalDestroyer

Jasiu..Mnie też nie intetesowało jak zesrałeś się na obozie w Gdyni. Lipiec 2006. Górnik Łęczna? Pamiętasz? Mówiłeś że to czekolada a białe spodenki miałeś i się dracha ciągnęła od rowa po koniec nogawki

XkurwaD

Popieram, ale prawda jest taka, że czego by Vienio nie zrobił i tak już będzie traktowany w branży jak Jędker. Szkoda, ale sam sobie winien odpierdalania dla hajsu pod publiczkę.

........................

XkurwaD co ty za farmazony pierdolisz?

XkurwaD

no udowodnij mi, że jest inaczej kurwa – TVN, jakieś programy kulinarne, kurwa o gadżetach, wszędzie gdzie się tylko da i nagle kurwa wraca do muzyki teraz kiedy cała scena ma beczkę

źle coś mówię?

........................

Kto ma niby beczkę? Że był w programie kulinarnym? Że w TVN zarabia? A to źle? Przynajmniej nie jest hipokrytą jak Peja. A porównywanie Vienia do Jędkera, który okazał się kurwą jest całkowicie bezpodstawne i pozbawione sensu

JANusz PAWulon DWójA

Każdy ma beczkę z tej lewackiej kurwy oprócz ciebie. Idź poczytaj gówno wyborcze bo to twój poziom i wypatruj płyty tego cwela TVieNia w kolejnym wydaniu bo nakład mu nie zejdzie. Jebać tego farmazona.

........................

Januszu, odstaw mefedron i zrób coś ze swoim żałosnym życiem, żebyś nie skończył jak twoi starzy.

XkurwaD

Gdzie Ty byłeś przez ostatnie lata? Nie słuchałeś jego wypowiedzi, nie oglądałeś wywiadów? Przecież on się stoczył zupełnie jako twórca, zasłania i wywyższa się tym, że był członkiem legendarnego składu. Nie potrafi zaimponować niczym innym i osiągnąć nic innego – ostatnie lata to jego kryzys wieku średniego, chwytał się czegokolwiek by gdziekolwiek zostać docenionym, gdziekolwiek zaistnieć. Ta płyta to jeszcze jedna desperacka próba zdobycia propsów w społeczności hiphop, nie robi tego ani dla pieniędzy – bo wie, że nic z tego nie będzie, ani dla fanów, bo wie, że wcale tego od niego nie oczekują. Sam Vienio nie istnieje – w Moleście istniał. Ze wszystkich członków po rozpadzie składu jemu trafił się ochłap, najgorzej sobie porzadził, scena go wyparła, nie nadążył zupełnie. Włodi jeszcze jakoś tam medialnie i na featach śmigał, Wilku w HempGru to wiadomo, Pelson w sumie też jakoś się nie popisał, ale jednak gdzieś tam w tej kulturze istniał. A Vienio? Ostatnie gdzie jeszcze został poklepany po główce to kawałek z Łoną i Fokusem. A i tak bardziej props zebrał za gości niż za to jak z nimi poleciał.

JANusz PAWulon DWójA

Ty kurwo cwelu wielokropku pierdolony. Moi starzy zajebiście skończyli i mogę skończyć tak jak oni. Za to ty skończysz jak własna stara kurwa z chuje w dupie. A twojego ojca kryptopedał walił w ryj do porzygu cydży.

cydży

00:01:20,tyle vieniowi zajmuje oproznienie smietnika z resztek jedzenia.

Piec Hutniczy

Nie zgrywaj mi tu nagle rapera i aktywisty hip-hopowego, bo jesteś zwykłym śmieciem spierdalającym z klubów tylnym wyjściem, bo na koncert przyszło za mało ludzi. Jesteś zwykłym fletem do szczania. Zawsze byłeś drewniany, nikt cię nie słucha, więc daruj sobie nagrywki mitomanie i umysłowy impotencie.

Bolo

Jestem w szoku to jest naprawdę dobre.

Wiem co mówie bo mam oryginalną kasetkę Skandal Wy kurwy jedne. Pozdro

Real Hip Hop

Przynajmniej Vienio rapuje a nie jak te pedały w rurkach co se śpiewają i coś pod nosem bełkoczą.

Jasiu

pierwszy
jak vienio pod smietnikiem

Young Stuleja

Noc tylko zacytować Glamrapowego klasyka „czakam na nową płytę Vienia z ręką w gaciach…
Powiedział nikt”

Johny z Bruklinu

Jestem Kunta Kinte
Spuszczam nos na kwinte
Idę se do baru, wypijam piwa pintę!
Joł joł, biała lacha, ssie mego czarnego kutacha!
Bum bum, szakalaka, biały śmieciu bierze cie sraka!

Żurom

Pieją kury pieją koguty wypierdalać

Zapadnik

Chyba
Peją kurwy Peją

00:12 i 17

TELEDYSK Vienio ft. Bovska – „Minuta i 20sec”

Opublikowany 45 minut temu Przez Redakcja
15 marca ukaże się nowy

41

15:42 7

dasdasdas

ZAJEBISTE. SPODZIEWAŁEM SIĘ GÓWNA TOTAL KLIKNĄŁEM Z NUDÓW A TU WYJEBANY KAWAŁEK. PROPSY VIENIO

Popularne