Sprawdź nas też tutaj

Felieton

Vixen razem z Maxflo sięgnęli dna – felieton

Komentujemy kuriozalną akcję promocyjną rapera.

Opublikowany

 

vixen szpital

To jest ten moment, kiedy muszę przeprosić. Przeprosić każdego rapera, producenta, wydawcę oraz inną osobę z branży, o której kiedykolwiek napisałem, że sięgnęła dna. Dlatego, że zestawienie was z Vixenem w jednym rzędzie, byłoby co najmniej krzywdzące. Dzisiaj parę słów o tym, jak w „jeden prosty sposób”, stracić szacunek marki budowanej przez 17 lat. Krótka historia samoupodlenia Maxflo, razem z Vixenem na czele. 

Mamy 2021 rok. Cały świat zmaga się z pandemią już od przeszło dwunastu miesięcy. Co za tym idzie, temat szpitali i ich sprawności staje się stałym tematem mediów. Jakby tego nie ująć, to sytuacja służby zdrowia w naszym kraju jest po prostu tragiczna. Brakuje lekarzy, miejsca, aparatury i czasu dla chorych. W odpowiedzi na zaistniały stan rzeczy, hip-hop pokazuje swoją siłę. Solar powołuje #hot16challenge2, aby finalnie dzięki niej zebrać miliony złotych na wsparcie szpitali. Nie zmienia to jednak faktu, iż wyczulenie społeczeństwa już na samo słowo “szpital”, zdaje się jedynie potęgować z tygodnia na tydzień. Skoro zarys wydarzeń mamy kompletny, przejdźmy do czwartego marca. Do dnia, kiedy otrzymujemy oświadczenie wytwórni Maxflo, dotyczące krytycznej sytuacji zdrowotnej Vixena. 

Ze strony środowiska posypały się słowa współczucia i otuchy. Lawina postów przeszła przez każdą grupkę, fanpage i stronę związaną z rapem. Nawet w komentarzach na GlamRapie masa osób udzieliła moralnego wsparcia. Zmartwieni fani nie musieli za długo czekać na feedback, gdyż Vixen stosunkowo szybko rozpoczął nadawanie relacji ze szpitalnego łoża na Instastories. Wszystko po to, aby już dziesiątego marca wypuścić na swoim kanale video, poprzez które oświadcza, iż cała sytuacja to jedynie prolog do jego nadchodzącej płyty „Nove serce”. Myślicie, że to już samo w sobie jest bezczelne? Ten trailer zawiera zbitek stories tygodniowego okłamywania fanów, zakończony sceną z nadchodzącego klipu. Raper miał nawet czelność wstawić fragment z podziękowaniami za ogrom wiadomości z życzeniami zdrowia. Granie na uczuciach nigdy dobrze się nie kończy drogie Maxflo.

– Granica między filmem, a rzeczywistością jest ledwo widoczna, szczególnie w sieci… Często film rozpoczyna się bez jakichkolwiek zapowiedzi i wyjaśnień w głowie twórcy, a scenariusz pisze życie codzienne. Pojawiają się pytania co i kto rzeczywiście jest rzeczywiste. Na co dzień oceniamy, co można, a czego nie… jeszcze. Robimy to i czujemy granicę dobrego smaku. Przekraczamy ją raz świadomie, a raz nieświadomie. Przyświeca nam myśl, że nova sztuka nie powinna mieć granic, bo często dopiero poza „pudełkiem” norm znajduje się prawdziwa wartość. Akceptujemy ryzyko, wierzymy, że warto. Kochamy odkrywać to, co nieznane – tłumaczył raper w social mediach.

Istny bełkot. Wywoływanie niepotrzebnego współczucia, jedyną granicę jaką przekroczy, to znieczulicy wśród odbiorców. Każda następna tragedia, jaka dotknie dowolnego rapera, z góry rozpatrywana będzie w koncepcji kolejnej możliwej, obrzydliwej akcji promocyjnej. Na miliony sposobów do ukazania tego, iż „nova sztuka nie powinna mieć granic”, wybrałeś akurat tę, dającą tobie falę atencji. Przypadkowo akurat, wtedy kiedy spadły zasięgi pod numerami z Vix.n w tytule. Jeszcze większym zbiegiem okoliczności, wypuszczasz singiel „Nokia”, w którym żalisz się, że o tobie zapomniano. No to sobie przypomnieliśmy. Ja przynajmniej na tyle, aby po tym felietonie już nigdy nie tknąć czegokolwiek, z czym będziesz powiązany. Spokojnie, nie zapomniałem o twojej wytwórni, która ciągnęła z uśmiechem na twarzy i pełnym zaangażowaniem ten bajzel. Straciliście honor za parę wyświetleń więcej. Już wolałem, jak wydawcy kupowali wyświetlenia i fałszowali faktury, żeby na Olisie i YouTube nie było przypału. Nie, żebym sugerował, że firma Rahima kiedyś tak zrobiła…

Za swoją akcję promocyjną sprzed dwóch lat, przytyki zbiera nadal Solar. Chociaż w mojej opinii przedstawił on jedynie możliwy przebieg kryzysu, z jakim musi się liczyć każdy większy artysta, został on oskarżony o wyśmianie zjawiska depresji. Podobne słowa krytyki środowisko wysnuło wobec Quebonafide i jego serii zeszłorocznych zachowań, z naciskiem na wyjątkowo kontrowersyjny występ w telewizji TVN. Słuchacze zarzucali w tym przypadku raperowi udawanie osoby z zaburzeniami psychicznymi. W końcu mamy w Polsce całe ośrodki osób, dla których to „wycofanie” spowodowane jest ciężką i przeważnie nieuleczalną chorobą. Chociaż do współzałożyciela Quequality raczej nikt z osób publicznych nie wyskoczy, no może oprócz Sebastiana Fabijańskiego, tak Solar jeszcze trochę pocierpi. Zmierzam do tego, jak drażliwym tematem są wszelkie choroby psychiczne w naszym społeczeństwie. Subiektywnie uważam, że potępianie takich zachowań jest słuszne, aczkolwiek nieraz traktowane przesadnie. Jedno jest pewne, bez linczu przez takie akcje promocyjne raperze nie przejdziesz. Mało jest takich społeczności sajko, jak chociażby w fandomie Belmondo, żeby po tygodniu wszystko ci wybaczono i zapomniano. Dlatego nikt o zdrowych zmysłach nie rzuci się na 5 wyświetleń więcej, w cenie straty szacunku. O ironio, ktoś taki się jednak znalazł. Reasumując, mam dwa słowa do grupy ludzi zamieszanych w powyżej opisane zjawisko. Jesteście ohydni. Teraz jest ten moment, kiedy należy przeprosić panowie.

 
89 komentarzy
89 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Prawa Strona Wisły
26 dni temu

Taa kurwa, jakby kłebonafide albo inny komercyjny chuj zrobił taką akcję to byś kurwo pisała o świetnej akcji promocyjnej, a tak do jakiegoś typa ze średnim hajpem to prujesz się jak stare prześcieradło

Weeew
26 dni temu

Ciepłota wkurwiony bo się nabrał i musiał się tutaj wypłakać XDDDDDD

żENADA
26 dni temu

kłebonafide ziomek ale jaka jest prawa ?
jestem żydem masonem i aj waj !

Agnie
17 dni temu

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/agnie

góno
26 dni temu

A jak solar robił taką akcje to dupa cicho czy też upodlenie? XD

rapowe realia
26 dni temu
Reply to  góno

Tych sytuacji nie można porównywać.
Sprawa jest prosta Solar zapłacił, Vixen nie.

ObozowyKapo
26 dni temu
Reply to  rapowe realia

A TERAZ GLAMRAP REALIA CHUJE DO SZCZANIA

GODZINA 20:57

PATRZE W KOMENTY I NIE MA:
PROFESOOR TRAPU – ZAPIERDALA NA MAGAZYNIE AMAZONA ZA 2650 PLN (HAHA)
ODB – OD 6 ZAPIERDALA W MOPSIE NA MOPIE
cZŁOwiek – OD 5 NA BUDOWIE ZAPIERDALA
Chuici Naime – KURWI SIE ZA WOJAKA
Smieciu – WYRUSZYŁ O 3 DO NIEMIEC ZBIERAC SZPARAGI

BEKA W CHUJ Z WAS BIEDAKI I ROBOLE

WIDAC KTO PANISKO (JA) A KTO ZWYKLY SMIEC ROBOL PROSTY POLAK OBSRANY GOWNEM ZA 2650 PLN U NIEMCA PANA

yoyo
26 dni temu
Reply to  rapowe realia

Yoga dlatego że w łózku leżą w bezruchu.

Zero szacunku dla polskich szmat. Wstyd i hańba
26 dni temu
Reply to  yoyo

Przyjechała wymiana erasmusa
Z daleka wybieram już ciapatusa
Wysoki dekolt, dla niego pokusa
Za chwilę daję susa na jego falusa
Siur bez napletka i już jest podnietka
Gdy on mnie rucha to cicho stękam
Po chwili jego kuśka sflaczała jak dętka
Co mam zrobić ja biedna studentka
Krzyczę za nim gdy schodzi po schodach
„Wracaj paniczu zrobię ci loda”
Na co on tylko „jebana kłoda”
Ot typowej polki przygoda.

Hans Frank
26 dni temu
Reply to  rapowe realia

ARBAIT ARBAIT SZNELA SZNELA RAUS KURWA MAC POLACZKI KURWY

Klej do płytek spermolit
26 dni temu
Reply to  Hans Frank

Dymałeś chyba swoją łapę i później ci dziękowała klepiąc cię po plecach

I dziwka twoja stara
26 dni temu

Hahaha piękny pancz.

ObozowyKapo
26 dni temu

A TERAZ GLAMRAP REALIA CHUJE DO SZCZANIA

GODZINA 00:10

PATRZE W KOMENTY I NIE MA:
PROFESOOR TRAPU – ZAPIERDALA NA MAGAZYNIE AMAZONA ZA 2400 PLN (HAHA)
Chuici Naime – OD 6 ZAPIERDALA W MOPSIE NA MOPIE
cZŁOwiek – OD 5 NA BUDOWIE ZAPIERDALA
PIERDOLNIK – KURWI SIE ZA WOJAKA
Smieciu – WYRUSZYŁ O 3 DO NIEMIEC ZBIERAC SZPARAGI

BEKA W CHUJ Z WAS BIEDAKI I ROBOLE
WIDAC KTO PANISKO (JA) A KTO ZWYKLY SMIEC ROBOL PROSTY POLAK OBSRANY GOWNEM ZA 2400 PLN U NIEMCA PANA

Robert Lewandowski
26 dni temu
Reply to  ObozowyKapo

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE W NIEDZIELĘ ODBĘDZIE SIĘ MOJE AMA.

Tym samym, jako legendarny Polak, zwracam się do redakcji o specjalny artykuł zatytułowany „Robert Lewandowski – AMA”.

Ps. Jebać Profesora Nauk.

Mini chuj z ekipy fritzla
26 dni temu
Reply to  góno

Hahahahahahahhahaha

eeee
26 dni temu
Reply to  góno

To wcale nie podobne jest, wcale nie podobne.

Yebać inceli
26 dni temu

Jedyna rzecz poniżej poziomu Vixena to dziennikarskie (?) kompetencje Ciepłoty

Chuici Naime
26 dni temu
Reply to  Yebać inceli

Plecy bolą od zbierania truskawek u Hansa p0laczku?

Smieciu
26 dni temu
Reply to  Chuici Naime

Huici naime to ciepłota bankowo

Robert Lewandowski
26 dni temu
Reply to  Smieciu

Nie nie

rapowe realia
26 dni temu

Kogoś to dziwi? Wytwórnia która istnieje tylko dlatego że Magik kiedyś popełnił samobójstwo.

pusia
26 dni temu
Reply to  rapowe realia

czy wiesz ze zagram w Mad Maxxie 2 Furioze i albo ty tez popelnisz samobojstwo albo spuscisz sie tak mocno ze zemdlejesz wybieraj

ZPS
26 dni temu

Kurwa, że wy jeszcze piszecie o tych jebanych cymbałach, raperach, to się w pale nie mieści:) Jebać ten cały hip-hop, w szachy se zagrajmy:)

Rogala DDL
26 dni temu
Reply to  ZPS

Z chęcią.

PanKonrad
22 dni temu
Reply to  ZPS

Jaki kurwa hiphop? przecież 90% mainstreamu to jakiś nędzny pop z przekleństwami

elo
26 dni temu

wyjebane mam na vixena, ale ty sie panie redaktor z koziej dupy srasz jak podupcony o jakies pierdoly, beka z ciebie

AzbeST
26 dni temu

Ciepłota może pisać o tym, że ktoś sięgnął dna. Jest w tym wiarygodny, bo może empirycznie potrwierdzić, że ktoś tam dotarł. Od lat przecież już tam jest! I dlaczego podpisuje się pod artykułem i pisze „komentujemy”? Jakieś rozdwojonko?

Ferbuś
26 dni temu
Reply to  AzbeST

Kurwa jak ty stękasz jebany zgnilcu. Pod każdym newsem swoje jebane niezadowolenie i wysrywy pierdolisz. Weź się kurwa za robotę zgorzkniały debilu.

AzbeST
26 dni temu
Reply to  Ferbuś

Ja teraz jestem w robocie! Inaczej bym tu nawet nie zajrzał!

Jebac cieplote
26 dni temu

Ciepłota do bravo girl z tymi felietonami!

cZŁOwiek
26 dni temu

Ciepły lubisz czytać komentarze co ?

PIERDOLNIK
26 dni temu
Reply to  cZŁOwiek

░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ cZŁOwiek ▄▐▄▄▄▀░

Marcin
26 dni temu

Ale pierdolenie.

2625217
26 dni temu

Przecież to było jasne od samego poczatku, jak ktoś nie wiedzial to byl zwyczajnie glupi.

PJOTR TŁUSZCZ
26 dni temu

HAJS SIĘ MUSI ZGADZAĆ, AFERA MUSI BYĆ NA PROMOCJI BO DINOZAUR, KTÓREGO NIKT NIE SŁUCHA BY JUŻ KOMPLETNIE PRZEPADŁ. ZRESZTĄ RAP TO NAJWIĘKSZY CHUJ RAZEM Z 'NOWYM GLAMRAPEM' W TYM CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM ELO

Bart
26 dni temu

Wydaje mi się że autor trochę przesadził z tym linczem, akcja promocyjna jak każda inna, każdy orze jak może. Szpitale?? Hot 16 challenge? Co to dało? Miliony poszły na szpitale a nawet nie idzie się dostać do lekarza na zwykle badania….
Na temat Quebo napisałeś że nikt by do niego nie podskoczył za to co zrobił mimo że udawał kolesia z zaburzeniami! Nie podobało Ci się to ale zapewne nie napisałeś o tym ani słowa! Chuj do dupy z takimi informacjami!

Ucz się od Flinta jak się ocenia rap i całą otoczkę i jak to wszystko działa…

Kiszmar
23 dni temu
Reply to  Bart

Flint to może mi flinte ojebac

Nie jestem robotem
20 dni temu
Reply to  Bart

Jedyny dobry Flint to raper, a nie ten gruby sepleniący lewak .

Pissing Cock
26 dni temu

Co chwilę znikają jakieś komentarze. Wątpię żeby cwele potrafili tutaj zrobić ghost/shadow bana. Szczególnie kilka miesięcy po zamianie layoutu. Oni jeszcze nie ogarniają podstawowej administracji.
Tylko co to za róznica? Po chuj mi screeny moich komentarzy? Mam na insta albo fb sobie wrzucić? Przecież pisanie tutaj to społeczna siara – wstyd się przyznać. Zagląda tutaj może ze 100 pryszczuchow na dzień. Reszta plusowania i pastowania to działanie cweli z redakcji i tych pryszczuchów z wykupionym VPNem w promo! Jedyne co mozna zrobić to wklejać swoje wysrywy masowo, żeby im się nie chciało usuwać.
A najlepszym sposobem żeby im dojebać – sprzedajnym kurwom, jaraczom CBD, co zeżrą swoje gówno za 100 zyli, jest nie wchodzenie na ten ściek! Jak zmniejszą zasięgi, to i reklamy się skończą!

Buczer
26 dni temu

Nawet w komentarzach na GlamRapie masa osób udzieliła moralnego wsparcia – a ja go i ta wtedy jebałem jak burą sukę. Kto mu wtedy współczuł ten frajer i ciota!

RastaMatek
26 dni temu

Słabo… Słabo… To bardziej opinia niż artykuł. Bardziej osobista interpretacja twórczości… Albo raczej krytyka.
Internetowymi Pismakami Gardzę coraz bardziej z dnia na dzień. Zero Profesjonalizmu i Ortografii…

I dziwka twoja stara
26 dni temu

„Nawet w komentarzach na GlamRapie masa osób udzieliła moralnego wsparcia.”
…kurwa aż 2 komentarze.

Domi
25 dni temu

Kogoś tu chyba jajca cisną.. dno to ten artykuł.

Odb
26 dni temu

Pixel zrobil taki fisting Maxflo ze sięgnął migdałków – fekalion

Edi
26 dni temu

Nie zesraj sie

Johnny
24 dni temu

Wszyscy artyści to prostytutki…”

Polaczkowy SEJM Żydowski 666
26 dni temu

Internetowy plebs tego wieku!

Wojciech Suchodolski
26 dni temu

O dzień dobry.

Twój stary
26 dni temu

Takie akcje teraz są modne. Na zachodzie to norma. To sztuka bucu.

_aqq_
26 dni temu

Jeżeli w najbliższym czasie firmy technologiczne z USA nie pojawią się w NEOM, uderzę w dolara.
I żeby nie było, że bez uprzedzenia. :)))

anty60antykonfi
26 dni temu

zieeeew ; )

Rambo
25 dni temu

Poprostu akcja marketingową na wysokim poziomie. Działa jak widać. Przeciez o to chodziło

CiągnijKiche
26 dni temu

Vixen to niech wypierdala po chleb na beton pet pierdolony śmieć zajebany skurwysyn pluje mu do mordy soczystym charem z żółtą flegmą I niech opierdala skwary z jaj ojca Elo kurwa raz właśnie tak

Andrzejek
26 dni temu

Wiki rznieta maxfletem siegnela dna – fekalia

aktorzyna lekarzyna dziennikarzyna polityczyna 666
26 dni temu

Koniec internetu nastał w 2021 roku!

Chuici Naime
26 dni temu

Wykurwiaj atwncyjna kurwo przyglupia przyzlazles parę lajków zdobyć niczym p0lka na ig a dostałeś dissy i się zesrales taki z ciebie kundel pluje ci na mordę pamiętaj

Bambuła
26 dni temu

klap klap klap

Collection0
25 dni temu

Pełna zgoda. Pozdro!

Nie wiem co ja tutaj robię
25 dni temu

Jakby bedoes czy inny trans zrobiłby taka akcje to jeszcze przybilbys mu brawo gratulacje tak samo jak pikers nagrał nutę a dziennikarz powiedział na filmiku na yt ze to diss na szpaka widocznie dostałeś info z nasa ze to fake ze tu takiego artykułu nie było ja rozumiem że ludzie na glamrapie mają poniżej 20iq w komentarzach ale nie każdy jest takim samym kidem i piszę o wannie a ten artykuł to hipokryzja lvl hard brawo

Johny
17 dni temu

Napewno masz coś do powiedzenia ale pomysl o przecinku i kropce..

_aqq_
24 dni temu

głąby nie wiedzo :)))

Tu: https://glamrap.pl/kizo-chce-boksowac-z-arabem-bo-sie-go-przestraszyl/ mówiliśmy o tym, jak amerykańskie i tureckie służby sprowokowały zabójstwo Khashoggiego, żeby ograniczyć aspiracje Arabii Saudyjskiej i zepchnąć ją do roli państwa podporządkowanego.

Jestem przekonana, że podobną akcję wykonano w stosunku do Emiratów Arabskich. ZEA podjęła decyzję o nawiązaniu stosunków z Izraelem nie zważając na opinię sąsiadów i wbrew aktualnym trendom. Mohammed bin Zayed, główny (podobno) konstruktor porozumienia ze strony ZEA, na długie miesiące praktycznie przestał pokazywać się publicznie, a w obecnej chwili usiłuje zmontować koalicję antyturecką.

Nikt nie zna szczegółów :))), ale presja wywarta na MbZ wydaje się o wiele silniejsza i skuteczniejsza od tej, której został poddany MbS. Inaczej mówiąc, materiały użyte do szantażu muszą być (w osobistej opinii MbZ) dużo bardziej kompromitujące. #kompromat

_aqq_
24 dni temu
Reply to  _aqq_

Mówiliśmy też ostatnio, że Nawalnego otruły służby turecke, dlatego środkiem użytym w zamachu stały się jego majtki :))) (w Rosji powszechnie używa się bielizny wykonanej w Turcji, jakością przypominającą tanie wyroby chińskie, ale wykonanej z bawełny, a nie z plastiku).

Reakcja Rosji, dysponującej dużym doświadczeniem w wykorzystaniu służb, była wyważona – w ostatnim tygodniu na Bliski Wschód wysłano szefa MSZ, Ławrowa, demonstrując wyższość narzędzi politycznych wykorzystywanych przez Rosję nad tymi, które ma do dyspozycji Turcja. Ławrow dostał medal od MbZ, a z przedstawicielem Turcji spotkał się w Katarze – który ma ambicje bycia platformą dialogu dla przeciwstawnych sił.

_aqq_
24 dni temu
Reply to  _aqq_

Nie byłabym praprawnuczką Katarzyny Wielkiej, gdybym nie zadała paru pytań:
– dlaczego MSZ Rosji myśli resortowo? Jest oczywiste, że Turcja – pozbawiona oficjalnych, politycznych możliwości wpływu (vide Nadgornyj Karabach) – użyje środków pozapolitycznych (służby specjalne)
– dlaczego służby specjalne Rosji są na poziomie śmieciowym? A w szczególności – dlaczego brak analityków, poprawnie interpretujących zachowania i działania przeciwnika?
– dlaczego Kreml ignoruje moją opinię? Od dawna twierdzę, że blokowanie Turcji na Bałkanach jest błędem #podział Europy na strefy wpływów

_aqq_
24 dni temu
Reply to  _aqq_

Wniosek z powyższego jest istotny – tureckie służby należą do czołówki światowej, i prawdopodobnie dużo przewyższają osławiony izraelski Mossad.

Co zatem ze służbami amerykańskimi?
Podstawową wadą Amerykanów jest brak zrozumienia dla plemienności (#tribal) i biologicznego pojęcia stada. Obecny prezydent był uprzejmy nazwać Saudyjczyków „pariasami” – co jest o tyle śmieszne, że protoplastami narodu amerykańskiego były odrzucone przez własną społeczność przegrywy ze Starego Świata. Więcej – nazywanie Amerykanów „narodem” jest głupie, bo tu nie jest pielęgnowane poczucie przynależności stadnej do państwa, ale do poszczególnych korporacji #pracownik miesiąca #Colin Kaepernick #kapitalizm vs. socjalizm.

_aqq_
24 dni temu
Reply to  _aqq_

Podsumowując :)))

Chcę utworzenia w NEOM duplikatu Silicon Valley. I w dupie mam to, że w USA firmy z Big Tech są traktowane jak klejnoty koronne.

Dla firm technologicznych jest jasne, że dominacja dolara i imperialna pozycja USA muszą się skończyć – taki wniosek z drugiej zasady termodynamiki :))). Należy zatem znaleźć sobie bezpieczną przystań poza USA. Nie będą to Chiny, i prawdopodobnie nie będą to państwa Unii Europejskiej. Dla „Big Tech” wybór Bliskiego Wschodu jest jednym z preferowanych.
USA, dążąc do związania przyszłości Big Tech z własną przyszłością, będą dążyć do wyeliminowania możliwości znalezienia takiej bezpiecznej przystani. Dekompozycja Bliskiego Wschodu i czarny PR powinny – zdaniem USA -zniechęcić firmy technologiczne do szukania siedziby poza USA.

_aqq_
24 dni temu
Reply to  _aqq_

Jeżeli w najbliższym czasie firmy technologiczne z USA nie pojawią się w NEOM, uderzę w dolara.
I żeby nie było, że bez uprzedzenia. :)))

kozak
22 dni temu

kurwa co to za gejozy ?

Nina
16 dni temu

To nie jest felieton, tylko pańska opinia. W dodatku obrażająca wykonawcę.
Może warto zapoznać się z definicją słów 'felieton' oraz 'happening'.

eeee
15 dni temu

Solara komicznie udaje depresję, dobra promocja beka hehe
Quebonapiździe komicznie udaje depresję, dobra promocja beka hehe
Cipsen udaje zawał, jak tak można

A może jebnął się w danych przelewu i po prostu szekle nie dotarły na właściwe konto

Pies ich jebał, ale was to gwałcił

AnalnyZabson
14 dni temu

Ciekawi mnie kiedy Major SPZ w końcu dokona coming outu

Twoj szef
12 dni temu

„Wixen siegnol dna” hehe to co powiesz o sobie brukowy redaktorku. Piszesz bzdury nie mające nic z prawdą. Je… cię

BeImondo Informator
4 dni temu
Jebać was
25 dni temu

Przecież Ciepłota zajął słuszne stanowisko, skrytykował szmatławe zachowanie vixena i chwała mu za to. Nie kumam ciśnięcia po jego postaci w tym momencie. W sumie to współczuję takich zjebanych czytelników.

Złam pizdę niuskulowa cioto
26 dni temu

W głowie masz niezłą „pandemię” kowidziarzu

pusia
26 dni temu

podkradlabym sie z dildem do pryczy Vixena i pod kolderke jednoczesnie stymulacja pochwy z mojej strony ,piwko po wszystkim i papieroch robiony samodzielnie lekko lizany cena 80zl za kg tak to wyglada z mojej stronny panny pussi orginal HD Stereo

Jedyna Taka
25 dni temu
Reply to  pusia

Co to za bzdury w ogóle?! Jacy tu mądrzy i obeznani ludzie są! Dziecko, ile masz latek? Akurat Rahim to jest tu chyba najuczciwszym raperem i jakby ktoś nie zauważył (albo za gówniaty był) jak działa MaxFlo i jak to wygląda na tle innych wytwórni, to proponuję się doedukować.

Grchw
26 dni temu

Cały ten Rahim i obsrana pizdeczka Fokus, co się bał beffu z Paluchem, bo koncertuje z dziewczynami.. Tak kurwa kocertujecie we dwie pizdy – Rah i Fokus, dlatego skleiliscie wary, jak Kciuk Was jechał.. A teraz ta spierdolina Vixen którego nikt nie słucha, co to nikt nie chciał wydawać tylko Penerio, musi udać śmiertelnie chorego, żeby ktoś się nim zainteresował, jebac tych Wackow!!!

Diament
25 dni temu
Reply to  Grchw

O czym ty w ogóle piszesz, głupku? Masz pojęcie, rzeczywiście…

aktorzyna lekarzyna dziennikarzyna polityczyna 666
26 dni temu

Rap to murzyński shit dla plebsu!

000000
26 dni temu

Spierdalaj

Fokus
26 dni temu

Wiadomo ze Rahim by się dał zerżnął przez stado murzynów byle kasa wpadła

Method Man
26 dni temu
Reply to  Fokus

Chyba Fokus, na bank nie Rahim. To jest jeden z ostatnich uczciwych MC w tej zakłamanej rap scenie.

Nooooo
26 dni temu
Reply to  Method Man

Czytales artykul w ogole bo pierdolisz…

Ja To Ja
26 dni temu
Reply to  Method Man

Zgadzam się!! Najbardziej uczciwy – Rahim!

Jedyna Taka
25 dni temu
Reply to  Fokus

Co to za bzdury w ogóle?! Jacy tu mądrzy i obeznani ludzie są! Dziecko, ile masz latek? Akurat Rahim to jest tu chyba najuczciwszym raperem i jakby ktoś nie zauważył (albo za gówniaty był) jak działa MaxFlo i jak to wygląda na tle innych wytwórni, to proponuję się doedukować.

Hejter gona hate
26 dni temu

To mój pierwszy komentarz na glam, siedzę tu od lat ale nigdy nie udzielam się publicznie. Niestety ten artykuł nieco mnie sprowokował dlatego wyleję nieco hejtu.

Vixen ty kurwo babilońska jak możesz wzbudzać tanie politowanie celem promocji swoich frajerskich wypocin… pomyślałeś kurwo jedna z drugą o ludziach którzy na prawdę są w takiej sytuacji ? Nie sadzę.

erdo w wannie pod jubilatem
26 dni temu

pierwszy komentarz i już nieudany. jak chcesz odnieść sukces na GR to nie odnoś się do artukułu, nawet go nie czytaj, od razu scroll down i jazda.

Nooooo
26 dni temu

Tak wyglada wasze smutne zycie na tym portalu

erdo w wannie pod jubilatem
26 dni temu
Reply to  Nooooo

smutny to byłeś jak ci kazałem z wanny wyjść a ty chciałeś sie jeszcze popluskać.

Popularne