Sprawdź nas też tutaj

Singiel

W.E.N.A. – „Sztuczna”

Singiel promuje płytę „Montana Max”.

Opublikowany

 

„Sztuczna” to piąty singiel promujący album „Montana Max”, który ukaże się 22 marca 2019 roku.

„Montana Max” to płyta pełna świeżego spojrzenia na muzykę. Album nasycony jest pasją i energią, które słychać w każdym numerze. To płyta z podziemnym sznytem i charakterem, do których nawiązuje tytuł (dawny, podziemny pseudonim Wudoe). „Montana Max” to krążek bezkompromisowy, bogaty w celne spostrzeżenia, jednocześnie zaskakujący i spontaniczny.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Mason

Wena
Wena
Wylizuje bena

fjdiskskzjxj
Young Stuleja

Chujowe nie słuchałem
W ogóle co to za hipster jeden narzeczony Zeusa czy może Pezeta?

hsf

przesłuchałem i potwierdzam, że chujowe

Mason

„„Montana Max” to płyta pełna świeżego spojrzenia na muzykę. Album nasycony jest pasją i energią, które słychać w każdym numerze. To płyta z podziemnym sznytem i charakterem, do których nawiązuje tytuł (dawny, podziemny pseudonim Wudoe). „Montana Max” to krążek bezkompromisowy, bogaty w celne spostrzeżenia, jednocześnie zaskakujący i spontaniczny. ”

Kto to kurwa wymyślał? Pan Kracy? SZNYTU hahahahah

TheBillGatestRapu

Wena jest strasznie komercyjny. I to w sensie komercyjnych zagrywek. Dostał pociski za ostatnie numery w nowym stylu i od razu spanikowany wrzuca singiel w starym stylu. Przynajmniej tutaj jest wartość liryczna i poziom do jakiego nas przyzwyczaił. No i nasówa się chcąc nie chcąc smutny wniosek: Wena będąc sobą jako raper szczyt, jako człowiek dno. I stwierdzam to jako osoba mająca wszystkie Jego płyty, mająca z Nim do czynienia kilka razy na żywo.

Young Glamraper

To on jakieś płyty wydał?
Beka w chuj

brd_src_w_grudniu_wiadomo

To ktoś kupił te chujowe płyty marnego grajka?
Beka w chuj

Odb

W.E.sztu-„N.A.czna”

Popularne