Sprawdź nas też tutaj

Recenzja

Wac Toja „Five”: powrót formy – recenzja

To materiał stricte koncertowy, benger goni benger.

Opublikowany

 

Wac Toja. Raper, którego od odejścia z szeregów QueQuality sprawdzam jedynie profilaktycznie. Dlaczego? Każdy to kolejny projekt po jego debiucie powodował u mnie coraz to zwiększającą się niechęć do twórczości Wacława. Zresztą przeprosiny Mezo i Jeden Osiem L przy okazji „Kapitana”, również nie wróżyły drastycznych zmian mojej perspektywy, co do nadchodzącego wydawnictwa muzyka. Ku mojemu zdziwieniu, nie dość, że ten numer nie pojawił się na „Five”, to nastąpiło nagłe odbicie w całkowicie inne rejony muzyczne.

Nie widzę lojalności, tylko hajs i instynkty
Pierwotne zachowania, prawa dżungli, rządzi silny
Nie widzę tych gości i tych dup, tylko liczby

Wac wrócił do stylu sprzed lat. „Five” jest swoistą kontynuacją brudnego brzmienia, jakim raper dał nam się poznać na mixtapie „MiDDLE FiNGER”. Bez zbędnego piszczenia, nieudolnego falsetu. Wykorzystując pełnię potencjału swojego wokalu, stawiając na niskie tony pod podkręcony w bitach bas. Z miejsca materiał nabrał przez to poważniejszego wydźwięku, być może nawet szczytowego na tle dyskografii artysty. Raper postanowił podkręcić jeszcze ten nastrój i aspekt liryczny poświęcił przeważnie komentarzom społecznym, komponując tym samym przekaz z brzmieniem. Nie znaczy to, że reprezentant FND nagle postanowił zostać wieszczem narodowym, bądź nawet wyżej, jakimś Taco Hemingwayem. Zwraca on uwagę na poszczególne elementy życia, których z różnych powodów nie jest w stanie zaakceptować. To obserwacje z dnia codziennego, poczynione z perspektywy zwykłego chłopaka, bez wyniosłości i usilnych motywów. Dalej rzecz jasna znajdą się wersy o jej tyłku, kręceniu bletek, dużych pieniądzach i rzecz biorąc ogólnym wygrywaniu życia. Jednak jak rzadko otrzymaliśmy to w całkiem zjadliwej formule. 

Coś się kroi, coś się kruszy (ey) to melodia duszy (ey)
Życie uczy, nie pisz czarnych scenariuszy, nie
Idź za ciosem, jesteś kowalu losem (ey)

“Five” to materiał stricte koncertowy. Benger goni benger. O dziwo przez całe dziesięć numerów, dających nam 26 minut muzyki, nie zdążyłem się zanudzić. Raper przebiera dowolnie we flow, wręcz chwaląc się przed słuchaczem swoją wszechstronnością. Tylko w zamykającym płytę tracku “Pandora” naliczyłem sześć różnych stylistyk. Za bity na płycie odpowiadają: B.Melo, Bodhi, CHERRY, Clearmind, DDayzy, GREK, LiL Kacpi, Madas, Sir Michu, SUPREMÉ, Xthauun oraz yngdrc. Jak podpowiada Genius, szperał też w produkcjach sam zainteresowany. Obeszło się natomiast bez gościnnych wokali. Wac stanowczo nie żałuje sobie gościnnych występów lub luźnych numerów z kolegami, więc taka decyzja nie jest stanowczo zaskakująca. Zresztą ile to Wacław zrobił utworów, chociażby z Trill Pemem na przestrzeni ostatniego roku? Z płyty na szczególną uwagę zasługują moim zdaniem utwory “Nawet Lepiej” oraz “Plankton”.

Zajarana gapi się jakbym był jej cukierkiem
Rzucam w nią papierkiem, lubię to zepsucie
Mordo, próbowałem, nie mogę od tego uciec

Parafrazując klasyka, „ja jestem kibicem »MiDDLE FiNGER« i mnie tu nie wkurwiaj”. Piąty studyjny album Waca to nadal tylko kolejny album Toji. Głupkowate wersy, palenie gibonów i przesyt gadki o finansach nadal pozostają nierozłącznymi elementami twórczości reprezentanta Fresh N Dope. Cieszy natomiast sam powrót do unikatowego stylu sprzed lat, nawet gdyby miał się on odbyć jedynie w koncepcji tego jednego wydawnictwa. Na plus także pierwsze kroki ku ambitniejszej warstwie tekstowej, tego to się już kompletnie nie spodziewałem po nim. Jak to mawia Yurkosky, bardziej props niż hejt.

Palę lemoniadę (ey), babciu to jest pyszne
Moja krew w moim ciele płynie Styksem
Szkło rozgrzane, lemoniada płonie w fifce

Ocena płyty Wac Toja „Five”:

8 Ocena redakcji
8 Ocena słuchaczy (1 głosy)
Teksty6
Bity8.5
Flow9.5
  Zaloguj się, żeby ocenić
Sort by:

 

Verified

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Tracklista

  1. BABCIU TO JEST PYSZNE prod. @yngdrc
  2. PLANKTON prod. @yngdrc
  3. NAWET LEPIEJ prod. Sir Mich
  4. HAJS ZARABIAĆ prod. liL Kacpi
  5. GUCCI BUCKET prod. Cherry x Supreme
  6. UPADŁY ANIOŁ prod. clearmind x ddayzy
  7. NIU NIU prod. Madas
  8. O JEJKU prod. GREK
  9. BAILA prod. Xtahuun x Bodhi
  10. PANDORA prod. liL Kacpi x BeMelo x Wac Toja
 
96 komentarzy
96 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoooor Tttttttttttttrapu Króllllllll Glamrapu
1 miesiąc temu

WYDAJE DEKRET KRÓLEWSKI – WYP…. BAKŁAŻANY NA DNO KOMENTARZY NA FRAJERNIE – UTYKACZKA POSZLA W RUCH I UTYKAM WAM KALAFIORA!

I KTO MA PODJAZD DO PROFESOORA TRAPU KRÓLA GLAMRAPU?

NIKT.

JA I MÓJ ZŁOTY ROLEX DATEJUST RZĄDZIMY TUTAJ!

ZASTANAWIAM SIE CZY SOBIE CIUSZKÓW Z VERSACE NIE KUPIĆ NA LATO, ZAPYTAŁBYM WAS O OPINIE ALE WAS NAWET NIE STAĆ NA ORYGINALNY JOGURT „Müllermilch” TACY BIEDNI JESTEŚCIE, TYLKO ZIEMNIAKI CODZIENNIE, CEBULA I CZOSNEK I PIWO KRAFTOWE ŻUBR, JEBIE WAM Z RYJOW, A BEBZOL TAK ODSTAJE ZE LASKI WAS OMIJAJA SZEROKIM ŁUKIEM

#FREESENTINO

SENTINO CALY DZIEN NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA

#SICARIOS

Ignasiak
1 miesiąc temu

Ty pierdolona nieuleczalnie chora kurwo, nieudolna życiowo wszo. Najebanie sobie plusów i dzień można uznać za udany. Ty kurwo gardze ścierwem.

Prrrrrrrrrrrrroooofessssssooorr Trrrrrrrrrrraaapuu
1 miesiąc temu
Reply to  Ignasiak

MASZ, TOBIE TEŻ NAJEBAŁEM PLUSÓW, ZWAL SOBIE DO SKARPETY ZE SZCZĘŚCIA!

Sicarios
1 miesiąc temu

Już nie będzie Profesora Trapu na następnych Mistrzostwach Świata. Pożegnanie Profesora Trapu z Mistrzostwami Świata… Sześć medali: cztery złote, jeden srebrny, jeden brązowy, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen glamrapowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze zwycięstwo w komentarzach odniósł tu, na tej stronie jako osiemnastolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co dzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie czytać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym komentarzom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele… Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy czytali Profesora na całym świecie, jak Mistrz Świata Sentino, który powiedział, że Profesor go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu skoków. Tego fenomenu popularności – 14,5 miliona, rekordowa internetowa widownia, kiedy zdobywał srebrny medal w Glaum Rhap City. Trzynaście przeszło milionów – Puchar Świata w Zakopanem. To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go czytaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc… Ja także krzycząc, skacząc… Po prostu… Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Profesormanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy komentarzowe i żeby coś po Profesorze trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Profesor! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

Ignasiak
1 miesiąc temu
Reply to  Ignasiak

Wydrukowałem sobie jakiegoś randomowego patusa spod mostu, wmowiłem se ze to ty i spuścilem sie na wydrukowany ryj.

1312,a jakże
1 miesiąc temu

Jesteś na serio obsranym lamusem,że takie farmazony wypisujesz.Tak naprawdę jesteś ścierwem,którego gnoji osiedle,a na necie kozaczyć tylko umiesz odjebany naplecie.Przez takie ścierwa jak Ty dobrzy ludzie mają pod górę.Zmień się albo krzyż na drogę niedojebana parówo ze stanem umysłu mniej niż zero.

Prrrrrrrrrrrrroooofessssssooorr Trrrrrrrrrrraaapuu
1 miesiąc temu
Reply to  1312,a jakże

„DOBRZY LUDZIE”? „CHARAKTERNI”?

CZYLI CO, ROBIE POD GORKE RAPERSKIM ZŁODZIEJOM, BANDYTOM, PSEUDO-GANGUSTOM RAPOWYM, DILEROM NARKOTYKOW Z KLIPÓW?

PATOLOGIĘ SPOŁECZNĄ NALEŻY TEMPIĆ, A JA JESTEM GROTEM NA SZCZYCIE DZIDY KTÓRA WBIJAM W SERCA TYCH ŚMIECI

PS. NIE MIESZKAM NA BLOKACH, MAM APARATAMENT NA MOKOTOWIE 220m^2 ZAZDRO CO? NIE CHCIALEM TYLE ZDRADZAC ALE MAM NAWET POMOC DOMOWA, KTÓRA CO 2 DNI PRZYCHODZI MI POSPARZATAC, PRANIE ZROBIC, UPRASOWAC, KWIATKI PODLAC, ZAKUPY ZAMAWIA BRAKUJACE (MOJE ULUBIONE RZECZY) PANI ZARABIA 4000 PLN CO 2 DZIEN WOLNE, SAM BYŚ CHCIAŁ MI USLUGIWAC ZA TAKIE PIENIADZE, NAWET NIE WIECIE ZE TAK MOŻNA ŻYC BIEDAKI

DonPatus
1 miesiąc temu

Ta masz tyle hajsu i takie ułożone życie i wogole bjutiful a siedzisz dzień w dzień przez całe dnie w komentarzach na glamrapie. Twoje życie musi być naprawdę smutne

Prrrrrrrrrrrrroooofessssssooorr Trrrrrrrrrrraaapuu
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

TO MNIE ODSTRESOWUJE I ŚMIESZY, UTYKANIE PIZD, TO TAKIE KATHARSIS W MOIM PRZEPELNIONYM LUKSUSAMI ŻYCIU (JEŻDZĘ VOLVO XC90 A TY?), GARDZE BIEDOTA I ZYCIOWA PATOLOGIA

Matacz
1 miesiąc temu

Wolvo xc90 to luksus,? widze takich od chuja na mieście, mnostwo stoi pod blokami z lat 80.

LaLinea
1 miesiąc temu
Reply to  Matacz

Co ty kurwo pierdolisz. Auto warte więcej niż to mieszkanie z wielkiej płyty po gierku.

DonPatus
1 miesiąc temu

Ja jeżdżę raz Teslą a raz tramwajem bo nie ważne w czym siedzisz a jak się czujesz. Ty nawet w bugatti byś był dalej lamusem i smutną kurwą ☺️

Chujon Kask
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

Nie masz się czym chwalić, na twoim miejscu wolałbym jeździć tylko tramwajem, niż tą elektryczną kupą gówna. Jebać Teslę chujozwizne i ich posiadaczy.

Ponczo
1 miesiąc temu

„A JA JESTEM GROTEM NA SZCZYCIE DZIDY KTÓRA WBIJAM W SERCA TYCH ŚMIECI” jak tu go nie doceniać, ja pierdole majstersztyk, a WY KURWY DALEJ SKOMLAJCIE

Prrrrrrrrrrrrroooofessssssooorr Trrrrrrrrrrraaapuu
1 miesiąc temu
Reply to  Ponczo

MÓWI SIĘ SZAPO BA, LUBIE JAK KWICZĄ TU TE PATUSY

TatuaRZYG
1 miesiąc temu

Sętino możesz mi buty czyścić

Hetman Rapu
1 miesiąc temu

Z tym grotem to był punch roku. Propsy! Jedziemy z kurwami, piętnujemy patologię i dresiarstwo. Czas wyplewić tych pokurwieńców podobnych do oscara sram pam pam, zjebów ze step i waszków g jak gówno. Czyścimy polski rap z patologii.

#Sentino
#Andaluzja
#Sicarios
#KingSento
#Fenix
#ChujWDupęFrajerom
#LaLinea
#Givenchy

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  Hetman Rapu

Bez patusow nie ma rapu jest tylko Pop na Dzień dobry TVN. Bez nas byście kurwy nie wiedzieli co znaczy street shit i living in the hood. 2Pac by was wszystkich bananowców wystrzelał za te kurestwo mentalne

Veto
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

Prawilnie przypominam, że rap wyrósł i kwitł na fundamentach biedy, a nie patologii. To później za rap wzięły się patusy, a w Polsce dresiarstwo jebane, które skalało tą subkulturę

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  Veto

Ci dzięki którym rap wyrósł i wykwitł chodzą na spotkania biznesowe w dresach ale co wy kurwy możecie wiedzieć jak wasz umysł ogranicza się do granic tego co wam wpojono i tego co się naoglądaliście na Social mediach 🙂

Wolwer
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

Ale ty pierdolisz za głupoty Sebek. Idź się napierdoli winiaczem, pobij matkę i zarzygaj chałupę, a na koniec uwal sie na pizde pod śmietnikiem z kolezkami i wdupcajcie mefke ty jebany brudasie. Street shit, living in the hood haha, o czym ty pierdolisz. Mieszkasz kurwa w komunalnych slamsach, okradacie się nawzajem z ziomkami żeby ogarnąć trochę zenionego ścierwa, a później naćpani sobie wkrecacie że jesteście gangusami. Ty kurwo jebana z pruchnicą, jeszcze o 2Pacu coś wspominasz hahaha. Pies cie jebal pierdolony brudasie idź starym po harnasia, bo zaraz wstaną z Kacprem gigantem i znów się zaczną napierdalac. Hahahhaha co za brudas

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  Wolwer

Ty kurwo jebana kaktusiarzu zajebany po 1 nikt w mojej rodzinie nie pije alkoholu po 2 rap wywodzi się z biedy I patologi ty jebany debilu. Co jest wyznacznikiem patologi ? Alkohol, prymitywne zachowania, dresy, okradanie się nawzajem, bójki. Przecież to wszystko to kwiat młodzieży w USA, Polska patologia jest na tyle wyrafinowana ze się nie zabijają jak Murzyni za pare gietow weedu. Gowno kurwiszonie wiesz a się udzielasz jakbys pozjadał wszystkie rozumy.
Zobacz ile na dzielnicach tych waszych ukochany amerykańskich jest crackheadow, wiec co ty o mefedronie pierdolisz jak twoi idole Mefedron do płatek śniadaniowych dodają ty amebo umysłowa jebana w kakaowe oko

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  Wolwer

Po prostu boli się dupsko bo wiesz jaka jest prawda i ci których wyśmiewasz za brak hajsu są tymi którzy tworzą kulturę. Frustracje i nerwy to normalna reakcja na prawdę której nie chce się usłyszeć. Największe gwiazdy rapu i mistrzowie trapu są z biednych i patologicznych dzielnic i taka jest prawda. Na waszych ulubionych amerykańskich dzielnicach bananowcy są okradani i bici. Z reszta jak wszedzie hahah jebal cie pies bedoes i twojego starego co wchodził ci do wanny jebany lamusie

Lolek
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

2pac jak Prodigy był absolwentem szkoły artystycznej, bez przesady z tą patola. W czasach death row Versace był jego dobrym kolegą

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  Lolek

No i co z tego ze było po szkołach muzycznych. W momencie jak twoja kariera w USA rośnie każdy raper idzie do szkół artystycznych. Nie zmienia faktu z kad pochodzą

Lolek
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

Pochodzą z miejsc gdzie było dużo patologi a karierę zrobili dzięki temu że byli najbardziej ogarnieci

1312,a jakże
1 miesiąc temu

Ta debilu,bo ci uwierzę bajkopisarzu w morde jebany.Robisz za pisuar 24h na dobę,a w przerwie wypisujesz te durne farmazony cwelu pierdolony.Zrób przysługę światu i utop się w kiblu karakanie zajebany co stoi wiecznie osrany.Jebał cie pies i cała wieś w której mieszkasz śmieciu

Hetman Rapu
1 miesiąc temu
Reply to  1312,a jakże

My się bawimy, wy klepcie biedę. Jesteśmy tu dla zabawy. Kładź się spać jutro do roboty wstajesz

Żabson
1 miesiąc temu
Reply to  1312,a jakże

Cześć jestem Żabson

DonPatus
1 miesiąc temu

To zajebiscie dużo czasu spędzasz na tym khatarsis swoim jak ja cie widzę codziennie co 5 min nowy komentarz haha zagubiłeś się w tym swoim odstresowaniu się i zaczeles żyć tym portalem. Niemniej jednak smutne te twoje życie ile byś nie miał hajsu i tak jesteś płytki ty i ta twoja zjebana codzienność

NIGGER
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

Morda szmato beka z prujacych się kurew jak ty jebac cie obyś zdechl

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  NIGGER

Najgorszym wrogom się nie życzy śmierci bo to wraca. Liźniesz trochę życia to zrozumiesz dzieciaczku z matki mlekiem na brodzie

Profesooor Trappu Uczy Pokory Patusów Glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  DonPatus

OD RUCHANAI NASTOLETNICH SZMAT Z TINDERA (KTORE ZAKLADAJA KONTA NA DANE STARSZYCH KOLEZANEK) DO UTYKANIA PIZDZIELCOW TAKICH JAK TY TUTAJ CZAS MIJA MI NAPRAWDE UROCZO, A MOZE CHCESZ W RYJA W REALU? ROZJEBAC CI MORDĘ?

DonPatus
1 miesiąc temu

Nie, spoko ziomek, nie mam nic do ciebie, po prostu dużo się tu udzielasz, nie szukam zwady…

DonPatus
1 miesiąc temu

Tak Chce w ryja w realu 🙂

NIGGER
1 miesiąc temu
Reply to  1312,a jakże

Morda KURWO powieś się w piwnicy i będzie spokój śmieciu

jebaka
1 miesiąc temu

Ty kurwo

Magister pigularzu
1 miesiąc temu

Recenzent twierdzi, że Wac wraca do formy. Obawiam się, że on nigdy nie był w formie. Jego płyty są zwyczajnie słabe.

Pidżej
1 miesiąc temu

High Quality akurat miał spoko cze

Bezel SLU
1 miesiąc temu

Łak Toja „6ix9ine”: powrót spermy– recenzja
To materiał stricte oralny , gangbang goni gangbang.

NIESŁUCHAMŁAKÓW
1 miesiąc temu
Reply to  Bezel SLU

Nawet tytuł dobrze pasuje, Wac Toja robi z siebie takiego 6ix9ine’a z Aliexpressu.

Bezel SLU
1 miesiąc temu

XDDD

ttttt
1 miesiąc temu
Reply to  Bezel SLU

”Łak Toja” o gosciu ale odjebales wielkie XD

HujNaCzoło
1 miesiąc temu

WIEMY ŻE JESTEŚ ŁAKIEM NA HUJ O TYM PŁYTĘ WYSRAĆ, TO NIE CHODNIKOWA!

Zakolak Alfa
1 miesiąc temu

Ciepłota zawiodłeś mnie.

Imian Christicus 666
1 miesiąc temu

Mafia und kajfusy and policja & kapitalistyczni prywaciarze to frajernia!

Oni sami sobie tożsamości ukradają w internecie.

Buraków & wieśniaków hacker nie chce kształcić.

Wypieki czerwone na policzkach od mrozu rosyjskiego?

Na eMule siedziałeś? Neostrada dla gada & dziada, który Tory ułada.

Nie piszę, ani nie czytam!

Grypsera w pierdlu wierzy we wszystko oszustowi!

Jan Witold Gadom-Niemowit rucha siostrę przeoryszę! Death of the punk! Hacker 666 not dead!

DonPatus
1 miesiąc temu

Ale wykręcony klient

Odb
1 miesiąc temu

Toi Toja „Hiv”: powrót spermy – recenzja

YO..
1 miesiąc temu

04:57 29

Opublikowany 12 godzin temu 9 maja 2021Przez Bartłomiej Ciepłota

snikerson
1 miesiąc temu

EY

jahahhahahahah EY

hahaha kto to pisał? xD EY

Anty
1 miesiąc temu

Wyczyścić to trzeba pedałów takich jak wy w rurkach co cisną wam te małe jaja i przez to macie tak nasrane w tych deklach,że was w piecach powinno się palić gównojady zajebane.procesor straponu i itp dziwki na takich jak wy to nawet menele plują wam w ryj

NIGGER
1 miesiąc temu
Reply to  Anty

Jebac cie patusie jutro do roboty w amazonie więc wypiersalaj

Anty
1 miesiąc temu
Reply to  NIGGER

O sobie mówisz niedojebie umysłowy?To gratuluję amazonie farmazonie.Patus to Ty mała dziwko co popierdala w ciuchach od gejów projektantów za hajs swoich starych,więc morda tam cwelu

DonPatus
1 miesiąc temu
Reply to  NIGGER

Wole isc do roboty w Amazonię jako „człowiek” niż żyć za hajs starych jak dziwka

Vombel
1 miesiąc temu

Bardzo dobra płyta ps jebać redakcję

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  Vombel

Ten czlowiek tez mnie molestowal w 2014 r ,ten z fotografii bylam wtedy na pielgzymce w Czestochowie ,on udawal ksiedza ale nie znal modlitw np Ojcze Nasz, notorycznie ocieral sie o mnie przy kazdej okazji mysle ze sie masturbowal gdy spalam w namiocie !!!

XYZ
1 miesiąc temu
Reply to  pusia

Idź sobie robić beke z islamu Pipo.

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  XYZ

i Robie beke z islamu jak mi sie zachce ale wole jebac takie katolickie kurwy jak ty

Young Leosia
1 miesiąc temu
Reply to  pusia

Bardzo dobrze, jebać te kurwy co się nie znajom

Sento
1 miesiąc temu
Reply to  Vombel

Dobrze jest, nawet mi nie żal przegrywow. Po co wam dziewczyny jak macie swoje matki, wypierdalać. Są normalne laski, ale o czym ty byś mógł z nimi rozmawiać, o jakichs świniach z tindera? Założymy hipotetycznie, że znalazłeś upragnioną dziewczynę i siedzisz z nią na kanapie skrolujesz swój telefon, pokazujesz jej pasty z wykopu, pozniej pokazujesz jej tindera i przewijasz opisy randomowych dziewczyn, syczysz z wściekłości jak czajnik i mówisz „pa na tą jaka pojebana haha, a patrz ta jaka głupia, zobacz jaka to jest p0lka” #wyjasniony

Bonifacy Bakłażan
1 miesiąc temu
Reply to  Vombel

GARDZĘ TOBĄ KURWO DO SZCZANIA, WCZORAJ NA PRZYSTANKU NIE BYŁEŚ TAKI CHOJRAK

Vombel
1 miesiąc temu

Że ja niby w śmietniku grzebałem?

Bonifacy Bakłażan
1 miesiąc temu
Reply to  Vombel

TAK. A JA W TYM CZASIE GRZEBAŁEM TWOJEJ STAREJ PIĘŚCIĄ W DUPSKU, LUBI TAKIE GIERKI

Vombel
1 miesiąc temu

Moja mama nie żyje, pewnie dostałeś świerzba i innych chorób. Kto lubuje się w trupach?! Wtf

Vombel
1 miesiąc temu

Masz klaser z robakami? Co tam ciekawego nazbierałeś z truchła?

Słoń 666WSRHAHAHAHA666
1 miesiąc temu
Reply to  Vombel

Nie widze nic zlego w jebaniu trupow

leosia
1 miesiąc temu

jebać profesorra trapu co wali konia pod obrazki z sentino

korek
1 miesiąc temu
Reply to  leosia

jesteś bardziej pojebany ziomek niż ja.

leosia
1 miesiąc temu

cheelendz kurwa, jedziemy po tej profesorkiej dziwce, pod każdym konemtarzem dopisek ze profesor to kur.a, wszystkich komentarzy nie skasujesz a jak skasujesz to nic nie zostanie bo pod każdym bedzie pocisk na ciebie, zdetronizujemy cie szybciej niz myślisz

leosia
1 miesiąc temu

byłem dzis na mokotowie ale cie kurwa nie znalazłem bo pofesor trapu to fikcja, lecz ja jeszcze tutaj wpadne

Pan Pawel
1 miesiąc temu

PROFESSOR TRAPU NAJWIEKSZA KURWA Z GLAMPOPU

Yebaka z Pick-up'a
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Pawel

nie rymuje sie, wypierdalaj

WPS
1 miesiąc temu

https://youtu.be/5s6XSIZQ8Ig WPS KLIKA TWOJ STARY PIES ZNIKA

Torchała
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Pawel

Hahahahahha ciepłota i jego wysrywy o transach.

Fizik
1 miesiąc temu
Reply to  Torchała

Wieśniacka kurteczka monklera dla pedryli musi być, jak u balagana wieś wieś wsią pogania.

HUJU BATON & NAPLETON
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Pawel

Oj bedziesz utkany, oj będziesz utkany kurwiarzu.

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Pawel

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

czy gowno na nateracu w Lepiance przyschlo troche ?

jebaka
1 miesiąc temu
Reply to  pusia

Ty kurwo

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  jebaka

SSII pedale

pacino aldente
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Pawel

Dokladnie jebac kurwe robi Sebastianowi alvarezowi lache w kiblu w rajchu

Popularne