Sprawdź nas też tutaj

News

Waco staje w obronie Kizo: „Jest niezłym wykonawcą rapowym”

Legendarny producent uważa, że Kizo nie jest produktem.

Opublikowany

 

waco kizo
waco kizo

Po krytycznych wersach O.S.T.R.-a odnośnie Kizo znów rozgorzała dyskusja na temat rapowych umiejętności gdańskiego rapera. Na jego temat postanowił wypowiedzieć się wywołany do tablicy przez jednego ze słuchaczy legendarny producent Waco.

– Nie można porównać g*wna do miodu. Chłopie koło rapu, to nawet nie stałeś, Twoi fani nie wiedzą, kto to Mobb Deep, Notorious, nie mówiąc o chłopakach z Polski, co tę kulturę i muzykę tworzyli i zapoczątkowali: jak: Volt, Waco, Wzgórze, Kaliber, Molesta, Zipy, Grammatik Ostry, Sen Morwa, Płomień 81, Kaczy… Posłuchaj pierwszych składanek Volta, ja pi*rdolę… – napisał o Kizo na profilu FB Popkillera jeden ze słuchaczy.Wywołany do tablicy Waco postanowił mu odpowiedzieć:

– Drogi Konradzie, na rapie zjadłem zęby i z całą pewnością zapewniam Cię, że Kizo jest niezłym wykonawcą rapowym. Porównywać w rapie można technikę, teksty, charyzmę, barwę głosu umiejętność grania koncertów i pewnie wiele innych aspektów. Znam kilku raperów, którzy są muzykalni i jakoś nie mogą się od ładnych paru lat odnaleźć na scenie. Zrozumiałbym ten hejt gdyby Kizo był gościem wykreowanym przez dużą wytwórnie czy produktem w rękach doświadczonego producenta, ale tak nie jest. W takich Stanach mnóstwo gości potrafi rapować na niezłym poziomie, ale brzmią jak dwudziesta kopia Nasa, 50centa, The Game-a, a dzisiaj pewnie innych topowych artystów i pomimo tego że mają flow technikę i nawet poczwórne rymy nikt im kontraktu nie zaproponuje – komentuje producent.– Możesz mi wierzyć lub nie, ale czasami żałuję, że w czasach jak jeszcze prowadziłem studio nie było takich artystów jak chociażby Kizo, Wac Toja, Guzior, Miszel i pewnie wielu innych. I nie piszę tego, bo liczę na darmowe batony. Na szczęście stać mnie, by sobie kupić cały zapas, ale raczej unikam słodyczy. Możesz powiedzieć, że Kizo jest kopią tego, co dzieje się na niemieckiej scenie, ale my też byliśmy bardziej lub mniej udolną kopią tego, co działo się wtedy w NY lub we Francji. Na koniec zapewniam Cię, że jest wielu narcystycznych pseudoartystów, których słysząc dostaję szewskiej pasji, gdzie gówno to raczej delikatne określenie. Eluwina – dodaje.

Przypomnijmy, że O.S.T.R. w jednym z numerów na nowym mixtapie zaatakował rapera z Gdańska wersami: – Kizo sorry, lecz od rapu lepsze wyszły ci batony / mogę wpieprzać je na tony – nawinął. Kizownik zdążył już odpowiedzieć na tę zaczepkę.

 
83 komentarze
83 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Szalony Dawid Ozdóbka
2 miesięcy temu

Zrobiłem magika

Żaklina cygańska księżniczka siostra jongmena
2 miesięcy temu

CZAWORO CZAWORO
JAW KE ME
KIZO GEJ?
TE SKARIN MAN DEWEL

żENADA (GIMBAO33)
2 miesięcy temu

Wacek staje na widok Kizo: „Jest niezłym ciachem” – kąpiel

LEON KAMELEON
2 miesięcy temu

Waco i Kizo uprawiają seks:
Waco mówi: – Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.
– Co? To ty dopiero teraz mi to mówisz?
– Tylko żartowałem, lubię jak ci się d upa kurczy.

Dominacja Finansowa
2 miesięcy temu
Reply to  LEON KAMELEON

Bezbek, żart z epoki przed wejscia do Unii.

Jan Mjodek gościnnie
2 miesięcy temu

Ja nie znałem, aczkolwiek nie siedzę w klimatach homoseksualistów. Istnieje możliwość, że tam, ten żart jest popularny.

Powiedz nie sportom
2 miesięcy temu

A żart o ślinie znasz?

Do więzienia trafia świeżak, nigdy nie był, słyszał za to wiele historii co tam robią z takimi jak on.
Pierwszy dzień, pierwszy prysznic, świeżak się myje, bierze mydło, trzyma je twardo – byle tylko się nie wyślizgnęło..
Namydla się i nagle siup! Mydło wypadło.
Schyla się po nie i nagle czuję że ktoś za nim stoi. Odwraca się wystraszony a tam za nim stoi wielki skur.wiel i się pyta:
– Ty świeżak! Ze śliną czy bez?
Świeżak tak myśli – hmm, ze śliną chyba będzie mniej bolało..
– no ze śliną
Na co wielki skur.wiel:
E ŚLINA! CHODZ TU!

M Rozenek OG official
2 miesięcy temu

Morwa i zipy tworzyły te kulturę ahahah chyba strugali kija w d00pie i uprawiali dukactwo przełajowe.
Kto pamięta jak w 90tych się śmiano z dukaczy i uliczników o których teraz rondle i stare patusy krzyczą Santo subito!!!
W sumie wacjusz ma rację że sami byli podyebką
A Molesta której członkowie w 90tych opowiadali że”nie lubią murzynow bo są rasistami” i że rap może być tylko uliczny xD
Ze wspomnianych propsy kaliber propsy w sumie płomień propsy volt który uratował te wszystkie morwy zipy bo bez jego bitów to by melodeklamowali pod zapętlone explosion kalwiego
Co im odyebalo wogole wszystkim to jest jakaś podprogowa akcja promocyjna na te batony, dark marketing czy co. Zaraz kolejny grajek wyskoczy z krzaków że kizo do wora ale batoniki am niamniam

Dominacja Finansowa
2 miesięcy temu

Dukactwo przełajowe hahah

Miki
2 miesięcy temu

W 90 latach to ciebie jeszcze nie bylo wiec jak mozesz cokolwiek pamietac.

Prawdopodobnie stukałem twoją matkę
1 miesiąc temu

Lamusy odreagowywały w internetach, kto kumaty ten liczył na przekaz, a nie rytmikę.

A pezet to cwel, dwie pierwsze płyty udane bo noon je robił.

Julka
2 miesięcy temu

A ten co, liczy na to że jego morda zostanie umieszczona na nowych tamponach od kizo?

Lil Pimp
2 miesięcy temu
Reply to  Julka

A ty pewnie lubisz słuchać takich wackow jak Kizo i Srentino, nie?

SENTINO
2 miesięcy temu
Reply to  Lil Pimp

Mnie w to nie wpierdalaj

Julka
2 miesięcy temu
Reply to  Lil Pimp

Sentino>POLSKIRAPXD i taka jest prawda śmieciu

Lil Pimp
2 miesięcy temu
Reply to  Julka

Jedyną prawdą jest to że każdej nocy marzysz o mnie w łóżku, skarbie.

Lil Pimp
2 miesięcy temu
Reply to  Lil Pimp

I o moim spoconym ciele po robocie, haha.

George Floyd
2 miesięcy temu
Reply to  Julka

To ty dziewczynko mało raperów znasz skoro twierdzisz, że taki Sentino albo Kizo „zjadają” polska scenę hiphopowa. Widać, że masz maksymalnie 20 lat i zero pojęcia o hip hopie. Zresztą czytając twoje wcześniejsze komentarze na GR to śmiem twierdzić, że masz zero pojęcia nie tylko o hip hopie, ale i o życiu. Tacy „artyści” jak Sentino czy Kizo są przedstawicielami współczesnego nurtu hiphopolo w Polsce. Ich muzyka docelowo ma trafić w gusta odbiorców twojego pokolenia, czyli w odbiorców dla których nie liczy się przekaz (chyba, że ten przekaz jest o lizakach i pieniądzach) tylko to czy piosenka ma dobry bit i dobrze buja na imprezach. Ich muzyka została stworzona po to aby zarobić kasiorę na takich pozbawionych gustu małolatach jak ty.

Piękna Julka
2 miesięcy temu
Reply to  George Floyd

Ale gdzie kizo a gdzie sentino

Wacek
1 miesiąc temu
Reply to  George Floyd

Dobrze i dokładnie powiedziane tym lamusom 20+

Ciendejs
2 miesięcy temu

Waco… Cóż więcej powiedzieć, wyjmij wacka z uszu!

Teh1234
2 miesięcy temu

„Drogi Konradzie, na rapie zjadłem zęby i z całą pewnością zapewniam Cię, że Kizo jest niezłym wykonawcą rapowym.”
Gdybym był Konradem, to ani ten ani żaden kolejny argument nie przekonałby mnie do zmiany zdania

Korek
2 miesięcy temu

Kurde miałem w sumie szacun do tego gościa ale oczywiście dupoliz musiał na końcu zaje.bać w niebo giwerą z palca i spropsować takie naleśniki jak te tępe grajki, które bez wykwalifikowanego personelu w studiu nie brzmieli by nawet w 1/50 tak dobrze jak smorąg. Nawet ta pięćdziesiąta kopia nasa jest dalej i tak raperem, bo zapewne na wolno skleci więcej rymów niż kizo przez 2 lata rozkminiania. Wacek ma po prostu upośledzone postrzeganie otaczającego go świata, myśli że jak ktoś jest na topie to jest dobry, nie po prostu tandeta teraz rządzi, a jak dalej ten dupowłaz myśli, że kizo jest dobry to tryby zeżarł raczej na discopolo a nie na rapie.

M Rozenek OG official
2 miesięcy temu
Reply to  Korek

A może on pamięta z jakimi wackami nagrywał przecież ta jego składanka pierwsza to piękne bity jego i na to banda pinokiów zderzająca się nosami
Choć bardziej myślę że rozwiązaniem zagadki jest miejsce urodzenia naszego przekornego bitmejkera a mianowicie wieś w leśnych ostępach parę godzin drogi od Gdańska skąd pochodzi również nasz diskopolowiec jak i goście ze składanek typu deluks. Ot zagadka rozwiązana

YO..
2 miesięcy temu

02:10 29

żENADA (GIMBAO33)
2 miesięcy temu
Reply to  Korek

Wacek staje na widok Kizo: „Jest niezłym ciachem” – kąpiel

Łonowy Barber
2 miesięcy temu
Reply to  Korek

W sumie od dłuższego czasu się zastanawiałem po co niby ktokolwiek miałby rzucać ksywami? Jaka jest z tego korzyść? O.S.T.R. rzucił ksywami i i tak się zbłaźnił. Nie wzbudził niczyjego szacunku do swojej osoby. Rzucanie ksywami nie ma sensu. To tylko może zadowolić garstkę przychlastów, którzy finalnie i tak nie wyłożą hajsu na twórczość danego wykonawcy. Więc w pełni rozumiem, że ludziom generalnie nie chce się rzucać ksywami. Nikt nie będzie sobie zamykać drzwi w celu zadowolenia kilku koniobijców z neta. Waco jest chory psychicznie, ale nie skłamał tutaj nigdzie poza uznaniem Kizo za dobrego rapera. Ale fakt, nie jest to produkt. Typ sam siebie wykreował. Rozkminił siebie w taki sposób by to działało. A że rap to muzyka dla podludzi (i proszę więcej nie obrażać disco polo bo przy słuchaczach rapu słuchacze disco polo to elita intelektualna) to mu się udało, mimo tragicznej pseudo-muzyki.

Rap ci w d*pe chłopcze w dziurawych spodniach
2 miesięcy temu
Reply to  Łonowy Barber

Ostr dobrze wie co robi. Kizo i reszta pajaców też na tym korzysta. Ta zaczepka napędza hejt który na swój sposób promuje krążek. Ale wy gnoje nie myślicie i to właśnie wy sprawiliście, że sporo osób usłyszało o tym krążku. OSTR ma już swoje lata i gimby takie jak ty nie chcą go sluchac(zbyt wiele inteligentych wersów, które są zbyt ciężkie na wasz IQ)
Lepszy Ciąg men lub ciąg Leosia haha

Łonowy Barber
2 miesięcy temu

Posiadam pierwsze 10 płyt Ostrego, które nabywałem na bieżąco i prawdopodobnie mógłbym być Twoim starym. Po tej akcji na pewno nie sięgnę po jego płytki już nigdy. Za*ebista promocja krążka faktycznie. Nie żebym tylko ja tak odebrał ten jego majestatyczny stunt marketingowy. Po intelekcie u Ostrego nie ma śladu od paru dobrych lat. Podobnie jak u Ciebie.

Lolo
2 miesięcy temu
Reply to  Łonowy Barber

Skończ kolacje i do spania. A skoro jak twierdzisz nie jestes małolatem tylko dorosłym facetem to czas do doktora.

polski rap = gunwo
2 miesięcy temu

wacki liżą się po ku.tasach. nowe, nie znałem

Wanna
2 miesięcy temu

Zapraszam do mnie do kąpieli. W dzisiejszym tygodniu specjał, masaż tantryczny z Rafalalą. A dzisiaj daniem dnia jest włoska bagietka z biedronki w twoich spodniach

Betonowy racuch
2 miesięcy temu

Kurfffa Wacek

„W takich Stanach mnóstwo gości potrafi rapować na niezłym poziomie, ale brzmią jak dwudziesta kopia Nasa, 50centa, The Game-a”

Przecież ten Kizo to ksero niemieckiej sceny z naciskiem na kopiowanie Raf camory w muzyce i 187 w klipach …. dać wam wszystkim raperom internet ….

Grzesiu
2 miesięcy temu

Kto?

Ice Cube
2 miesięcy temu

Waco próbuje na nowo zaistnieć.

Bóg jest łysy
2 miesięcy temu

Mrugnij dwa razy, jeżeli cię zmuszono

Smiec
2 miesięcy temu

Powiedział łak co wiedział,d0pa wylizana do czysta
Jakie krytyczne wersy ostrego? To ze wylizal mu z siura krem kizzers?
Zalosne

Get Money Od Starych
2 miesięcy temu

Waco zjedz Kizzersa bo nie jesteś sobą… 😉

never
2 miesięcy temu

Robi mu bity jak nic.

FLAKKA
2 miesięcy temu

jest turbo ujowym raperem, co ten Waco? Gościu nie odklejaj się

Wiesław
2 miesięcy temu

Wackowi staje i bierze w obroty kizo

mono
2 miesięcy temu

kizo to disko, sam tak napisało o sobie. nie bronie mu robić muzyki jakiej chce, ale bądźmy prawdziwi i powiedzmy w prost czy kawałek DISNEY, TORNADO to są numery rapowe!

Stary wnuka bestia cwana dziada
2 miesięcy temu

‚‚…rapowym wykonawcą‚‚

HAHJAHHAHAHAH AHAHHAHHAGSGSH AHAHAHAGHAHAHA XDDDDDD

Latający Quebonafide
2 miesięcy temu

KIZO BEDZIE SIE BIŁ Z FRIZEM MA FAME MMA 18!

Nottt
2 miesięcy temu

Chyba go wyd000pcy

Wanna
2 miesięcy temu

Zapraszam do mnie do kąpieli. W dzisiejszym tygodniu specjał, masaż tantryczny z Rafalalą. A dzisiaj daniem dnia jest włoska bagietka z biedronki w twoich spodniach

Big L
2 miesięcy temu

Aha

Jan Paweł 1200
2 miesięcy temu

Przecież to discopolo o narkotykach i z przekleństwami.

GSP TRZENSIE POLSKOM NAJMOCIEJSZE BEEFY NA SWIECIE
2 miesięcy temu

SZANUJE WACO ZA KAWALKI Z WLODIM ALE PIEPRZY ON GLUPOTY

KIZO TO MUŁ NIE WIEM JAKIM CUDEM ZDOBYL ON POLULARNOSC

ZERO CHARYZMY ZERO TECHNIKI ZERO FLOW ZERO RYMOW

KIZO TO MEGA POMYŁKA I KAZDY NORMALNY TO WIE

Wanna
2 miesięcy temu

Zapraszam dzisiaj do mnie na kąpiel, speciał dnia to pierdzenie w wodzie w rytm przebojów kizo z Rafalalą

Robercik Rs7 turbo anal
2 miesięcy temu

Ja wam mówię on zarypał mi test ” smaczna kawusia ” nie odpalił nic i podpierniczył o moich niepłaconych podatkach za analne treningi Sport Plus zazdrość za jongmana niekumam przecie trójkąt był ..

RZA
2 miesięcy temu

Czyli wacek żałuję że nie może pracować z kopią? Następny zgred odklejony

Kocham Cie
2 miesięcy temu

Tam ktoś mu pocisnał, że nie kego fani nie znają Mobb Deep czy Notoriusa.. Jeśli to jest wyznacznia czy ktos zna sie na rapie to naprawde slabo.. W Polsce jest znanych kilka, doslownie killa osob ktore znaja kulture Hip-Hop i rap z kazdego etapu i sa to na 100% Rychu Peja i Druh Sławek i to jest prawda.. Moze jeszcze kilku DJ’ow.

Kocham Cie
2 miesięcy temu
Reply to  Kocham Cie

Zapytaj kto byl pionierem podwojnych rymow, kto zapoczatkowal sampling, horrorcore..

Koprobo1488
2 miesięcy temu
Reply to  Kocham Cie

Rysiek z „kultury” zna tyle, ile sobie w translatorze Google przetłumaczy, bo przecież po angielski ni chùja nie rozumie XD chłop się dowiedział o czym jego idole nawijają zapewne dopiero po założeniu Neostrady XD

Kocham Cie
2 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

Zapewniam cie, ze zna i rozumie o czym nawijaja. Ty pewnie polskich łakow tlumaczysz bo za trudne

Koprobo1488
2 miesięcy temu
Reply to  Kocham Cie

Taaa XD jak biedny chłopaczek z patologii miał niby w latach ’90 ogarnąć tak angielski, żeby rozumieć slang? XD

Wiesiek
2 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

On w 90 znał wiecej plyt bez internetu niz dzieciaki dzisiaj. A co to za problem sie nauczyc nawet jako biedny dzieciak?

rado mc rdw
2 miesięcy temu
Reply to  Kocham Cie

No i ja. Znam korzenie rapu bardzo dobrze i zapoczątkowałęm scenę w Polsce.

Miki
2 miesięcy temu
Reply to  rado mc rdw

W takim razie pozdro do Kielc

rado mc rdw
2 miesięcy temu
Reply to  Miki

pomylileś miasta kolego

Halal masarny
2 miesięcy temu

* niezły dukacz kałowy

C!
2 miesięcy temu

Taka prawda disco polo to nie hip hop. Hajs się zgadza, bo to klient waca więc wiadomo że nie będzie po nim jechał. Ile moża jeść te batony wszystko się kiedyś kończy

Szakalwwo
2 miesięcy temu

Kizo idź do domu załóż kapcie usiądź na kanapie i nic już więcej nie rób.

Anapolon
2 miesięcy temu

Aaaa, no taaaak, pewnie mu zasunął Kizo rakiete Kizzzersów, i już z wdzięczności ów pean, teraz smaruje d.u.pe i leci z kizzzersami do Rafalali do wanny.

Szczerze
1 miesiąc temu

Kizo to POPierdółka, nie raper,napycha sianem kieszeń hajsem dzieci,śpiewa pod podkłady których Zenek Martyniuk by się nie powstydził,a tępi nastolatkowie się jarają .
Prawdziwy raper to np Peja,a nie taki wafel jak kizzers

Wacek
1 miesiąc temu

Nie pier…ol wierszy albo już tyle nie jaraj,kizo to wafel i coś tam brzęczy hiphopolowo,więc o czym mowa?

YO..
2 miesięcy temu

7 godzin temu teraz

01:33 29

Marek
2 miesięcy temu

Kogo????? Jakiego rapera????? Ten cały śmieszny kizo to popelina na maxa!!!! Jestem z Trójmiasta i wstydzę się ze to coś też stąd jest. BROWO OSTR!!!!!
PAMIĘTAJMY, „GÓWNO OKYNIE WISZCHEM A SZTUKA DOŁEM… „

Popularne