GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Warsztaty z najlepszymi tancerzami na świecie

W kwietniu rusza Red Bull BC One Camp Poland 2019.

Opublikowany

 

PoeOne / fot. Nika Krame

Między 12-14 kwietnia w krakowskim Forum Wydarzeń zagości wyjątkowa taneczna impreza – Red Bull BC One Camp Poland 2019. Trzy dni warsztatów oraz bitew, których zwieńczeniem będą uznane na całym świecie zawody Red Bull BC One Cypher. Gośćmi tego wydarzenia będą uznani na całym świecie tancerze: Hong 10, Poe One, Bartazz, Greenteck, Martha i Temps, którzy oceniać będą zmagania polskich tancerzy. Piątka z nich poprowadzi również bezpłatne warsztaty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.redbull.pl/bcone. Liczba miejsc jest ograniczona.

Już w piątek campowicze dostaną możliwość wzięcia udziału w warsztatach z Tempsem, który uznawany jest za jednego z ojców polskiej sceny Street Dance. Wiedza, styl i oryginalność to znaki rozpoznawcze tego artysty. Sobota to już warsztatowy zawrót głowy! Od samego rana swoją wiedzą dzielić się będzie Hong 10 – legenda Red Bull BC One All Stars. Dwukrotny triumfator światowego finału Red Bull BC One. Pierwszy raz wygrał w 2006 w São Paulo, drugi zaś siedem lat później w swoim rodzinnym mieście Seulu. Należy do ekip Drifterz oraz 7 Commandoz. Breakingiem zajmuje się od trzynastego roku życia. Prosto z Kanady do Polski przyleci Greenteck, reprezentant Mighty Zulu Kingz i trzykrotny zwycięzca finałów jednej z największych imprez tanecznych na świecie – Juste Debout. Zaliczany do grona najlepszych popperów na świecie. Kolejny sędzia, który podzieli się swoim doświadczeniem, to znany wszystkim adeptom breakingu Poe One z ekipy Style Elements. Pionier Breakingu z zachodniego wybrzeża, jeden z najbardziej szanowanych sędziów i nauczycieli. Na sam koniec zajęcia poprowadzi Martha, którą śmiało nazwać można ikoną Hip Hop Dance. To zwyciężczyni wielu eventów na całym świecie, w tym ostatniego Battle OPsession we Francji. W sobotę poprowadzi warsztaty z hip hopu.Punktem kulminacyjnym tego tanecznego weekendu będzie Red Bull BC One Cypher Poland, czyli eliminacje do światowego finału najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych. Rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: B-Boys oraz B-Girls. Zwycięzcy tej rywalizacji pojadą do Indii by walczyć z najlepszymi tancerzami z całego świata o miejsce w światowym finale.

Znamy już siedem dzikich kart, które wezmą udział w krakowskich zawodach, są to: Kido, Zawisza, Thomaz, Axel, Kostek, Nikita i Arczek. Do nich dołączą tancerze, którzy zakwalifikują się z eliminacji oraz jedna dzika karta przyznana w głosowaniu on-line. Na stronie www.redbull.pl/bcone zobaczyć można profile czwórki młodych tanecznych talentów oraz oddać swój głos na jeden z nich, czyli na: Kangura, Lil Drilla, Wigora lub Chorzela. B-Boy z największą liczbą głosów otrzyma dziką kartę do Red Bull BC One Cypher Poland i znajdzie się w finałowej szesnastce tancerzy bez konieczności udziału w eliminacjach.Ciągle trwają również zapisy do uczestnictwa w eliminacjach Red Bull BC One Cypher Poland oraz innych bitew odbywających się podczas Campa. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę www.redbull.pl/bcone. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój start zanim będzie za późno.

Red Bull BC One Camp Poland 2019
12 – 14 kwietnia 2019
Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jahaja
4 lat temu

W końcu przynajmniej jakieś hip hopowy nius

OjczymSebastiana
4 lat temu

Sentino!

Bardziej Hejt niz props!
4 lat temu

RED BULL chemiczne scierwo jest sponsorem imprez sportowych tak samo jak Coca Cola sponsoruje olimpiade! Absurdy!

Odb
4 lat temu

Tańczą w najlepszych warsztatach na świecie.

00:12 i 17
4 lat temu

22:38 7
Opublikowany 42 minuty temu Przez Redakcja

Popularne