Sprawdź nas też tutaj

News

WdoWa zawiesza promocję swojej płyty

Raperka wydała oświadczenie.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

W związku z sytuacją na Ukrainie, WdoWa zawiesza promocję swojej nadchodzącej płyty „Historia jednej miłości” i zmienia datę premiery krążka. – Nie wyobrażam sobie eksponowania newsów o piosenkach pomiędzy newsami o śmierci dzieci – komentuje raperka.

7 kwietnia miała ukazać się nowa płyta WdoWy „Historia jednej miłości”. W związku z militarną agresją Rosji na Ukrainie raperka zdecydowała się zawiesić promocję albumu oraz zmienić datę jego premiery. Nowa data nie została jeszcze ustalona.

Poniżej pełna treść oświadczenia raperki:– Nie czuję, żeby to był odpowiedni czas na promocję muzyki i treści o charakterze rozrywkowym, gdy obok jest śmierć i zniszczenie. Nie wyobrażam sobie eksponowania newsów o piosenkach pomiędzy newsami o śmierci dzieci. To jest po prostu wbrew mojej moralności. Nie dotyczy to rzecz jasna inicjatyw muzycznych, których celem jest wsparcie i pomoc lub manifestacja pokoju. To jest i zawsze będzie potrzebne.

Każdy ma inną perspektywę i zobowiązania, nikogo nie potępiam. To o wolność wyboru jest dziś także wojna. Liczyłam przez chwilę na to, że gwałtowny i chaotyczny początek, który napotkał się ze stanowczym i bohaterskim oporem przyniesie szybkie zawieszenie konfliktu zbrojnego, ale tak się nie stało. Wiem, że świat nie stanął i życie toczy się dalej, ale ja sama za bardzo przeżywam to co dzieje się aktualnie u naszych sąsiadów. Zaniechałam aktywnego informowania o projekcie Historia Jednej Miłości i już w piątek poinformowałam część swoich partnerów o wstrzymaniu większości działań promocyjnych związanych z tym wydawnictwem.Na stronie preorder.pl album jest nadal dostępny, ale na moje życzenie pojawiła się informacja, że premiera albumu została przełożona ze względu na inwazję na Ukrainę. Gdy sytuacja się choć trochę ustabilizuje, w co cały czas głęboko wierzę, poinformuję Was o nowej dacie premiery albumu, mam nadzieję, że stanie się to niedługo.

Bardzo przepraszam wszystkich, którzy czekali, ale po prostu nie umiem się z tego teraz cieszyć i skupić na tym myśli. Jestem dumna i wdzięczna moim przyjaciołom, nie tylko muzykom, którzy już od czwartku niosą realną pomoc i wsparcie – fizyczną, psychiczną i finansową. Zjednoczenie ponad podziałami to jedyne, co nas aktualnie buduje i daje nadzieję. Sama staram się ze wszystkich mocy angażować w pomoc, gdyż tak po prostu zostałam wychowana. Mój dziadek był osobistym lekarzem Generała Władysława Sikorskiego i członkiem Rady Narodowej Rządu Polskiego na uchodźctwie podczas II wojny światowej. Moja babcia wraz z moim małym tatą i wujkiem chowała w piwnicach swojego domu ludzi uciekających przed śmiercią, gdy z dwóch stron wkroczyły do kraju wrogie wojska. Nie wyobrażam sobie po prostu, żeby ta okrutna historia się powtórzyła, a niestety przez polecenie obłąkanego bandyty już rozpoczęła zataczać swoje koło i w moim przekonaniu obowiązkiem każdego wolnego człowieka jest manifestować dziś przede wszystkim pokój.

Wiem, że wielu z nas nie ma realnej możliwości pomocy fizycznej. Zachęcam Wam bardzo do wsparcia finansowego organizacji, które wiedzą co zrobić z zebranymi środkami, tak żeby żywność i zaplecze medyczne zostało należycie rozdysponowane. Do usłyszenia. – napisał WdoWa.

20 komentarzy
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
6 miesięcy temu

Przewidziała że nikt tego wysrywa nie kupi

Prop&Testo Nadkomisarz Policji
6 miesięcy temu
Reply to  Helena

Stara pizda, cyckami już może kapki robić, fujka

Codeina
6 miesięcy temu
Reply to  Helena

Helena na bank jesteś Trojanem

PRAWILNIE PRZYPOMINAM
6 miesięcy temu

Szpaku rozpłakał się na sali sądowej, dostał zadyszki i palpitacji serca, po usłyszeniu że grozi mu 0,5 roku więzienia w zawieszeniu. Podobno wnosili go na noszach do karetki, a na sali sądowej jebało kupom bo chłopak ze stresu popierdywał cała rozprawe

Mezo
6 miesięcy temu

Ona ma męża milionera kukolda (jego firma robi aplikacje np. dla sieci żabka) to może sobie na to pozwolić stara kurwa. Przypominam, że po 30 zostawiła gołodupca Szoguna i reszte ekipy szybki szmal, z którymi się kurwiła i znalazła bogacza.

Każdy wie, że jej protest chuja da, a może wręcz pomoże ruskim bo im będzie lepiej z myślą, że takie gówno nie jest promowane.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
6 miesięcy temu
Reply to  Mezo

widze sporo jej znajomych pisze na GR 😀 no ustgawiła sie po tym jak sie wyszalała z zuromami itp. :-O

Włodzimierz Putek
6 miesięcy temu

Zawiesza? No raczej tak jak reszta śmieci bardziej promuje się na tym wydarzeniu…ja pierdole, putek im za friko dał promo…co za czasy…

Szad akrobata w pierdlu po kutasach lata
6 miesięcy temu

Wdowę jebał cały szybki szmal . Kiedyś w barze kawowym przy ratuszu arsenał spotkałem pijanylego Ciecha, który w zamian za warkę 0,5l z kija opowiedział mi kilka ciekawostki o warszawskich raperkach.

Mezo
6 miesięcy temu

nawet ten debil z wadą wymowy procente i ten z frajerską mordą mały esz esz, który płakał w piosence za jakąś tępa dzidą, która się ruchała z innym, a on jej to wybaczał?

Putin to bandyta.
6 miesięcy temu

ZMIENIA DATE PREMIERY BO WIE ŻE TERAZ NIKT NIE SPRAWDZI JEJ ALBUMU. TYLKO O TO JEJ CHODZI NO ALE WIADOMO TERAZ KAŻDY RAPEREK SOBIE WYCIERA MORDY UKRAINĄ BO TO GORĄCY TEMAT.

Kaczor brs
6 miesięcy temu

WroWa

Helena
6 miesięcy temu

Przesiedziała że nikt tego wysrywa nie kupi

ProfesoorNauk
6 miesięcy temu

Wdowa ty lepiej tu tego jak to się mówi cipeczke pokaż i cycuszki. Na muzyce już nie zarobisz a póki obwiślaków nie masz to pokazuj cycuchy!

pe klo
6 miesięcy temu

Nic to nie zmieni tylko troche kasy zaoszczędzi

Kaczor brs
6 miesięcy temu

Zamiast słuchać tego gówna wolałby jaja brzeszczotem okurwic

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
6 miesięcy temu

no tak fajnie Goha

Jebać kurwiska
6 miesięcy temu

To dobrze bo jest hujowa jak barszcz w niedzielę bez gości… Poza tym ksywę ma dopasowaną hiphop przy niej umarł i stała się wdową

Szadxd
6 miesięcy temu

Fajnie… tylko chyba Nullo z Filipkiem pierwsi to zrobili a u Was jakoś o nich wzmianki nie ma 🙂

Beka z lamusów
6 miesięcy temu

Ale bym ją grzmocił jak starą profesora trapu

Pozytywny Dawid Ozdóbka
6 miesięcy temu

Uśmiechnął się do Ciebie szalony, pozytywny Dawid Ozdóbka
Wyślij to do 20 osób a przestaniesz był pałą życiową
2022 – graMY?
Witam w grze….
FameMMA
Polak ide po ciebie…..
indygo022 …..
01 09 2019…..
bekazHEJTa

2023 ??
#boxdel #wojtekgola #danielmagical #famemma2 #adbuster

Popularne