Sprawdź nas też tutaj

News

Wini vs Remik. Kto ma rację w sporze o StoproRap?

„Nie interesuje mnie nic, co w mojej byłej wytwórni robi Remik”.

Opublikowany

 

wini remik

Konflikt między byłym, a obecnym właścicielem StoproRap to w ostatnich dniach jedno z najciekawszych zjawisk w środowisku polskiego rapu. Słuchacze jednej z największych rodzimych wytwórni są podzieleni. Część z nich dołącza do akcji Winiego #niejestesstopro, z kolei inni wspierają Remika używając hasztagu #jestemstoprorap.

O co tak naprawdę chodzi w tym konflikcie? I kto ma w nim więcej racji? O tym dowiecie się z materiału na kanale RAPNAU:

Wini vs Remik – geneza konfliktu

Pod koniec kwietnia dowiedzieliśmy się, że Wini sprzedał swoją wytwórnię StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu, właścicielowi MyMusic. W rozmowie z GlamRap Remik ujawnił, że zakupił cały back katalog, logotyp StoproRap i sociale YouTube, Facebook i Instagram.

Po kilku miesiącach od sprzedaży między byłym, a obecnym właścicielem StoproRap doszło do ostrego konfliktu. Wini oskarżył Remigiusza Łupickiego, że ten go oszukał. Szef MyMusic odniósł się do oskarżeń twierdząc, że Wini konfabuluje i usilnie próbuje zmusić go na różne sposoby do zmiany nazwy StoproRap m.in. wywołując sztuczny konflikt.

– Nie sprawdzam niczego, co wyda StoproRap, bo Remik mnie oszukał. Niestety moja naiwność sprawiła, że nie mam tego na papierze. On powiedział, że będzie przedyskutowywał ze mną każdego artystę, który trafi do StoproRap i tego nie uczynił. Powiedział również, że wypuści teledysk Mopsa na StoproRap, czego nie uczynił. Oszukał mnie w jeszcze jednej rzeczy w temacie ubrań. Niestety nie jest to słowny człowiek, o czym przekonałem się po fakcie. W ogóle nie interesuje mnie, co oni robią, niczego nie będę sprawdzał. Nie widziałem ani jednego teledysku, który wydali i nie nigdy nie zamierzam niczego zobaczyć. Powinni zmienić nazwę, to byłoby fajne. Jakby zmienili nazwę to byłoby OK. Może ciśnienie trochę by mi zeszło, bo mam pewne ciśnienie z tego tytułu. Oczywiście Remik ma wytłumaczenie, że był chory cztery dni. Ale ma całą grupę pracowników. Poza tym nie chodziło o cztery dni, tylko nigdy z niczym się nie skontaktował. Zabawne w jaki sposób mówił o tym. Naprawdę przekonał mnie, że tak faktycznie będzie, że „Wini, ty jesteś tutaj ważną osobą”. No trudno, bywam naiwny nawet w moim wieku. Chociaż wiem, że ludzie to kłamcy, to nie umiem tego przyjąć. Nie cierpię ludzi, mam o nich totalnie złe mniemanie, a jak ich poznaję, to za każdym razem się robię, że może ci ludzie nie są tacy źli i będzie fajnie. To jest błąd, który popełniam całe moje życie. Nie interesuje mnie nic, co w mojej byłej wytwórni robi Remik. Byłoby bardzo miło, gdyby zmienił nazwę, bo nie ma to nic wspólnego z tym, co robiłem, ponieważ nikt mnie nie pyta o zdanie, a tak mi zostało obiecane. – mówił Wini w rozmowie na żywo w studiu Rapnews.

Remik w odpowiedzi wysłał oświadczenie do CGM-u:

„Trochę to wszystko tak jakby sprzedać komuś samochód i chcieć jeszcze z niego korzystać, wypożyczać. Tak się dziś czuję. Myślę, że jakbyśmy mieli jakieś ważne dla kogokolwiek ustalenia, byłyby jednak zapisane w umowie – a o tym co mówi Wini ani słowa w paragrafach. Tym bardziej, że to jego prawnik sporządzał umowę, nie mój. Faktem jest, że rozmawiałem z Winim o ewentualnych możliwościach konsultingowych – jednak po prostu z nich nie skorzystałem. Chyba mam do tego prawo, zatrudniać kogo chcę i pracować, z kim chcę. Wizja StoproRap jest zupełnie inna niż ta, którą do momentu swojej własności stosował Wini, dlatego tym bardziej korzystanie z „gustu” byłego właściciela było dla mnie bez sensu.

Co do domniemanego oszustwa w segmencie odzieżowym. Fajnie, żeby Wini mówił wszystko w całości. Zamówiliśmy wycenę bluz StoproRap u Winiego, które chciałem, żeby dla mnie wyprodukował. Wycena jednak była była tak duża, że za jedną mogłem u konkurencji zamówić dwie. I tak się skończyła współpraca odzieżowa.

Reasumując, przykre to wszystko, że dochodzi do takich wymiany zdań. Nie czuję się, że w czymkolwiek oszukałem Winiego, zresztą jakby tak było, sytuacja przybrałaby inny wymiar, nie tylko publicznej żółci.

Nie roszczę jednak żadnych pretensji do Winiego nawet za to, że nazwał mnie praktycznie dosłownie „oszustem”. Rozumiem jego smutek, domyślam się, co może czuć obserwując rozwój StoproRap bez jego osoby. Nawet jeśli uważa, że go to zupełnie nie interesuje, co się u nas dzieje.

Nie będę komentował dalej tej sprawy. To jedyna wypowiedź, którą udzielam i proszę o wyrozumiałość.

Życzę wszystkim zdrowia.
Remik”

W kolejnych dniach obydwaj panowie opublikowali oświadczenia wideo. Najpierw zrobił to Wini, a chwilę później Remik.

 
62 komentarze
62 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
OKO MOJŻESZA
6 miesięcy temu

Ty słuchaj kurwa ile ty solisz sprzedałeś własną wytwórnię muzyczną i chciałeś jeszcze dyktować warunki kto ma być przyjęty ? Prawda jest taka, że Wini prowadził wytwórnię CHUJOWO, każdy kto mógł to spierdolił do konkurencji, więc po co łysy ma coś uzgadniac z Winim jeśli jego model biznesowy się nie sprawdził?

Wini
6 miesięcy temu
Reply to  OKO MOJŻESZA

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Pogromca kurew
6 miesięcy temu
Reply to  Wini

Wini jesteś debilem.

EJ TY KOLO
6 miesięcy temu
Reply to  OKO MOJŻESZA

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD WINI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD REMIK. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO! SSANIE DYMANIE
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

WINI WALIŁ MNIE W ODB T OD TYŁU I PRAWIE UPADLEM NA TWARZ KIEDY MI POŁOŻYŁ SWÓJ BRZUCH NA PLECACH.

Sentino Merkel
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

Na półeczkę:
Pęknieta dupa-raport zwieracza
Krew dla odważnych-Minetu i TamPoon
Sraczka raport-ToyTony i szorstki papiór aka ścierny
A także zestaw ogórków smalcu i innych wytrawnych bonusów od 99,9%pro

Cartman diler kfc
6 miesięcy temu
Reply to  OKO MOJŻESZA

Grubas, jak to grubas. Równie gruby, co głupi

OKO MOJŻESZA
6 miesięcy temu

Oczywiście, że racje ma łysy. Grubas serio myślał, że jak sprzeda wytwórnię to będzie miał cokolwiek w niej do gadania? Japierdole przecież ten świat tak nie działa, sprzedałeś swoje dziecko i tyle, trzeba było być mocno naiwnym, no kurwa mózg rozjebany sprzedaję ci swoje auto i się wpierdalam jak masz nim jeździć. Widać mocno, że dupsko piecze ostro grubemu, jeśli mu zależało dalej mieć wpływy w wytwórni to trzeba było sprzedać połowę udziałów i tyle. Jak Winiego ogólnie lubię ze względu na ciekawe rozmowy to tutaj niech zamknie się i tyle bo zachowuje się jak dzieciak. Wybrałeś szmal nad wytwórnię i koniec tematu.

Wini
6 miesięcy temu
Reply to  OKO MOJŻESZA

Zjem cie

Odb
6 miesięcy temu

Świni vs Rimming. Kto ma rację w sporze o anal?

EJ TY KOLO! SSANIE DYMANIE
6 miesięcy temu
Reply to  Odb

WINI DOBRZE SIĘ RUCHA POMIMO NADWAGI.

Polak z Bialego Soku
6 miesięcy temu

To my Polacy, non stop konflikt o pudelko zapalek

tru tu two
6 miesięcy temu

remik to żyd a winni jest szwabem

EJ TY KOLO
6 miesięcy temu

PAMIĘTAM GO Z ‚EXPLOSION’. MIELI Z KALWIM JEDEN PRYSZNIC NA WSPÓŁĘ, KURTKI Z FUTERKIEM, WIATRAK Z BIEDRONKI I DWIE PASKUDNE KURWY W TELEDYSKU. NA VIVIE LECIELI CO PÓŁ GODZINY, NA ZMIANĘ Z TOKIO HOTEL. A JA TYLKO CZEKAŁEM NA PUSSYCAT DOLLS, ŻEBY SOBIE ZJEBAĆ KINDYBAŁA.

Pioter
6 miesięcy temu

Wini – Sapkowski polskiego HH 😀

HOJ
6 miesięcy temu

KURWA Z DWA TRZY KOMENTARZE NA TEMAT A RESZTA JAK ZAWSZE PIERDOLENIE INCELÓW O TYM JAK DZIEWCZYNA ICH ODRZUCIŁA I PIERDOLĄ KOCOPOŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9bqqV
6 miesięcy temu
Reply to  HOJ

gejami niech zostana jak im dziewczyny smierdza 😀

krysztalowyksiaze
6 miesięcy temu
Reply to  9bqqV

jak twoj stary narkomam

Morteen
6 miesięcy temu

Gówno to kogokolwiek interesuje na co Wini się umawialiście. Nie masz 18 lat, nie masz 18 lat żeby nie wiedzieć, że tylko to co jest zapisane w umowie ma rację bytu.

Skorpion
6 miesięcy temu

WYMAGANIA WINIEGO: min.180 cm wzrostu, pała min. 20 cm, rzeźba herosa, ładna twarz, ładne włosy, praca pod krawatem, apartament na osiedlu deweloperskim, albo domek pod miastem, auto klasy premium, charyzmatyczny, z poczuciem humoru taki, który jej odpowiada, żeby zarabiał w ciul pieniędzy, ale nie pracował dłużej niż 8h żeby miał dla niego czas //// WYMAGANIA RAPERÓW: żeby był szczupły. I nawet tego nie potrafi zrealizować

Gorzka Prawda
6 miesięcy temu

W sumie nie mam zdania na ten temat.

Mam inne sprawy na głowie, ale nawet sam nie wiem jakie.

Robert Lewandowski
6 miesięcy temu

Cześć tu Robert Lewandowski heheh

Wini
6 miesięcy temu

Witam

Ryśek
6 miesięcy temu

JAKA ZAŚLEPIONA ARMIA WINIEGO W KOMENTARZACH. GOSCIA DA SIE LUBIC BO NATURALNY MOWI CO MYSLI, DUZO WKLAD Z SCENE SPOKO. NO ALE WYSTARCZY ZE WYGADANY, UMIE PRZEKONAC DO TEGO CO MOWI NAWET JESLI TO NAJWIEKSZA GLUOPOTA TO PRZEGADA TAK ZE BARANY STADAMI POJDA ZA NIM. BEKA Z ZASLEPIONYCH PSYCHOFANOW WINICJUSZA. KTO MA RACJE DO KONCA NIE WIADOMO ALE Z TYMI ZLODZIEJSKIMI UMOWAMI WINIEGO O KTORYCH WSPOMNIAL REMI TO MOZE BYC PRAWDA ZNAJAC WYPOWIEDZI WIELU GRAJKOW WYDAJAC GDZIE INDZIEJ. ZRESZTA CZEGO SPEIRDOLILI KIEDY TYLKO MOGLI SKORO TAM BYLO TAK DOBRZE….

Ryśek
6 miesięcy temu
Reply to  Ryśek

*CHODZILO O KOMENTARZE POD FILMEM NA YOUTUBE

EMBRION
6 miesięcy temu

TEN CAŁY RAPNAU NA KONIEC SWOJEGO WIDEO LICZY NA CIEKAWĄ I KULTURALNĄ DYSKUSJĘ W KOMENTARZACH. WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ

Poldek
6 miesięcy temu

Od rozwiązywania takich spraw są prawnicy. Umowa spisana i tego trzeba się trzymać. Na słowo to można babie w domu wierzyć lub nie.

MEXHANIK
6 miesięcy temu

Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi wpisami o masonach, Prosto itd.

Robert Lewandowski
6 miesięcy temu
Reply to  MEXHANIK

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Dawid Obserwator
6 miesięcy temu
Reply to  MEXHANIK

Schizofreniczce uroilo się że Sokol i Kasia Porycka ja inwigiluja od dwóch lat.

MEXHANIK
6 miesięcy temu

Aha ok

Mariusz Knapik
6 miesięcy temu
Reply to  MEXHANIK

żENADA ci zaraz napisze ze ruchal twojego ojca. Nie przejmuj sie tym.

EJ TY KOLO!!!!
6 miesięcy temu
Reply to  Mariusz Knapik

MECHANIK, A JA CI JUŻ NAPISZE ŻE RUCHAŁEM TWOJEGO OJCA, CHUJU DO SZCZANIA

EJ TY KOLO!!!!
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!!

ZRESZTĄ OJCA żENADY TEŻ, PIES FAFIK POPRAWIŁ.

CERSANIT
6 miesięcy temu

Winicjusz chcial sprzedac ciastko a potem je zjesc. Lysy go wysmial to boli go dupa teraz.

Pissing Cock
6 miesięcy temu
Reply to  CERSANIT

Myślę, że chęci i sprzedaż nie szły w parze. W przypadku tego balerona chodzi tylko o jedzenie…

Jacenty
6 miesięcy temu

Wini „odpierdala Sapkowskiego” xD

Swini
6 miesięcy temu

Remik nas na nic nie wjebal
z kondomem w dupie budzisz sie ty i kolega

Wini
6 miesięcy temu

Cześć tu Wini

Wini
6 miesięcy temu
Reply to  Wini

Lizałem dupę świni.

Batman
6 miesięcy temu

Zapisał ktos maila tej schizofreniczką bo usunęli komentarze xd

Batman
6 miesięcy temu
Reply to  Batman

*schizofreniczki

ProfesorNauk
6 miesięcy temu
Reply to  Batman
krysztalowyksiaze
6 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNauk

serio usuneli? xd w tym chlewie jest moderacja ? xd EJ CIEPŁOTA JEB SIE JAK TO CZYTASZ XD

Skorpion
6 miesięcy temu

Wini wack

chujcidotego
6 miesięcy temu

Remik ty kurwo obsrana ruro nic kurwo nie wytłumaczyłeś czekam kurwo jak wini na fame mma Cie poskłada jak paczkę zapałek

aby
6 miesięcy temu

Grubas na pewno racji nie ma

Milena Petarda Rakieta
6 miesięcy temu

Jestem Bogiem

Jezus Chrystus
6 miesięcy temu

Chyba o kimś zapomniałaś schizofreniczko

Swini
6 miesięcy temu

Remik nas na nic nie wjebal, z
kondomem w dupie buydzisz sie ty i kolega

TPS, wy kurwy
6 miesięcy temu

Wini, podpisałeś umowę, wziąłeś kasę, więc morda w kubeł i nie płacz.

Jarek
6 miesięcy temu

Pizgnij jakiegoś dissa i spokój. Co to kurwa ma być, wyjaśnianie się nawzajem przez youtuba hahahahahahahahahahahahaha

EJ TY KOLO!!!!
6 miesięcy temu

AHAHHAHHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH JA PIERDOLE CO ZA BEZBEKI

EJ TY KOLO!!!!
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!!

JESZCZE RUDEGO POLICJANTA I JEGO SIOSTRZYCZKI BRAKUJE DO KOLEKCJI STOPRO AHHAHAHHAHAHAHA

EJ TY KOLO!!!!
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!!

FAKTYCZNIE JAK PRZED SPRZEDAŻĄ WINI NIE ZASTRZEGŁEŚ SOBIE PRAWA DO NAZWY MARKI TO JESTEŚ KURWA DEBILEM I TO DOŚĆ STARYM JUŻ CHYBA ŻE TEN REMIK CIE W CHUJA ZROBIŁ W SUMIE TRZEBA BYŁO JAKIS PRAWNIKÓW OPŁACIĆ A NIE PODPISYWAC BYLE CO….AHAHAHHAHHA

EJ TY KOLO
6 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!!

ALE KONCZAC TO PIERDOLENIE CHCIAŁBYM ABY WINI ZESRAŁ SIE NA MNIE TONA GOWNA A REMIK POPRAWIL.

Wini
6 miesięcy temu

Nie obchodzi mnie to co wypisujecie na mój temat w komentarzach

Polska Slicznotka
6 miesięcy temu

Dlaczego Polacy nie moga wygladac jak Wloch z „365 dni”? Tylko wygladaja jak narzeczony glownej bohaterki, gruby, zakola na pol glowy, grubociosana twarz, prostacki.
Mieszkacie w kraju z jednymi z najpiekniejszych kobiet na swiecie, za ktorymi szaleja mezczyzni na calym swiecie. Nie wstyd wam,tak po ludzku?

Robert Lewandowski
6 miesięcy temu

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Oyche Doniz aka Polska Slicznotka
6 miesięcy temu

Jestem schizofreniczką mam na imię Lukas i dorobiłem sobie cycki bo z rapu wyżyć nie mogłem. Lepiej wychodzę na staniu w witrynie sklepowej w Amsterdamie w dzielnicy czerwonych latarni. A moim sutenerem jest Rafalala. Razem z Belmondziakiem pracuje się bardzo dobrze.

Pissing Cock
6 miesięcy temu

To jest niebieska ulica w Amsterdamie, więc wiadomo, że kłamiesz. Stoją tam takie same smoki z ryja, jak na czerwonej, z tą różnicą, że może się jeszcze czaić pulok. A na cycki i tak nie byłoby cię stać, nawet jakby ci Belmondo za darmo pistoletem pod skórę ten silikon miał wjebać. Bo wtedy trzeba jeszcze mieć silikon, pistolet i nożyk do glazury.

Popularne