Sprawdź nas też tutaj

News

Wini vs Remik. Kto ma rację w sporze o StoproRap?

„Nie interesuje mnie nic, co w mojej byłej wytwórni robi Remik”.

Opublikowany

 

wini remik

Konflikt między byłym, a obecnym właścicielem StoproRap to w ostatnich dniach jedno z najciekawszych zjawisk w środowisku polskiego rapu. Słuchacze jednej z największych rodzimych wytwórni są podzieleni. Część z nich dołącza do akcji Winiego #niejestesstopro, z kolei inni wspierają Remika używając hasztagu #jestemstoprorap.

O co tak naprawdę chodzi w tym konflikcie? I kto ma w nim więcej racji? O tym dowiecie się z materiału na kanale RAPNAU:

Wini vs Remik – geneza konfliktu

Pod koniec kwietnia dowiedzieliśmy się, że Wini sprzedał swoją wytwórnię StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu, właścicielowi MyMusic. W rozmowie z GlamRap Remik ujawnił, że zakupił cały back katalog, logotyp StoproRap i sociale YouTube, Facebook i Instagram.

Po kilku miesiącach od sprzedaży między byłym, a obecnym właścicielem StoproRap doszło do ostrego konfliktu. Wini oskarżył Remigiusza Łupickiego, że ten go oszukał. Szef MyMusic odniósł się do oskarżeń twierdząc, że Wini konfabuluje i usilnie próbuje zmusić go na różne sposoby do zmiany nazwy StoproRap m.in. wywołując sztuczny konflikt.

– Nie sprawdzam niczego, co wyda StoproRap, bo Remik mnie oszukał. Niestety moja naiwność sprawiła, że nie mam tego na papierze. On powiedział, że będzie przedyskutowywał ze mną każdego artystę, który trafi do StoproRap i tego nie uczynił. Powiedział również, że wypuści teledysk Mopsa na StoproRap, czego nie uczynił. Oszukał mnie w jeszcze jednej rzeczy w temacie ubrań. Niestety nie jest to słowny człowiek, o czym przekonałem się po fakcie. W ogóle nie interesuje mnie, co oni robią, niczego nie będę sprawdzał. Nie widziałem ani jednego teledysku, który wydali i nie nigdy nie zamierzam niczego zobaczyć. Powinni zmienić nazwę, to byłoby fajne. Jakby zmienili nazwę to byłoby OK. Może ciśnienie trochę by mi zeszło, bo mam pewne ciśnienie z tego tytułu. Oczywiście Remik ma wytłumaczenie, że był chory cztery dni. Ale ma całą grupę pracowników. Poza tym nie chodziło o cztery dni, tylko nigdy z niczym się nie skontaktował. Zabawne w jaki sposób mówił o tym. Naprawdę przekonał mnie, że tak faktycznie będzie, że „Wini, ty jesteś tutaj ważną osobą”. No trudno, bywam naiwny nawet w moim wieku. Chociaż wiem, że ludzie to kłamcy, to nie umiem tego przyjąć. Nie cierpię ludzi, mam o nich totalnie złe mniemanie, a jak ich poznaję, to za każdym razem się robię, że może ci ludzie nie są tacy źli i będzie fajnie. To jest błąd, który popełniam całe moje życie. Nie interesuje mnie nic, co w mojej byłej wytwórni robi Remik. Byłoby bardzo miło, gdyby zmienił nazwę, bo nie ma to nic wspólnego z tym, co robiłem, ponieważ nikt mnie nie pyta o zdanie, a tak mi zostało obiecane. – mówił Wini w rozmowie na żywo w studiu Rapnews.

Remik w odpowiedzi wysłał oświadczenie do CGM-u:

„Trochę to wszystko tak jakby sprzedać komuś samochód i chcieć jeszcze z niego korzystać, wypożyczać. Tak się dziś czuję. Myślę, że jakbyśmy mieli jakieś ważne dla kogokolwiek ustalenia, byłyby jednak zapisane w umowie – a o tym co mówi Wini ani słowa w paragrafach. Tym bardziej, że to jego prawnik sporządzał umowę, nie mój. Faktem jest, że rozmawiałem z Winim o ewentualnych możliwościach konsultingowych – jednak po prostu z nich nie skorzystałem. Chyba mam do tego prawo, zatrudniać kogo chcę i pracować, z kim chcę. Wizja StoproRap jest zupełnie inna niż ta, którą do momentu swojej własności stosował Wini, dlatego tym bardziej korzystanie z „gustu” byłego właściciela było dla mnie bez sensu.

Co do domniemanego oszustwa w segmencie odzieżowym. Fajnie, żeby Wini mówił wszystko w całości. Zamówiliśmy wycenę bluz StoproRap u Winiego, które chciałem, żeby dla mnie wyprodukował. Wycena jednak była była tak duża, że za jedną mogłem u konkurencji zamówić dwie. I tak się skończyła współpraca odzieżowa.

Reasumując, przykre to wszystko, że dochodzi do takich wymiany zdań. Nie czuję się, że w czymkolwiek oszukałem Winiego, zresztą jakby tak było, sytuacja przybrałaby inny wymiar, nie tylko publicznej żółci.

Nie roszczę jednak żadnych pretensji do Winiego nawet za to, że nazwał mnie praktycznie dosłownie „oszustem”. Rozumiem jego smutek, domyślam się, co może czuć obserwując rozwój StoproRap bez jego osoby. Nawet jeśli uważa, że go to zupełnie nie interesuje, co się u nas dzieje.

Nie będę komentował dalej tej sprawy. To jedyna wypowiedź, którą udzielam i proszę o wyrozumiałość.

Życzę wszystkim zdrowia.
Remik”

W kolejnych dniach obydwaj panowie opublikowali oświadczenia wideo. Najpierw zrobił to Wini, a chwilę później Remik.

 
66 komentarzy

66
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
OKO MOJŻESZA

Ty słuchaj kurwa ile ty solisz sprzedałeś własną wytwórnię muzyczną i chciałeś jeszcze dyktować warunki kto ma być przyjęty ? Prawda jest taka, że Wini prowadził wytwórnię CHUJOWO, każdy kto mógł to spierdolił do konkurencji, więc po co łysy ma coś uzgadniac z Winim jeśli jego model biznesowy się nie sprawdził?

Wini

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Pogromca kurew

Wini jesteś debilem.

EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD WINI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD REMIK. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO! SSANIE DYMANIE

WINI WALIŁ MNIE W ODB T OD TYŁU I PRAWIE UPADLEM NA TWARZ KIEDY MI POŁOŻYŁ SWÓJ BRZUCH NA PLECACH.

Sentino Merkel

Na półeczkę:
Pęknieta dupa-raport zwieracza
Krew dla odważnych-Minetu i TamPoon
Sraczka raport-ToyTony i szorstki papiór aka ścierny
A także zestaw ogórków smalcu i innych wytrawnych bonusów od 99,9%pro

Cartman diler kfc

Grubas, jak to grubas. Równie gruby, co głupi

OKO MOJŻESZA

Oczywiście, że racje ma łysy. Grubas serio myślał, że jak sprzeda wytwórnię to będzie miał cokolwiek w niej do gadania? Japierdole przecież ten świat tak nie działa, sprzedałeś swoje dziecko i tyle, trzeba było być mocno naiwnym, no kurwa mózg rozjebany sprzedaję ci swoje auto i się wpierdalam jak masz nim jeździć. Widać mocno, że dupsko piecze ostro grubemu, jeśli mu zależało dalej mieć wpływy w wytwórni to trzeba było sprzedać połowę udziałów i tyle. Jak Winiego ogólnie lubię ze względu na ciekawe rozmowy to tutaj niech zamknie się i tyle bo zachowuje się jak dzieciak. Wybrałeś szmal nad wytwórnię i koniec tematu.

YEBAĆ p0lki

Jakiś czas temu robiliśmy swap silnika no i jak to bywa przy takiej pracy ubrani byliśmy w ciuchy robocze które nie były pierwszej świeżości.
Po skończonej robocie pojechaliśmy na 2 auta do biedronki kupić coś do picia.
Stojąc już przy kasie na koniec kolejki przyszły fajne laski szwagier się popatrzył na nie i się uśmiechnął jak na normalnego człowieka przystało. Spotkał się z pogardą wzrokową over 9999 jak śmiesz się na mnie patrzeć robolu!
No nic trudno, ale jak wyszliśmy to jeszcze fajeczka przy naszych autach Toyota Hilux i Nissan Xtrail oba w miarę świeże no i tu się zaczyna #logikap0lek wychodzą ze sklepu i widzą nas przy w miarę fajnych furach no i hihihehe usmieszki a szwagier z grubej rury „nie szata zdobi człowieka” miny bezcenne, twarz koloru buraka i w złości się oddaliły.

Wini

Zjem cie

Odb

Świni vs Rimming. Kto ma rację w sporze o anal?

EJ TY KOLO! SSANIE DYMANIE

WINI DOBRZE SIĘ RUCHA POMIMO NADWAGI.

Polak z Bialego Soku

To my Polacy, non stop konflikt o pudelko zapalek

tru tu two

remik to żyd a winni jest szwabem

YEBAĆ p0lki

Roszczeniowosc gatunku P0lka mnie rozbraja xD. Dziś współlokatorka do mnie, że zaraz ma urodziny i co jej za prezent kupie, mówię, że nic xD. A ona oburzona, że się trochę jednak znamy i mógłbym jej kupić jakiś prezent, no to mówię, że kupie jej to samo co ona mi na urodziny xD. Zamknęła się, ale sądząc po minie dalej była oburzona xD

EJ TY KOLO

PAMIĘTAM GO Z ‚EXPLOSION’. MIELI Z KALWIM JEDEN PRYSZNIC NA WSPÓŁĘ, KURTKI Z FUTERKIEM, WIATRAK Z BIEDRONKI I DWIE PASKUDNE KURWY W TELEDYSKU. NA VIVIE LECIELI CO PÓŁ GODZINY, NA ZMIANĘ Z TOKIO HOTEL. A JA TYLKO CZEKAŁEM NA PUSSYCAT DOLLS, ŻEBY SOBIE ZJEBAĆ KINDYBAŁA.

Pioter

Wini – Sapkowski polskiego HH 😀

HOJ

KURWA Z DWA TRZY KOMENTARZE NA TEMAT A RESZTA JAK ZAWSZE PIERDOLENIE INCELÓW O TYM JAK DZIEWCZYNA ICH ODRZUCIŁA I PIERDOLĄ KOCOPOŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9bqqV

gejami niech zostana jak im dziewczyny smierdza 😀

krysztalowyksiaze

jak twoj stary narkomam

Morteen

Gówno to kogokolwiek interesuje na co Wini się umawialiście. Nie masz 18 lat, nie masz 18 lat żeby nie wiedzieć, że tylko to co jest zapisane w umowie ma rację bytu.

Skorpion

WYMAGANIA WINIEGO: min.180 cm wzrostu, pała min. 20 cm, rzeźba herosa, ładna twarz, ładne włosy, praca pod krawatem, apartament na osiedlu deweloperskim, albo domek pod miastem, auto klasy premium, charyzmatyczny, z poczuciem humoru taki, który jej odpowiada, żeby zarabiał w ciul pieniędzy, ale nie pracował dłużej niż 8h żeby miał dla niego czas //// WYMAGANIA RAPERÓW: żeby był szczupły. I nawet tego nie potrafi zrealizować

Gorzka Prawda

W sumie nie mam zdania na ten temat.

Mam inne sprawy na głowie, ale nawet sam nie wiem jakie.

Robert Lewandowski

Cześć tu Robert Lewandowski heheh

Wini

Witam

YEBAĆ p0lki

WYMAGANIA p0lek: min.180 cm wzrostu, pała min. 20 cm, rzeźba herosa, ładna twarz, ładne włosy, praca pod krawatem, apartament na osiedlu deweloperskim, albo domek pod miastem, auto klasy premium, charyzmatyczny, z poczuciem humoru taki, który jej odpowiada, żeby zarabiał w ciul pieniędzy, ale nie pracował dłużej niż 8h żeby miał dla niej czas //// WYMAGANIA FACETÓW: żeby była szczupła. I nawet tego nie potrafią zrealizować

Ryśek

JAKA ZAŚLEPIONA ARMIA WINIEGO W KOMENTARZACH. GOSCIA DA SIE LUBIC BO NATURALNY MOWI CO MYSLI, DUZO WKLAD Z SCENE SPOKO. NO ALE WYSTARCZY ZE WYGADANY, UMIE PRZEKONAC DO TEGO CO MOWI NAWET JESLI TO NAJWIEKSZA GLUOPOTA TO PRZEGADA TAK ZE BARANY STADAMI POJDA ZA NIM. BEKA Z ZASLEPIONYCH PSYCHOFANOW WINICJUSZA. KTO MA RACJE DO KONCA NIE WIADOMO ALE Z TYMI ZLODZIEJSKIMI UMOWAMI WINIEGO O KTORYCH WSPOMNIAL REMI TO MOZE BYC PRAWDA ZNAJAC WYPOWIEDZI WIELU GRAJKOW WYDAJAC GDZIE INDZIEJ. ZRESZTA CZEGO SPEIRDOLILI KIEDY TYLKO MOGLI SKORO TAM BYLO TAK DOBRZE….

Ryśek

*CHODZILO O KOMENTARZE POD FILMEM NA YOUTUBE

EMBRION

TEN CAŁY RAPNAU NA KONIEC SWOJEGO WIDEO LICZY NA CIEKAWĄ I KULTURALNĄ DYSKUSJĘ W KOMENTARZACH. WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ

Poldek

Od rozwiązywania takich spraw są prawnicy. Umowa spisana i tego trzeba się trzymać. Na słowo to można babie w domu wierzyć lub nie.

MEXHANIK

Czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi wpisami o masonach, Prosto itd.

Robert Lewandowski

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Dawid Obserwator

Schizofreniczce uroilo się że Sokol i Kasia Porycka ja inwigiluja od dwóch lat.

MEXHANIK

Aha ok

Mariusz Knapik

żENADA ci zaraz napisze ze ruchal twojego ojca. Nie przejmuj sie tym.

EJ TY KOLO!!!!

MECHANIK, A JA CI JUŻ NAPISZE ŻE RUCHAŁEM TWOJEGO OJCA, CHUJU DO SZCZANIA

EJ TY KOLO!!!!

ZRESZTĄ OJCA żENADY TEŻ, PIES FAFIK POPRAWIŁ.

CERSANIT

Winicjusz chcial sprzedac ciastko a potem je zjesc. Lysy go wysmial to boli go dupa teraz.

Pissing Cock

Myślę, że chęci i sprzedaż nie szły w parze. W przypadku tego balerona chodzi tylko o jedzenie…

Jacenty

Wini „odpierdala Sapkowskiego” xD

Swini

Remik nas na nic nie wjebal
z kondomem w dupie budzisz sie ty i kolega

YEBAĆ p0lki

Właśnie mi babcia opowiadała, że w Bochni jakaś drugoklasistka z liceum zaszła w ciążę z Cyganem z jej klasy. Te #p0lka to już naprawdę nie mają szacunku do własnego ciała.
Ale spójrzmy na to pozytywnie – przynajmniej skończyło się dzieckiem i dziewczyna jest wyjęta z obiegu. A jakby nie zaciążyła? To ten odpad by chodził po świecie dalej i szukał spokojnego anonka i nigdy by się nie przyznała że szmaciła się z Cyganem.

Wini

Cześć tu Wini

Wini

Lizałem dupę świni.

Batman

Zapisał ktos maila tej schizofreniczką bo usunęli komentarze xd

Batman

*schizofreniczki

ProfesorNauk
krysztalowyksiaze

serio usuneli? xd w tym chlewie jest moderacja ? xd EJ CIEPŁOTA JEB SIE JAK TO CZYTASZ XD

Skorpion

Wini wack

chujcidotego

Remik ty kurwo obsrana ruro nic kurwo nie wytłumaczyłeś czekam kurwo jak wini na fame mma Cie poskłada jak paczkę zapałek

aby

Grubas na pewno racji nie ma

Milena Petarda Rakieta

Jestem Bogiem

Jezus Chrystus

Chyba o kimś zapomniałaś schizofreniczko

Swini

Remik nas na nic nie wjebal, z
kondomem w dupie buydzisz sie ty i kolega

TPS, wy kurwy

Wini, podpisałeś umowę, wziąłeś kasę, więc morda w kubeł i nie płacz.

Jarek

Pizgnij jakiegoś dissa i spokój. Co to kurwa ma być, wyjaśnianie się nawzajem przez youtuba hahahahahahahahahahahahaha

EJ TY KOLO!!!!

AHAHHAHHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH JA PIERDOLE CO ZA BEZBEKI

EJ TY KOLO!!!!

JESZCZE RUDEGO POLICJANTA I JEGO SIOSTRZYCZKI BRAKUJE DO KOLEKCJI STOPRO AHHAHAHHAHAHAHA

EJ TY KOLO!!!!

FAKTYCZNIE JAK PRZED SPRZEDAŻĄ WINI NIE ZASTRZEGŁEŚ SOBIE PRAWA DO NAZWY MARKI TO JESTEŚ KURWA DEBILEM I TO DOŚĆ STARYM JUŻ CHYBA ŻE TEN REMIK CIE W CHUJA ZROBIŁ W SUMIE TRZEBA BYŁO JAKIS PRAWNIKÓW OPŁACIĆ A NIE PODPISYWAC BYLE CO….AHAHAHHAHHA

EJ TY KOLO

ALE KONCZAC TO PIERDOLENIE CHCIAŁBYM ABY WINI ZESRAŁ SIE NA MNIE TONA GOWNA A REMIK POPRAWIL.

Wini

Nie obchodzi mnie to co wypisujecie na mój temat w komentarzach

Polska Slicznotka

Dlaczego Polacy nie moga wygladac jak Wloch z „365 dni”? Tylko wygladaja jak narzeczony glownej bohaterki, gruby, zakola na pol glowy, grubociosana twarz, prostacki.
Mieszkacie w kraju z jednymi z najpiekniejszych kobiet na swiecie, za ktorymi szaleja mezczyzni na calym swiecie. Nie wstyd wam,tak po ludzku?

Robert Lewandowski

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Oyche Doniz aka Polska Slicznotka

Jestem schizofreniczką mam na imię Lukas i dorobiłem sobie cycki bo z rapu wyżyć nie mogłem. Lepiej wychodzę na staniu w witrynie sklepowej w Amsterdamie w dzielnicy czerwonych latarni. A moim sutenerem jest Rafalala. Razem z Belmondziakiem pracuje się bardzo dobrze.

Pissing Cock

To jest niebieska ulica w Amsterdamie, więc wiadomo, że kłamiesz. Stoją tam takie same smoki z ryja, jak na czerwonej, z tą różnicą, że może się jeszcze czaić pulok. A na cycki i tak nie byłoby cię stać, nawet jakby ci Belmondo za darmo pistoletem pod skórę ten silikon miał wjebać. Bo wtedy trzeba jeszcze mieć silikon, pistolet i nożyk do glazury.

Popularne