Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Włodi, Eldo- zapowiedź koncertu Rap History Warsaw

Opublikowany

 


Ekipa Rap History Warsaw powraca po wakacjach – 1 października będzie wyjątkowym świętem hiphopu. Podczas imprezy odbędzie się po raz pierwszy klubowy koncert grupy PARIAS w Warszawie.

Trio złożone z Eldo, Pelsona i Włodiego to obecnie jeden z najciekawszych projektów na rodzimej scenie hiphopowej. Występ trójki MC’s odbędzie się dokładnie 1 października w dobrze znanym wszystkim imprezowiczom klubie 1500m2 na warszawskim Powiślu.Before oraz after imprezy upłyną pod znakiem klasycznych beatów największych tuzów rapowej produkcji z Nowego Jorku – DJ’a Premiera oraz Pete Rocka. Muzycznej retrospekcji w formie party battle na 2 zestawy gramofonów dokonają gospodarze cyklu – STEEZ i ANUSZ.

 

 

START 21:00, WJAZD 20PLN

1500M2 DO WYNAJĘCIA
SOLEC 18

 
3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Diss
11 lat temu

ELO USZATY!!!!!

rbk
11 lat temu

ZOBACZ ELDOKA NA WOLNO, MASZ TUTAJ PRZED SOBĄ MOJĄ MYŚL UWOLNIONĄ, GOTÓW DO WALKI JAK LOBO I TAK JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO ZE… Z PUSTĄ GŁOWĄ.A WIĘC ZOBACZ JAK NA WOLNO ELDO JEDZIE CAŁY ŚWIAT PADA TUTAJ NA KOLANA, ZOBACZ ELDO CAŁY CZAS SIE STARA NO BO OBROŃCY TYTUŁU ZNISZCZĄ KAŻDEGO KTO FIKA Z PUSTĄ GŁOWĄ, ZNISZCZE WSZYSTKICH ZOBACZYSZ, ELDO MIASTO WYCZYŚCI Z TYCH KTÓRZY SĄ NIE NAJSYS ALE WORST,LEŻĄ NA PODŁODZE ZOBACZ ELDOKA ZNISZCZY PRZEJDZIE PO NICH JAK TAK JAK WALEC,ZNISZCZE, ZOSTAWIE CIE SEMPOM,ELDO PREZIDENTO,ZOBACZ TAK JAK NA KUBIE FIDEL CASTRO NIGDY NIE SKOŃCZE BO CAŁY CZAS MIKROFON WŁĄCZE, NIKT MI GO NIE ODETNIE, ZOBACZ ELDOKA WIĘC ZOBACZ TERAZ SPRAWDŹ TU, W PROGRAMIE SKŁAD, ERDO I RED, ZOBACZ WIĘC NA WOLNYCH MAJKACH NIGDY TO NIE KOŃCZY SIE, A ELDO POZDRAWIA WSZYSTKICH PIS JOU

bro nx
11 lat temu

Włodi jak zawsze konkretnie a Mondrala historia ala Plac Zbawiciela

Popularne