Sprawdź nas też tutaj

News

Włodi: „Nie ma podziemia, bo każdy w każdej chwili może się pokazać”

Raper wypowiada się też na temat młodych graczy.

Opublikowany

 

Włodi

W dzisiejszym wydaniu magazynu WuDoo92 FM ukaże się pełny wywiad z Hemp Gru, którego zajawki mogliście usłyszeć w poprzedniej audycji. Nie zabraknie dobrej tracklisty oraz fragmentów wywiadu z Włodim.

Włodi, zapytany przez Aśkę Tyszkiewicz o podziemie, odpowiedział – Nie ma podziemia, bo każdy w każdej chwili może się pokazać. Poruszony został również m.in. temat nowoszkolnej sceny – Jest rzesza kasztanów i jest rzesza ludzi, którzy robią coś fajnego… i tak samo było za naszych czasów. Też mieliśmy kogoś, kogo uważaliśmy za godnego rywalizacji i kogoś, kto jest dla nas dnem – tłumaczy Włodi.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie audycja skupia się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizowane są wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na kanale WuDooTV prezentowane są różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
kredensik

Dobra dawac beef Palucha z Peja bo nuda gorsza niz u mnie na wigili klasowej. Paluch co cisnie pizdy jak Multi, a nie ma odwagi wytykac pozerstwo Malikowi. Jego podopieczny pruje sie do Multiego, a w 1 wywiadzie zaprasza go na piwo. Tfuu! Peja niby ulica a zasady a nagrywa z Igi. Ot cala polska rapgra. Dlatego wole techno kurwa i patostreamy.

SENTINO

dokladnie jebać niech ktoś ich wszystkich wyjaśni np Sowa albo reto

14:44 7

beef palucha peja to by była hipokryzja sama

old raper

Nie ma rapu. Koniec kropka.

Ryszard Andrzejewski Konto Oficjalne

JEST BUMBAP NIE MA TU OBCIACHU I NIE MA ŁAKÓW

SEAN DALEY

TO TEN ANARCHISTA, KTÓRY CHCE ABY PRAWA TWÓRCÓW BYŁY BARDZIEJ RESPEKTOWANE?
BEKA Z DEBILA!!!

Franek

Na litość mnie brali haha to jakbym miał album roku i dał za darmo

Franek

Nie wiem kto to wymyślił ale niezły żart , miałem pracę nie dali mi spłacić rat i mi na mikołajki pracę dają , coś z głową nie tak

Franek

Skoro w Ede było złe to ci oni chcą , ludzie wy żyjecie ? Lamus zaczął ją dostałem kare więc pierdol się kutasie i nie wkurwiaj w Mikołaja , idź do kapusi z Indii

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? 🙂 Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

Popularne