Sprawdź nas też tutaj

News

Włodi w Rap Bibliotece

Raper opowiada o literaturze.

Opublikowany

 

Co łączy książki i rap? Sporo. Rap Biblioteka to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W odcinkowej serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Saful i Pezet rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość. Cel? Inspirować i zachęcać rzesze odbiorców sceny rapowej do sięgania po literaturę i poszukiwania autorów i tematów dla siebie.

W drugim odcinku serii, który właśnie pojawił się na YouTube, udział wziął Włodi. Artysta zdradził co według niego odróżnia Bukowskiego od Grzesiuka, ile zostało z Warszawy Tyrmanda, jakie doświadczenia z wojny domowej w Hiszpanii wyniósł Orwell, a także co składa się na tekściarski niezbędnik członka Molesty. W rozmowie z Rasem – raperem znanym z zespołu Rasmentalism oraz audycji w newonce.radio – Włodi odbija się od pytań o literaturę, która była dla niego pochłaniająca, ważna, trudna, ale też rozbrajająco zabawna.

 
48 komentarzy

48
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sokista z Rembertowa

Ten prowadzący to jakiś arcy suchy typ. Futerał na osobowość. I jeszcze się wierci jakby się miał zaraz zsikać w spodnie

yyy czyli 2y

uwiera go lgbtowy dildo w dupie. Obowiazkowy gadzet w warszafce

żENADA

dla takich wieśniaków warszawka to niby duże miasto, dużego miasta wy kurwy nie widzieliście np Tokio, jak tam na wsi parobku ? gówno ze starą już rozrzuciłeś po polu ziemniaku?

Pissing Cock

Tokio 600km2, Warszawa 500km2. Spora różnica…

EJ TY KOLO!

AŻ SPRAWDZILEM TY CHUJU DO SZCZANIA, TOKIO MA 2190 KM2, MOZE KURWA WPISAŁEŚ TORUŃ CHUJU DO SZCZANIA.

Metal=shit

Toruń to podbydgoska Wieś. Oni mają JEDEN KOD POCZTOWY NA CAŁE MIASTO. I to nie żart.

Pissing Cock

Mówisz o Tokyo Metropolis, Tokio City 621. Tobie pozostają właśnie wycieczki do Torunia, wszo wiejska.

TAK TEN

WŁODI TO TEN CO MIAŁ W DOMU KARALUCHY?

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, WŁODI TO TEN CO DOSTAŁ BOMBE NA SWOIM KONCERCIE OD SEBIXA, A VIENIO I RESZTA UDAWALI ŻE NIC NIE WIDZĄ, DOBRE NIE HAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Odb

Kłodi w hiphopolo bublotece

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD WŁODI, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD RAS, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Hala Mi Rowska

kurde co za metafory milordzie

Peja

Kiedyś mecze dzisiaj meczet

żENADA

Wracasz do domu, pytasz: „Gdzie jest rudanacja?”
I kumasz, że twój rap to z transami jazda
I może zastosujesz w końcu Viagre i anal.

Jung en

Kiedys cipki dzisiaj miecze

spokowoko

Dobry wieczór. Coś się… coś się kurwa popsuło i nie było do kurwy nędzy mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz
Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest do chuja jakaś porażka, ja myślę że to polskie, kurwa głupie społeczeństwo, te jebane kurwa banda imbecyli która głosowała na tych pierdolonych kurwów karakanów z PiSu to jest do chuja jakieś kurwa nieporozumienie
Jeśli tyle dla was znaczy… Ja pierdolę! jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie spierdolone zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się kurwa jebać kurwa, tak się kurwa powinno was jebać, jak tylko was może kurwa jebać PiS
Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu
To jest do chuja dramat kurwa
To jest do chuja dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten skurwiały człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te jebane sądowe KURWY! powtarzam sądowe KURWY! sądowe KURWY tego pierdolonego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest do chuja czymś wartym tego, by tego pierdolonego człowieka wprowadzić do parlamentu

Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS kurwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała
Ta kurwa, ten skurwiały mały karakan, jebany Kaczyński śmieć, zniszczy was
Sumlińs

TAWARISZ ZANDBIERG

LATA MIJAJĄ. KUKLE NIE SWĘDZĄ, A BOLĄ

Kloaczny humor

Włosi w toalecie.
Raper opowiada o problemach z zaparciami

Gomes

Hej,

Robie pierwszego moda do Gotika 1, jakie obozy dodać jeszcze? Zrobilem Obóz Quentina i Bandytów, Łowców Orków, Orkowych Lowców Łowców Orków, Łowców Bandytów, Piratów, Króla, Obóz Nowej Sekty, Obóz Orków Niewolników, Obóz Neutralny, Obóz Magów Ognia.

Akcja dzieje się kurwa w 4 rozdziale, co byście dodali?

Mod jest do chuja dorosły i zawiera kurwną ilość wulgaryzmów, więc czekam na poważne odpowiedzi.

Ziom

Dodaj cweli, tranzystorów jebanych

Ciongmen PEDELIADA

Tak niewinnie wygląda na tej miniaturce ten skinhed

sznup hot dog

ćpuni smutny jakiś płakśiwa mina a przeciez pali wesołe marihuaęn

Żurom

Londyn 2010. Kto ma wiedzieć, ten wie

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
slums milioner
whujsraft

Co łączy książki i rap? w chuj. Rap Biblioteka to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W odcinkowej serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Saful i Pezet rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość. Cel? Inspirować i zachęcać rzesze odbiorców sceny rapowej do sięgania po literaturę i poszukiwania autorów i tematów dla siebie.

W drugim odcinku serii, który właśnie kurwa pojawił się kurwa na YouTube, udział wziął Włodi. Ja pierdolę! Artysta zdradził co według niego odróżnia Bukowskiego od Grzesiuka, ile kurwa zostało z Warszawy Tyrmanda, jakie doświadczenia z wojny domowej w Hiszpanii wyniósł Orwell, a także co składa się kurwa na tekściarski niezbędnik członka Molesty. W rozmowie z Rasem – raperem znanym z zespołu Rasmentalism oraz audycji w newonce.radio – Włodi odbija się kurwa od pytań o literaturę, która była do kurwy nędzy dla niego pochłaniająca, ważna, trudna, ale kurwa, też rozbrajająco zabawna.

WlDMh

Filmowcy mają różne sposoby na przypominanie o pamiętnych bohaterach, którzy już się kurwa nie pojawiają na ekranie. Po śmierci Boromira w końcówce „Jebać policje!” przez pozostałe części trylogii Aragon nosi skórzane ochraniacze przedramienia, które należały do Boromira.

Gomes

Popularne zdjęcie sfrustrowanego Boromira patrzącego w dół, które stało się kurwa memem, też skrywa tajemnicę. Nie jest do chuja przypadkiem to, że Sean Bean spogląda w dół – jego kwestie napisano od nowa w nocy poprzedzającej zdjęcia, więc nie miał do chuja pana on szansy nauczyć się kurwa tego, co ma powiedzieć. Aktor na kolanie trzyma wydrukowaną listę dialogową i spogląda w dół, żeby ją przeczytać (zupełnie jak Janusz Gajos w „Jebać policje!”, już wiadomo kurwa od kogo Bean ściągnął pomysł).. Ja pierdolę!

raper

Studio słynie z przenikania się uniwersów swoich filmów i tak na przykład w „Toy Story 3” baterie w Buzzie zostały wyprodukowane przez firmę BnL, czyli „Buy N Large” z „Wall-E”,
W tej animacji każde pojawiające się przekleństwo zastąpiono słowem… „Przekleństwo”. Dotyczy to nawet „obraźliwych” graffiti.

VBXXV
jan
jan

„Alkoholizm grzech czy choroba”. pdf
https://docer.pl/doc/sssesev

heheher

prowadzący ostry niedojeb umysłowy

raper

W scenie, w której Marty narzeka na niewygodny strój kowboja i pierdoli, że Clint Eastwood nigdy takich nie nosił, obok niego na ścianie widać dwa plakaty filmowe. Jeden z nich do „Jebać policje!”, która była do kurwy nędzy filmowym debiutem Eastwooda, drugi do „Chuj ci w dupe!” – czwartego filmu Eastwooda.

YEBAĆ p0lki

Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami obarczyć polskie kobiety. I to jest to co naprawi demografie a nie żadne 500+ i okradanie polskich mężczyzn.

znam polaczków

Wiem jacy są Panowie z Polski. Widać, to w autobusie, te twarze a na nich wypisane nieudacznictwo, brudni, obwiśli, przeklinający, palący, śmierdzące wąsy, puszczalscy, słabi w łóżku, przesiąknięci jadem i złem potrafiący tylko narzekać i wyklinać na necie. W dodatku te ich metr 175 cm, żenada. Mam męża Belga, pewny siebie, doskonale mnie rozpala w łóżku, zaradny, wysoki, sprząta, gotuje itp. nic dziwnego, że Polki wolą obcokrajowców, a nie zakompleksionych typów z Polski w autobusach lub wieśvagenach TDI. Facet bez dobrego auta to nie mężczyzna, dobre auto to synonim męskości zaradności faceta.Zwykła kupa z takich faciów.

JULIA

Nie trzeba patrzeć w telewizje…Ja widze na ulicy we Francji: Przystojnych wysportowanych, z piękną karnacją i zdrowym uzębieniem vs wyłysiały otyły polaczek z tatuażem, zapruty, śmierdzący i z ubytkami w uzębieniu…Dbając o dobro własnych dzieci wybrałam właściwie GENY i czego Wam życzę dziewczyny…!

DOKŁADNIE p0laczki to śmiecie

Ech Polaki cebulaki, gdzie spod pach wali że trzeba wietrzyć, klapki skarpety albo sandały są na porządku dziennym, drapiecie się po spoconych jajach bo chyba wam się wydaje, że nikt tego nie widzi, sprana polówka i spodenki w kratę za kolana a na dole skarpety do połowy łydki, odpięty guzik od koszuli a spod niej wystające śmierdzące spocone kudły. Prysznic raz dziennie i śmierdzi za wami a pot wycieracie ręka która potem podajecie … Dlatego JA POLKA wolę mężczyzn z zagranicy.

P0lka

Zawsze wiedziałam, że p0laki to głupki i brudasy, ale to co ostatnio przeżyłam właśnie z p0lakiem spowodowało, że trzymam się od nich jak najdalej.
W tamtym roku poznałam pewnego chłopaka przez neta. Typowy influencer z instagrama wiecie siłka, ciuchy, fryzjer itp. Nie powiem, bo wszystko było ok, super seks, wspólne wyjazdy itd. No i w końcu zdecydowaliśmy zamieszkać razem, a konkretnie to u mnie. I właśnie wtedy cały czar pierdolnął jak bańka mydlana. Ten p0lak śmieć okazał się mega bałaganiarzem, ale nie to było najgorsze. Czaicie, że typiarz nie spuszczał po sobie wody w toalecie???!!! Kurwa! Wchodzę do kibla, a tam nasrane!!! Jebie jak z murzyńskiej chaty! Wielki model kurwa jego mać. Dlatego panie, jak najdalej od p0laków! Nie róbcie tego błędu co ja.

yebać p0laczków

popatrzcie sobie panowie na harrisona forda(starszy juz ale nadal ma swietny wyglad),na Antonio banderasa,na wielu,wielu innych.a nie takie typki z brzszyskiem piwnym,z ohydnymi wlosami,gaszczem na klacie I pod pachami oraz na girach I jescze na plecach a takze na szyi prawie(bleeee!!!!)I uzywajcie mydal oraz zmieniajcie codziennie bielizne bo naprawde starch przejsc kolo takiego.fuj!!!!!czesto gesto z grubymi lancuchami na szyi jak krowa,w swoich adidaskach w ktorych dzien po dniu paraduja.faceci polsc niestety sa bardzo zaniedbani I cai od nich okropnie.jak siedza w autobusie czy pociagu to nogi rozwalaja tak ze caly smrod idzie na ludzi.taka jest prawda bo polki moze tez nie dbaja o siebie(ale wiekszosc dba za bardzo ladne,zadbane,czyste)natomiast facetom jedzie z napl….etow serem.szkoda gadac.bleeeee.a jakie zeby do tego maja-pienki I jakies namiastki zebow.brud pod pazurami ze hej.panie maja pomalowane czesto panokcie,ladne stopy tez z lakierem na paznokciach,sukieneczki,spodniczki,spodnie,spodenki I jakies koszulki,bluzeczki I sa czyste I zadbna a faceci to zgroza

żENADA

wysiedlić polskich mężczyzn na syberię a do kraju sprowadzić 30 mln muzułmanów z sudanu północnego i isis

SZCZERA PRAWDA

To może ty wypierdol z Polski. Będzie ci łatwiej.

żENADA

To jest mój hip hop, gdzie jest twój hip hop?
Sterydy pitbule oblizywanie chuja oliwką?
Chora atmosfera przesiąknięta nienawiścią
Dalej, ruszaj w trasę, rozpierdol wszystko
I kiedy milkną brawa, gasną światła
Wracasz do domu, pytasz: „Gdzie jest satysfakcja?”
I kumasz, że twój rap to poza i hasła
I może zastosujesz w końcu Prozac i kaftan.

Rasta

Mordko Wierzbik na traku: https://youtu.be/bKv1jXvZePU

taka sytuacja

Dwa lata temu pracowałem w jednej firmie z laską po 30stce. Kilka lat starszą ode mnie. Kumplowalismy sie, chodziliśmy na piwo czy rower. Potem zmieniłem pracę i kontakt się urwał.
Odezwała się do mnie jak trzeba bylo przewieźć szafę bo wiedziala że mam auto dostawcze, ok nie ma problemu. Pojechalem i okazało sie ze jej niema za to jest jej chlopak xD i pomogl mi zapakować szafe do auta i ja wywieźć w pizdu do lasu.
Znów kontakt sie urwał.
Dopiero po jakims czasie znow sie do mnie odezwala czy nie pojde z nia na rower. Zdziwilem sie skad ja tak nagle naszlo na rower ze mną ale akurat tego dnia nie mogłem to powiedzialem ze kiedy indziej.
Nastepnego dnia napisala do mnie ze kupila mieszkanie i trzeba palete płytek wnieść do mieszkania bo w Obi nie wykupila tej uslugi i czy bym jej nie pomógł xD powiedziałem ze nie bo następnego dnia mialem wyjazd na drugi koniec Polski i chciałem być wypoczęty.

Tak właśnie koledzy postepuje prawdziwa #p0lka a ja jak ten #przegryw latalem za nią bo myślałem ze mogę na coś liczyć. Fajnie że ten temat jest poruszany na glamrapie, bo wielu mlodych mężczyzn wychowywana jest w przekonaniu ze kobiety to księżniczki i każdej trzeba pomagać. Otóż nie, pomagasz tylko: swojej kobiecie, mamie, siostrze i that’s all. No może jeszcze od czasu do czasu możesz pomóc jakiejś cioci która ma mieszanie własnościowe i jest szansa że je na Ciebie zapisze.

WSTYD

Typowy p0laczek jebie w Januszexie za 2500, żeby potem oddać wypłatę kobiecie (ona sie lepiej nimi zajmie). Wstyd mi za takich mężczyzn. Usługują we wszystkim, adorują, komplementują na każdym kroku, kupują prezenty co dwa dni, żeby dostać w nagrodę seks raz na miesiąc, przy zgaszonym świetle i tylko w pozycji na misionarza

Skip

Dzięki Ci dobry Samarytaninie za ten skurwiały ogrom wiedzy, który nam przekazujesz.

Popularne