Sprawdź nas też tutaj

Wideo

WSZ: „Małpa wpisał się w nurt emo”

Odbiorcami albumu „Blur” będą małolaci?

Opublikowany

 

22 lutego Małpa wydał kolejną solową płytę „Blur”. Według Wujka Samo Zło odbiorcami nowej płyty repera będą małolaci. – Małpa wpisał się ewidentnie w nurt emo. Wydaje mi się, że odbiorcami takiej płyty będą małolaci, bo to oni przeżywają bardziej swoje miłosne zawody, samotność i to do nich bardziej trafia – mówi Wujek. Przyznał on także, że nie odnalazł na „Blurze” tego, co mu się podobało na pierwszej płycie toruńskiego rapera.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
RUCHAM TWOJ CUKIER

Nie no ten wujek to niech wypierdala już bo normalnie szkoda gadać, to że ty kurwo nia masz zawodów miłosnych bo cię kurwo nikt nie chce to nie znaczy że ktoś twojego wieku ich nie może mieć ty łysy trolu, wszyscy je możemy mieć bo to kurwa normalne. A płyta jak najbardziej do mnie przemawia ale jest jak wiadomo monotonna, no ale to małpa i taki ma styl. A TY WSZ CO ZES KURWA ZROBIŁ DLA RAPU, WPIERDOL OD MALIKA? JAK ON MNIE WKURWIA

Mosiek Kaczyński

No i elegancko. Wujek się nie boi wyrażać swojego zdania. W przeciwieństwie do większości tej sceny, która strzela w powietrze. Szacunek zwłaszcza za słowa o tym ciapaparuchu i za wyjście na solo.

Twój Starry Potter

Hej kurwo wypierdalaj stąd!!!!
Wczoraj pod tym artykułem https://glamrap.pl/polak-odpowiada-za-cala-plyte-wu-tang-clanu/
Miałem najwięcej lajków bo napisałem prawdę o tym jak się kurestwo reklamuje na glamrapie. I co dzisiaj wszystkie posty kurwy malinki zostały wyrzucone, razem z jej kontem. A mój komentarz, że był nie przychylny redakcji to też został wyjebany. ALE CEL OSIĄGNIĘTY!!! JEBAĆ KURESTWO I OSZUSTWO!!!!!!

WFffL

WSZ sie Chuja zna na rapie a płyty Blur nie zrozumiał.

driving directions

Thank you for sharing this great post, I am very impressed with your post, the information given is very meticulous and understandable. I will regularly follow your next post. driving directions

00:12 i 17

WIDEOWSZ: „Małpa wpisał się w nurt emo”
Odbiorcami albumu „Blur” będą małolaci?
Opublikowany 14 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

22:15 7

WIEM CO TO BIEDA MIAŁEM W DOMU KARALUCHY

MALIK CI POKAZAŁ W KTÓREJ GRASZ LIDZE, SOKÓŁ MILCZAŁ, WTEDY DOSTAŁEŚ SKRZYDEŁ.

OldDirtyBastardzik

Emo małpa w nurt Wsz sie wpisała

Odb

Nurt małpy wpisuje WZS w emo

Popularne