Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Wszystko co musisz wiedzieć o XVII edycji Mazury Hip-Hop Festiwal

Impreza rusza za 4 tygodnie.

Opublikowany

 

4 tygodnie pozostały do XVII-tej edycji Mazury Hip Hop Festiwalu 2018, który w tym roku odbywa się 19-21 lipca 2018. W tym roku na scenie giżyckiej Twierdzy Boyen zaprezentuje się najszerszy wśród polskich festiwali przegląd polskiej sceny. Przed kilkutysięczną publicznością zaprezentują się także supporty, a także bitwa freestylowa o Twierdzę Boyen, w której do wygrania m.in. wycieczka dla dwóch osób do Chorwacji.

Zapraszamy na 17-ta edycje Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku. Spotkajmy się po raz kolejny w Twierdzy Boyen na najstarszym hip-hopowym festiwalu w Polsce. Widzimy się w dniach 19-21 Lipca. Festiwal poprowadzą Jakub „Muflon” Rużyłło, Mateusz „Ematei” Natali oraz Dj Abdool.

Jedną z atrakcji festiwalu będzie stoisko Yurkosky Crew, na którym każdy będzie mógł zmierzyć się w popularną grę piłkarską, a także spróbować pokonać w nią swojego ulubionego artystę.Bitwa Freestylowa to kluczowa pozycja na naszym festiwalu. Bitwę poprowadzi Yurkosky, a w  jury zasiądą dwukrotni mistrzowie WBW Muflon oraz Edzio, a także dobrze znany Ematei. Nagrodą jest Wycieczka dla dwóch osób na 10 dni do Chorwacji z Taksidi na SOUND PROJECT SUMMER oraz 1000 zł ufundowane przez Pub Perła Live Giżycko.

Mazury Hip Hop Festiwal 2018 | XVII lat #MHHF2k18

19-21.07.2018 | Giżycko | Twierdza Boyen

Dzień I – OSTR, Quebonafide, WENA, Dwa Sławy, Kuban, Bedoes.

Dzień II – Kękę, Paluch, Otsochodzi, Malik Montana, Sarius, Young Igi, Polska Wersja.

Dzień III – Tede, Kali, Ten Typ Mes, Donguralesko, Szpaku, PIH, bitwa freestylowa.

Oficjalne pole namiotowe MHHF 2018

Karnety z polem namiotowym już w sprzedaży tutaj.

Oficjalne pole namiotowe Mazury Hip Hop Festiwalu będzie znajdowało się w sprawdzonym w ubiegłych latach Centralnym Ośrodku Sportu (COS) w Giżycku – ok. 300 m od Twierdzy Boyen.

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
djdecks
4 lat temu

Pener po spelunach gra mimo, ze sezon na openairy. Beka

Popularne