Sprawdź nas też tutaj

News

WuWunio zdaje relację z Fame MMA 5

99 odcinek Pal Hajs TV.

Opublikowany

 

O fenomenie Fame MMA napisano już wiele. W zaledwie rok stała się jedną z najbardziej wpływowych europejskich federacji, a każda kolejna gala bije rekordy oglądalności. Gwiazd już nie trzeba zachęcać – same się zgłaszają, a nazwiska zawodników pojawiających się w oktagonie są coraz gorętsze. Podczas piątej edycji Fame MMA walką wieczoru i prawdziwą wisienką na torcie było stracie tytanów – Bonusa BGC z Marcinem Najmanem. Rezultat tej konfrontacji wszyscy znamy, ale skoro w ringu stanął Piotr, ekipy Pal Hajs TV nie mogło zabraknąć w Ergo Arenie. Zobaczcie co działo się za kulisami.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SEFaltruista

Fame mma 6
Belmondo vs jebany cwel tranzystor

Prop&Testo

Zamknij pizde jebany kryptogeju. Tranzystory to chociaż się nie kryją. A ty co? Marzeniami jesteś z nim w oktagonie i myślisz jak fajnie będzie gdy założy ci kimure i balache. Lubisz kurwo zniewieściałych chlopcow? Wyskocz do WnukaTedego ciekawe czy będziesz taki cwany on się tak łatwo nie da wyrolować jakimiś zapasami żeby cię wyruchać, on woli dostać po dupie, tajne techniki windżitsu zawsze sprawia że bedzie z przodu tego małego peletonu. A w Jerozolimie uczył się krawmagi więc radzę ci mieć pałkę przy sobie bo dobrze wie gdzie to się wklada.

EJ TY KOLO

KTO TO JEST DO CHUJA KRYPTOGEJ JEBANY PRZYGŁUPIE UKRYTY GEJ?

Odb

WuWunio zdaje relację z kąpieli u rafalali

MOSIEK KACZYŃSKI

Zakład Ubezpieczeń Społecznych podał najnowsze dane na temat liczby osób objętych ubezpieczeniami społecznymi i emerytalnymi. Wynika z nich, że ubezpieczonych jest obecnie blisko 655 tysięcy obcokrajowców, w tym blisko pół miliona imigrantów pochodzących z Ukrainy, co oznacza dziesięciokrotny wzrost w ciągu ostatnich pięciu lat. Dane przedstawione przez ZUS pochodzą z września bieżącego roku. Wówczas ubezpieczonych miało być 655 tys. pracowników z zagranicy, a wśród nich znajdowało się dokładnie 499,601 Ukraińców, stanowiących blisko 75 proc. wszystkich obcokrajowców pracujących na terenie naszego kraju. Dzięki tej informacji można zauważyć, że w ostatnich latach imigracja rosła lawinowo.
W porównaniu do sytuacji sprzed pięciu lat liczba Ukraińców pracujących w Polsce zwiększyła się blisko dziesięciokrotnie. Jednocześnie obecnie odsetek ten rośnie dużo wolniej, ponieważ w III kwartale bieżącego roku wzrost był najmniejszy od prawie dwóch lat. Apogeum miało z kolei miejsce w roku poprzedzającym koniec września 2017 r., gdyż wówczas liczba imigrantów ubezpieczonych w ZUS wzrosła w skali roku o 120 tys.
OGLĄDAJTA FEJM EMEMA. JA WRACAM DO TYRY, ŻEBY W RAZIE WU MÓC COŚ WYPŁACIĆ Z KONTA

Prawda

15:58 7
Opublikowany 1 godzinę temu / 22 Listopad 2019 Przez Sebastian Skajnowski

Prop&Testo

Zajebiste artykuly Seba dobry chłopak i coś konkretnego napiszę i w radiowóz rzuci śmietnikiem jak jest potrzeba, z pieniędzmi długo nie zalega a i dziewczyny czasem użyczy kolegom.

okk

w końcu artykuł o prawdziwym rapie

Popularne