Sprawdź nas też tutaj

News

Wuwunio zdaje relację z premiery „Palhais” w sali kinowej

Ekipa Pal Hajs TV zafundowała fanom nie lada gratkę.

Opublikowany

 

Pal Hajs TV tworzą zaledwie trzy osoby. To zespół mały ale za to bardzo aktywny. Od kilku lat WuWunio, Luiza oraz Janczar podróżują po Polsce w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc poruszają się tropem absurdalnych historii. Od niedawna przecierają szlaki także za granicą. Pierwszą dużą ekspedycją był wypad do portugalskiego Palhais. Ta śmiała podróż nigdy nie doszłaby do skutku, gdyby nie zaangażowanie setek anonimowych osób, które wspierają Pal Hajs TV przez portal Patronite.

W ramach podziękowania za finansowy współudział w działalność zespołu, jego członkowie zorganizowali wyjątkową premierę portugalskiego odcinka w Służewskim Domu Kultury. Salę kinowa po brzegi wypełnili Patroni a po wspólnym seansie udali się na zasłużony melanż. Imprezę uświetnił koncert Bodychrista natomiast to co działo się przed, w trakcie i po, zobaczycie w najnowszym odcinku Pal Hajs TV.

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bobowa
3 lat temu

Najgorsze jest to, że stworzył gwiazdę z bodychrista. Jebany atencjusz który dla fame’u zrobi wszystko. Tede mu cisnáł nawet wykupił wszystkie płyty, żeby nie ujrzały światła dziennego a ten mu w dupę włazi, że żygać tęczą się chce jak się go ogląda. I do tego te jego streamy na których żebra na buty czy alimenty dla gromady bachorów które narobił trzem kobietom.

rypka Plum
3 lat temu
Reply to  Bobowa

Te Janusz. Obetrzyj wąsa bo masz jakąś białą galaretę pod nosem.

Bobowa
3 lat temu
Reply to  rypka Plum

Nie mam na imię Janusz, nie mam wąsa i nie mam żadnej galarety, czyli kłamiesz. W którym miejscu ja skłamałem? No właśnie….teraz widzisz łochu różnicę między naszymi wpisami? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sobie daruj.

Asd
3 lat temu

Chuj to kogo obchodzi. Wy jeszcze cwele macie coś wspólnego z rapem czy tylko piszecie reklamy za hajs?

Odb
3 lat temu

Spalili wuwunia za hajs w sali kinowej premiera. Relacja.

Prawda
3 lat temu

12:47 7

Opublikowany 19 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

Analny
3 lat temu

Wuwunio zdaje relację z premiery „Wdupękutais” w sali kinowej

Ekipa Pal Hajs TV zafundowała fanom gejowską gratkę.

Popularne