Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Wyskocz do tego! odc. 2 – B.R.O. – „Mów co chesz”

Opublikowany

 

Stoprocent rusza z nowym cyklem teledysków „Wyskocz do tego!”.

Teraz kolej na drugi odcinek. Miał być w nim PIH, jednak klip wciąż jest w montażu. Skończylismy wcześniej odcinek z B.R.O i mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Zainspirowani coraz większą liczbą hip hopowych clipów jednoujęciowych zalewających youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy postanowiliśmy stworzyć własny program. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy. Nasze videa będą prostymi clipami opartymi na jednym głównym ujęciu wzbogaconymi małymi smaczkami i paroma cięciami. Będziemy starać się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu a jednoznacznie na niego zasługiwał.

 

Nasz program nazwaliśmy „Wyskocz do tego”, ponieważ mamy nadzieję, że również nasz cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć. Pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu żeby zdobyć znaczącą oglądalność.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ERReer

Rozjebie polską rap scene. Jest przekozacki.

Kręgosłup diabła

SPOKO.

cokajoe

Halt Die fresse, wszystko od niemców ściągną…:/ Taka sama akcja dokładnie…

NajedzonyAKAAnorekty

nawet dobre

cookie monster

ZAJEBIŚCIE POLECIAŁ ;]

bk

dziwi mnie tylko czemu koles nie został jednym z młodych wilków popkillera

Starachowicowiec

kurwa mogby wpasc pod to metro to by byl fajny jedno ujeciowy teledysk, a tak to kurwa kolega dostanie wpierdol na bielanach ;]

hehe

wiecej kurwa bity decha buraku

hejta_skejta

Przecietny flow przeciętny teskt.Ten typ w życiu nie słyszał niczego oprócz polskiego rapu kolejny wack który raz akcentuje jak małolat raz jak mes raz jak ero.Nic odkrywczego ale fakt jak na gimba to poprawnie jedzie.Banalnie ale poprawnie.

HEh

Spoko nuta przy wyjsciu z metra nie musisz wkladac biletu bro.. Także nie musisz skakać 😉

Popularne