Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Young Gangsta nie zapomniał o beefie z Tekashim i opublikował właśnie teledysk, w którym dissuje kolorowego rapera. Obaj raperzy nie szczędzili sobie słów krytyki w ostatnich miesiacach. Na wydanej w sierpniu płycie „Stay Dangerous” YG wymierzył w 6ix9ine’a numer „Bulletproof”, do którego powstał teraz obraz.

Na początku klipu pojawia się postać podobna do Tekashiego. Chłopak w kolorowych włosach trafia za kraty, gdzie jest poniżany i bity przez współwięźniów. Później możemy zobaczyć logo tęczy z podpisem „pedofil”. YG mówi także m.in. o przestępczej przeszłości Tekashiego.

Po doniesieniach, że Tekashi może trafić na jakiś czas do więzienia, YG skomentował to słowami: „Idź do więzienia i złap ich wszystkich za ch*ja pedofilu molestujący dzieci”.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
realOG

Jak nie znasz tego dziada to lepiej się nie chwal. Słuchaj dalej tęczowego tranzola 😉

gdsgsdg

i dobrze ze dissuje tego tęczowego pedofila w polskim rapie tez ktoś powinien dojeżdzac gejraperów

Mateusz Natali

Powinien, może wtedy hiphop wstałby z kolan. Niestety mój biznes na hiphopie się posypał dlatego na popkilerze zacząłem promować pop. Do Młodych Wilków powoli zacząłem dodawać popowców, discopolowców,a nawet transwestytów (np. Żabsona). W najnowszej odsłonie nie było już żadnego artysty z branży hiphopowej. Robiłem to małymi krokami, tak aby się nikt nie skapnął i mogę powiedzieć że się to udało. Nie wiem czy rzeczywiście młodzież jest coraz bardziej ogłupiona przez tvn, czy co, ale przyszło mi to niezmiernie łatwo. A teraz trzepie kasę na promocji kukonów i innych wynalazków. Grunt że Hajs się zgadza. Elo Mordeczki!

Lil Pee

nie lubię znęcania się nad niepełnosprawnymi nawet jeśli są czarni

rasista

r.kelly to pedofil m.jackson to pedofil
teczowy meksikanin wyglada na pedala

rasista

małpy do afryki banany zbierać asfalty jebane

sadaddsaa

Popularne