Sprawdź nas też tutaj

News

Youtube i Universal polepszyli jakość kultowych klipów

„Sabotage” Beastie Boys w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Opublikowany

 

Już teraz na platformie YouTube można cieszyć się dostępem do ponad 100 kultowych teledysków takich wykonawców jak m.in. Billy Idol, Beastie Boys, Boyz II Men, George Strait, Janet Jackson, Kiss, Lady Antebellum, Lady Gaga, Lionel Richie, Maroon 5, Meat Loaf, No Doubt/Gwen Stefani, Smokey Robinson, The Killers czy Tom Petty i po raz pierwszy można je oglądać w wysokiej jakości obrazu oraz dźwięku.

Wszystko to w ramach partnerstwa YouTube i Universal Music Group. Współpraca ta ma na celu przywrócenie blasku najważniejszym muzycznym obrazom wszech czasów, które niejednokrotnie są prawdziwymi dziełami sztuki, które napędzały rozwój kultury czasów, w jakich powstawały.

YouTube i Universal Music Group planują również do 2020 roku zrekonstruować cyfrowo w sumie 1000 najważniejszych dzieł w historii tego formatu. Co tydzień przez następny rok na platformę będą dodawane kolejne odnowione tytuły. Udostępnione filmy zastąpią oryginalne wersje zarówno na YouTube, jak i na YouTube Music, zachowując ten sam adres URL, liczbę wyświetleń i polubienia.

Już dziś można razem z YouTube świętować rocznice powstania tak kultowych obrazów jak:

Tom Petty do Free Fallin wydany 30 lat temu,
Beastie Boys do Sabotage wydany 25 lat temu,
Lady Gagi do Bad Romance wydany 10 lat temu.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Zajebiście

Zajebiście

Odb

Kultowa jakość youtuba polepszona klipem universala

Kmińcic

Nius o rapie? Ja jebie!

Różnica slyszalna od razu. Zajebista akcja!

Człeniu

Z jednej strony spoko inicjatywa. Dawać Pawła dżampera w 4k.
Z drugiej strony to tylko kwestia czasu kiedy będzie tak jak na Pornhub. Trzeba będzie wykupić premium, żeby oglądać w quality większych niż 720p.

Wagina Papina

Słuchaj sobie dalej Beastie Boys i Scooby
Skubi Jaba dubi kto cię zrobił ty chuju

Ruspect

Zastanawiam się czy takie komentarze są legalne.Każdy tu może wejść bez logowania.Chyba skoczę na komisariat się zapytać jak się sprawy mają.Nie,że jestem zaraz jak Sobota

Twoja stara

To dobrze i niedobrze. Moim zdaniem, to tak jak poprawiać namalowane juz obrazy. Bez obrazy, ale trzeba się skrzyknąć i skopiować gdzieś te oryginały. Inaczej któregoś dnia obudzimy się w Matrixie w stylu New World Order. Walczmy o normalność i tradycję.to nasza pamięć.

Janonim

a jebać was glamrap

Patryk Woszczyna

Gratuluje YouTube sukcesów 😀
A glamrap jak śmierdział tak śmierdzi :p

Popularne