Sprawdź nas też tutaj

News

Z Kanye Westa żartuje już nawet… Burger King

Raper ujawnił, która restauracja jest jego ulubioną. Zawrzało.

Opublikowany

 

Kanye West

Kanye West przyznał się na Twitterze, która restauracja należy do jego ulubionych. Na pierwszym miejscu stawia on McDonalds. Okazji do przyłożenia swojemu największemu konkurentowi nie zaprzepaścił w związku z tym Burger King.

Burger King i McDonalds „beefują się” od dawien dawna dlatego też nie przepuścili oni okazji, żeby dopiec swoim konkurentom i przy okazji Westowi. Raper w ostatnim czasie nie jest w dobrej kondycji psychicznej, przebierał się za butelkę wody, kooperował z PornHubem, a także sugerował prezydentowi Ugandy, aby przeszktałcił część kraju w Jurajski Park. W kontekście tych wydarzeń, kiedy Ye napisał w mediach społecznościowych, że McDonalds to jego ulubiona restauracja, Burger King skomentował to słowami: – To wiele wyjaśnia. Po czym dodał: – Gdybyśmy wiedzieli, że to tak zażre, wrzucilibyśmy to na Soundcloud. Wbili oni tym samym szpilę w soundcloudowych raperów, którzy wrzucają setki gigabajtów do serwisu z nadzieją stania się popularnymi.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Paweł lubacha ssie kutacha

Od kiedy burder king i mac donald to restauracje?

Plus i Minus

+ za nick.

biznes życia

jak to jest ziomala opierdolić z telefonu żeby opierdolić go za darmo buhahaha

VIBE RECORDS
Paweł kutacha juz nie wali kutacha

żydo king? jebać tych lamusów

Taaaaaak!

Jebać twoją matkę! Od zawsze!

Young Pablo Twice aka kids nightmare

A niby jaka restauracja może być ulubioną czarnucha? Jedynie ta, w której biały pan wyrzuca więcej i lepszej jakości resztki.

Popularne