Sprawdź nas też tutaj

News

Za co przeprasza Sobota?

„Zniknął rok mojej pracy”.

Opublikowany

 

Sobota
Sobota

Po raz kolejny powstało zamieszanie wokół postaci Soboty, tym razem na jego kanale ukazał się filmik, pt. „Sobota przeprasza najbliższych”. Okazuję się, że powstały szum wynika, nie jak zwykle z burzliwego życia rapera, lecz coraz to częstszych ataków na konta społecznościowe znanych osób. Dzięki szybkiej reakcji Michała Materli, który poinformował Sobotę o nie pasujących do niego wiadomościach wysyłanych z jego konta, udało się odzyskać profil artysty po kilku godzinach.

Sobota przeprasza słuchaczy

W kilka godzin jednak haker zdążył skasować ponad rok zdjęć na profilu Soboty, oraz w bardzo przedmiotowy sposób potraktował wiele fanek Michała oraz jego bliskich. Jak mówi sam raper: – Wiem, że są to sytuacje, które na jakiś czas Was dotknęły i głęboko zastanowiły. Wiele osób czuło się naprawdę urażonych wiadomościami, przez co nie oszczędzały słów krytyki w kierunku artysty w prywatnych komunikatach.

W oświadczeniu Sobota z przejęciem przeprasza, każdą dotkniętą tym atakiem osobę. Przestrogą dla wszystkich niech będą maile dotyczące weryfikacji konta, wysyłane z zabójczo podobnych do adresów występujących w supporcie Facebook oraz Instagram.

 
25 komentarzy

25
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Mateusz

Jak to się okaże kolejną formą promocji płyty to stracę resztki nadziei że polski rap wstanie z kolan 😀

Don Don - Kutafon

Serio!

14:44 7

Dokładnie 19:41 57

Young Pablo Twice aka kids nightmare

Znowu swoją czarną żonkę na policje podpierdolił?

cydży

Mnie przeproś ze musze
ten twoj ryj ogladac jak wchodze na gr.

asIFH

„sobota przeprasza najbliższych” bo przecież trzeba zrobić filmik na jutuba bo przecież osobiście/zadzwonić/napisać się do nich nie da, a chuj chociaż fejm będzie xD

Eddie

Na szybko strzelam ze przeprasza za chujowy rap. Ale moge sie mylic.

WIESŁAWA_MAGNUSZEWSKA

POWINIEN PRZEPROSIĆ WIEPRZA
POLECIL MU SŁABEGO UROLOGA
PROBLEM Z FLAKIEM SIĘ POWIĘKSZYŁ :(((

zloty

HWDPeji 😀

raaaaaaa

Na psach Prokuraturze

Niedziela

Zawsze będziesz za mną sprzedawco murzynów!

won

to ja, kolejna porcja bzdur w namalowanym swiecie raperów

Abdul AL-Kozyeb

STARY NIKT CI SIĘ NIE WŁAMAŁ NA KONTO TYLKO KTOŚ ZE ZNAJOMYCH PODJEBAŁ HASŁO I LOGIN DO KONTA.

Pawel

Albo sie napierdolił i swiruje pawiana

pancze w cieście

Paweł Kukiz polskiego rapu. Ćpałeś nie pisz

michu

DO ZO NAGRAMY COS BYKU I BEDZIE DOBSZ, KTO JAK NIE TY

JanPan
massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

devx1

Na taki numer dal sie nabrac, no ja pierdole nie wierze… Haker tez artysta, docen go Sobota.

Leopold

Wszedzie tylko manipulacje,prowokacje

sasadasd
michu

XEROBOJU JEBANY ALBO ZACZNIJ ROBIC COS Z SERCA ALBO WYPIERDALAJ, MASZ 2 WIECEJ NIZ MOJA EPKA SPRZED 10 LAT A ZAGRALEM 10 RAZY WIECEJ KONCERTOW NIZ TY, OGARNIJ SIE, W CHUJU MAM TWOJE DEMONY JA MAM SWOJE W CHUJ GORSZE ZMOTYWUJ MNIE BYM OPANOWAL ENERGIE KI ALBO NAUCZYL SIE LATAC

MAX

Jeśli szukacie sposobu na zarabianie w internecie to warto odwiedzić ten serwis. Na obecną chwilę jest to najlepszy sposób na którym można zarobić bardzo fajne sumy 🙂 Inwestycja jest niska a zyski dość duże. Ja zarabiam u nich od 3 miesięcy i żyje z tego na dobrym poziomie. Warto przetestować na własnej skórze i zyskać 🙂 – https://pokazywarka.pl/finansowe-rewolucje

asIFH

xddddddddddddddddd

ON Z WC

POCZEKAJ JUŻ LECE Z CHUJEM W RĘKU ZARABIAĆ W INTERNECIE Xd xD

Popularne