Sprawdź nas też tutaj

News

Żabson przemyca w nowym singlu product placement?

Sprytna reklama czy zwykły zbieg okoliczności?

Opublikowany

 

Żeby dotrzeć ze swoimi produktami do konsumentów producenci muszą dzisiaj się nagłowić i wydać sporo gotówki na reklamę. Tym bardziej jeżeli mamy do czynienia z nową usługą, która dopiero pojawiła się na rynku. Coraz częściej stosowane są niestandardowe akcje reklamowe. Być może właśnie z taką reklamą mamy do czynienia w nowym singlu Żabsona.

Product placement nie jest niczym złym, a dobrze ulokowany produkt może wywoływać później naprawdę miłe skojarzenia i w efekcie sięgnięcie po niego przez konsumenta. Wiele lat temu lokowanie produktów w swoich tekstach zarzucano Pezetowi. Współpracujący niegdyś z raperem Sidney Polak zarzucił mu, że wziął pieniądze za umieszczenie w tekście reklamy m.in. J&B i firmy Reebok. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby Pezet nie wyparł się tego, gdy nawet mało rozgarnięty słuchacz zauważy sprytnie osadzoną reklamę.

W najnowszym singlu Żabsona „INTERNET.WAV” jeden z wersów może być taką sprytnie ulokowaną reklamą. W drugiej zwrotce słyszymy: „Uber mi przywiózł szamę (ziom)”. UberEats to całkiem nowa usługa dostarczania jedzenia przez kierowców Ubera. Jest dostępna w kilku największych polskich miastach: Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Jak myślicie, czy Żabsonowi udało się wydrzeć trochę gotówki od dużej korporacji?

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gość

zabijcie to póki się z żadnym tranzolem nie zaczął rozmnażać

Pitalador

Pamietam stare czasy gdy Zabson byl bezdomny, nie mial telefonu I mieszkal po znajomych w Krakowie. Mieszkal kolo Placu Bohaterow Getta, gdzie wieczorami po 22 oddawal sie za drobne sumy typu 20zl I fajki. Mial na miescie ksywe Kakauko – wiadomo, lubil oddawac swoje chude, kosciste dupsko. Ciekawostka ze obok Placu Bohaterow Getta mieszkal I mieszka rowniez Kobik – raper ktory zostal brutalnie analnie zgwalcony podczas swoich wlasnych urodzin w Prozaku 2.0 pewnej jesiennej nocy, przez swoich wlasnych kolegow bedacych w mefedronowym ciagu.

Nathan

:D:D

Doszukujecie się sensacji tam gdzie jej nie ma…

Kunta Kinte

O kurwa, ale grozna ekipa na klipie. Balbym sie ich wszystkich spotkac w ciemnej uliczce :/ A swoja droga to wyglada jak tranzol. Plus jakim przegrywem trzeba byc zeby prosic swoja byla dziewczyne by wystapila na klipie 😀 (bo jest czarna I ma afro. Swoja droga podobno ma kutasa I zapinala Zabke w chude dupsko)

adi

ta chujecka wszędzie sie wpierdala

Janusz w klapkach

A Reto Audi zapłaciło za reklamę, sami się pchają, żeby zareklamować cokolwiek.

cccc

a ten skarpeciarz to prawko zrobił? bo pamiętam, że go dupa woziła

Janusz w klapkach

Może nie mieć prawka, nic mu nie zapłacą a i tak będzie reklamował. Jay z kiedyś się woził z alkoholem Crystal aż mu producent dał do zrozumienia, że nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Kaczan120

Ja pierdolę glamrap przesadziliście

gdsgdsgdsgs

gejson chyba opierdala lache komuś z glamrapu bo ciągle o tym tranzolu piszecie

Wojtek

Kto tego nie robi, zapytaj Kalego o V8, albo Reto o S7

Jasd

nie

Popularne