Sprawdź nas też tutaj

News

Żabson ujawnił tracklistę i okładkę nowej płyty

Album „Trapollo” ukaże się w połowie sierpnia.

Opublikowany

 

Żabson raper
Żabson / fot. Tomek Łączyński

Żabson przygotował następce marcowego album „Żabson to ziomal”. Na mini krążku „Trapollo” znalazło się sześć utworów. Jedynym gościem jest White 2115. – Moja płyta jest eksperymentalną płytą – mówi raper o „Trapollo”. –  To nie znaczy, że każda moja płyta będzie taka. Staram się zmieniać i robić coś innego, bo uważam, że to jest potrzebne, żeby się rozwijać – dodaje. Raper przyznaje, że nie chce być szufladkowany i nie robi rapu tylko własną muzykę określaną mianem trapollo.

Poniżej okładka i pełna tracklista. Album ukaże się w najbliższą środę, 15 sierpnia i nie będzie dostępny w Empikach, a jedynie bezpośrednio u artysty.

Tracklista

1. MOJŻESZ
2. INTERNET.WAV
3. GELATO
4. HERMES
5. TRAPOLLO
6. DI MARIA feat. WHITE 2115

Żabson Trapollo okładka

Żabson straci fanów przez „Trapollo”?

Podczas rozmowy z fanami na transmisji live, Żabson przyznał, że chce szybko wydać nową płytę, żeby słuchacze nie myśleli, że na następny krążek znów będą musieli czekać 3 lata. – Mam fazę na tę płytę, zrobiłem ją – mówił. Raper wyjaśnił także, że jego obecna twórczość odbiega od rapu, dlatego nowa płyta została nazwana „Trapollo”. – Liczę się z tym, że tworząc coś nowego, nowy gatunek, nowy vibe, coś czego jeszcze nie było – odpadnie mi trochę fanów, trochę nowych przyjedzie, może dzięki temu spoza rapu. Zamierzam robić również muzykę poza rapową. Ta płyta nazywa się „Trapollo”, bo to trap pollo. Nie wiem czy więcej wyjaśnień to potrzebuje – dodał.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Ponawiam pytanie po raz tysięczny: to po chuj o nim piszecie i promujecie tego bażanta,który myśli że jest muzykiem? Strona o trap polo czy o kurwa Rapie?

Zmusilem się kiedyś przesluchalem parę jego wypocin aby krytykować obiektywnie…No nie da się za chuj. Asluchalne ścierwo dla palantów do 14 roku zycia/ młodych koniobijców. Tfuj

Bajorson

A gdzie news o tym przystojnym geju Smolastym który właśnie wrzucił preorder do sieci?

djdecks

KOGO KURWA INTERESUJE TA JEBNIĘTA TRANSWESTYTKA

Maalik

Twoją starą.. naprawdę

Jebut

Kolego nalej mi soczku

Człowiek który pozostał psychopatą

Trochę małe cycki ma

Łakkiller

Chujowa teczowa okladka, bezguscie totalne

Bumtararak

A co to kurwa jest „trap pollo”? Trap no to dobra, wiemy niby ale ” pollo” to o ile z breaking bad dobrze pamietam oznacza po hiszpansku kurczaka wiec o chuj ci pedale chodzi? Czy ty juz sam nie wiesz nawet tak naprawde?

Alfonso

Popularne