Sprawdź nas też tutaj

News

ZBUKU przyznaje, że na scenie jest już weteranem

„Mam grupę fanów silniejszą, niż grupę hejterów”.

Opublikowany

 

ZBUKU to najmłodszy raper w Polsce, który zdobył złotą płytę za sprzedanie 15 tys. egzemplarzy swojego debiutanckiego krążka. Obecnie nadchodzi jego czwarta płyta. Trzy poprzednie zdobyły złote i platynowe wyróżnienia. Czy ZBUKU dalej czuje w sobie młodą krew czy uważa się już za weterana sceny? – Koncertowo jestem na pewno weteranem – mówi raper w rozmowie z Kubą Głogowskim, wymieniając swoje osiągnięcia: mnóstwo koncertów z Chadą, trzy trasy ze swoimi płytami oraz trasa Kontrabandy z Bezczelem. – Tych koncertów na karku mam sporo, więc jeżeli chodzi o to, na pewno się czuję weteranem – przyznaje.

Raper jednak twierdzi, że w dalszym ciągu uważa, że jego czas dopiero nadchodzi. – Mam taki głód, jakiego jeszcze nie miałem nigdy. Żeby wejść i roz***ć. Czuję, że mogę to zrobić i mocno wierzę w siebie. Przede wszystkim mam grupę fanów silniejszą, niż grupę hejterów, bo moi fani się ode mnie nie odwrócili i zawsze mnie wspierali – tłumaczy.

Album „Konsekwentnie”

Raper z Prudnika przyznaje, że od lat konsekwentnie robi swoje i właśnie dlatego jego nadchodząca płyta została zatytułowana „Konsekwentnie”. Album trafi do sklepów 21 września. Dwa dni wcześniej, 19 września krążek powinien pojawić się w domach słuchaczy – to z okazji 26 urodzin, które raper obchodzi właśnie tego dnia.

Na krążku gościnnie pojawią się: Jano PW, Kacper HTA, Jongmen, Kaen, Sztossa oraz Małach i Rufuz.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
IKSDEEE

„ZBUKU przyznaje, że na scenie jest już weteranem”

Warto zaznaczyć, że jest weteranem chujozy i słabego rapu z wyruchanymi w trzy dziury patentami. Podobno jego rodzicie są dziani i wykupili mu złote płyty i platyny, bo chłopak się załamał jak tylko babcia kupiła jego płytę. Tak było.

Art

hahahahah Kto to kurrwa jest? Co on sobą reprezentuje? To jest rap, hiphop? Chyba zakażenie mózgu trzeba mieć żeby coś dobrego o tym czymś powiedzieć, albo w sumie być discopolowcem to rozumiem ze ktos go lubi. hahahahah

Twoj stary

Weteranem chujni, troche szkoda czlowieka, ze zyje we wlasnym swiecie bo ma zaburzenie umyslowe. Nie mowcie mu ze jest chujowy. To moze byc dla niego szok!

Boski Pitalador Powraca

Mój kolega Jędrzej K. z Prudnika ktorego poznałem w Krakowie mówił mi że Zbuczyn jest weteranem gejowskich orgii odbywających się w tym mieście. Podobno w trakcie nich ma pseudonim „Zusiśkajten”

.....01:59

17:35

Sigil

Jak ja nie lubie jak takie szczochy sie przechwalają, skąd się oni biorą jak taki ZDUPU
weteranem to może się nazwać np taki Tedas albo Ostr a nie taki wysryw

hahahahahahaha

typ propsujący jang multiego nazywa zbuka wysrywem XDD o kurwa

Sigil2

Debilu Sigil to nie jedna osoba

hahahahahahaha

no nie kurwo, w ogóle. już ja elaboraty tego zjeba wszędzie poznam. schizofrenik pierdolony

Sigil

O widze ktoś ma ból dupska że propsuje Multiego, nie pierwszy raz w sumie
weż ty kurwa wypierdalaj parchu, każdy ma prawo propsować kogo chce

hahahahahahaha

Sobie propsuj szmato nawet swoją starą, ale nie nazywaj później kogoś hipokrytą w swoich elokwentnych wypowiedziach. tfu

TWOJ STARY

O TY KURWO TEN ZBUKU TO FRAJER A MUTLI ? KTO KURWA BO NIE SLYSZE TY KURWO Z POLSKI , JEBAL CIE PIES

Popularne