Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Zeamsone i jego „Dubai” – powrót do klasycznych lovesongów

Zapowiedź płyty „Uniwersum”.

Opublikowany

 

Zeamsone nie zatrzymuje się z promocją wydawnictwa „Uniwersum”, które będzie miało premierę już 29.07 – dziś otrzymaliśmy „Dubai” – numer przywodzący lovesongi artysty sprzed lat, które wywindowały go na szczyt popularności i zapewniły miejsce w najwyższej stawce polskiej rapgry.

Zeamsone po raz kolejny wykazuje się przy singli smykałką self-made mana, gdyż jest odpowiedzialny za teledysk do utworu, nakręcony w całości przy pomocy telefonu. Za produkcję wyjątkowo odpowiada Zane98, natomiast sam Zeamsone mixował i masterował numer, podobnie jak było to przy poprzednich singlach.

„Uniwersum” to czwarte legalne wydawnictwo Zeamsone. Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Klimat projektu jest niezwykle zróżnicowany – od twardzieli po bardziej emocjonalne numery. Projekt do tej pory promowały single „Poszło”, „HIGH RIGHT NOW” „Palm Angels”, „BIO” oraz „Kominiarka Nike”. Nakład preorderowy wydawnictwa jest już na wykończeniu i zostało ostatnich kilkadziesiąt sztuk. Wersja preorder zawiera autograf, wlepki oraz 2 bonus tracki.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hip hop jest biały
28 dni temu

Szmaciarz nie miał o czym, to poskładali produkt taki dla nikogo. Dubai to paskudne miejsce, pełne wyzysku, także polskich kobiet. Takie jak on czy te cygany jak Ciongmen tego nie rozumieją. Balas szejka wam na ryj.

Odb
28 dni temu

Zje.bsone i jego „Dildos” – powrót do klasycznych analów

BIG_FAN_OF_PALUCH
28 dni temu

Ciekawy artykuł, dzięki redakcjo! 😀

BIG_FAN_OF_PALUCH
28 dni temu

#Netykieta

rafalala
28 dni temu

był u mnie w wannie

Anus Alfa
28 dni temu

Jezu na tym GL tak stronniczo piszecie ze az zeby bola. Zawod dziennikarza upadl tak jak polityka. Wszyscy to sprzedajne dzivvki. A ten caly Analsone to łak i koniec kropka

TowarzyszPalcovnikov
28 dni temu
Reply to  Anus Alfa

To ktos czyta artykuly na tym syfie?

RUSSIA
27 dni temu

NASTĘPNY BIEDNY C …H ….UJ DO SZCZANIA WYJECHAL PROMOWAĆ SIE PO DUBAJU ZE SMARTFONEM BO TAK WSZYSCY ROBIĄ BUAHAHHAHA

Popularne