Sprawdź nas też tutaj

News

Zioło nie żyje – zbiórka dla mamy na pogrzeb

Rodzina śp. rapera potrzebuje finansowego wsparcia.

Opublikowany

 

Śmierć Zioła łączy w bólu całe środowisko hip-hopowe. Zewsząd spływają kondolencje, a wśród nich pojawiła się informacja i zbiórce na zorganizowanie ceremonii pogrzebowej. Przyjaciele śp. rapera uruchomili w serwisie zrzutka.pl zbiórkę dla mamy rapera, aby mogła pokryć koszty pogrzebu.

W obliczu zaistniałej tragedii wielu z Was zastanawia się, czy można było temu jakoś zaradzić. Oczywiście zachęcam do zadumy nad losem naszego Przyjaciela, ale Jemu pomóc już nie możemy. Natomiast wiem, że Michał bardzo kochał swoją mamę i na pewno chciałby, żeby nie cierpiała z Jego powodu. Niestety koszta ceremonii pogrzebowej mogą okazać się zbyt wysokie, dlatego żeby jakkolwiek wesprzeć mamę Michała otwieram tę zrzutkę. Cała kwota zostanie przekazana mamie na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem. – możemy przeczytać na stronie zbiórki.

Zbiórkę zorganizował Damian Kudra. Jej celem jest zebranie 5000 zł. Udało się już zebrać ponad połowę z tej kwoty. Wesprzeć zbiórkę możecie tu.

Informacja o śmierci rapera pojawiła się w poniedziałkowy wieczór 21 października. Przyczyny śmierci nie są znane. Nieoficjalnie mówi się, że było to samobójstwo.

*Komentarze w artykule zostały wyłączone.

Popularne