Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Zorganizuj koncert Chady i Fabuły

Opublikowany

 

Przełom maja oraz czerwca był dla nas oraz naszych artystów czasem bardzo intensywnej pracy, który spowodowany był dwoma długo oczekiwanymi przez fanów premierami – 27 maja ukazała się płyta Chady „WGW”, a 3 czerwca białostockiej Fabuły – „Made In 2”.

Praca przy każdej z tych płyt była dla nas dużym wyzwaniem i z dużą radością przyjęliśmy pozytywną reakcję fanów na kolejne nasze wydawnictwa.Premiery już za nami, jednak nadal nie zwalniamy tempa – niedawno grono naszych artystów powiększyło się o dwóch naprawdę mocnych graczy polskiej sceny hiphopowej,  a obecnie, poza przygotowywaniem kilku(!) premier na jesień 2011, które zatrzęsą polskim hiphopem koncentrujemy się na organizacji tras koncertowych naszych artystów!

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zorganizować koncert Chady lub Fabuły w swoim mieście i posiadają na ten temat niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, zapraszamy do współpracy przy trasach „WGW Tour” oraz „Made In Tour”!!!

Natomiast fanów chcących usłyszeć naszych artystów w miejscu swojego zamieszkania zachęcamy do przypominania klubom lub organizatorom koncertów o możliwości zaproszenia jednych z najlepszych i najpopularniejszych wykonawców w kraju! To Wy jesteście siłą polskiego rapu, to dla Was przyjeżdżają nasi artyści!Jeśli chcesz zorganizować koncert zadzwoń pod podany niżej numer telefonu, a jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany występem Chady lub Fabuły przekaż mu go mówiąc, że nie będzie tego żałował!

Booking koncertów Chady oraz Fabuły:

796 103 774

maciej.ddz@gmail.com

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mati
11 lat temu

starogard gdański

Popularne