Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Zwycięzca konkursu SBM Label z nowym singlem

„Kupiłem tacie szamę, bo nie miał za co żyć”.

Opublikowany

 

Sobe jest jednym z sześciu zwycięzców konkursu zorganizowanego przez SBM Label podczas SB FFestivalu vol. 4. Jego muzykę charakteryzują ciekawe linie melodyczne oraz szczerość w tekstach. Utwór “Widzę to” to natomiast trapowy kawałek, przesyty autotunem i nowoszkolnym stylem. Za bit odpowiada amerykański producent Pablomcr, który to współpracował m.in. z Lil Baby, Pooh Shiesty oraz Yo Gotti.

 
19 komentarzy
19 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor_Nauk
22 dni temu

Kolejny pedał. Nie, dzięki. Rap – od debili dla debili ewentualnie od pedałów dla pedałów.

Użytkownik Fallus
22 dni temu

Kurwa czym tu się chwalić, że ma się starego jebanego nieroba i nieudacznika życiowego, który nie potrafi zarobić na jedzenie?

W polsce jest obecnie najniższe bezrobocie w całej europie, trzeba być prawdziwym dzbanem by synek musiał żarcie kupować.

odbrip
22 dni temu

Gnoje z tymi pedalskimi zaczesami posłuchali trochę PNL, potłumaczyli teksty na google translator i myślą, ze są raperami hahaha i w dodatku są jak Escobar bo kupili pół grama majeranku i psy ich spisały

Ziominho
22 dni temu

Beka z 18 letnich gimbow co wygrywaja zycie

Odb
22 dni temu

Zwycięzca konkursu BDSM Label z nowym dildem

żENADA
22 dni temu

szkoda że nie dał mu kam shota do jedzenia

Nikt
21 dni temu

Nie no kurwa kolejny oryginalny malowany chłopiec.

gandzior
21 dni temu

co to jest xDDDDD

oldskul
22 dni temu

Ale gówno. Guru i Sean P. się w grobie przewracają.

twujstary
22 dni temu

Numer dojebany jak sobota przez Jongmena

Śliczny chłopiec sbm
22 dni temu

Popatrz synku i wy podrabiańce,co niby robią hip-hop,jak to powinno wyglądać! Możecie sobie trans-latorem pomóc,skoro już się przypuciwaleś że się wzorujesz na innych raperach z zachodu!! To masz tu,prawdziwy rap!!! Kuźwa nasza scena przy tym to kuźwa groteska jakaś!!!! a SBM to kurwidołek,pełen dziwek!!!! Czyli „artystek”

Śliczny chłopiec sbm
22 dni temu
Nypel
22 dni temu

propsik sobe!

Pieczarkario nr3
22 dni temu

Cieplota nie chcesz do SB?

Mysłowski
22 dni temu

Kupiłem tacie szmate bo nie miał czym podłogi myć.

Keke pizdeke
22 dni temu

Yebac polki krolu jedziesz z tymi kurwami pozdrooo!!!

Dinozaur rapu rocznik 86 Szczecin
22 dni temu

We wczorajszych postach do tematu InPost o maliku napisałem już wszystko co chciałem wyjaśniłem prawdę o sentino i step records gdzie leży prawdziwe dno tego beefu/dissu.

Do tego tematu dodam tylko że gdybym ja wszedł nawet 10 lat temu do kabiny i poprosił o komputerowa zmianę głosu to musiałbym kanałami chodzić żeby nie obskoczyc codziennego wpierdolu od własnej ekipy.

W śród urodzonych po 2000 roku bardzo ciężko jest o kogoś reprezentującego jakiekolwiek zasady, cokolwiek do czego można było się odnieść że ten artysta to co robi kocha.

Nie mam fejsa snapa ani twicha za to mam w okol siebie ludzi godnych którym ufam dlatego czuje spokój ducha. Jak mamy wierzyć w rapujących małolatów, oni nie mają wzorców.

Profesooooooooor Traaaaaapu Móóóóóówi Jaaaak Jeest
22 dni temu

A JA CI UTKAŁEM PIZDĘ I ZNOWU TO ROBIĘ, POGADAJ SOBIE NA DNIE KOMENTARZY ZE SAMYM SOBĄ DEBILU

Dinozaur rapu rocznik 86 Szczecin
22 dni temu

Utkać pizdę to znaczy ją wyszydełkować.. a nie zatkać. Ale nie śmieje się z tego błędu, chętnie ci pomogę w tworzeniu poprawnej składni. Właśnie liczyłem na to że tam gdzie ze słabości mnie adminie wysłałeś naprowadzisz właśnie innych bo ci co mieli to przeczytali. Wiesz, że to co tam napisałem to to co chcieliście ukryć. Mam kopiuj wklej zrobić na każdy artykuł codziennie kilka razy z tamtym? Nie chcesz tego.. musisz zaruchac ziomeczku bo masz fest ciśnienie ile z Renatą gadasz każdemu zbrzydnie.. dobra to do później nie? Czekam na jadu twojego dawkę nie zawiedź mnie!

Popularne