Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Zwycięzcy konkursu Równiachy – Espo / Sofozet / Krycha / Fryta

Opublikowany

 

Właśnie dziś, właśnie teraz w tej chwili, nadszedł ten długo oczekiwany moment, kiedy to możemy oddać w Wasze ręce konkursowy kawałek Krychy, Espo, Sofozeta i Fryty (Shoa). Fakt, zajęło to trochę czasu, czy było warto ? Oceńcie sami …

Mix i mastering ogarniał dla Was – PUZZEL, jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy w Polsce człowiek w tej branży. O jego profesjonalizmie świadczyć może niemały dorobek artystyczny. Na swoim koncie posiada m.in. prace nad płytami PIHa, Małpy, Peerzeta, Skorupa, W.E.N.Y i innych bywalców polskiej sceny hip-hopowej.Skrecze do równiachowego kawałka zrobił niezawodny – DJ DANEK, związany z zielonogórską sceną, autor skreczy na ponad setce płyt, m.in.: Rahima, Dużego Pe, Numer Raza, Hukosa … Teraz Wy, drogie równiaszki powiększyliście jego dorobek, nieodwracalnie wpisując się do jego artystycznego cv pod szyldem – RÓWNIACHA.

 

Podkład wykonał dla Was – PROFANUMBEATS. O tym równiachowym beatmakerze nie trzeba wiele mówić, wystarczy usiąść, odpalić i posłuchać jego mega produkcji. Z tego miejsca możemy zakomunikować, że na jego podkładzie zagości śmietanka artystów polskiej sceny w zbliżającym się wielkimi krokami projekcie Równiachy.

Równiachowe dzięki dla KLCK Klasick Wear, a także RPS Enterteyment za charytatywną pomoc !!

 

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kochan
10 lat temu

ZAJEBIŚĆIE RÓWNIACHA !!

bb
10 lat temu

powinien wygrac Ali .

Popularne