News
50 CENT W „DZIEŃ DOBRY TVN” (VIDEO)
– Rap ma własną kulturę i jest międzynarodowy. W Europie i Stanach Zjednoczonych, wszyscy znają tę muzykę – mówił dzisiaj w programie "Dzień Dobry TVN" 50 Cent.
Amerykański raper przyleciał wczoraj, 1 kwietnia do Polski, by promować linie swoich słuchawek SMS Audio. W ramach pobytu w Polsce 50 Cent odwiedził dzisiaj, 2 kwietnia śniadaniowy program "DD TVN".
– Hip-Hop i rap rozwija się bardzo szybko i niedługo zobaczymy kolejne gwiazdy Hip-Hopu, które osiągnęły duży sukces w bardzo krótkim czasie. Eminem jest taką gwiazdą, która bardzo szybko się rozwinęła i osiągnęła sukces, a na początku nikt się tego nie spodziewał. Pierwszym pytaniem w różnych ankietach jakie jest zadawane, jest pytanie o najbardziej znanego rapera i jest nim Eminem, bo to jest marka – mówił raper, odpowiadając na pytania Doroty Wellman i Marcina Prokopa, którzy byli gospodarzami programu.
Dzisiejsza wizyta Fiftiego w porannym programie TVN'u urosła do naprawdę sporych rozmiarów i zanim Amerykanin usiadł na kanapie w studio, na jego temat wypowiadali się tzw. "eksperci", którymi byli: Bob One, Fu, Liber, CNE czy Pikej. Na temat 50 Cent'a wypowiedział się także aktor Maciej Musiał. – Jego historia jest cudowna jeżeli chodzi o wyjście z tego bagna, w którym był, dlatego każdy go szanuje.
Dzisiejszą wizytę 50 w "DD TVN" można obejrzeć tutaj. Poniżej filmik z tego co działo się przed wejściem do siedziby TVN'u.
Materiał video:
https://www.youtube.com/watch?v=FTBuew4_tyg


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
Po sześciu latach JWP/BC wracają z pełnoprawnym albumem. Nowa płyta jest już gotowa, a jej premiera została zaplanowana na pierwszy kwartał tego roku.
Ostatni wspólny krążek JWP/BC „Koledzy” ukazał się w 2020 roku i od tamtej pory skład działał głównie na innych frontach. Ero, Siwers, Kosi, Łajzol i DJ Falcon1 publikowali pojedyncze numery i rozwijali solowe projekty oraz współprace poza ekipą. To jednak nie oznaczało przerwy w pracy nad wspólnym materiałem.
Kulisy tych działań ujawnili Łajzol i DJ Falcon1 w rozmowie z Eldo na antenie Czwórki. Jak przyznali, materiał na nowy album zbierany był przez kilka ostatnich lat m.in. podczas wyjazdowych sesji na Mazurach oraz w Juracie. Produkcyjnie płyta opiera się głównie na wewnętrznych siłach ekipy – bity przygotowali Siwers, Szczur i Falcon1, ale pojawi się też jeden producent spoza składu, czyli Qzyn.
W trakcie rozmowy padła również zapowiedź gościa, którego obecność ma wyraźnie zaznaczyć się na płycie. Według zapowiedzi będzie to „mocny featuring” warszawskiej ekipy, z którą JWP jeszcze nigdy wcześniej nie nagrywali.
JWP/BC potwierdzili, że nowy album ukaże się… „miesiąc przed kwietniem”. Czy będzie to faktycznie marzec, czas pokaże.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
Takiej ekipy trudno byłoby się spodziewać, a jednak. Sentino , Fagata i Diho pojawią się razem na jednej scenie.
Fagata jest przez jednych traktowana jak trędowata, a inni chętnie pokazują się w jej towarzystwie. Do tych drugich należą Sentino i Diho, którzy razem z influencerką zagrają na jednej imprezie.
6 czerwca w Emilianowie na Emi Festiwalu pojawi się skład: Sentino, Fagata i Diho. Ta pierwsza dwójka pojawi się też razem wcześniej, bo w maju pod Warszawą – zagrają w Wildze, gdzie będzie im towarzyszyć też Slowez, ale już bez Diho.

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Grande Connection nie ma łatwo – tagi na bloku i kartki od sąsiadów na klatce
Bonus RPK nagrał klip pod oknami Youtubera?
Grande Connection nie ma łatwego życia, od kiedy jego dane adresowe dostały się w ręce osób, o których nagrywał filmy, a jego dane wyciekły do sieci.
Po tym, jak detektyw Miklaszewski wszedł do mieszkania Grande, do sieci wypłynął jego adres i pełne dane. Grande ma nie mieć teraz łatwego życia na lubelskim osiedlu, gdzie mieszka.
– Niezadowoleni mieszkańcy dzielnicy Wrotków dają mu o sobie znać. To jego wieżowiec, na którym ktoś zrobił graffiti, a na drzwiach wejściowych są rozwieszone ogłoszenia przestrzegające przed Youtuberem – mówi w rozmowie z GlamRap.pl informator z Lublina.
Grande od kilku dni milczy. Jego ostatni komunikat to oświadczenie, w którym twierdzi, że ma dowody na to, że to Bonus RPK opłacił detektywa i „niedługo rzetelność mnóstwa ludzi zostanie zweryfikowana”.



Bonus RPK nagrał klip pod blokiem Grande?
Nasz lubelski informator ujawnił także, że Bonus RPK miał nagrać klip pod blokiem Grande Connection.
– Jutro Bonus wrzuca teledysk nakręcony centralnie pod oknami Grande (ujęcia do teledysku były nagrywane półtora tygodnia temu – 25 stycznia w niedzielę). Było bardzo głośno jak kręcili ujęcia, słychać to było nawet kilka wieżowców dalej.
Wysłaliśmy zapytanie do rapera, czy faktycznie taki klip ma się ukazać.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
Kali jest antyszczepionkowcem. Co to oznacza? Nie szczepi siebie i swoich dzieci przeciwko chorobom zakaźnym, pokrótce wyjaśniając, dlaczego.
Obowiązek szczepień w Polsce dotyczy dzieci i młodzieży do 19. roku życia i obejmuje szczepienia przeciwko wielu chorobom zakaźnym. W Polsce i na świecie od kilku lat nasila się tzw. ruch antyszczepionkowców, którzy uważają, że szczepionki wywołują więcej złego niż dobrego.
– Ja się nie szczepię. Dzieci też nie szczepiłem – ujawnił Kali w rozmowie z Żurnalistą. – Moja córka ma 8 lat, a druga 2 i ciągle mają katar i nie mogą się szczepić, dlatego są niezaszczepione. Są bardzo zdrowe, mają bardzo dobre układy odpornościowe, pięknie się rozwijają i jest wszystko w porządku – dorzucił, ujawniając przy okazji, w jaki sposób unika obowiązkowych szczepień.
Dlaczego Kali nie szczepi swoich dzieci? – Pierwsza z córek została zaraz po narodzinach zaszczepiona na tężec i to wywołało u niej spore skutki. Ma np. krwiaka do dzisiaj w miejscu wkłucia. Dwa tygodnie po tym szczepieniu non-stop płakała i nie było fajnie. Wtedy moja żona mi uwierzyła, bo ciężko jest uwierzyć antyszczepionkowcowi, bo troszczymy się o nasze dzieci, kochamy je i chcemy dla nich jak najlepiej. I znam wielu ludzi, którzy nie mieli dzieci i byli antyszczepionkowcami, a jak się pojawiły dzieci, to zmienili zdanie, bo obawa o te dzieci powodowało u nich, że te dzieci szczepili – stwierdził.
W 2020 roku Kali ostrzegał m.in. przed szczepionką na Covid-19. – Gwiazdo, celebryto, sportowcu, naukowcu, dziennikarzu, człowieku – zanim namówisz kogoś na szczepienie przeprowadź własny reserach, zrób rachunek sumienia i zastanów się 10 razy zanim weźmiesz pieniądze – apelował wtedy. Nie wykluczał też, że w tego typu szczepionkach mogą być nanochipy.
Temat szczepień wciąż budzi spory i nie wszyscy są przekonani, kto ma rację. Dla części osób to nadal otwarta kwestia, pełna wątpliwości i pytań.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Agia wróciła. „Kiedy nisko upadniesz, to jest test na charakter”
Surowy klimat, z którego znana jest raperka.
Po ciszy wydawniczej Agia wraca z numerem „Coś” – kawałkiem, który ponownie przypomina jej surowy charakter i bezkompromisowy styl.
To pierwszy numer raperki wypuszczony w tym roku i jednocześnie symboliczny powrót przed nowym etapem, który nieuchronnie się zbliża.
Za bit odpowiedzialni są StreetSound oraz Tafel, a teledysk to praca Este.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
-
News23 godziny temuGrande Connection nie ma łatwo – tagi na bloku i kartki od sąsiadów na klatce
-
News2 dni temuPolski Youtuber Chati nie żyje – tworzył content rapowy
-
News3 dni temuDawid Fazowski: „Zaproponowałem Peji wspólny wyjazd”
-
News3 dni temuKali zawiózł Popka do psychiatryka: o więzieniu, bankructwie, Quebonafide i Firmie
-
News3 dni temuGabi o Bonusie RPK i Grande Connection: „Nie wynajęłam detektywa”
-
News1 dzień temuQuebonafide namówił Grzegorza Krychowiaka do gry w jego zespole, ale nie na długo
-
News3 dni temuKali o Grande Connection: „Inteligenta osoba, zmanipulował opinię publiczną”
-
News2 dni temuKali o Bedoesie: „Ten gość jest potrzebny”. Szef 2115 odpowiada