Sprawdź nas też tutaj

News

Arab mówi o walce z Kubańczykiem i swoim rywalu na Fame MMA 10

„Wydaje mi się, że na dole też nie jest gapa, ale kickboksersko jest mocny”.

Opublikowany

 

Wczoraj dowiedzieliśmy się, ze na gali Fame MMA 10, która odbędzie się w maju Arab zawalczy z Łukaszem Lupą z programu MTV „Ex na plaży”. Co o swoim nowym przeciwniku myśli raper?

Mocno bije, jest większy, cięższy i wyższy, ale myślę ze graplersko powinienem być lepszy. Tylko, że zaczynamy ze stójki i trzeba uważać. – mówi Arab w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Mentalnie na pewno przygotowuję się na to, że on będzie bronił obalenia, ale też nie jest powiedziane, że ja nie będę zadawał ciosów. Może nie umiem jeszcze jakichś hardcore’owych akcji kickbokserskich, ale potrafię mocno kopnąć. – dodaje.

Kaniowski chciał się dowiedzieć m.in. czy Arab zgodziłby się na walkę bokserską, podobną do tej którą stoczył z Kizo i przecież wygrał.

To by zależało od pieniążków. Gdyby to były takie same pieniądze jak z Kizo to nie, bo to była dla mnie zajebista walka wizerunkowo – większy gość, znany gość, z doskoku – bardzo mnie cieszyło, że nie muszę wygrać tej walki. A z Lupą by wypadało wygrać. – tłumaczy.

Arab vs Kubańczyk?

Coraz więcej głosów w środowisku jest związanych z ewentualną walką Araba z Kubańczykiem.

Myślę, że byłaby to bardzo elektryzująca walka. Kubańczyk wiadomo – bardzo mocny kickboxer – nie pokazał jeszcze w żadnej walce swoich umiejętności tam na dole. Wydaje mi się, że na dole też nie jest gapa, ale kickboksersko jest mocny. Bardzo by to była ciekawa walka. Nie mam jakiegoś ciśnienia na nią, ale chciałbym pas 84. Czyli zawalczyłbym z Kubańczykiem. – tłumaczy raper.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
QUEBONAFIDENT
1 miesiąc temu

Co to kurwa za jakieś Araby i Kubańczycy? Może niedługo jeszcze sowieci z naziolami będą się nakurwiać na jakichś galach?

Paluch CCCP
1 miesiąc temu
Reply to  QUEBONAFIDENT

Tylko mi znajdź jakiegoś naziola to mu zakurwię z sierpa i młota

Odb
1 miesiąc temu

Anal mówi o walce z Kurwańczykiem i swoim analuu na Shame MMA 10

tede.flac
1 miesiąc temu

dosyć już kurwa, wypierdalać z tym ścierwem

ale jaja
1 miesiąc temu
Reply to  tede.flac
TomaszuLRY
1 miesiąc temu

haha ale się uśmiałem. Czysta szczera prawda. Elo.

Burżuje
1 miesiąc temu

Shemale mma

lindax
1 miesiąc temu

Dzień… Najlepszy serwis randkowy dla seksu -> ❤️ adultme.fun

FRUITY LOOPS
1 miesiąc temu

„– To by zależało od pieniążków.”
miejsce brudnych zdzir jest w agencji

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Taki z niego arab jak z koziej dupy trąba. Założę się że nie jest nawet obrzezany. Trzeba zapytać jakiejś p0lka co mu popuściła szpary ze względu na ciemniejszy odcień skóry.

Popularne