Sprawdź nas też tutaj

News

Arab zmierzy się z mistrzem KSW

Najcięższe wyzwanie w karierze.

Opublikowany

 

Najlepszy polski freakfighter Arab zmierzy się z byłym mistrzem KSW i zawodnikiem UFC Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem na Prime 2 w Gdyni już 9 lipca.

Arab jest niepokonany w MMA, w tej formule dorobił się rekordu 3-0. Pokonał Rubego, Pawła Tyburskiego i Łukasza Lupę. Ponadto w boksie wygrał z „Wujkiem Samo Zło” i w epickim starciu wieczoru gali Fame 9 z raperem Kizo. W ostatniej walce przegrał na zasadach k-1 starcie z Piotrem Szeligą, które do czasu nokautu zdecydowanie wygrywał.

Arab vs Marcin Wrzosek

Teraz czeka Araba najcięższe wyzwanie w karierze. Na jego drodze stanie jeden z najlepszych piórkowych w historii polskiego MMA – Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (14-7). Marcin to półfinalista prestiżowe turnieju TUF oraz mistrz KSW. Ma również za sobą walkę w formule bokserskiej z włodarzem Prime Don Kasjo. Czy tym razem poradzi sobie z przewagą warunków fizycznych Araba? Przekonamy się już w lipcu.

Pierwsza konferencja przed Prime 2 odbędzie się już w poniedziałek 13 czerwca o godz. 20 w Warszawie. Konferencje przed pierwszą edycją gali PRIME już teraz są uznawane jako legendarne, tym razem nie będzie inaczej.

Druga edycja gali Prime Show MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, Prime wraca z kolejny uderzeniem. Prime 2: Kosmos odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Prime 2: aktualna karta walk

  • Norman Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski
  • Bombardier vs Stifler
  • Marcin Wrzosek vs Arab
  • Paweł Tyburski vs Soroko
  • Dominika Rybak vs TBA
  • Kapela vs TBA
  • Maciej Rataj vs Dzik
  • Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
  • Piotr Kaluski vs Red

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Błażej z Białowieży
21 dni temu

Ile wysrało tych fedaracji, lada moment nie będzie dnia bez jakieś konferencji tego gówna, i nie będzie też dnia, żeby glampudelek o tym nie napisał..

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
21 dni temu

Zawsze mnie zastanawia jak jakiś koleś mówi , że „nigdy nie uderzył kobiety bo ma szacunek do nich”. XD
Ja się pytam za co szacunek? Bo rodzi czy o co chodzi bo można ją ruchać? XD XD normalny człowiek jak inny,więc z jakiej paki szacunek kobiecie się należy? XD

jakby kobieta mnie kiedykolwiek uderzyła to bez zawahania bym jej oddał. Patologią jest zezwalanie na przemoc kobiety wobec mężczyzny.

diler z bloku
21 dni temu

A to kółko to znak damskiej toalety?

Naczelnik Barszczyk
21 dni temu

arab to marniak. Najlepszy freak to Najman. Cała reszta to cieniasy.

Michałek
21 dni temu

Nie no, to wspominanie o tym, że pokonał WSZ z pewnością daje sporo do zrozumienia jako że arab to zabijaka. Na dobrą sprawę nie walczył z nikim, kto regularnie trenuje. same ogórki.

Grzesiu
21 dni temu

Zamiast bić się z jakimiś kryptogejami, którzy sprzedają pizzę i stringi, proponuję walkę z jakimś grypsującym na wolności. Może Murański?

Mefedron Bałuty
21 dni temu
Reply to  Grzesiu

Muran w wiezniu byl naprzemiennie frajerem i cwelem

y3bać p00lki toczniem rumieniowatym
21 dni temu

Hipergamiczna P000lka po ścianie, chciała uwieńczyć swoją karuzelę kootangów z Willem Smithem. Dała się nabrać że aktor weźmie rozwód i będzie z nią.
Już jej zwykle Chady nie wystarczają i liczy na coś więcej. Ale na szczęście blackpill ją dotknął i została oszukana.
A wy co beciaki, dalej myślicie że gdy będziecie mili i grzeczni to zdobędziecie serce p000lki która się wyszalała i zrozumiała że łobuz jednak nie kocha najbardziej?

Koprobo1488
21 dni temu

Dozywotnia Beka z witaminki która uwierzyła, że milioner i zdobywca Oscara przyjedzie do niej do jej wioski w lubelskim XD

Sebastian
21 dni temu

Epicka walka wieczoru??!! To była najgorsza walka że wszystkich jakie były we freakfightach…

zukokape
21 dni temu

zombie rozszarpie Araba!

Maciej G.
21 dni temu

Mieszaniec syn pOlskiej zlewni i nieznanego ojca obywatela 3 świata.Coraz więcej tego syfu w mediach.

Popularne