News
Asfalt Records ma miliard wyświetleń
Warszawska wytwórnia potrzebowała na to 13 lat.

Kanał Asfalt Records dołącza do wąskiego grona polskich kanałów z ponad miliardem wyświetleń zgromadzonych tam materiałów.
– Jeszcze niedawno świętowaliśmy magiczny milion subskrybentów, a tu pojawia się nam fantastyczna liczba miliarda wyświetleń naszych klipów – mówi Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.
– Nasz kanał ma już prawie 13 lat. Cieszę się, że oprócz artystów Asfalt, pojawiają się u nas ze swoimi klipami także goście, zarówno ci bardzo znani jak i ci dopiero u progu kariery, wszystkich gości i gospodarzy łączy wysoki poziom artystyczny, jaki wyróżnia kanał Asfalt. I to zarówno jeśli chodzi o muzykę jak i sferę wizualną. To, co wartościowe i skierowane dla wymagającego odbiorcy nie zawsze jest jednocześnie popularne, dlatego miliard wyświetleń takiej biblioteki cieszy jeszcze bardziej – dodaje Tytus.
Asfalt Records to niezależna, warszawska wytwórnia założona w 1998 roku, która odpowiada za kariery takich muzyków jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Fisz i Emade, Ł ona i Webber, Sarius, Meek, Oh Why?, Rasmentalism, Miętha i Lordofon. Albumy Asfalt Records zdobyły łącznie kilkanaście Fryderyków (Nagrody Akademii Fonograficznej ZPAV) w kategorii Album Roku – Hip-hop . Asfalt Records do tej pory wydała blisko 200 tytułów fonograficznych.

-
News4 dni temu
Muniek Staszczyk: „Zadzwoniłem do Sokoła i zapytałem o Białasa”
-
News3 dni temu
Tede komentuje przyznanie 13 milionów zł Tomaszowi Komendzie
-
News4 dni temu
Postępowanie w sprawie Kaczora i pobitej kobiety umorzone
-
News3 dni temu
Bedoes nie widzi hejtu na Szpaka. „Jest w ch*j prawdziwy”
-
News5 dni temu
KęKę z ogromną sprzedażą płyty dwa miesiące przed premierą
-
News2 dni temu
Kaczy Proceder dołączył do nowej wytwórni i wyda płytę
-
News4 dni temu
Tede: „Influencerka to bezkarne pi*rdolenie głupot, które przekłada się na pokaźne dochody”
-
News2 dni temu
PRO8L3M rezygnuje z mixtape’u na rzecz pełnoprawnej płyty
Kogo obchodzi ta lewacka wytwórnia?
sama śmietanka populistów, ciepłych chłopców i sprzedajnych ciot. może reklama coca coli? może jakiś album na usługach teścia? a może kurs rapowy podpierdalania patentów z usa? każdy kto tam wydawał zaliczył ogromne wpadki wizerunkowe
Na tapczanie leży leń, je mielone cały dzień.
Po mielonych strasznie pierdzi, aż na smród skarżą sąsiedzi.
Chłop już płacze, baba karze, „jedz kotlety! Jedz bo smażę!
Dobra zjem, zjem jak świnia, lecz jak pierdnę twoja wina.
Chłop się zmusił, zeżarł wszystko, i wydyma mu brzuszysko.
Ani się wasz! Baba grozi.
Chłop łzy w oczach, lecz nie smrodzi, co tu robić? Myśli smutny.
Pójdę siku, tam se prudtnę.
Poszedł za ten do łazienki, zamknął drzwi i słychać jęki!
Chce po cichu lecz nie może, myśli sobie, o mój Boże!
Zaraz gruchnę jak z armaty!
I znowu dostanę baty.
Co tu robić?! Myśli blady.
Wiem! Wezmę ręcznik z szuflady.
Zrobię z niego taki tłumik, może trochę hałas zdusi.
Jak wymyślił, tak uczynił.
Aby majtek nie uświnił, siadł na kiblu, ręcznik złożył, i do dupy go przyłożył.
Myśli sobie, kozie śmierć raz! Oddech wstrzymał, no i sra.
Na początku gładko leci, poszedł cichacz, drugi, trzeci.
W ten tąpteło jak w kopalni!
Na nieszczęście strop był nad nim! Jak tak pierdnął, to podskoczył, na suficie życie skończył…
To nie koniec opowieści, w trumnie strzelił, jak go nieśli!
Wieko z trumny odleciało, aż księdzowi łeb urwało!
EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD ASFALT RECORDS. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!
Bambus Records ma miliard wanien.
Zamknij kurwę prawicowa suko,twoje córeczki dorabiają jako prostytutki, piszczą kurwa jak chuj gdy są gwałcone przez starych meksykańczyków kurwa.Wypierdalaj prostytutko , chuj ci w dupe
Kurwy tez ludzie, nie to co pisowcy jebane gowna w ludzkim przebraniu
Asfalt to trochę nietrafiona nazwa dla wytwórni która kopiuje kulturę Afro-Amerykanów.
XDDDD
Ja myślałem, że to jest łódzka wytwórnia. Łódź to jest szok ogólnie, to miejsce na poziomie Ukrainy w sercu Polski.
Studentcore Records sie powinni nazywać.
To ciekawe ze Eskimosi wywodza sie z Ukrainy, bylo ich sporo w Lodzi, dlatego pewnie tak jest