Sprawdź nas też tutaj

News

Bajorson opowiada o zakamuflowanych współpracownikach policji

„Nieraz padłem ofiarą ich kur***ich metod”.

Opublikowany

 

Bajorson raper
Bajorson

Wolnostylowiec z Błonia przymierza się do premiery debiutanckiej płyty. Kilka miesięcy temu podpisał on kontrakt z wytwórnią Step Records i zamierza jeszcze w tym roku wypuścić album „Kryminogenny”.

Nadchodzący krążek promuje kilka singli, w tym wydany kilka dni temu „Trywialnie”. Jak zdradził Bajorson, napisał go będąc jeszcze w więzieniu. – Pisząc ten utwór, miałem na myśli tzw. ‘skrytych konfidentów’, którzy niekiedy uchodzą za gangsterów. Są to zakamuflowani współpracownicy policji, których zadaniem jest zbieranie i dostarczanie poufnych informacji. Gdy oni sami dopuszczają się przestępstw, to w ramach swojego wykupienia, wystawiają nawet swoich. Nieraz padłem ofiarą ich kur***ich metod, niestety ciężko jest im cokolwiek udowodnić. Wszystko załatwianie jest w białych rękawiczkach. Kiedy inni przewijają się przez kryminały, oni ciągle tkwią w tym samym miejscu o coraz lepszym statusie. Są gorsi od zdeklarowanych konfidentów, pełzają jak żmije, a uśmiechając się, tryskają jadem. Jedyne co jest pewne to to, że boją się więzienia i zrobią wszystko, żeby tam nie trafić – tłumaczy raper w rozmowie z Rap News.

Album „Kryminogenny” ukaże się na rynku jesienią tego roku. Jak przyznaje raper, jest on zadowolony z kontraktu podpisanego z opolską wytwórnią.

Bajorson spędził w więzieniu 12 lat

Raper zawsze otwarcie mówił o swojej kryminogennej przeszłości nawiązując bardzo często do niej podczas bitew freestyle’owych, w których zaczynał swoją przygodę z rapem. Pod koniec 2017 roku opuścił więzienie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że Bajorson spędził za kratami łącznie 12 lat.

Sympatyczny wolnostylowiec z Błonia

Jeżeli myślicie, że Bajorson wziął się znikąd, mylicie się. To charyzmatyczny raper, znany z wielu bitew freestyle’owych. – Facet ma sylwetkę budującego formę nie tylko na kurczaku ochroniarza, ekspresję kompletnego szaleńca, a przy tym wszystkim – o dziwo- potrafi świetnie freestyle’ować. Hip hopowy publicysta, a w przeszłości wieloletni juror WBW Jakuza opowiadał mi kiedyś, że gdy pierwszy raz zobaczył na scenie Bajorsona był pewien, że ten gość jest zwyczajnie podstawiony, robi za sztucznie wykreowaną przez organizatorów ciekawostkę, która ma zabawiać zgromadzoną publikę. Jak się jednak okazało, nic bardziej mylnego… – tak o Bajorsonie pisaliśmy jakiś czas temu w felietonie: Najbardziej oryginalne postacie w historii polskiego freestyle’u.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ON Z WC

WEŹ NIE PIERDOL BAJORSON ODJEBAŁEŚ PONAD 10 LAT NIE ROB Z SIEBIE PAJACA NIE OD DZIŚ WIADOMO ŻE GANGSTERZY WCHODZĄ W UKŁADY Z PSAMI DLA KORZYŚCI ŻEBY LEGALNIE ROBIC NIELEGALNE INTERESY..
SKOŃCZCIE JUŻ TEN TEMAT.
KONFIDENTOM I PSĄ OCZYWIŚCIE CHUJ W PIZDĘ.

Czereśniak

PSĄ wieśniaku? serio?

beka

KUUUUURWA JAK TO KTOŚ MOŻE OSZUKAĆ I OKRAŚĆ MNIE OSZUSTA I ZŁODZIEJA POLAKA. JEBAĆ TAKIE KURWY CO DOBRYCH CHŁOPAKÓW DOPIERDALAJĄ. TYLKO JA MOGE ODPIERDALAĆ I MI TEGO NIE WYTYKAJCIE CO

Bajorson

Najseksowniejszy kryminalista w naszym kraju zaraz po Oskarze Pam Pam

Sexi

A bonus agd?

Fifarafa

Murem za konfidentami. Niech sprzedają gangusow. Wszyscy do pierdla.

jjjsssaaa

Czekamy na DETOX K u r w y !!!!!!!!!!!!!!

Trystydycymyt

Oby nie do usranej śmierci…

gdgsdgsgs

Ciekawe czy ten sympatyczny pan kogoś zabił ze taki gruby wyrok 12 za trawe sie nie dostaje

Człowiek który pozostał psychopatą

Zabił w myślach, za to taki wyrok.

Twój stary

Zabił gmla

jjjsssaaa
sssss
Czambałamba

Kakaowy raj Bajorsona 🙂

Popularne