Sprawdź nas też tutaj

News

Bonus RPK bez szans na wcześniejsze wyjście na wolność

W sprawę zaangażowała się duża firma fonograficzna.

Opublikowany

 

fot. mat. prasowe

W święta pisaliśmy o życzeniach, które Bonus złożył fanom na Instagramie, relacjonując swoją obecną sytuację w więzieniu. Z filmiku dowiedzieliśmy się również, że reprezentant Ciemnej Strefy stara się o tymczasową przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności.

Dziś Stowarzyszenie „Przeciw Bezprawiu” poinformowało o negatywnej decyzji Sądu w tej sprawie. Zarząd Stowarzyszenia złożył w tej sprawie obszerny komunikat, który dostępny jest poniżej. Możemy dowiedzieć się z niego, że dołożono wszelkich starań, aby Bonus mógł tymczasowo opuścić mury więzienia. Osoby zaufania publicznego poświadczyły swoim autorytetem, a nawet załączono specjalnie oświadczenie „jednej z największych firm fonograficznych”, która wyda z Bonusem specjalne wydawnictwo, które pomoże spłacić prawie pół-milionowe zobowiązanie wobec Skarbu Państwa zasądzone w prawomocnym wyroku.

Obecnie Bonus nadal czeka na decyzję w sprawie ułaskawienia Prezydenta RP. Pod petycją, która jest już w Kancelarii Prezydenta podpisało się ponad 107 tysięcy osób.„Przerwa w odbywaniu kary… Czy dzisiejsza decyzja odmowna, to farsa dla uspokojenia sumienia, którego nie ma… Bonus RPK zostaje w więzieniu…
Miało być dobrze. Miało być sprawiedliwie. Miało być uczciwie. O udzieleniu przerwy decyduje sąd penitencjarny. (art. 153 par. 1 i 2 w związku z art. 3 par. 2 k.k.w.), czyli ten sam sąd okręgowy, w którego okręgu aktualnie przebywa skazany. Sąd penitencjarny może udzielić przerwy, jeżeli przemawiają za tym ważne argumenty.
Oliwier spełnił wszystkie warunki. Nie możemy pisać o szczegółach ze względu na dane wrażliwe i szacunek do wszystkich osób, których uzasadnienia dotyczyły. Niemniej musicie nam ufać, że argumenty były mocne i nie do podważenia. Osoby zaufania publicznego złożyły listy, w których swoim autorytetem zapewniły, że w przypadku przerwy w karze Oliwier stawi się na każde wezwanie i spełni wszelkie warunki mu stawiane. Jedna z największych firm fonograficznych złożyła oświadczenie, że wyda z Oliwierem płytę, z której dochód pozwoli na spłacenie ogromnej kwoty na zobowiązanie wobec Skarbu Państwa zasądzone w wyroku.
I wszystko na nic. I dla sądu jakby nic się nie stało. Temida ślepa, ale też głucha na argumenty? Więc jakie warunki jeszcze musi spełniać skazany, by sąd zauważył rzeczywistą potrzebę pozwolenia na chwilową przerwę? Przecież tutaj nikt nie wnosił, by zwolnić go całkowicie. Tutaj człowiek prosił o przerwę, by pozwolić mu między innymi na zakończenie spraw dotyczących jego i jogo najbliższych. A więc sąd zapomniał, że mając w rękach jedno życie, skazuje na karę razem z nim kilka innych.
Więc skoro wszystkie, absolutnie wszystkie przesłanki obligatoryjne i fakultatywne zostają spełnione, to czego jeszcze sąd może oczekiwać od skazanego? Przerwa w odbywaniu kary ma zawsze charakter celowy. Cele te zostały dokładnie wskazane i opisane. Bezradność, ból, cierpienie, niedowierzanie, a wreszcie rozczarowanie. Te wszystkie emocje towarzyszą nam i bliskim Oliwiera. A co czuje On sam? Co czuje głowa rodziny, ojciec, syn, pracodawca, kiedy nie może wesprzeć tych wszystkich ludzi swoją obecnością? Cały czas czekamy na decyzję Pana Prezydenta o ułaskawienie.
Panie Prezydencie te ponad 107 000 ludzi, którzy podpisali petycję do Pana, nie może się mylić. Dziś, niemal w wigilię wyborów Prezydenckich, kiedy świat walczy z pandemią i troską, my jeszcze raz apelujemy do Pana, by pochylił się nad losem Oliwiera Roszczyka. Nie spoczniemy w staraniach o przywrócenie mu godności i sprawiedliwości. Przekonani o jego niewinności będziemy trwać razem z jego najbliższymi, przyjaciółmi i fanami, w oczekiwaniu na Pana werdykt.
Drodzy nasi czytelnicy! W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Przeciw Bezprawiu 2018” prosimy o powstrzymanie skrajnie niewłaściwych komentarzy, które mogłyby zostać źle odczytane lub zrozumiane. Okażcie proszę swoje serca i empatię dla Oliwiera i jego bliskich. Jesteśmy bardzo zmęczeni… zdegustowani… ale nadal zdeterminowani… Murem za Bonusem! Zawsze!”193 komentarze
193 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pogromca kurew
2 lat temu

Anus KFC nie płacz tylko odklep pajdę jak prawdziwy meżczyzna a nie gangus z Instagrama w poprutych spodniach. Pozowałeś na gangusa to teraz masz szansę się nim stać. Masz ty kurwo rozum i godnosc czlowieka czy nie masz?

Ghjjgh
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Wiesz, niech robi co chce, niech ratuje dupe petycjami itp ale niech nie pierdolą jaki To on biedny Bo To żałosne w chuj kogo oni w chuja robią, chyba samych siebie. Żyje ma się dobrze, są inne tragedie.

Druid
2 lat temu
Reply to  Ghjjgh

Inna tragedia między innymi to będzie jak ty trafisz z pomówienia do kryminału. Czy nie mam racji?

TadziuFirma
2 lat temu
Reply to  Druid

Masz rację, wtedy słynny pogromca kurew będzie myl giry szamakom i cele sprzątał.

Marek
2 lat temu
Reply to  TadziuFirma

Jakim kurwo szamakom??? Wyrażaj się, bo jesteś na wolności a nie się kurwo tu popisujesz.

Lukasz
2 lat temu
Reply to  Marek

Marek zamknij pizde cwelu

Wrrrrr
2 lat temu
Reply to  Druid

Z jakiego pomówienia się pytam. Co za korwa lamus i wy pizdy które mu obciagacie!!!!

Ghjjgh
2 lat temu
Reply to  Druid

Jakoś się o to nie boję

CERSANIT
2 lat temu
Reply to  Druid

Druid juz sie tu pod kazdym watkiem wypowiedziales. Stary wszyscy juz tu wiedza, ze jestes nastoletnim idiota zajaranym gengsterami i patologia. Ale wez juz splyn bo jak widze to ksywke to mi sie niedobrze robi.

LGBTede
2 lat temu
Reply to  Druid

Normalni ludzie nie trafiają do kryminału za pomówienia. Jakoś nie słyszeliśmy by chirurg, prawnik, pracownik banku czy informatyk został pomówiony Same dresy i tego rodzaju patusy, przypadek? Wątpię. Prawda jest taka że to nie są pomówienia a skazani pochodzą z półświatka i więzienie jest ich miejscem.

Jebać tą patologie, niech dnia w celach. Społeczeństwo bez nich jest lepsze.

Antoś
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

BELMONDO IDZIE PRZEZ MIASTO Z CHŁOPAKIEM ZA RĘKE
https://www.youtube.com/watch?v=EWgOXPXgkaY

Wykurwiaj z tym spamem
2 lat temu
Reply to  Antoś

Przecież to twoja stara

Odb Król
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Konus PKP bez szan na wcześnie wyjście z wanny

„W sprawe zaangażowała sie duża firma pornograficzna”

BoloJang
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Ryjki przede wszystkim niech upubliczni uzasadnienie wyroku !!!! Puki co cały czas pojawiały się że został skazany bez dowodów, ok w takim razie niech pokaże uzasadnienie, w czym problem ?

Głos Śródmieścia
2 lat temu
Reply to  BoloJang

Nie jestem jakimś fanem hip hopu ale zamin popadł w konflikt z prawem to całe środowisko huczło, że Bonus to kot, bo lata z miastowymi i handluje narkotykami „na grubo” a jak ho za to wsadzili do więzienia to jednak okazało się, że jest niewinny i już mu się latanie znudziło

Azazel
2 lat temu

On taki miastowy jak Rocco prawiczek miękka pytka z tego anusa a co ludzi nakrzywdzil żeby miastu się przypodobać huj mu w dupę

Can
2 lat temu
Reply to  BoloJang

Hmmm: w „puki?”

Prezydent Duda
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Niedługo z Jarkiem przejmiemy cały kraj a ten patologiczny debil myśli, że dostanie jakieś przywileje i że kogoś to interesuje obecnie. Petycja nic nie da, zastanawiam się nad dołożeniem drugiego tyle do wyroku.

Konus PIS
2 lat temu
Reply to  Prezydent Duda

Nie bez powodu ma ksywkę bonus.

TigerBonzo
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Bonus nie miał poprutuch spodni z Jongmenem Ci się pojebało xD

Pogromca kurew
2 lat temu
Reply to  TigerBonzo

Nie pomyliło mi się przygłupie i jakbyś umiał przeczytać ze zrozumieniem proste zdanie to byś zrozumiał, że nawiązałem do takich właśnie prawilniaków z Insta, jakim jest cygan Ciongmen.Ale mając nick TigerBonzo to przynajmniej uczciwie przyznałeś, że masz jego poziom intelektualny.I za taką szczerość, szanuję mordo.

TigerBonzo
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Ja pierdole na chuj ta agresja człowieku….
A tak na marginesie to ile kurew już poskromiles?? Pewnie bardzo duzo niestety tylko przez internet to świadczy o tym jaki jesteś kurwa mocny. Jakbyś na żywo spotkał Jongmena, Sobotę cy Bonusa to zwiesilbys ten brzydki ryj i przeszedł na drugą stronę ulicy no ale to jest internet więc Prężysz cyber muskuły a tak to jesteś pedal jak chuj na liścia hahahahahahahaha

TigerBonzo
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Tak więc zjedz kolacyjkę która zrobiła mamusia umyj ząbki wejdź na pięterko przytul misia i idź już kurwa spać.

Pogromca kureł
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

A czy spodnie świadczą o prawilniaki? Bo jeśli tak to mówi w jakich chodzić żeby być kurwa morda prawilna madafaka. Żartowałem debilu

#BonusZaMurem
2 lat temu
Reply to  TigerBonzo

Ciągmena w to nie mieszaj, to prawilny cygan z Żyrardowa

Klawisz jebać Temidę
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Same PATUSY No prawie same w 99.9% tutaj piszą co wy macie do tego Bonusa Rpk na pewno 99.9% patusów tutaj piszących nie chciało być na miejscu jego jak tak wolna droga pierdlo czeka zapraszamy wszystkich chętnych miejsce się znajdzie dla takich patusów jak wy niedojebane gnojki

TigerBonzo
2 lat temu

Popieram

CERSANIT
2 lat temu

A ty klawiszu „jebiacy Temide” naprawde wierzysz, ze oni do pierdla niewinnych z przypadku biora? Serio? A wierzysz tez ze ziemia plaska jest? Kazdy tu komentujacy zna realia wiec wiadomo o co chodzi ale kurwa zarty zartami ale nie zrozumialam i nie zrozumiem nigdy to czemu ludzie jaraja sie robieniem z siebie kretyna, nawet pomimo, ze aninimowo. Pis jol.

Klawisz jebać Temidę
2 lat temu
Reply to  CERSANIT

To Ja ci odpowiem sam jesteś kretynem i huj mnie to obchodzi że jesteś sam anonim.

Szpagaciarz Szczeciński
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Serwus Oli. Zagoń jak jak ja, że od Zycha kupowałeś, a później nagramy razem album 'w ulicznym rozkroku’

Essa
2 lat temu

Jongżel boss z naszej klasy…

WTF
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Podaj swój adres przekaże Jongmenowi zrobi instastory jak wali cie w dupsko

wImieZasad
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Pogromco kurew, Bonusa nazywasz kurwa,na Jongmena ciśniesz spóźnione wielkanocne życzenia a życzę Ci żebyś kiedyś miał okazję spotkać któregoś z nich i prosto w oczy wyrazil swoją opinię na ich temat o ile w końcu wyjdziesz z tej jebanej piwnicy. Wiesz jakie mam o tobie zdanie,jestes jebanym internetowym cwaniakiem a w życiu jesteś po prostu nikim. Nic byś nie zrobił bo dawno obsralbys zbroje więc zostaje Ci tylko cyber świat. Chuj ci na klate.

Pogromca kurew
2 lat temu
Reply to  wImieZasad

I co mi zrobią? Zaśpiewają fałszując? Pajacu wyjdź z dupy, te uliczniki to są mocne tylko na Instagramie, a jak przychodzi do bicia to 40 letni tancerz pokazuje im miejsce w szeregu. Więc nie kompromituj się takim straszeniem, bo już wszyscy wiedzą, że te rapery po solarium to są pizdy na strzała a nie żadni poważni zawodnicy. Mnie takie cwele nie wystraszą, jak byłem młodszy to kilka lat trenowałem boks i naprawdę wiele razy dostałem w pysk więc byle rura mnie nie wystraszy. Siłownię też odwiedzam od lat regularnie, tylko nie zgrywam gangusa na instagramie. Ale ty pewnie masz siano w mózgu, HWDP na koszulce i wierzysz w te bajki sztywnych zasadach, a cyganowi z Żyrardowa byś gałe opierdolił i jeszcze podziękował.

wImieZasad
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Siłownia,boks no no oj oj szpagat też pewnie potrafisz zrobić nie tylko na sali treningowej hahahaha co za pajac pisze takie rzeczy.A wiesz ze ja McGregora rozjebałem jak byłem w Irlandii weź zamknij ten ryj i nie kłam. Hahaha ja pierdole
Ty wiesz ze boks trenowałem? Siłownię też odwiedzam hahahaha co za dzban ja pierdole jest pandemia więc ciocie możesz odzwiedzic kurwa idioto weź tu bajek nie pisz o jakimś boksie jestes łeb jak chuj i się prężysz następny kurwa szpilka a więcej razy z ziemi zbierany niż liście jesienia hahahaha

Pogromca kurew
2 lat temu
Reply to  wImieZasad

Niesamowicie tępy jesteś. Ja się nie chwalę nie zgrywam chojraka tylko mowę, że na takiego Bonusa czy ciongmena wystarczy normlany wysportowany typ bo to pizdy.To ty łbie uważasz ich za jakichś bogów i sądzisz, że oni są w stanie wytraszyc kogokolwiek. Szpagat to może zrobić taki pseudo gangus jak ty, normalni ludzie zglaszja sprawę na policję i czekaj aż kolejny śmieć wyląduje w pierdlu. I takiego ciongmena i ciebie też bym od razu dał na papier a później czytał na glamrapie jak kolejna sztywna pizda błaga prezydenta o ułaskawienie bo przecież wcale nie jest gangusem i w więzieniu jest źle.

wImieZasad
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Widocznie za dużo razy dostałeś bo łeb masz sprany w pizdu ale cioty tak kończą na treningach

wImieZasad
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

UWAGA UWAGA POGROMCA KUREW TRENOWAŁ BOKS I ODWIEDZA SIŁOWNIE WIĘC OSTROŻNIE Z POCISKAMI W KIERUNKU TEGO RYCERZA HAHAHAHA KURWA DZIĘKI ZA POPRAWE HUMORU PRZED SNEM ZJEBIE.HAHAHAHAHA
CHUJ CI W DUPE BOKSERZE
ZJEBANEJ NOCY
BUZIAKI

wImieZasad
2 lat temu
Reply to  wImieZasad

No Elo lecę na kąpiel do rafalali bo mnie pupka swędzi
Mordo

Klawisz jebać Temidę
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Już ciebie boję hojraczek się znalazł mięśniak bez ksztu mózgu patus Jebany w dupę ruchany tutaj jesteś kimś a w Realu jesteś lachociagiem obciągarą i gównem 8 nikim innym jak zwykłm pedałem.

Głos Śródmieścia
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Znam Jongmena bo znam sporo chłopaków z Żyrardowa i niestety to żaden zawodnik a Pogromca kurew ma rację. Majtki mu dziewczyna kupowała bo w podartych się wstydził w klipach występować

Odb
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Bonus MPK bez szans na wcześniejsze wyjście z kąpieli

POLSKI TROGLODYTA Z PROWINCJI
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

PIERWSZE SKOJARZENIE GANGUS W POPRUTYCH SPODNIACH JONGMEN JERYCHOŃSKI CYGAŃSKI

krysztalowyksiaze
2 lat temu

TE KURWO ROZJEBANA , W IMIE ZASAD CZY CHUJ WIE CO TAM PRZYTOCZYLES LAPSIE , SKLEJ KURWA TEN FARMAZONSKI PYSK , BO SIE TU KURWO UNOSISZ I E-LASKE OPIERDALASZ JAKIEMUS KURWA KLAMCY , W PIZDE MATCE WSADZ TE KURWA BREDNIE ZE JAK BYS TEGO CZY TAMTEGO NA ULICY SPOTKAL , A SKAD TY KURWA NIEDOROZWOJU MOZESZ WIEDZIEC JAK BY SIE KTOS ZACHOWAL , NAPIERDALAL BYM CIE I OPLUWAL JAK ROBILA TO RESZTA TWOICH ROWIESNIKOW , TYLKO ZE JA BYM CIE KURWO TAK PSYCHICZNIE WYKONCZYL ZE DO SZKOLY BYS WYSYLAL STAREGO ALKOHILKA ALBO MADKE KASJERKE Z BIEDRY NA MATEMATYKE BO JUZ MIAL BYS DOSC , PSIE , SPECJALNIE OMAWIAM TYLKO OKRES SZKOLNY , BO CO TY KURWO WIECEJ OSIAGNIESZ

Charakterer 0
2 lat temu

Zajeb se krysztalu i zamknij pizde pajacu bo na huki to mozesz stara opierdalac z reszty za ziemniaki takie clunki jak ty sie boja z domu wyjsc i zza okna filuja i po nocach pajacuja na forach bo tu sie czuja kims. Ryj cioto

Blendzior
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Dobrze prawisz, ale co się spodziewać po idolu sebixow

EJ TY KOLO
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

TY NORMALNY JESTEŚ JEDEN Z DRUGIM?

Pola
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO

ale patologia w tych komentarzach :_))))

ps jebac bonusa

Young HighToe
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Weź Bonusik zamknij już ten pierdolony ryj i módl się żeby cię nie wypuścili bo sam cię rozpierdole burasie jebany tfu

Krzychu
2 lat temu
Reply to  Pogromca kurew

Ale po co ublizasz i ciśniesz od kurew ???

CERSANIT
2 lat temu

Ci co podpisuja te petycje i organizuja jakies protesty nie rozumieja jednej prostej sprawy. Zaden sedzia przy zdrowych zmyslach nie przyklepie zadnej przerwy. Pan Bonus przez lata trul mlodym slychaczom mozgi ulicznym gownem o dilerce i jebaniu policji, tekstach o napierdalaniu konfidentow i rozwozeniu koksu po rewirach. Czego on sie kurwa spodziewal, ze pojda mu w jakikolwiek sposob na reke Ci na ktorych przez lata szczekal.
Ulaskawienie od prezydenta? Kurwa serio?

Lolek
2 lat temu
Reply to  CERSANIT

Ostatnio koledzy nagrali mu kawałek a tam cytaty wolność ludziom i złodziejom śmierć kurwom i frajerom:)

CERSANIT
2 lat temu
Reply to  Lolek

Dokladnie. Jebac ten caly rap, to tylko muzyka. Ale nie sa wartosci jakie przekazalabym swoim dzieciom. Masakra.

Silesia
2 lat temu
Reply to  CERSANIT

Racja w 100000% co ma zrobić ten sendzia czy prokurator wystarczy że wpisze na YouTube bonus i sam się wystawia w jakimś tam stopniu

Lolek
2 lat temu
Reply to  Silesia

Jestem za szeroką wolnością arytystyczna ale takie hasło to już nawoływanie do przemocy i ludzi za to ścigają w necie

CocaCola
2 lat temu
Reply to  CERSANIT

Dokładnie

Rafał
2 lat temu

NO W KOŃCU JAKAŚ DOBRA WIADOMOŚĆ !!

Druid
2 lat temu
Reply to  Rafał

Widzę że tu same cwele piszą, frajerzy, parówy. Człowieka nie znacie a mu się w życie wpierdalacie, życzę wam wszystkim co na Bonusa ciśniecie długiej odsiadki na cwelowni.

Tomek ŁOWCA KUTASÓW
2 lat temu
Reply to  Druid

Faktycznie niezły cwel i parówa z ciebie

CERSANIT
2 lat temu
Reply to  Druid

Druid wiem, ze masz 13 lat i wyznajesz ten uliczny syf ale uwierz mi, ze gdy bedziesz kiedys mial dzieci NIE BEDZIESZ IM PRZEKAZYWAL TAKICH WARTOSCI. Napisz wtedy do mnie: „Anita przepraszam”.

ODByt
2 lat temu
Reply to  CERSANIT

Anita zamknij pita

Zetor Bielany
2 lat temu
Reply to  Druid

No jak na razie, to na cwelowni jest twój idol 😉

Cop Robo
2 lat temu

Gangsterka to nie bajka i nie dla cipek co jak złapią to płaczą jak dzieci.Po hooj pozowal.nie zdziwie się jak jeszcze makowca odpierdoli albo coś innego żeby wyjść wcześniej albo 60tke bo takie pseudo uliczniaki to największe rozjebundy

Andrzej Duda
2 lat temu

Panie Oliwierze, co mogę napisać? Najprawdopodobniej pańską petycją podtarłem sobie odbyt, gdyż nie mogę jej nigdzie znaleźć, więc ciężko mi się tak naprawdę do czegokolwiek odnosić. I faktycznie, naczelnik mówił mi, że dopełnił pan wszelakich starań obszernie z nim rozmawiając na rożne tematy. Przerwa w odbycie nie jest przesłanką motywującą do choćby zastanowienia się, czy takie wcześniejsze wyjście ma jakikolwiek sens w pana przypadku. Współosadzeni bardzo chwalą sobie pana osobę na celi i mówią, że bardzo seksownie wygląda pan z tym pieprzykiem na twarzy. Dlatego proszę o wykorzystanie tego czasu należycie i pracowicie. Z fartem.

Andrzej props
2 lat temu
Reply to  Andrzej Duda

Rozjebałeś!
Z fartem

dj boomer
2 lat temu

Hehe bonusa dupa robi trzrzask

cwel
2 lat temu
Reply to  dj boomer

UWAGA! producent wykonawczy ostatniej epki Tede/Sir Mich „Disco Noir” obsadzony w Asfalcie z okazji plyty to syn Tedego.
Jest zatrudniony w NWJ ale w sumie nie wiadomo czym się zajmuje, skrajny nepotyzm!!!
To jego insta https://www.instagram.com/maclawpl

Ernest
2 lat temu
Reply to  cwel

Mega podobny, ale dlaczego Tede na każdym kroku mówi że nie ma dzieci?

tej
2 lat temu
Reply to  Ernest

tede sie do niego nie przyznaje, ale mial wyrzuty sumienia wiec mu ogarnal te robote

AzbeST
2 lat temu
Reply to  cwel

Miękkim chujem robiony?

Bezimienny
2 lat temu
Reply to  AzbeST

O co chodzi z tą akcją że niby Tede ma flaka?

bernie
2 lat temu
Reply to  Bezimienny

a takie pierdolenie miedzy raperami , bonus strzela z interntu ze skoro jest w stanie usiasc na sloiku to tedego by nie poczul bo ma flaka i tak sie wyzywaja debile

Oskar Wiśniewski Pam Pam
2 lat temu

Już mnie to wkurwia.co to kurwa za powód na przerwę w karze żeby nagrać płytę???ja nie dostałem przerwy jak zostało mi pół roku do końca dziewczyna była w ciąży, mieliśmy wchuj kredytów do spłaty i byłem jedyną osobą do utrzymania rodziny.a ten chce przerwę na nagranie płyty….przerwę dostają tylko ci co mają sztywniutkie papiery zdrowotne.na operacje i rehabilitację ale poważną a nie jakieś gówno.ludzie w kryminale na raka umierają i sędzia ich blachuje na wokandach a ten kurwa chciał płytę wydawać… sędzia go wyśmiał a teraz kurwa akcja jak to możliwe że nie wyszedł.kurwa lubię nawet Oliwiera znam dobrze siostrę jego panny Karolinę ale kurwa bez jaj.

Konus DDA
2 lat temu

Czemu nie zrobi po prostu szpagatu? I tak już wyszedł na lamusa tymi płaczami w mediach, wśród kolegów ma i tak frajerów tak jak np. ten z Olsztyna co był na jego urodzinach. Temat załatwiony byłby szybciej, sprawniej a w ich otoczeniu i tak by się nic nie zmieniło

never
2 lat temu

Osoby zaufania publicznego złożyły listy, chodzi oczywiście o TPS’a, Dudka oraz Kafara DIX.

KAKAOWA STREFA
2 lat temu

„Nie możemy pisać o szczegółach ze względu na dane wrażliwe i szacunek do wszystkich osób, których uzasadnienia dotyczyły. Niemniej musicie nam ufać, że argumenty były mocne i nie do podważenia. ”
TYPOWE PIERDOLENIE BO NIE CHCĄ SIE OŚMIESZAĆ, KOGO INTERESUJE JAKAŚ PATUSIARSKA PŁYTA.
MIAŁA BYĆ PRZERWA W ODBYWANIU KARY, BĘDZIE PRZERWA NA DUPIE

wielki bandyta i grozny gangster
2 lat temu

i ja sie pytam, jak ta niewinna postac, na tym zdjeciu o twarzy niewinnego aniolka w tym bandyckim kraju bezpodstawnie oskarzony, nie majacy ABSOLUTNIE nic wspolnego ze swiatem przestepczym zostal osadzony?
mojemu znajomemu, postaci rowniez nieskazitelnie czystej i krystalicznej policjant podczas przesluchania z wydzialu kryminalnego powiedzial- czy wy k***a myslicie, ze my was losujemy?

gosc ma wizerunek kogos- dyplomatycznie ujmujac- malo niewinnego, czy to tylko kreacja na potrzeby oszukiwania sluchaczy w takim razie? no bo rap ma byc prawdziwy, ale z drugiej strony kto w pelni serio traktuje teksty piosenek, ironia losu

jak jest rzeczywiscie niewinny to szkoda goscia naprawde, ale jak zgrywa niewiniatko to no coz, odpowiada za to co zrobil

Cop Robo
2 lat temu

Ma facjatę dobra na pornosa dla gejów w roli pasywnego cwela

NaglyAtakOdkurzacza
2 lat temu

Ludzie każdy z was by się ratował jak mógł,lubię Bonusa słuchałem jego kawałków ale też go nie bronię bo niestety nawijał o tym o czym nawijał więc z góry wiedziałem że go nie ułaskawi jakby to zrobił to zaraz tysiące osób prosiłoby o ułaskawienie. Nawet jeżeli został pomówiony to zgrywal gangstera w kawałkach rapował o dragach jebaniu policji, konfidentow itp więc szansy nie było żadnej.
To powinna być naucza dla wszystkich nie kreuj się na bandytę bo będziesz postrzegany jako bandyta a z tego gówna ciężko wyjsc
a łatkę ma się przypięta do końca życia. Chcesz mieć rodzinę spędzać z nią czas być na wolności to idź do legalnej pracy a ciemne bramy i złe towarzystwo omijaj szerokim łukiem. Tak więc murem za Bonusem a Bonus za murem niestety.

NaglyAtakOdkurzacza
2 lat temu

Jeszcze jedno wiem że w tym artykule chodzi o przerwę w karze a nie o ułaskawienia ale ani jedno ani drugie nie wypali, musie odjebac cały wyrok, czasu już sie nie cofnie,mogl pomyśleć wcześniej zanim zaczął się kreować na bandziora.. Dla sądu tacy ludzie są zdemoralizowani i w swoich kawałkach demoralizują innych dlatego wyjdzie za 5 lat mimo hejtu życzę Bonusowi wytrwałości może kryminał zmieni go jako człowieka i po wyjściu zajmie się rodzina a swiat gangsterki sobie odposci
Pozdr dla kumatych

Cop Robo
2 lat temu

Teraz w celi się okaże czy te jego farmazony choć w 1 procencie są prawdą. Cela weryfikuje

wImieZasad
2 lat temu
Reply to  Cop Robo

Nic dodać nic ująć

Tyson Chandler
2 lat temu

Jesteś zwykłą cipą,jebanym cieciem.

NaglyAtakOdkurzacza
2 lat temu
Reply to  Tyson Chandler

Hahaha stukaj dalej chujem w klawiature cyber pociski mnie nie ruszają Januszku. Taki narwany ulala przez internet już się ciebie boje naprawdę. Największe pizdy najbardziej się prężą przez internet więc proszę ulżyj sobie a ja się pośmieje, masz jakieś fajne teksty jeszcze?

NaglyAtakOdkurzacza
2 lat temu
Reply to  Tyson Chandler

Jesteś tam koleżanko o nicku koszykarza? Dalej bo już mam zeszyt i długopis moze jakieś ciekawe teksty zgarnę od ciebie.. Ja pierdole co za cymbałek.

NaglyAtakOdkurzacza
2 lat temu
Reply to  Tyson Chandler

Jesteś tam kurwa czy nie? Mama ci już wodę do kąpieli nalała czy wpierdalasz chlebka z pomidorkiem oczywiście zrobionym przez mamusie?? Dobra nie mam więcej czasu. Chuj ci na klatę malolacie, pamiętaj rano zęby umyj. Hahaha co za łeb.

Kasia Tusk
2 lat temu

Zęby myje się też wieczorem.

CoZaDzban
2 lat temu
Reply to  Kasia Tusk

To zapierdalaj myć i idź w pizdu spać

Kasia Tusk
2 lat temu
Reply to  CoZaDzban

Chuj ci w dupę. 🙂

Mlekowhack
2 lat temu

„przeciw bezprawiu”… Koleś całą karierę promował bezprawie,a ci mi mają czelność pisać „przeciw bezprawiu”.
Jakbym był psychofanem gratisa, to po linii obrony „to tylko fikcja literacka” wyjebałbym wszystkie jego płyty. Takim stwierdzeniem zaprzeczył swojej twórczości. A barany go jeszcze bronią jakby go mieli w rodzinie.
I co może jak wyjdzie będzie nadal pierdolil te swoje antysystemowe i anarchistyczne hasła?

Tomasz K.
2 lat temu
Reply to  Mlekowhack

gdzie to jest anarchistyczne, dej spokuj.

cumshot rafalali
2 lat temu

Bonusie!

Wzruszyła mnie twoja historia.
No nie, żartowałam.

Gnij w pierdlu!

Bez pozdrowień. I chuj w twój pato rap.

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
2 lat temu

PENIS RPK BEZ SZANS NA WCZEŚNIEJSZE ZSZYCIE ODBYTU

W SPRAWĘ ZAANGAŻOWAŁA SIĘ DUŻA FIRMA MEDYCZNA

RELIKT PRZESZŁOŚCI
2 lat temu

DOŻYWOCIE DLA PRZESTĘPCY !! ILE ON ŻYĆ ZNISZCZYŁ PRZEZ PRZESTĘPCZE ZACHOWANIA ! OSRAL RAKTUZY NIE POWINIEN KRYMINALISTA MIEĆ PRAWA GŁOSU !! LAMUSIAK DUPA CICHO !!

Tomuś stolarz
2 lat temu

WSADŹCIE TĘ KURWĘ NA DOŻYWOCIE !! PETYCJE TRZEBA ZAŁOŻYĆ DOŻYWOCIE DLA BONUSA RPK !!!

ARTYSTA ALIGATOR
2 lat temu

„I TAK MA BYĆ I TAK MA ZOSTAĆ NIELEGAL BRAT WŁAŚNIE TAKOM PRZYJOŁ POSTAĆ”

JONGMEN
2 lat temu

„Sąd penitencjarny może udzielić przerwy, jeżeli przemawiają za tym ważne argumenty.
Oliwier spełnił wszystkie warunki. Nie możemy pisać o szczegółach ze względu na dane wrażliwe i szacunek do wszystkich osób, których uzasadnienia dotyczyły. Niemniej musicie nam ufać, że argumenty były mocne i nie do podważenia. ”

CZYLI BYŁ MAKOWIEC I OLIWIER JEST GOTOWY STRZELIĆ Z DUPY NA KOLEGÓW-DILERÓW. TYLE W TEMACIE. NIEDŁUGO WRZUCAM BIAŁKO !

Rafalala
2 lat temu
Reply to  JONGMEN

Chcesz to ja Ci wrzucę białko do odbytu. Jonguś czekam na odpowiedź.

AleUrwał
2 lat temu
Reply to  Rafalala

Byś Jongusia spotkał to białko wsadziłbyś sobie w dupe i poprosił o autograf albo selfie internetowy napinaczu
Te ostre komentarze a co drugi łeb jak chuj na liścia pewnie
Mama kolacje zrobiła zjedz chlebek z pomidorkiem i idź już kurwa spać

Pogromca kurew
2 lat temu
Reply to  AleUrwał

Ciongmenadaj spokój fajo. Jesteś pośmiewiskiem a teraz biegnij na solar cyganie a później do Barbera zrobić sobie ładna brode. Na koniec Dziubek na insta.

Polski cwelrap
2 lat temu
Reply to  AleUrwał

Jongman to taki pozer. Nawet takich gowien nie tykam. Jest coś wart w rapie to niech coś nagra a nie gwiazda Instagrama. Co to kogo obchodzi komu chce dowalić lub komu chce lache zrobic. Jongman jak masz coś do Soboty idź weź nie wiem bejsbola i sobie to wyjasnijcie.

AzbeST
2 lat temu
Reply to  Polski cwelrap

Kolejny – chodzi wyjaśniać z „bejsbolem”…

Youngi Cwel brat Jongmena
2 lat temu
Reply to  AzbeST

Jak jesteś pedałem jak ten cały jogurtmen czy jak mu tam to owszem cisnij i napinaj się jak pasek wielorowkowy w Polonezie po instasramach, fejsbuniach i pisz że jebać kapusi i tym podobne. Dorośli ludzie wyjaśniają sobie w cztery oczy jak mają coś do siebie.

AzbeST
2 lat temu
Reply to  AleUrwał

NagłyAtakOdkurzacza, AleUrwał i jeszcze kilka innych nicków to ta sama pizda. Niedołęga umysłowy i genetyczna zagłada. Miał wyschnąć na prześcieradle!

Ebe Ebe
2 lat temu

I bardzo dobrze, miejsce takich jak on jest w więzieniu

Syn_Chuja_37
2 lat temu

I dobrze !! Bardzo mnie to cieszy. Miejsce takich rzezimieszków jest w więzieniu.

TakToWyglada
2 lat temu
Reply to  Syn_Chuja_37

I pisze to człowiek o nicku syn chuja, winszuję…
Niechęć dla własnego ojca zostaw dla siebie.

gownojebane
2 lat temu
Reply to  TakToWyglada

a ciebie z dupy wystrzelili czt co?

PejaTVN
2 lat temu

Haha i co to będzie za płyta ? Zapewne pierwsze wersy będą brzmiały mniej więcej tak :
No elo wariaty już jestem na wolce
Sady i kraty nie są takie najgorsze
Żartowałem ,ze dilowalem i jaralem bake
To wszystko żarty zróbcie mi bukkake

Żałosne kurwa

BoloJang
2 lat temu

nie #muremzabonusem tylko #bonuszamurem

ajwaj
2 lat temu

Znowu płacz o wielkiej niesprawiedliwości, ale uzasadnienia wyroku „niewinnie skazany” nadal nie ujawnił.

ToJuzNieRap
2 lat temu

Jaka szkoda xD

Pedzel8888
2 lat temu

Przed rozprawa wypuszczaja klip z poparciem dla Bonusa na ktorym udziela sie Śledź stary gangus hehe i jak oni niby maja go wziac za niewiniatko. Troche strzal w kolano z tym robercikiem

Twój stary suko
2 lat temu

Nie no kurwa nie możliwe, serio nie udało sie, największy git w polskim rapie prosił o przerwanie kary i go w sądzie wyśmiali. Wiedziałeś co robisz i w jaki przedział się wpierdalasz, doskonale wiedziałeś co za to grozi więc dupa cicho odjeb swoje tak jak inni

Silesia
2 lat temu

Jeśli jest niewinny to Szkoda chłopa ale było to do przewidzenia! Sądy prokuratura jedna sitwa wiadomo ale zawsze powtarzam jakimś dziwnym trafem np łona fisz rahim itd nie mają takich akcji z koronnymi, konfidentami świadkami koronnymi itd dlaczego?? Bo nie pozują na kogo kim nie są w realu z fartem!!

Ernest
2 lat temu
Reply to  Silesia

Dokładnie, a tutaj każdy mówi o gangsterce, że to takie fajne życie itd A potem zdziwienie gdy ktoś się nimi interesuje w służbach.

A jeśli jest czysty, to jeszcze gorzej bo pokazał fanom że uważa ich za debili którym wmówił że jest gangsterem, dalej będzie go udawał a ci nadal będą to wielbić. Mimo ze juz przyznal że wszystko co stworzył było kreacją, a nie rapem płynącym z serca.

Silesia
2 lat temu
Reply to  Ernest

Miło się czyta mądre komentarze z fartem

AzbeST
2 lat temu
Reply to  Silesia

Miłe tobie amebo… Dobry Hanys, to martwy Hanys…

Bertrand Traktorék
2 lat temu
Reply to  Silesia

chuj ci w dupe

Allen Iverson
2 lat temu

W sumie nie moja to sprawa.I też nie mam wpływu na to.Niech jebany kolega cygan sprzeda koszulki z napisem jebać kapusi i zaplaci ten dług

najki
2 lat temu
Reply to  Allen Iverson

Do domu Allen i grzeczniej, bo ci nie wypłacimy pieniędzy z funduszu!

Fikcja literacka
2 lat temu

Bonusie masz internet w celi ty szytwniacho więc wiesz ze obecnie jest akcja #zostanwdomu. Więc dostosuj się do akcji i zostań w kiciu tam gdzie twój dom!

Zetor Bielany
2 lat temu

Miejsce przestępców i patusów jest w zakładach karnych.

Król Sprawiedliwy
2 lat temu
Reply to  Zetor Bielany

Dlatego podpisany na tej petycji powinien tam trafić! A osoby poważania publicznego – jak choćby pan poseł Piotr M. – publicznie ukamienowane!

A do Soboty się przyjebali
2 lat temu

Nikt Bonusowi RPK nie ciśnie od fake gangsta, że po tylu kawałkach, które ultra precyzyjnie opisują życie ulicy i to językiem ulicy , jego linią obrony jest bycie artystą, że on nigdy żadnych narkotyków, ojciec rodziny i te sprawy. Nikt mu nie ciśnie, że okłamał tysiące słuchaczy swoim artystycznym performancem. Wszystko cacy… jakby każdy kumaty wiedział, że trzeba to podtrzymać ten farmazon bo czy oliwier był święty to nie wiem, nie żyłem z nim. 107 tysięcy podpisów… no brawo… złożylisby sie kazdy po 10 pln… to mniej niz paczka szlugów… splacilby te pół banki a i dla rodziny na życie zostaloby na 5 lat drugie pół banki…to 100 k rocznie…czyli 8 k miesiecznie… no co? nie starczy na 2 pakoje z kuchnia i lazienka w dobrym standardzie dla matki dwójki dzieci? max 2.5 k … zostaje 5,5 na zycie… no co zly pieniadz? Ja bym go puścił chyba juz wystarczająco dostał nauczke za to kozaczenie i bycie artystą, któremu zachciało się robić performance artystyczny z bandyterką… gdzie te Twoje zasady? Gdzie te sztywne mordy… Murem za bonusem… ale tu nie trzeba muru… tu trzeba pieniędzy… chłop porzebuje splacic przepadek mienia, miec na wypiske, dzieci za co zyć, a baba tez musi miec jakis standard i cieplo pod dupe, bo inaczej jak to mowią kraty nie taką miłosć przerwały Na fanpage ma 69 713 niech kazdy wyciagnie 20 pln z kiermany i pierdolnie na bonusa to daje 1.2 mln… co kurwa sztywne ryje nie wylozycie z kielni po 20 pln?…tylko lajkowac… Czytaj więcej »

bernie
2 lat temu

a jakim prawem mam temu patusowi cokolwiek dawac za darmo? niech wypierdala , nawijal ze okrada , to niech wypierdala 🙂

Budka Sulfera sztywniutko
2 lat temu
Reply to  bernie

to był apel do jego fanów nie do Ciebie, wypierdalaj

Bertrand Traktorék
2 lat temu

może po stówkę się złożymy to już będzie 7 milionów kmiocie jebany

Budka Sulfera sztywniutko
2 lat temu

na żywo byś spiewał inaczej, ale wybaczam

bernie
2 lat temu

dobra sklej tam pizde ochłapie ludzki bo cie kupie i bedziesz dygał z rodzinka zbierał mi pomidory ze szklarni

Charakterer 0
2 lat temu

Jestesbtakim samym pozerskim frajerem jak i on. Wylozycbto ci moge serię na ryj lapsie. Malo malolatownza darmo grzeje pajdy i maja dzieci i kirwa nie kaja hajsu jak lodu i odjebavc swoje musza. Zadejcidiota twojego pokroju nie bedzie wypisywal w jecie ze szkoda malolata, zamknij ryj serio albo nie cpaj

PTP
2 lat temu

I bardzo dobrze. Za błędy powinno się płacić.

SODOMITA
2 lat temu

NEWS Anus RPK bez szans na wcześniejsze wyjście z więziennego haremu

W sprawę zaangażowała się duża firma pornograficzna

żENADA
2 lat temu

NIECH IDZIE NA ŚWIADKA KORONNEGO WSPUŁPRACE Z POLICJOM

Danek
2 lat temu

Tez kiedys tam bylem i jedno wiem napewno
2 lub 3% ludzi tam siedza za darmoche
Ale on nie bedzie tym komu udalo sie wyrwac na przerwe w karte
Przerwa w karte to sciema i wszyscy o tym
WIEMY !!!

Onar
2 lat temu

Dobrze kurwie, najwyżej mu dupę po wyjściu zaszyją.

TwojaStaraSraDoGara
2 lat temu

Nie no, odjeb już co twoje gosciu. Po prosto już nie rób idiotyzmow więcej jeśli naprawdę ci leży rodzina.
P. S.
JEBAC JONGCWELA BRUDASA I NIEDZIELĘ TEŻ.

mangoeater
2 lat temu

Kurwa! Chwilowa przerwa? No ja jebie! Jest winny, sprzedał dzieciakom śmierć, dostał ciupę i on chce przerwę? No trzymajcie mnie, bo nie wytrzymie!!! Jakie „mocne” warunki musi spełnić skazany żeby dostać przerwę w odsiadce? Jesteś winny i odsiedź i potem se wracaj.

Mlekowhack
2 lat temu

A mnie zastanawia ilu z tych raperów go broniących tak naprawdę jest z nim a ile chce tylko wyjść na sztywnych, a po kryjomu pisze tu posty, że z konusa pizda.

DlaczegoPchlejaKurwąJest?
2 lat temu

i dobrze kurwa chuj mu w ten cwelowski pysk.

Bezimienny
2 lat temu

I bardzo dobrze. Miejsce dilera jest za kratami.

Andrzej D.
2 lat temu

Skoro handlował narkotykami to powinien zdawać sobie sprawę z konsekwecji a nie jęczeć że mu źle w więzieniu, jest tysiące więźniów ale sami sobie na taki los zapracowali.

Ulica sezamnkowa
2 lat temu

Zwykły banan. Był na wolności to się woził jak nie wiadomo kto a teraz płacze na każdym kroku. Zacznij nagrywać disco polo tam jest środowisko dla ciebie

Charakterer 0
2 lat temu

3ci MIESIAC CZEKAM na odpowiedz o ulaskawienie bo Duda przeglada tysiace prosb od idiotow, albo wszystkie w kibel lecą a moj razem z nimi.
Moze i w mojej sprawie kazdy wyslalby list?
Chu mu w Dupe pozerem jest i Kto naprawde kiedys żył na ulicy wie, ze sie ponizyl.
Ja spinam dupe na banicji odkladam grosz bo mnie nie stać finansowo zeby zostawic niemowlę i narzeczoną i iść odpoczywać 5 lat a ta ciota zarobiona pare miesiecy siedzi i skamle o litosc po sądach i internetach.
Na cwelownie powinien byc spakowany

.

cocojumbo
2 lat temu

Brawo wymiar sprawiedliwosci!!! Jebac patusiarskich leszczy z kryminalistami sie nie piescic. PDW z kalasznikowa

SPORTOWE FAKTY
2 lat temu

DODATEK RIP bez szans na wcześniejsze wyjście z wanny. W sprawę się wpierdoliła duża firma ceramiczna.

Systemic
2 lat temu

Bonus lgbt da rade do dzwonka poleżeć,wyskoczy to bedzie prawił pod blokiem git bajere, jak dalej bedzie na farmazonie leciał to juz wie co i jak,

Pan Paweł
2 lat temu

Jebac gratis i glampop

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Te gratis puszczę ci jeszcze jedno HYMN ULICY

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Baw się dobrze

LirycznyRozpierdol
2 lat temu

No i fajnie, a teraz spierdalaj.

Popularne