Sprawdź nas też tutaj

News

Bonus RPK bez szans na wcześniejsze wyjście na wolność

W sprawę zaangażowała się duża firma fonograficzna.

Opublikowany

 

fot. mat. prasowe

W święta pisaliśmy o życzeniach, które Bonus złożył fanom na Instagramie, relacjonując swoją obecną sytuację w więzieniu. Z filmiku dowiedzieliśmy się również, że reprezentant Ciemnej Strefy stara się o tymczasową przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności.

Dziś Stowarzyszenie „Przeciw Bezprawiu” poinformowało o negatywnej decyzji Sądu w tej sprawie. Zarząd Stowarzyszenia złożył w tej sprawie obszerny komunikat, który dostępny jest poniżej. Możemy dowiedzieć się z niego, że dołożono wszelkich starań, aby Bonus mógł tymczasowo opuścić mury więzienia. Osoby zaufania publicznego poświadczyły swoim autorytetem, a nawet załączono specjalnie oświadczenie „jednej z największych firm fonograficznych”, która wyda z Bonusem specjalne wydawnictwo, które pomoże spłacić prawie pół-milionowe zobowiązanie wobec Skarbu Państwa zasądzone w prawomocnym wyroku.

Obecnie Bonus nadal czeka na decyzję w sprawie ułaskawienia Prezydenta RP. Pod petycją, która jest już w Kancelarii Prezydenta podpisało się ponad 107 tysięcy osób.

„Przerwa w odbywaniu kary… Czy dzisiejsza decyzja odmowna, to farsa dla uspokojenia sumienia, którego nie ma… Bonus RPK zostaje w więzieniu…
Miało być dobrze. Miało być sprawiedliwie. Miało być uczciwie. O udzieleniu przerwy decyduje sąd penitencjarny. (art. 153 par. 1 i 2 w związku z art. 3 par. 2 k.k.w.), czyli ten sam sąd okręgowy, w którego okręgu aktualnie przebywa skazany. Sąd penitencjarny może udzielić przerwy, jeżeli przemawiają za tym ważne argumenty.
Oliwier spełnił wszystkie warunki. Nie możemy pisać o szczegółach ze względu na dane wrażliwe i szacunek do wszystkich osób, których uzasadnienia dotyczyły. Niemniej musicie nam ufać, że argumenty były mocne i nie do podważenia. Osoby zaufania publicznego złożyły listy, w których swoim autorytetem zapewniły, że w przypadku przerwy w karze Oliwier stawi się na każde wezwanie i spełni wszelkie warunki mu stawiane. Jedna z największych firm fonograficznych złożyła oświadczenie, że wyda z Oliwierem płytę, z której dochód pozwoli na spłacenie ogromnej kwoty na zobowiązanie wobec Skarbu Państwa zasądzone w wyroku.
I wszystko na nic. I dla sądu jakby nic się nie stało. Temida ślepa, ale też głucha na argumenty? Więc jakie warunki jeszcze musi spełniać skazany, by sąd zauważył rzeczywistą potrzebę pozwolenia na chwilową przerwę? Przecież tutaj nikt nie wnosił, by zwolnić go całkowicie. Tutaj człowiek prosił o przerwę, by pozwolić mu między innymi na zakończenie spraw dotyczących jego i jogo najbliższych. A więc sąd zapomniał, że mając w rękach jedno życie, skazuje na karę razem z nim kilka innych.
Więc skoro wszystkie, absolutnie wszystkie przesłanki obligatoryjne i fakultatywne zostają spełnione, to czego jeszcze sąd może oczekiwać od skazanego? Przerwa w odbywaniu kary ma zawsze charakter celowy. Cele te zostały dokładnie wskazane i opisane. Bezradność, ból, cierpienie, niedowierzanie, a wreszcie rozczarowanie. Te wszystkie emocje towarzyszą nam i bliskim Oliwiera. A co czuje On sam? Co czuje głowa rodziny, ojciec, syn, pracodawca, kiedy nie może wesprzeć tych wszystkich ludzi swoją obecnością? Cały czas czekamy na decyzję Pana Prezydenta o ułaskawienie.
Panie Prezydencie te ponad 107 000 ludzi, którzy podpisali petycję do Pana, nie może się mylić. Dziś, niemal w wigilię wyborów Prezydenckich, kiedy świat walczy z pandemią i troską, my jeszcze raz apelujemy do Pana, by pochylił się nad losem Oliwiera Roszczyka. Nie spoczniemy w staraniach o przywrócenie mu godności i sprawiedliwości. Przekonani o jego niewinności będziemy trwać razem z jego najbliższymi, przyjaciółmi i fanami, w oczekiwaniu na Pana werdykt.
Drodzy nasi czytelnicy! W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Przeciw Bezprawiu 2018” prosimy o powstrzymanie skrajnie niewłaściwych komentarzy, które mogłyby zostać źle odczytane lub zrozumiane. Okażcie proszę swoje serca i empatię dla Oliwiera i jego bliskich. Jesteśmy bardzo zmęczeni… zdegustowani… ale nadal zdeterminowani… Murem za Bonusem! Zawsze!”

 
219 komentarzy

219
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pogromca kurew

Anus KFC nie płacz tylko odklep pajdę jak prawdziwy meżczyzna a nie gangus z Instagrama w poprutych spodniach. Pozowałeś na gangusa to teraz masz szansę się nim stać. Masz ty kurwo rozum i godnosc czlowieka czy nie masz?

Ghjjgh

Wiesz, niech robi co chce, niech ratuje dupe petycjami itp ale niech nie pierdolą jaki To on biedny Bo To żałosne w chuj kogo oni w chuja robią, chyba samych siebie. Żyje ma się dobrze, są inne tragedie.

Druid

Inna tragedia między innymi to będzie jak ty trafisz z pomówienia do kryminału. Czy nie mam racji?

TadziuFirma

Masz rację, wtedy słynny pogromca kurew będzie myl giry szamakom i cele sprzątał.

Marek

Jakim kurwo szamakom??? Wyrażaj się, bo jesteś na wolności a nie się kurwo tu popisujesz.

Lukasz

Marek zamknij pizde cwelu

Wrrrrr

Z jakiego pomówienia się pytam. Co za korwa lamus i wy pizdy które mu obciagacie!!!!

Ghjjgh

Jakoś się o to nie boję

CERSANIT

Druid juz sie tu pod kazdym watkiem wypowiedziales. Stary wszyscy juz tu wiedza, ze jestes nastoletnim idiota zajaranym gengsterami i patologia. Ale wez juz splyn bo jak widze to ksywke to mi sie niedobrze robi.

LGBTede

Normalni ludzie nie trafiają do kryminału za pomówienia. Jakoś nie słyszeliśmy by chirurg, prawnik, pracownik banku czy informatyk został pomówiony Same dresy i tego rodzaju patusy, przypadek? Wątpię. Prawda jest taka że to nie są pomówienia a skazani pochodzą z półświatka i więzienie jest ich miejscem.

Jebać tą patologie, niech dnia w celach. Społeczeństwo bez nich jest lepsze.

Profesoor Trapu

JEDYNE CO DOBRE ROBI W PIERDLU DO SPRZEDAJE INNYCH CHLOPAKOW, NIE MA PRZYZWOLENIA NA DILERKE, A OSKAR ZROBI WSZYSTKO ZEBY WYJSC

Antoś

BELMONDO IDZIE PRZEZ MIASTO Z CHŁOPAKIEM ZA RĘKE
https://www.youtube.com/watch?v=EWgOXPXgkaY

Wykurwiaj z tym spamem

Przecież to twoja stara

Odb Król

Konus PKP bez szan na wcześnie wyjście z wanny

„W sprawe zaangażowała sie duża firma pornograficzna”

BoloJang

Ryjki przede wszystkim niech upubliczni uzasadnienie wyroku !!!! Puki co cały czas pojawiały się że został skazany bez dowodów, ok w takim razie niech pokaże uzasadnienie, w czym problem ?

Głos Śródmieścia

Nie jestem jakimś fanem hip hopu ale zamin popadł w konflikt z prawem to całe środowisko huczło, że Bonus to kot, bo lata z miastowymi i handluje narkotykami „na grubo” a jak ho za to wsadzili do więzienia to jednak okazało się, że jest niewinny i już mu się latanie znudziło

Azazel

On taki miastowy jak Rocco prawiczek miękka pytka z tego anusa a co ludzi nakrzywdzil żeby miastu się przypodobać huj mu w dupę

Can

Hmmm: w „puki?”

Prezydent Duda

Niedługo z Jarkiem przejmiemy cały kraj a ten patologiczny debil myśli, że dostanie jakieś przywileje i że kogoś to interesuje obecnie. Petycja nic nie da, zastanawiam się nad dołożeniem drugiego tyle do wyroku.

Konus PIS

Nie bez powodu ma ksywkę bonus.

TigerBonzo

Bonus nie miał poprutuch spodni z Jongmenem Ci się pojebało xD

Pogromca kurew

Nie pomyliło mi się przygłupie i jakbyś umiał przeczytać ze zrozumieniem proste zdanie to byś zrozumiał, że nawiązałem do takich właśnie prawilniaków z Insta, jakim jest cygan Ciongmen.Ale mając nick TigerBonzo to przynajmniej uczciwie przyznałeś, że masz jego poziom intelektualny.I za taką szczerość, szanuję mordo.

TigerBonzo

Ja pierdole na chuj ta agresja człowieku….
A tak na marginesie to ile kurew już poskromiles?? Pewnie bardzo duzo niestety tylko przez internet to świadczy o tym jaki jesteś kurwa mocny. Jakbyś na żywo spotkał Jongmena, Sobotę cy Bonusa to zwiesilbys ten brzydki ryj i przeszedł na drugą stronę ulicy no ale to jest internet więc Prężysz cyber muskuły a tak to jesteś pedal jak chuj na liścia hahahahahahahaha

TigerBonzo

Tak więc zjedz kolacyjkę która zrobiła mamusia umyj ząbki wejdź na pięterko przytul misia i idź już kurwa spać.

Pogromca kureł

A czy spodnie świadczą o prawilniaki? Bo jeśli tak to mówi w jakich chodzić żeby być kurwa morda prawilna madafaka. Żartowałem debilu

#BonusZaMurem

Ciągmena w to nie mieszaj, to prawilny cygan z Żyrardowa

Klawisz jebać Temidę

Same PATUSY No prawie same w 99.9% tutaj piszą co wy macie do tego Bonusa Rpk na pewno 99.9% patusów tutaj piszących nie chciało być na miejscu jego jak tak wolna droga pierdlo czeka zapraszamy wszystkich chętnych miejsce się znajdzie dla takich patusów jak wy niedojebane gnojki

TigerBonzo

Popieram

CERSANIT

A ty klawiszu „jebiacy Temide” naprawde wierzysz, ze oni do pierdla niewinnych z przypadku biora? Serio? A wierzysz tez ze ziemia plaska jest? Kazdy tu komentujacy zna realia wiec wiadomo o co chodzi ale kurwa zarty zartami ale nie zrozumialam i nie zrozumiem nigdy to czemu ludzie jaraja sie robieniem z siebie kretyna, nawet pomimo, ze aninimowo. Pis jol.

Klawisz jebać Temidę

To Ja ci odpowiem sam jesteś kretynem i huj mnie to obchodzi że jesteś sam anonim.

Szpagaciarz Szczeciński

Serwus Oli. Zagoń jak jak ja, że od Zycha kupowałeś, a później nagramy razem album ‚w ulicznym rozkroku’

Essa

Jongżel boss z naszej klasy…

WTF

Podaj swój adres przekaże Jongmenowi zrobi instastory jak wali cie w dupsko

wImieZasad

Pogromco kurew, Bonusa nazywasz kurwa,na Jongmena ciśniesz spóźnione wielkanocne życzenia a życzę Ci żebyś kiedyś miał okazję spotkać któregoś z nich i prosto w oczy wyrazil swoją opinię na ich temat o ile w końcu wyjdziesz z tej jebanej piwnicy. Wiesz jakie mam o tobie zdanie,jestes jebanym internetowym cwaniakiem a w życiu jesteś po prostu nikim. Nic byś nie zrobił bo dawno obsralbys zbroje więc zostaje Ci tylko cyber świat. Chuj ci na klate.

Pogromca kurew

I co mi zrobią? Zaśpiewają fałszując? Pajacu wyjdź z dupy, te uliczniki to są mocne tylko na Instagramie, a jak przychodzi do bicia to 40 letni tancerz pokazuje im miejsce w szeregu. Więc nie kompromituj się takim straszeniem, bo już wszyscy wiedzą, że te rapery po solarium to są pizdy na strzała a nie żadni poważni zawodnicy. Mnie takie cwele nie wystraszą, jak byłem młodszy to kilka lat trenowałem boks i naprawdę wiele razy dostałem w pysk więc byle rura mnie nie wystraszy. Siłownię też odwiedzam od lat regularnie, tylko nie zgrywam gangusa na instagramie. Ale ty pewnie masz siano w mózgu, HWDP na koszulce i wierzysz w te bajki sztywnych zasadach, a cyganowi z Żyrardowa byś gałe opierdolił i jeszcze podziękował.

wImieZasad

Siłownia,boks no no oj oj szpagat też pewnie potrafisz zrobić nie tylko na sali treningowej hahahaha co za pajac pisze takie rzeczy.A wiesz ze ja McGregora rozjebałem jak byłem w Irlandii weź zamknij ten ryj i nie kłam. Hahaha ja pierdole
Ty wiesz ze boks trenowałem? Siłownię też odwiedzam hahahaha co za dzban ja pierdole jest pandemia więc ciocie możesz odzwiedzic kurwa idioto weź tu bajek nie pisz o jakimś boksie jestes łeb jak chuj i się prężysz następny kurwa szpilka a więcej razy z ziemi zbierany niż liście jesienia hahahaha

Pogromca kurew

Niesamowicie tępy jesteś. Ja się nie chwalę nie zgrywam chojraka tylko mowę, że na takiego Bonusa czy ciongmena wystarczy normlany wysportowany typ bo to pizdy.To ty łbie uważasz ich za jakichś bogów i sądzisz, że oni są w stanie wytraszyc kogokolwiek. Szpagat to może zrobić taki pseudo gangus jak ty, normalni ludzie zglaszja sprawę na policję i czekaj aż kolejny śmieć wyląduje w pierdlu. I takiego ciongmena i ciebie też bym od razu dał na papier a później czytał na glamrapie jak kolejna sztywna pizda błaga prezydenta o ułaskawienie bo przecież wcale nie jest gangusem i w więzieniu jest źle.

wImieZasad

Widocznie za dużo razy dostałeś bo łeb masz sprany w pizdu ale cioty tak kończą na treningach

Profesoor Trapu

wImieZasad TY KURWO ULICZNA BYM CI ZAKURWIL I TWOJEMU BONUSOWI TO BYSCIE DUPA ZEBY WPLUWALI, JEBAC WAS I WASZE FARMAZONIARSTWO, PIERWSZY BYS NA POLICJE POBIEGL ROZPRUC DUPE ZE DOSTALES W PIZDE

KOLES BOKS TRENOWAL TO MYSLE ZE BY CIE POSKLADAL W MINUTE I NA TYM BY SIE SKONCZYLA TWOJA KARIERA

JEBAC BONUSA FARMAZONIARZA, SPRZEDAJE TERAZ KOLEGOW Z CELI WIEM TO Z PEWNYCH ZRODEL DLA ZLAGODZENIA WYROKU

wImieZasad

UWAGA UWAGA POGROMCA KUREW TRENOWAŁ BOKS I ODWIEDZA SIŁOWNIE WIĘC OSTROŻNIE Z POCISKAMI W KIERUNKU TEGO RYCERZA HAHAHAHA KURWA DZIĘKI ZA POPRAWE HUMORU PRZED SNEM ZJEBIE.HAHAHAHAHA
CHUJ CI W DUPE BOKSERZE
ZJEBANEJ NOCY
BUZIAKI

wImieZasad

No Elo lecę na kąpiel do rafalali bo mnie pupka swędzi
Mordo

Klawisz jebać Temidę

Już ciebie boję hojraczek się znalazł mięśniak bez ksztu mózgu patus Jebany w dupę ruchany tutaj jesteś kimś a w Realu jesteś lachociagiem obciągarą i gównem 8 nikim innym jak zwykłm pedałem.

Głos Śródmieścia

Znam Jongmena bo znam sporo chłopaków z Żyrardowa i niestety to żaden zawodnik a Pogromca kurew ma rację. Majtki mu dziewczyna kupowała bo w podartych się wstydził w klipach występować

Odb

Bonus MPK bez szans na wcześniejsze wyjście z kąpieli

POLSKI TROGLODYTA Z PROWINCJI

PIERWSZE SKOJARZENIE GANGUS W POPRUTYCH SPODNIACH JONGMEN JERYCHOŃSKI CYGAŃSKI

krysztalowyksiaze

TE KURWO ROZJEBANA , W IMIE ZASAD CZY CHUJ WIE CO TAM PRZYTOCZYLES LAPSIE , SKLEJ KURWA TEN FARMAZONSKI PYSK , BO SIE TU KURWO UNOSISZ I E-LASKE OPIERDALASZ JAKIEMUS KURWA KLAMCY , W PIZDE MATCE WSADZ TE KURWA BREDNIE ZE JAK BYS TEGO CZY TAMTEGO NA ULICY SPOTKAL , A SKAD TY KURWA NIEDOROZWOJU MOZESZ WIEDZIEC JAK BY SIE KTOS ZACHOWAL , NAPIERDALAL BYM CIE I OPLUWAL JAK ROBILA TO RESZTA TWOICH ROWIESNIKOW , TYLKO ZE JA BYM CIE KURWO TAK PSYCHICZNIE WYKONCZYL ZE DO SZKOLY BYS WYSYLAL STAREGO ALKOHILKA ALBO MADKE KASJERKE Z BIEDRY NA MATEMATYKE BO JUZ MIAL BYS DOSC , PSIE , SPECJALNIE OMAWIAM TYLKO OKRES SZKOLNY , BO CO TY KURWO WIECEJ OSIAGNIESZ

Charakterer 0

Zajeb se krysztalu i zamknij pizde pajacu bo na huki to mozesz stara opierdalac z reszty za ziemniaki takie clunki jak ty sie boja z domu wyjsc i zza okna filuja i po nocach pajacuja na forach bo tu sie czuja kims. Ryj cioto

Blendzior

Dobrze prawisz, ale co się spodziewać po idolu sebixow

EJ TY KOLO

TY NORMALNY JESTEŚ JEDEN Z DRUGIM?

Pola

ale patologia w tych komentarzach :_))))

ps jebac bonusa

Young HighToe

Weź Bonusik zamknij już ten pierdolony ryj i módl się żeby cię nie wypuścili bo sam cię rozpierdole burasie jebany tfu

Krzychu

Ale po co ublizasz i ciśniesz od kurew ???

CERSANIT

Ci co podpisuja te petycje i organizuja jakies protesty nie rozumieja jednej prostej sprawy. Zaden sedzia przy zdrowych zmyslach nie przyklepie zadnej przerwy. Pan Bonus przez lata trul mlodym slychaczom mozgi ulicznym gownem o dilerce i jebaniu policji, tekstach o napierdalaniu konfidentow i rozwozeniu koksu po rewirach. Czego on sie kurwa spodziewal, ze pojda mu w jakikolwiek sposob na reke Ci na ktorych przez lata szczekal.
Ulaskawienie od prezydenta? Kurwa serio?

Lolek

Ostatnio koledzy nagrali mu kawałek a tam cytaty wolność ludziom i złodziejom śmierć kurwom i frajerom:)

CERSANIT

Dokladnie. Jebac ten caly rap, to tylko muzyka. Ale nie sa wartosci jakie przekazalabym swoim dzieciom. Masakra.

Profesoor Trapu

WIESZ CO MNIE SMIESZY, ZE JEGO FANI MAJA TERAZ PROBLEM.

BO TAK, ALBO WIERZA ZE ROZWOZIL KOKS – TO DLACZEGO NIE SZEDL TWARDO I NIE PRZYJAL TEGO JAK MEZCZYZNA TYLKO POWIEDZIAL ZE TO WSZYSTKO „FIKCJA LITERACKA” I JEST GLUPIM CHUJEM BEZ CHARAKTERU, KTORY NIE POTRAFI PRZYZNAC SIE DO WINY I ODSIEDZIEC SWOJE – CZYLI JEST SLABYM PAJACEM KTORY BOI SIE PIERDLA I GWALTOW ANALNYCH

ALBO JESLI TO WSZYSTKO FIKCJA – TO ZNACZY ZE OSZUKIWAL SWOICH FANOW I JEST JEBANYM FARMAZONIARZEM, FARBOWANYM LISEM

TAK CZY SIAK – WYCHODZI ZE BONUS LPG JEST ZWYKLYM CHUJEM DO SZCZANIA A JEGO POJEKIWANIA DO PREZYDENTA DUDY SPRAWIAJA ZE JEST TO JESZCZE BARDZIEJ SMIESZNE, A JEGO NAJWIERNIEJSI FANI CHYBA SAMI ZACZYNAJA ROZUMIEC JAKI TO PAJAC

Silesia

Racja w 100000% co ma zrobić ten sendzia czy prokurator wystarczy że wpisze na YouTube bonus i sam się wystawia w jakimś tam stopniu

Lolek

Jestem za szeroką wolnością arytystyczna ale takie hasło to już nawoływanie do przemocy i ludzi za to ścigają w necie

Profesoor Trapu

DOSTANIE RAKA MÓZGU OD SPIERDOLENIA I NAGROMADZENIA NIENAWISCI DO POLICJI I DILERKI W KAZDYM KLIPIE BONUSA

CocaCola

Dokładnie

Rafał

NO W KOŃCU JAKAŚ DOBRA WIADOMOŚĆ !!

Druid

Widzę że tu same cwele piszą, frajerzy, parówy. Człowieka nie znacie a mu się w życie wpierdalacie, życzę wam wszystkim co na Bonusa ciśniecie długiej odsiadki na cwelowni.

Tomek ŁOWCA KUTASÓW

Faktycznie niezły cwel i parówa z ciebie

CERSANIT

Druid wiem, ze masz 13 lat i wyznajesz ten uliczny syf ale uwierz mi, ze gdy bedziesz kiedys mial dzieci NIE BEDZIESZ IM PRZEKAZYWAL TAKICH WARTOSCI. Napisz wtedy do mnie: „Anita przepraszam”.

ODByt

Anita zamknij pita

Zetor Bielany

No jak na razie, to na cwelowni jest twój idol 😉

Profesoor Trapu

WŁAŚNIE ŻE ZNAMY – TO ZNANY TWORCA FIKCJI LITERACKIEJ, NIE MAJACEJ NIC WSPOLNEGO Z RZECZYWISTOSCIA, LEJEMY MU DO RYJA A ON TO POGRYZA MAKOWCEM OD NACZELNIKA PO CZYM PISZE BLAGALNE LISTY DO PREZYDENTA DUDY 🙂

Cop Robo

Gangsterka to nie bajka i nie dla cipek co jak złapią to płaczą jak dzieci.Po hooj pozowal.nie zdziwie się jak jeszcze makowca odpierdoli albo coś innego żeby wyjść wcześniej albo 60tke bo takie pseudo uliczniaki to największe rozjebundy

Profesoor Trapu

SKORO PISZE DO DUDY, ROZPRUWA DUPĘ W TVN JAKI TO ON DOBRY, TO NIE ZDZIWIŁBYM SIE JAKBY ZOSTAŁ TAJNYM INFORMATOREM CZY MAŁYM ŚWIADKIEM KORONNYM ŻEYB URATOWAĆ DUPSKO, A CO JEDNA PIOSENKA TO O DILOWANIU 😀 NA MIEJSCU JEGO KOLEGOW Z CELI GWAŁCIŁBYM TĄ KURWĘ CO NOC

Andrzej Duda

Panie Oliwierze, co mogę napisać? Najprawdopodobniej pańską petycją podtarłem sobie odbyt, gdyż nie mogę jej nigdzie znaleźć, więc ciężko mi się tak naprawdę do czegokolwiek odnosić. I faktycznie, naczelnik mówił mi, że dopełnił pan wszelakich starań obszernie z nim rozmawiając na rożne tematy. Przerwa w odbycie nie jest przesłanką motywującą do choćby zastanowienia się, czy takie wcześniejsze wyjście ma jakikolwiek sens w pana przypadku. Współosadzeni bardzo chwalą sobie pana osobę na celi i mówią, że bardzo seksownie wygląda pan z tym pieprzykiem na twarzy. Dlatego proszę o wykorzystanie tego czasu należycie i pracowicie. Z fartem.

Profesoor Trapu

MA PAN MÓJ GŁOS PANIE DUDA!

Andrzej props

Rozjebałeś!
Z fartem

dj boomer

Hehe bonusa dupa robi trzrzask

cwel

UWAGA! producent wykonawczy ostatniej epki Tede/Sir Mich „Disco Noir” obsadzony w Asfalcie z okazji plyty to syn Tedego.
Jest zatrudniony w NWJ ale w sumie nie wiadomo czym się zajmuje, skrajny nepotyzm!!!
To jego insta https://www.instagram.com/maclawpl

Ernest

Mega podobny, ale dlaczego Tede na każdym kroku mówi że nie ma dzieci?

tej

tede sie do niego nie przyznaje, ale mial wyrzuty sumienia wiec mu ogarnal te robote

AzbeST

Miękkim chujem robiony?

Bezimienny

O co chodzi z tą akcją że niby Tede ma flaka?

bernie

a takie pierdolenie miedzy raperami , bonus strzela z interntu ze skoro jest w stanie usiasc na sloiku to tedego by nie poczul bo ma flaka i tak sie wyzywaja debile

Konus DDA

Czemu nie zrobi po prostu szpagatu? I tak już wyszedł na lamusa tymi płaczami w mediach, wśród kolegów ma i tak frajerów tak jak np. ten z Olsztyna co był na jego urodzinach. Temat załatwiony byłby szybciej, sprawniej a w ich otoczeniu i tak by się nic nie zmieniło

Profesoor Trapu

PUBLICZNIE SIE NIGDY NIE PRZYZNA ZE SPRZEDAL KOGOS, ALE SLYSZALEM ZE SZPAGA BGZ i MARIANA WRZ SPRZEDAL ZA ZLAGODZENIE WYROKU KARY

Oskar Wiśniewski Pam Pam

Już mnie to wkurwia.co to kurwa za powód na przerwę w karze żeby nagrać płytę???ja nie dostałem przerwy jak zostało mi pół roku do końca dziewczyna była w ciąży, mieliśmy wchuj kredytów do spłaty i byłem jedyną osobą do utrzymania rodziny.a ten chce przerwę na nagranie płyty….przerwę dostają tylko ci co mają sztywniutkie papiery zdrowotne.na operacje i rehabilitację ale poważną a nie jakieś gówno.ludzie w kryminale na raka umierają i sędzia ich blachuje na wokandach a ten kurwa chciał płytę wydawać… sędzia go wyśmiał a teraz kurwa akcja jak to możliwe że nie wyszedł.kurwa lubię nawet Oliwiera znam dobrze siostrę jego panny Karolinę ale kurwa bez jaj.

Profesoor Trapu

OSKAR JAKIE TO BYLO UCZUCIE ZAPODAĆ LISCIA BOSSKIEMU FARMAZONOWI? CZY TADEK ZROBIŁ W SPODNIE?

never

Osoby zaufania publicznego złożyły listy, chodzi oczywiście o TPS’a, Dudka oraz Kafara DIX.

Profesoor Trapu

A OSKAR PAM PAM TEZ SIE POD TYM PODPISAL? JONGMEN JERYCHOŃŚKI DAŁ ŻÓŁTKO?

KAKAOWA STREFA

„Nie możemy pisać o szczegółach ze względu na dane wrażliwe i szacunek do wszystkich osób, których uzasadnienia dotyczyły. Niemniej musicie nam ufać, że argumenty były mocne i nie do podważenia. ”
TYPOWE PIERDOLENIE BO NIE CHCĄ SIE OŚMIESZAĆ, KOGO INTERESUJE JAKAŚ PATUSIARSKA PŁYTA.
MIAŁA BYĆ PRZERWA W ODBYWANIU KARY, BĘDZIE PRZERWA NA DUPIE

Profesoor Trapu

A UKRYĆ TYCH DANYCH NIE DA SIĘ :D, BOI SIE CHUJ BO PRAWDA JEST JAK DILOWAŁ PEDAŁ A TERAZ ZGRYWA NIEWINNUSA I DOBREGO TATĘ

wielki bandyta i grozny gangster

i ja sie pytam, jak ta niewinna postac, na tym zdjeciu o twarzy niewinnego aniolka w tym bandyckim kraju bezpodstawnie oskarzony, nie majacy ABSOLUTNIE nic wspolnego ze swiatem przestepczym zostal osadzony?
mojemu znajomemu, postaci rowniez nieskazitelnie czystej i krystalicznej policjant podczas przesluchania z wydzialu kryminalnego powiedzial- czy wy k***a myslicie, ze my was losujemy?

gosc ma wizerunek kogos- dyplomatycznie ujmujac- malo niewinnego, czy to tylko kreacja na potrzeby oszukiwania sluchaczy w takim razie? no bo rap ma byc prawdziwy, ale z drugiej strony kto w pelni serio traktuje teksty piosenek, ironia losu

jak jest rzeczywiscie niewinny to szkoda goscia naprawde, ale jak zgrywa niewiniatko to no coz, odpowiada za to co zrobil

Cop Robo

Ma facjatę dobra na pornosa dla gejów w roli pasywnego cwela

NaglyAtakOdkurzacza

Ludzie każdy z was by się ratował jak mógł,lubię Bonusa słuchałem jego kawałków ale też go nie bronię bo niestety nawijał o tym o czym nawijał więc z góry wiedziałem że go nie ułaskawi jakby to zrobił to zaraz tysiące osób prosiłoby o ułaskawienie. Nawet jeżeli został pomówiony to zgrywal gangstera w kawałkach rapował o dragach jebaniu policji, konfidentow itp więc szansy nie było żadnej.
To powinna być naucza dla wszystkich nie kreuj się na bandytę bo będziesz postrzegany jako bandyta a z tego gówna ciężko wyjsc
a łatkę ma się przypięta do końca życia. Chcesz mieć rodzinę spędzać z nią czas być na wolności to idź do legalnej pracy a ciemne bramy i złe towarzystwo omijaj szerokim łukiem. Tak więc murem za Bonusem a Bonus za murem niestety.

NaglyAtakOdkurzacza

Jeszcze jedno wiem że w tym artykule chodzi o przerwę w karze a nie o ułaskawienia ale ani jedno ani drugie nie wypali, musie odjebac cały wyrok, czasu już sie nie cofnie,mogl pomyśleć wcześniej zanim zaczął się kreować na bandziora.. Dla sądu tacy ludzie są zdemoralizowani i w swoich kawałkach demoralizują innych dlatego wyjdzie za 5 lat mimo hejtu życzę Bonusowi wytrwałości może kryminał zmieni go jako człowieka i po wyjściu zajmie się rodzina a swiat gangsterki sobie odposci
Pozdr dla kumatych

Cop Robo

Teraz w celi się okaże czy te jego farmazony choć w 1 procencie są prawdą. Cela weryfikuje

wImieZasad

Nic dodać nic ująć

Profesoor Trapu

CELA JP100% WERYFIKUJE
JUZ DUPE OSKARA KAZDY PRUJE
JEDZIEMY TU NA WOLNO
KAZDEMU JEST TU MAŁO
JUŻ ROZKURWI SIE BONUSOWI
JEGO OBSRANE KAKAKO

Tyson Chandler

Jesteś zwykłą cipą,jebanym cieciem.

NaglyAtakOdkurzacza

Hahaha stukaj dalej chujem w klawiature cyber pociski mnie nie ruszają Januszku. Taki narwany ulala przez internet już się ciebie boje naprawdę. Największe pizdy najbardziej się prężą przez internet więc proszę ulżyj sobie a ja się pośmieje, masz jakieś fajne teksty jeszcze?

NaglyAtakOdkurzacza

Jesteś tam koleżanko o nicku koszykarza? Dalej bo już mam zeszyt i długopis moze jakieś ciekawe teksty zgarnę od ciebie.. Ja pierdole co za cymbałek.

Profesoor Trapu

WIESZ KTO PISZE POD TYM PSEUDO KOSZYKARSKIMI – TO KARTKY KUBA JANKOWSKI Z QUEQUALITY, NAJWIEKSZY FAN NBA WSROD RAPEROW, POZDRO KUBUS CO CIE TAK POROBILO?

NaglyAtakOdkurzacza

Jesteś tam kurwa czy nie? Mama ci już wodę do kąpieli nalała czy wpierdalasz chlebka z pomidorkiem oczywiście zrobionym przez mamusie?? Dobra nie mam więcej czasu. Chuj ci na klatę malolacie, pamiętaj rano zęby umyj. Hahaha co za łeb.

Kasia Tusk

Zęby myje się też wieczorem.

CoZaDzban

To zapierdalaj myć i idź w pizdu spać

Kasia Tusk

Chuj ci w dupę. 🙂

Mlekowhack

„przeciw bezprawiu”… Koleś całą karierę promował bezprawie,a ci mi mają czelność pisać „przeciw bezprawiu”.
Jakbym był psychofanem gratisa, to po linii obrony „to tylko fikcja literacka” wyjebałbym wszystkie jego płyty. Takim stwierdzeniem zaprzeczył swojej twórczości. A barany go jeszcze bronią jakby go mieli w rodzinie.
I co może jak wyjdzie będzie nadal pierdolil te swoje antysystemowe i anarchistyczne hasła?

Tomasz K.

gdzie to jest anarchistyczne, dej spokuj.

cumshot rafalali

Bonusie!

Wzruszyła mnie twoja historia.
No nie, żartowałam.

Gnij w pierdlu!

Bez pozdrowień. I chuj w twój pato rap.

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA

PENIS RPK BEZ SZANS NA WCZEŚNIEJSZE ZSZYCIE ODBYTU

W SPRAWĘ ZAANGAŻOWAŁA SIĘ DUŻA FIRMA MEDYCZNA

Profesoor Trapu

BELMONDEX?

RELIKT PRZESZŁOŚCI

DOŻYWOCIE DLA PRZESTĘPCY !! ILE ON ŻYĆ ZNISZCZYŁ PRZEZ PRZESTĘPCZE ZACHOWANIA ! OSRAL RAKTUZY NIE POWINIEN KRYMINALISTA MIEĆ PRAWA GŁOSU !! LAMUSIAK DUPA CICHO !!

Tomuś stolarz

WSADŹCIE TĘ KURWĘ NA DOŻYWOCIE !! PETYCJE TRZEBA ZAŁOŻYĆ DOŻYWOCIE DLA BONUSA RPK !!!

ARTYSTA ALIGATOR

„I TAK MA BYĆ I TAK MA ZOSTAĆ NIELEGAL BRAT WŁAŚNIE TAKOM PRZYJOŁ POSTAĆ”

JONGMEN

„Sąd penitencjarny może udzielić przerwy, jeżeli przemawiają za tym ważne argumenty.
Oliwier spełnił wszystkie warunki. Nie możemy pisać o szczegółach ze względu na dane wrażliwe i szacunek do wszystkich osób, których uzasadnienia dotyczyły. Niemniej musicie nam ufać, że argumenty były mocne i nie do podważenia. ”

CZYLI BYŁ MAKOWIEC I OLIWIER JEST GOTOWY STRZELIĆ Z DUPY NA KOLEGÓW-DILERÓW. TYLE W TEMACIE. NIEDŁUGO WRZUCAM BIAŁKO !

Rafalala

Chcesz to ja Ci wrzucę białko do odbytu. Jonguś czekam na odpowiedź.

AleUrwał

Byś Jongusia spotkał to białko wsadziłbyś sobie w dupe i poprosił o autograf albo selfie internetowy napinaczu
Te ostre komentarze a co drugi łeb jak chuj na liścia pewnie
Mama kolacje zrobiła zjedz chlebek z pomidorkiem i idź już kurwa spać

Pogromca kurew

Ciongmenadaj spokój fajo. Jesteś pośmiewiskiem a teraz biegnij na solar cyganie a później do Barbera zrobić sobie ładna brode. Na koniec Dziubek na insta.

Polski cwelrap

Jongman to taki pozer. Nawet takich gowien nie tykam. Jest coś wart w rapie to niech coś nagra a nie gwiazda Instagrama. Co to kogo obchodzi komu chce dowalić lub komu chce lache zrobic. Jongman jak masz coś do Soboty idź weź nie wiem bejsbola i sobie to wyjasnijcie.

AzbeST

Kolejny – chodzi wyjaśniać z „bejsbolem”…

Youngi Cwel brat Jongmena

Jak jesteś pedałem jak ten cały jogurtmen czy jak mu tam to owszem cisnij i napinaj się jak pasek wielorowkowy w Polonezie po instasramach, fejsbuniach i pisz że jebać kapusi i tym podobne. Dorośli ludzie wyjaśniają sobie w cztery oczy jak mają coś do siebie.

AzbeST

NagłyAtakOdkurzacza, AleUrwał i jeszcze kilka innych nicków to ta sama pizda. Niedołęga umysłowy i genetyczna zagłada. Miał wyschnąć na prześcieradle!

Ebe Ebe

I bardzo dobrze, miejsce takich jak on jest w więzieniu

Syn_Chuja_37

I dobrze !! Bardzo mnie to cieszy. Miejsce takich rzezimieszków jest w więzieniu.

TakToWyglada

I pisze to człowiek o nicku syn chuja, winszuję…
Niechęć dla własnego ojca zostaw dla siebie.

gownojebane

a ciebie z dupy wystrzelili czt co?

PejaTVN

Haha i co to będzie za płyta ? Zapewne pierwsze wersy będą brzmiały mniej więcej tak :
No elo wariaty już jestem na wolce
Sady i kraty nie są takie najgorsze
Żartowałem ,ze dilowalem i jaralem bake
To wszystko żarty zróbcie mi bukkake

Żałosne kurwa

BoloJang

nie #muremzabonusem tylko #bonuszamurem

ajwaj

Znowu płacz o wielkiej niesprawiedliwości, ale uzasadnienia wyroku „niewinnie skazany” nadal nie ujawnił.

ToJuzNieRap

Jaka szkoda xD

Pedzel8888

Przed rozprawa wypuszczaja klip z poparciem dla Bonusa na ktorym udziela sie Śledź stary gangus hehe i jak oni niby maja go wziac za niewiniatko. Troche strzal w kolano z tym robercikiem

Twój stary suko

Nie no kurwa nie możliwe, serio nie udało sie, największy git w polskim rapie prosił o przerwanie kary i go w sądzie wyśmiali. Wiedziałeś co robisz i w jaki przedział się wpierdalasz, doskonale wiedziałeś co za to grozi więc dupa cicho odjeb swoje tak jak inni

Profesoor Trapu

NATŁOK GWAŁTÓW ANALNYCH ZROBIŁ SWOJE, DUPA PĘKŁA 🙂

Silesia

Jeśli jest niewinny to Szkoda chłopa ale było to do przewidzenia! Sądy prokuratura jedna sitwa wiadomo ale zawsze powtarzam jakimś dziwnym trafem np łona fisz rahim itd nie mają takich akcji z koronnymi, konfidentami świadkami koronnymi itd dlaczego?? Bo nie pozują na kogo kim nie są w realu z fartem!!

Ernest

Dokładnie, a tutaj każdy mówi o gangsterce, że to takie fajne życie itd A potem zdziwienie gdy ktoś się nimi interesuje w służbach.

A jeśli jest czysty, to jeszcze gorzej bo pokazał fanom że uważa ich za debili którym wmówił że jest gangsterem, dalej będzie go udawał a ci nadal będą to wielbić. Mimo ze juz przyznal że wszystko co stworzył było kreacją, a nie rapem płynącym z serca.

Silesia

Miło się czyta mądre komentarze z fartem

AzbeST

Miłe tobie amebo… Dobry Hanys, to martwy Hanys…

Bertrand Traktorék

chuj ci w dupe

Allen Iverson

W sumie nie moja to sprawa.I też nie mam wpływu na to.Niech jebany kolega cygan sprzeda koszulki z napisem jebać kapusi i zaplaci ten dług

najki

Do domu Allen i grzeczniej, bo ci nie wypłacimy pieniędzy z funduszu!

Fikcja literacka

Bonusie masz internet w celi ty szytwniacho więc wiesz ze obecnie jest akcja #zostanwdomu. Więc dostosuj się do akcji i zostań w kiciu tam gdzie twój dom!

Profesoor Trapu

SPECJALNE WZGLĘDY MA SIĘ ZA BYCIE TAJNYM INFORMATOREM, KTO SIEDZIAL TEN WIE, POZDRO Z FARTEM DLA BRACI KABLARZY

A do Soboty się przyjebali

Nikt Bonusowi RPK nie ciśnie od fake gangsta, że po tylu kawałkach, które ultra precyzyjnie opisują życie ulicy i to językiem ulicy , jego linią obrony jest bycie artystą, że on nigdy żadnych narkotyków, ojciec rodziny i te sprawy. Nikt mu nie ciśnie, że okłamał tysiące słuchaczy swoim artystycznym performancem. Wszystko cacy… jakby każdy kumaty wiedział, że trzeba to podtrzymać ten farmazon bo czy oliwier był święty to nie wiem, nie żyłem z nim.

107 tysięcy podpisów… no brawo… złożylisby sie kazdy po 10 pln… to mniej niz paczka szlugów… splacilby te pół banki a i dla rodziny na życie zostaloby na 5 lat drugie pół banki…to 100 k rocznie…czyli 8 k miesiecznie… no co? nie starczy na 2 pakoje z kuchnia i lazienka w dobrym standardzie dla matki dwójki dzieci? max 2.5 k … zostaje 5,5 na zycie… no co zly pieniadz?

Ja bym go puścił chyba juz wystarczająco dostał nauczke za to kozaczenie i bycie artystą, któremu zachciało się robić performance artystyczny z bandyterką… gdzie te Twoje zasady? Gdzie te sztywne mordy… Murem za bonusem… ale tu nie trzeba muru… tu trzeba pieniędzy… chłop porzebuje splacic przepadek mienia, miec na wypiske, dzieci za co zyć, a baba tez musi miec jakis standard i cieplo pod dupe, bo inaczej jak to mowią kraty nie taką miłosć przerwały

Na fanpage ma
69 713

niech kazdy wyciagnie 20 pln z kiermany i pierdolnie na bonusa to daje 1.2 mln… co kurwa sztywne ryje nie wylozycie z kielni po 20 pln?…tylko lajkowac potraficie?

bernie

a jakim prawem mam temu patusowi cokolwiek dawac za darmo? niech wypierdala , nawijal ze okrada , to niech wypierdala 🙂

Budka Sulfera sztywniutko

to był apel do jego fanów nie do Ciebie, wypierdalaj

Bertrand Traktorék

może po stówkę się złożymy to już będzie 7 milionów kmiocie jebany

Budka Sulfera sztywniutko

na żywo byś spiewał inaczej, ale wybaczam

bernie

dobra sklej tam pizde ochłapie ludzki bo cie kupie i bedziesz dygał z rodzinka zbierał mi pomidory ze szklarni

Charakterer 0

Jestesbtakim samym pozerskim frajerem jak i on. Wylozycbto ci moge serię na ryj lapsie. Malo malolatownza darmo grzeje pajdy i maja dzieci i kirwa nie kaja hajsu jak lodu i odjebavc swoje musza. Zadejcidiota twojego pokroju nie bedzie wypisywal w jecie ze szkoda malolata, zamknij ryj serio albo nie cpaj

PTP

I bardzo dobrze. Za błędy powinno się płacić.

Profesoor Trapu

OSKAROWI PŁACĄ W MAKOWCACH, MAM NA TO ŻÓŁTKO

SODOMITA

NEWS Anus RPK bez szans na wcześniejsze wyjście z więziennego haremu

W sprawę zaangażowała się duża firma pornograficzna

Profesoor Trapu

MYŚLAŁEM ŻE FIRMA BELMONDEX

Zetor Bielany

Miejsce przestępców i patusów jest w zakładach karnych.

Król Sprawiedliwy

Dlatego podpisany na tej petycji powinien tam trafić! A osoby poważania publicznego – jak choćby pan poseł Piotr M. – publicznie ukamienowane!

żENADA

NIECH IDZIE NA ŚWIADKA KORONNEGO WSPUŁPRACE Z POLICJOM

Danek

Tez kiedys tam bylem i jedno wiem napewno
2 lub 3% ludzi tam siedza za darmoche
Ale on nie bedzie tym komu udalo sie wyrwac na przerwe w karte
Przerwa w karte to sciema i wszyscy o tym
WIEMY !!!

Profesoor Trapu

CIEKAWE JAK TRAKTUJA GO KOLEDZY SPOD CELI SKORO POWIEDZIAL ZE TO WSZYSTKO BYLA FIKCJA LITERACKA, CZYTACIE TO GANGUSY?

Onar

Dobrze kurwie, najwyżej mu dupę po wyjściu zaszyją.

Profesoor Trapu

BĘDZIE MUSIAŁ CHODZIĆ NA WANNIENE REHABILITACJE

TwojaStaraSraDoGara

Nie no, odjeb już co twoje gosciu. Po prosto już nie rób idiotyzmow więcej jeśli naprawdę ci leży rodzina.
P. S.
JEBAC JONGCWELA BRUDASA I NIEDZIELĘ TEŻ.

mangoeater

Kurwa! Chwilowa przerwa? No ja jebie! Jest winny, sprzedał dzieciakom śmierć, dostał ciupę i on chce przerwę? No trzymajcie mnie, bo nie wytrzymie!!! Jakie „mocne” warunki musi spełnić skazany żeby dostać przerwę w odsiadce? Jesteś winny i odsiedź i potem se wracaj.

Profesoor Trapu

BO ON BYŁ TWÓRCĄ FIKCJI LITERACKIEJ, NIE ROZUMIESZ? MAMY TO W TERAZ UWIERZYĆ

Mlekowhack

A mnie zastanawia ilu z tych raperów go broniących tak naprawdę jest z nim a ile chce tylko wyjść na sztywnych, a po kryjomu pisze tu posty, że z konusa pizda.

DlaczegoPchlejaKurwąJest?

i dobrze kurwa chuj mu w ten cwelowski pysk.

Bezimienny

I bardzo dobrze. Miejsce dilera jest za kratami.

Profesoor Trapu

PO WYROKU ON JUŻ NIE JEST DILEREM I W OGÓLE NIC NIE ROBIŁ, ALE JAK WYJDZIE TO BĘDIE JP100% ZNOWU ZGRYWAŁ NIE MAM WATPLIWOSCI

Andrzej D.

Skoro handlował narkotykami to powinien zdawać sobie sprawę z konsekwecji a nie jęczeć że mu źle w więzieniu, jest tysiące więźniów ale sami sobie na taki los zapracowali.

Profesoor Trapu

A TERAZ TEGO LOSU NIE CHCE JUZ BO GWAŁCĄ GO CODZIENNIE W DUPĘ

Ulica sezamnkowa

Zwykły banan. Był na wolności to się woził jak nie wiadomo kto a teraz płacze na każdym kroku. Zacznij nagrywać disco polo tam jest środowisko dla ciebie

Charakterer 0

3ci MIESIAC CZEKAM na odpowiedz o ulaskawienie bo Duda przeglada tysiace prosb od idiotow, albo wszystkie w kibel lecą a moj razem z nimi.
Moze i w mojej sprawie kazdy wyslalby list?
Chu mu w Dupe pozerem jest i Kto naprawde kiedys żył na ulicy wie, ze sie ponizyl.
Ja spinam dupe na banicji odkladam grosz bo mnie nie stać finansowo zeby zostawic niemowlę i narzeczoną i iść odpoczywać 5 lat a ta ciota zarobiona pare miesiecy siedzi i skamle o litosc po sądach i internetach.
Na cwelownie powinien byc spakowany

.

cocojumbo

Brawo wymiar sprawiedliwosci!!! Jebac patusiarskich leszczy z kryminalistami sie nie piescic. PDW z kalasznikowa

SPORTOWE FAKTY

DODATEK RIP bez szans na wcześniejsze wyjście z wanny. W sprawę się wpierdoliła duża firma ceramiczna.

Systemic

Bonus lgbt da rade do dzwonka poleżeć,wyskoczy to bedzie prawił pod blokiem git bajere, jak dalej bedzie na farmazonie leciał to juz wie co i jak,

Pan Paweł

Jebac gratis i glampop

Pan Paweł

Te gratis puszczę ci jeszcze jedno HYMN ULICY

Pan Paweł

Baw się dobrze

LirycznyRozpierdol

No i fajnie, a teraz spierdalaj.

Popularne