Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Bonus RPK „Bloków Rezydent”

Piąty solowy album warszawskiego rapera.

Opublikowany

 

okładka bloków rezydent

Data premiery: 04.10.2019

Zmagający się z problemami prawnymi Bonus RPK ogłosił, że jego kolejna płyta została zatytułowana „Bloków Rezydent”. Nie wiemy na razie czy album ukaże się w 2019 roku, bo nad raperem wisi widmo odsiadki 5,5 roku więzienia za handel narkotykami. Obecnie jego adwokaci odwołują się od wyroku do Sądu Najwyższego.

Bonus RPK ma już prawdopodobnie część albumu nagraną, bo już trwają zdjęcia do pierwszych klipów. Gościem, którego usłyszymy w pierwszym singlu jest Paluch. – Niebawem wjeżdża gruby hit – zapowiedział BGU wspólny numer z poznańskim raperem. Drugim gościem, którego usłyszymy na krążku „Bloków Rezydent” jest Reto. Będzie to drugi wspólny numer raperów po utworze „Zepsuty klimat”.

Gościnnie na albumie pojawią się m.in.: Paluch, ReTo i KęKę, Kaczy Proceder, Nizioł, Onar czy Czerwin TWM.

O albumie „Bloków Rezydent”

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Tracklista

TBA

Utwory

  1. Bonus RPK ft. Paluch – „Nie ma dróg bez wyjścia”

Artykuły

  1. Bonus RPK: „Macie na mnie dowody? To je pokażcie”
  2. Bonus RPK prawomocnie skazany. „To skandal!”
  3. Mocna obsada płyty Bonusa RPK „Bloków Rezydent”
 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

Klasyk – brak okładki, daty premiery, tracklisty i już news. No i elegancka kalkulacja z Paluchem i Reto.

Jan Van Pav'lak

BLOKÓW REZYDENT A KOLEŚ OD KILKU LAT W DOMU MIESZKA I W DUPIE MA BLOKI

Dani a Dani

Bloków rezydent kurwa jego mac. A dlaczego nie „rezydent bloków”?

huj

bo to polski Yoda

Dani a Dani

Hehehe się zaśmiałem nawet

Odb

Blok dla bonusa od prezydenta mpk.

Jurekj

00:37 7

Opublikowany 6 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

Popularne