Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Buczer łączy siły z młodym pokoleniem. Bangerowy singiel „300”

„To prawdziwa petarda”.

Opublikowany

 

„300” to drugi singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami album toruńskiego rapera „Do Przodu”, który doczekał się obrazka. Buczer zaprosił do numeru młodych raperów: Sadeya, Tominiego, Jędrasa i Petito.

Z Tominim Buczer spotkał się już na kawałku „Blamaż”, który odbił się szerokim echem i cieszy się do dziś znakomitym odbiorem na lokalnym podwórku. Petito to również młody i bardzo obiecujący artysta reprezentujący Bagamafia Sound, z którym Buczer miał już okazję współpracować przy kawałku „Osiedla”, i który też narobił bardzo dużo szumu i cieszy się pozytywną opinią zarówno środowiska jak i wśród słuchaczy.

Jędras natomiast to młodszy brat Buczera, z którym raper współpracował wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat zarówno przy wielu featuringach jak i był on producentem ogromnej ilości bitów, które znalazły się na wielu projektach swojego brata.

Z kolei Sadey jest bardzo utalentowanym raperem, który od lat działa w toruńskim podziemiu i prężnie się rozwija. Prowadzi studio NoClaims oraz miksował cały najnowszy album Bucza. Będziecie mogli usłyszeć go w kilku kawałkach na płycie „Do Przodu”.

– W tym numerze postawiłem na świeżość zyskując jednocześnie symbiozę ze stylem, z którego się wywodzę. Melobeats, który wyprodukował bit do tego utworu idealnie nawiązał brzmieniem do sznytu sprzed lat, z którego znana była ekipa PTP, z której przecież się wywodzę. Wszyscy MC, którzy udzielili się w kawałku spisali się świetnie, a różnorodność flow, barw wokali i ich młodzieńczy głód oraz świeżość jaką wnieśli w ten utwór sprawiła, że to prawdziwa petarda. – komentuje Buczer.

– 300-stu to idealna metafora. Tak jak 300-stu spartan pokazało ogromnej armii Persów, że nie ugną się pod ich naporem, i że są prawdziwymi wojownikami, których należy szanować – tak młoda krew toruńskiego podziemia pokazała, że Toruń, mimo iż nie jest ogromnym miastem ma w swoich szeregach naprawdę mocnych lirycznych wojowników. – dodaje.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

teledysk

TwoFace „Ain Eingarp” – lovesong z ciężkimi emocjami w tle 

„Przed oczami migają klisze, chwila – Twoje serce obok wszywał Religa”.

Opublikowany

 

Przez

twoface

Emocjonalny numer TwoFace’a to storytelling dotyczący jego trudnego rozstania i wejścia w nowy szczęśliwy i zdrowy związek.

– Tytuł „Ain Eingarp” to alegoria do I części Harrego Pottera – zwierciadła, które pokazywało tylko najgłębsze pragnienia serca

Za klimatyczny bit mix master i realizację odpowiada Adash, a klip wykonał Dawid Ludowicz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Destro – finalista „Rap Generation” z nowym klipem i materiałem

23-letni raper wypuścił EP-kę.

Opublikowany

 

Przez

destro
fot. @troche_pokory

Destro to 23-letni raper z Gniezna, który wiosną tego roku dzięki niesamowitej charyzmie i rapowym umiejętnościom zjednał sobie jurorów oraz widzów Rap Generation, docierając do finału i wygrywając show.

Raper postanowił zamknąć rok krótkim materiałem opublikowanym wraz z teledyskiem do utworu “NIEMIŁO(ść)”. Mini-album “Oprócz błękitnego nieba” to zapis na temat szczerych, silnych emocji, trudnych relacji i walki z własnymi demonami.

Utwór „NIEMIŁO(ść)” z projektu, wyprodukowany przez OER’a, to gorzki, ale jednocześnie energetyczny rapowy numer w stylu UK Garage, w której to mieszance gatunków raper z Gniezna czuje się coraz mocniej – co pokazuje na całym projekcie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Berson i Bonus RPK z warszawską jakością

Niespodziewana kooperacja Spółki Zoo i Ciemnej Strefy.

Opublikowany

 

Przez

berson bonus rpk

Berson w ostatnim czasie ciśnie coraz mocniej i zalewa nas nowymi kawałkami. Tym razem połączył siły z Bonusem RPK.

Reprezentanci Spółki Zoo i Ciemnej Strefy zaprezentowali wspólny numer „Daję jakość”. To surowy, uliczny rap, do którego przyzwyczaili nas raperzy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Sztoss „kochać” – pionier polskiego r&b w klimacie afro

Sztoss z klimatem, w którym czuje się niewiarygodnie swobodnie.

Opublikowany

 

Przez

sztoss

Pionier polskiego r&b sięga po brzmienia afro i tworzy doskonały numer, żeby ocieplić zimowe wieczory swoim pulsującym rytmem. Utwór tworzy doskonały balans między emocjonalną balladą, a nowoczesnym brzmieniem.

“kochać” to kolejny dowód na to, że Sztoss jest absolutnie wszechstronnym artystą, który nie uznaje szufladek i granic. Artysta po raz kolejny pokazuje, że ma niezwykły dar do tworzenia melodii, które zaczynają żyć własnym życiem w świadomości słuchaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Nowy Polak: „Macha nogami, robi butterfly”

Premierowy numer „Butterfly”.

Opublikowany

 

nowy polak
fot. Konrad.wele

Nowy Polak wchodzi ze świeżym brzmieniem w „Butterfly”.

Nowy singiel rapera został okraszony teledyskiem, w którym pojawia się zawodowa striptizerka. Nowy Polak chciał bowiem w pełni oddać przekaz kawałka, w którego refrenie słyszymy:

Między nami jest synergia, ej!. Macha nogami, robi butterfly. Długi tips, świeża rzęsa. Przyszła do mnie w kabaretkach i nowych Martensach„.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2025.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: