Sprawdź nas też tutaj

News

Buczer po pogrzebie Bezczela: „Jeden z najtrudniejszych dni w moim życiu”

Podczas ostatniej drogi rapera towarzyszyła mu rodzina i koledzy po fachu.

Opublikowany

 

buczer bezczel
buczer bezczel

Po komentarzu Peji, który był obecny na pogrzebie Bezczela, krótką refleksją na ten temat podzielił się z fanami również Buczer.


W piątek, 24 września kościele parafialnym w Karakulach odbyło się nabożeństwo pogrzebowe Michała Banaszka, znanego szerzej jako Bezczel. W uroczystości uczestniczył m.in. Buczer.

– Wczorajszy dzień był chyba jednym z najtrudniejszych dni w moim życiu, a na pewno takim dniem, który zapamiętam do końca swoich. Pożegnaliśmy Michasia, osoba bardzo mi bliska… wspaniały artysta, dobry człowiek świetny przyjaciel… żal ogarnia serce, ale cieszę się i jestem wdzięczny, że mogłem być tam przy Jego ostatnim pożegnaniu i wspólnie z rodziną, przyjaciółmi „odprowadzić” go… Dotknąć po raz ostatni. Powiedzieć Mu kilka słów od serca i pomodlić się zanim zamknięte zostało wieko od trumny… cała ceremonia była przepiękna myślę, że nie mógłby wymarzyć sobie lepszego pożegnania… pozostawił po sobie wiele cudownych wspomnień mnóstwo świetnej muzyki oraz wspaniałego syna. Michaś dziękuję Ci za wszystko. Do zobaczenia B. – napisał Buczer.Buczer i Bezczel mieli na koncie wiele wspólnych utworów. Obaj byli też swego czasu reprezentantami wytwórni Peji RPS Enterteyment.

*Komentarze wyłączone

Popularne