Sprawdź nas też tutaj

News

Były podopieczny Tomba dissuje Patokalipsę

„W tej grze jesteście pionkami”.

Opublikowany

 

Patokalipsa

Dwa miesiące temu krakowski skład utworzył na swojej facebookowej grupie ankietę, pytając słuchaczy „w której wytwórni wydadzą swój legalny debiut?”. Odbiorcy Patokalipsy wykazali się sporym humorem wybierając… Panteon Records, czyli wytwórnię Tomba. Sporo głosów otrzymał też label 2115 Gang, który jest w trakcie formowania. Skład na czele z Eripe podsumował ankietę słowami: „O taki fanbase walczyliśmy”.

You Rec atakuje

Na internetowe zaczepki natychmiast odpowiedział komentarzem Tomb: „Patokalipsa, nie róbcie podśmiechujek przez internet, bo w oczy zawsze byliście mili i sympatyczni jak Backstreet Boys”. Teraz otrzymujemy także diss od byłego reprezentanta Panteon Records.

You Rec wrzucił na swój kanał kawałek „Ankieterzy”, który jest wymierzony w Patokalipsę. – Luźny kawałek dla beki, nagrany ponad 2 miesiące temu – napisał raper.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
konduktor ZSSR

1.POPEK NAGRYWA Z DISCO ZJEBAMI I MA NA KLIPACH TYPÓW W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH
2.VIENIO OPOWIADA PRYWATNE HISTORIE O ROZPADZIE MOLESTY I GRZEBIE W ŚMIETNIKU
3.JĘDKER PO DOBRYCH PARU LATACH UDAJE WYLUZOWANEGO MÓWIĄC, ŻE NIE ŻAŁUJE MONOPOLU, ALE WEWNĘTRZNIE GO SKRĘCA W CHUJ
4.TADEK Z FIRMY NAWIJA PRZED PREZYDENTEM I PŁACZE W RADIU MARYJA
5.SOKÓŁ DAJE SOBIE WYCIERAĆ GĘBĘ I POZWALA UMIESZCZAĆ SWOJE TEKSTY SIKACZOWI MARKI EB ZA HAJS

SIEMANO MORDY, MAM 28 LAT I RAPU SŁUCHAM OD 2001 ROKU. PO LATACH SŁUCHANIA RAPU WIEM TYLKO TYLE, ŻE KROWA, KTÓRA DUŻO MUCZY DAJE MAŁO MLEKA, SZCZEGÓLNIE TA KROWA, KTÓRA WYCHOWUJE SIĘ NA PSEUDOPRAWILNYM POLU. NIE ZDZIWIĘ SIĘ JAK ZA PARĘ LAT TEDE NAGRA KAWAŁEK Z KAMERZYSTĄ. MNIE W TYM POLSKIM RAPIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI. POLECAM SŁUCHAĆ FRANCUSKIEGO RAPU, PRZYNAJMNIEJ JAK SIĘ NIE ZNA JĘZYKA TO CZŁOWIEK NIE JEST SUMA SUMARUM ZAŻENOWANY TYM, CO ODPIERDALAJĄ RAPERZY. POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH, A PSEUDOPRAWILNIAKOM I NAPINACZOM ŻYCZĘ SMACZNEGO OBIADU, KTÓRY GOTUJE WAM MAMA

AbDuL All_KOzYEB

A CHUJ MU W ODBYT JEBANA SPRZEDAJNA PARÓWA.

SchizofrenikZurojeniami

Ja mam 34 lata i słucham Rapu dokładnie od szóstego roku życia. Chuj mnie obchodzi kto co powiedział i kto z kim nagrał oraz kim jest gdy wychodzi że studia. Mnie obchodzi wyłącznie efekt końcowy czyli muzyka. Jeżeli dla kogoś jest inaczej to znaczy że z nim źle.

Spezzacuori

To jakbyś mowil ze chuj mi do tego ze gosc jest pedofilem i gwałci dzieci. Ważne ze bengery robi. Pierdolniety jesteś typie

potluck4life

Xd

Odb

Były Tomba pod opieką patokalipsy

Jebać SBłaków

Ja pierdole ten kawałek na ślizgu latał już w chuj czasu temu a wy dopiero teraz się orientujecie, a w sumie wiadomo dlaczego nie poleciał kwit to nie pierdolicie o jakiś bedopsach piszczących i stękających od kutasów w dupie czy innych chuju muju cwelach

Twój Starry Potter

Jebać Ślizgonów, chuj im w mordy

Jebać SBłaków

zastanawia mnie co za kurwy minusują ten wpis kurwy prawda was boli ? czy bedopies ze swoimi cwelami z gegbengu az tak wam sie podoba ze wypinacie dupe do ruchania podczas sluchania jego jekow, KURWA KAFAR dawaj ten film jak Białas na kolanach przeprasza w studio i oddaje zegarek

Jebemnator 2000

Kefir to kurwa a ty mu robisz lache do porzygu pierdolony kmiocie. Wolę słuchać kastrackich jęków wentyla niż faflunów jebanych z synówchuja (dicksons)

Neutralnie

PATOPATO JAK SE MIOUSHA ZJADŁO TO PEWNIE I TERAZ BY SE RADĘ DAŁO.

cydży

GłomB ? Jeszcze nikt nie odjebał tej kurwy za przewały z płytami ?

Administracjo GlamRap Ja Się Dostosuję

Nie wiem ile masz lat ale powiem ci że świat się zmienił. Kiedyś byłby połamany i to pewnie kilkakrotnie a potem musiałby zmienić miejsce zamieszkania i skończyć z muzyką. Dziś wyjebani żalą się na Facebooku. W sumie to nie wiem co lepsze. Może jednak zdrowie?

Lacky

Odjebal go Filipek, dwukrotnie. Najpierw na 100pro Battle, a później w Nowym Roku dissem.

juby

HAHAHAHA co ten łak zrobił ? Słuchaj gamoniu, czy wysrywy filipka spowodowały, że oszukani odzyskali hajs albo, że tomb musiał spierdalać z Polski ? Nie. Więc co ty bredzisz ?

Młody Kaszub

I tak każdy z nich jest chujowy

Bestia z Wadowic

Eripe lizał se cipe, kremówkokalipsa wyruchał was po łyku dynksa

sda
00:12 i 17

Opublikowany 1 dzień temu Przez Mariusz Jop

18:34 7

hahahahahha

hahahahahhahahahahaha patokalipsa wpierdoli go minutą ciszy

asdasd

kijem w dupie hahaha co to znaczy

Popularne