Sprawdź nas też tutaj

News

Co kombinują Tede i Asfalt Records?

Zagadkowe zapowiedzi wspólnych działań.

Opublikowany

 

tede asfalt
Tede

W związku z nadchodzącą premierą płyty „Karmagedon” warszawski raper podgrzewa atmosferę coraz bardziej… a właściwie to asfalt. Mamy już pierwszy singiel „Boatever” oraz kilka snippetów kolejnych kawałków, które pojawiają się regularnie na Instagramie TDF-a. W przyszłym tygodniu pojawi się drugi numer, ale zanim to, jeden z ostatnich filmików udostępniony w social mediach rapera nie daje nam spokoju.

TDF asfaltuje logo NWJ

W oczekiwaniu na preorder „Karmagedonu”, który ma wystartować dokładnie w Walentynki, 14 lutego na Instagramie rapera pojawiła się bardzo intrygująca filmowa zapowiedź. W krótkim trailerze widzimy jak TDF w zbudowanej przez Młodego Grzecha formie zbitej z desek w logo NWJ robi solidny grunt z kamieni, po czym wszystko wypełnia asfaltem. Asfalt jest tutaj słowem kluczem, czego niewielu by się mogło domyślić i do nas dotarło to też z pewnym opóźnieniem. Sam Tede napisał pod nagraniem: „Dekoduj”. Spróbowaliśmy zbadać temat od kuchni, ale spotkaliśmy się ze ścianą milczenia. Wiemy jedno, coś jest na rzeczy i jest to współpraca Tedego i wytwórni Asfalt Records. O co dokładnie chodzi, nie wiemy, ale możemy się domyślać kilku rzeczy: NWJ i Asfalt łączą siły? Tede i reprezentant Asfaltu nagrywają wspólny kawałek? I najbardziej prawdopodobne, „Karmagedon” będzie miał dystrybucję w labelu Tytusa lub album ukaże się po prostu nakładem Asfaltu.

Co obstawiacie? My póki co trzymamy rękę na pulsie, a ewentualne nowe wieści na ten temat zaserwujemy wam jak najszybciej.

Walentynki z „Karmagedonem”

Karty został rzucone, to będzie wyjątkowe święto miłości – informował kilka dni temu Tede. 14 lutego startuje przedsprzedaż oczekiwanego krążka „Karmagedon”, który według zapowiedzi rapera ma być swoistym rozliczeniem się z wrogami. Kamizelka kuloodporna kupiona, więc można też startować z drugim singlem. W czwartek otrzymamy kawałek „One star” z gościnnym udziałem Timona. Premiera „Karmagedonu” ma się odbyć na przełomie marca i kwietnia.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
elo

Wieprz pewnie kombinuje jak flaka postawić do pionu, a tamci to chuj mnie obchodzi

Odb

Tede Records kombinują asfalt? I co

Pan Jan

Naprawdę aż tak interesuje cie jego zdechły flip flak?

Bestia z Wadowic

Panie Janie, panie Janie
Pora ssać, pora ssać,
Wszyscy konia biją, wszyscy konia biją,
Kre mów ką, Kre mów ką

Iza

Tedemu już pyta nie staje od dawien dawna myślę że od 2005 roku nawet jak mu chciałam zrobić loda to on powiedział że nie bo jest niedysponowany a jak chciałam się dupczyc to mówił że on bez gum nie wali.
Jego penis to flak jak dziadka który ma z 60 lat.

Tede niech twoim patronatem na nowej płycie będzie penigra albo viagra

A no i nigdy Cię nie kochałam pa ;*

DxS9Q

polaczenie jako Analsfalt Records

rzabzonn

wspólną orgię z ocochodzi pedim nowakiem i populistą pikantnym

you mad?
heteroman

większość użytkowników gr to chyba pedały że ich tylko penis tedego interesuje XD

Homoman

Sztywny chuj to podstawa i nietrzeba być gejem, żeby o tym wiedzieć. Z Tedego każdy ma tylko beke, ale ty jak chcesz możesz się wypiąć, z cydżym może na dwa bolce cię szturchać w grotę.

szpaku

cicho tam bezszczel homomanie

Babinci

TEOS

Pan

TEDE już spełnił marzenie wydania płyty w innej wytwórni wydając potwierdzone info wiec to co innego.

ProfesorNauk

Wizutę u urologa dla Wieprza?

Numer Raz

Każdy się tak na wieprzu przejechał, że założy Asfalt 2.

Sobota

Chodzi o to że mają w wytwórni asfalta z Kanady i strasznie to przezywaja

erem

Tede tez był w klipie Otso, ale wy chuja wiecie o rapie

Kamil

A wystąpienie w klipie Otsochodzi? I jak nawija że Nowy Jay twoja mina to się dopiero zaczyna

Popularne