Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Decks & DJ Taek połączyli legendarnych raperów z oldschoolowymi bitami

Duet szykuje się do wydania mixtape’u „Najlepsi z najlepszych”.

Opublikowany

 

Mixtape „Najlepsi z najlepszych” to jak sama nazwa wskazuje, starannie wyselekcjonowana kompilacja nieśmiertelnych instrumentali w połączeniu z wersami legendarnych raperów, a to wszystko urozmaicone konkretną porcję cutów i scratchy z delikatną domieszką humoru.


Mixtape „Najlepsi z najlepszych” powstał również w oparciu o film o tym samym tytule, który jest jednym z ulubionych kinowych pozycji obu djów, ze względu na ich wspólne zamiłowanie do sportu olimpijskiego Taekwondo, które trenowali wspólnie od najmłodszych lat. Ta długoletnia znajomość i wspólne zamiłowanie do muzyki przełożyło się na powstanie tego niecodziennego projektu dj-skiego.

Na krążku usłyszymy takie legendy rapu jak Notorious BIG, Busta Rhymes, The Game, 2Pac, DMX, Nate Dogg, Mobb Deep, Eminem czy Snoop Dogg. Nie zabraknie też polskich raperów: Palucha, Kaliego i Wilka WDZ.Album jest ściśle limitowany do 1000 sztuk. Jego premiera odbędzie się 5 października 2018.

Okładka

DJ Decks i DJ Take mixtape najlepsi z najlepszych okładka

 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bikon
4 lat temu

Nazwa „Najlepsi z najlepszych” , rapowe tuzy, legendy…a co wśród nich robi paluch,wilku wdz czy kali? To jakiś błąd w druku czy to serio żart?

Ryszard Andrzejewski
4 lat temu

Tfuu!

cydży
4 lat temu
cydży
4 lat temu

tworzac taki gownomix wybral chujowe truski i jakies pop gowniaki z polski ,deks nagraj mix gdzie będa prawdziwi wielcy rapu jak migos, future, xxx, trippie red, yachty, drake, uzi, post malone, pitbull, thugger, pump to bylvy dopiero hit i moze zdobylbys uznanie w usa a tak bieda w chuj

LE1K
4 lat temu
Reply to  cydży

Weź spierdalaj!!!

Popularne