Sprawdź nas też tutaj

News

Dudek P56: „Adrian MTK nie rozliczył się z fanami”

Czy raperzy pojawią się na Fame MMA?

Opublikowany

 

Były reprezentant Ciemnej Strefy Adrian MTK postanowił o sobie przypomnieć wyzywając na walkę Fame MMA Dudka P56. Raperzy co prawda byli w konflikcie, ale atakujące linijki ze strony Dudka ukazały się siedem lat temu. Dlaczego dopiero teraz Adrian MTK zdecydował się zareagować na te wersy? Możemy się tylko domyślać, że chodzi o promocję zbliżającej się płyty rapera.

Za Adrianem MTK od lat ciągnie się dość kiepska opinia wśród fanów. W sieci krążą informację, że raper oszukał Dudka P56 i dlatego ich drogi się rozeszły. Właściciel P56 label zdecydował się uciąć wszystkie spekulacje i ujawnił, że Adrian MTK go nie oszukał, ale nie rozliczył się z fanami. Możemy tutaj mówić o „syndromie Tomba”.

Dudek P56 na wstępie zaznaczył, że nie ma zamiaru brać udziału w gali Fame MMA. – Parę słów ode mnie w sprawie filmów, które obiegły Internet z udziałem Adriana MTK. Dostaję każdego dnia od was tyle pytań, że postanowiłem raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź w tej sprawie, gdyż nie mam zamiaru robić gówno burzy w sieci. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i sądzę, że wszelkie sprawy powinniśmy wyjaśniać sami. Dla wszystkich, którzy zadają sobie pytanie odnośnie mojego udziału w Fame MMA od razu dementuje jakikolwiek występ na gali. Jak dla mnie jest to wydarzenie dla sportowców bądź dla ludzi szukających fejmu. Ja nie należę do żadnej z tej grupy. Jestem człowiekiem zajmującym się muzyką i w tym znajduje spokój. Nie potrzebuję w tym wszystkim fejmu. Następna sprawa jaka pojawiła się w sieci to jako by utwór „Kłamca, kłamca” pochodzący z albumu „Od serca” był kierowany do Adriana. Dementuje tą plotkę. Utwór nie jest kierowany do niego. Prawdą natomiast jest to, że na płycie znalazły się dwa wersy kierowany w jego stronę. – wyjaśnił raper.

Adrian MTK nie oszukał Dudka tylko swoich słuchaczy. – Cała sytuacja miała miejsce w 2012 roku, więc ponad 7 lat temu. Adrian na tamten moment sprzedawał ubrania ludziom za co brał hajs, lecz nie dostarczał ludziom ubrań. Osobiście mnie nie okradł, lecz nie rozliczył się z fanami którym był coś winien i stąd wersy, które pojawiły się 7 lat temu. Na dziś, jeżeli taka sytuacja miała miejsce rozliczajcie to między sobą zamiast pisać do mnie. Ja zostawiłem stare czasy daleko za sobą i na tą chwilę żyję własnym życiem, robię muzykę, opiekuję się rodzina i nie chce mi się prać czyichś brudów z przeszłości. Niech każdy rozlicza się z własnych demonów przeszłości sam. Także na dziś dzień z mojej strony nie ma konfliktu z MTK ponieważ nie mam zamiaru żyć cały czas sprawą sprzed paru lat. – dodał.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sentino

Pokurwiło was z tym Fame? Teraz byle cwel ma wystepować na Fame dlatego, ze sie poklocil z innmym cwelem? Chuj to kogo obchodzi.

Naśladowca Odb

Fan MTK: ,,Adrian P56 nie rozliczył sie z dudkami”

Blablabla

Bezczel przyłapany na tańczeniu do muzyki szpaka https://m.youtube.com/watch?v=bgWIOfKjXiw

Liskainna

Chcesz znaleźć kobietę na jedną noc? Witamy na >>> http://webdate.icu

pipi

Lamusie logujesz sie z linku https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=DANIELM3 i kazdy dostaje powitalne 50 zeta, ja i ty gnomie, kumasz to ? Poczytaj se tam o co biega i nie sraj zarem malolat

Brazzers

No to kurwa gratki! Nic Profesoor nie pisał że na Cwel MMA będziecie startowali…

Odb

Dudek P69: „Adrian MTK nie rozliczył się z wannami”

gundi gunda

XD
Czy wlasnie prawilniak publicznie wskazał palcem na złodzieja????

PolicjaPolicjaMiDOkucza

Ja pierdolę w gronie rzekomych złodziei, dilerów i prawilniaków cała ich ekipa cisnęła typa od kurew, cweli i frajerów za to, że chłop nie dostarczył ubrań jakimś gimbom? xD Nie chcę prać brudów publicznie, ale kawałki w net cisnące po chłopie to w sumie czemu nie, no tak w chuj po męsku w cztery oczy, bo jesteśmy ludźmi dorosłymi xD Kolejny raz tylko utwierdzam się w przekonaniu jakie tam cipeusza same są w tych ekipach osiedlowych, pseudo-prawilniacy i prawdziwi frajerzy co chcą szukać frajerstwa u innych. Kurwa do wora te wszystkie warszawskie pizdy, na Wisłę i dociążyć porządnym kamieniem, bo tam lamus lamusem pogania, a wożą się kurwa jak Don Corleone. Tfu!

Kapciu

Na pewno jestes dorosły… *xD*
Do szkoły lamusie

Kadłubek

Do kamieniołomów i wpierdol

Stfu

Oceniasz jego dorosłość na podstawie xD… Co sugeruje że jesteś internetowym rycerzem, który w imię jakieś wyimaginowanej idei, przypierdala się w internetach do innych bez powodu i bez poparcia swoich słów. Myślę że to Ty tu z nas wszystkich jestes najmłodszy(skoro już w swojej naiwności oceniasz ludzi po ich wieku) xD

pidi

Lamusie logujesz sie z linku https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=DANIELM3 i kazdy dostaje powitalne 50 zeta, ja i ty gnomie, kumasz to ? Poczytaj se tam o co biega i nie sraj zarem malolat

Olek

Stul pizde gówno jadzie chyba ciebie don korleone kutasem po mordzie wychłostał

Pomorzanin

Takie to kurwa Warszawiaki so. Myślom że mieszkanie w centrum świata a tak naprawdę to zbieranina wieśniaków i patoli.

Old Spice Pure Sport aka Whitewater

dudek chodza tu ploty ze walisz helupe, dawaj wyjasniaj

LIL CWELLYN FEAT RAFALALYN

NO I DOBRZE POWIEDZIAŁ, JEBAĆ KURWY ATENCYJNE I CAŁE TO FAME ZJEB MMA

Pan Stasio

Wystarczy sekunde spojrzec na pana adriana mtk żeby stwierdzić że nie zaufałoby mu się przeeeekurwaNIGDY

Robert Mateja

Po przeczytaniu ” syndrom tomba” zaprzestałem dalszej lektury.

elord

Lamusie logujesz sie z linku https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=DANIELM3 i kazdy dostaje powitalne 50 zeta, ja i ty gnomie, kumasz to ? Poczytaj se tam o co biega i nie sraj zarem malolat

EnoHoNo

Dudek P56: „Adrian MTK śmierdział z fanami”
Czy raperzy pojawią się w WaNNA?

wacław kutasiński

DUDEK OCZY JAKBY JOINTY Z BRAUNEM I CRACKIEM ALE RAPY DOBRE:P

Popularne