News
Dwóch kolejnych gości na płycie Pokahontaz
„Renesans” ukaże się w czerwcu.

Półtora roku od wydania „Resetu” grupa Pokahontaz prezentuje album „Renesans”. To piąte wspólne wydawnictwo Rahima i Fokusa. Za produkcję muzyczną krążka w całości odpowiada Magiera (White House), który współtworzył także poprzednią płytę Pokahontaz. Na płycie „Renesans” obok Rahima i Fokusa udzielili się liczni goście. Duet zaprosił do współpracy artystów tworzących mieszankę różnych pokoleń i muzycznych światów – od rapowych wyjadaczy po przedstawicieli alternatywy czy muzyki klasycznej.
Wiemy już, że gościnnie na krążku pojawią się: Gural, Vito Bambino, Minix oraz T. Bies. Teraz dołączyło do nich dwóch kolejnych gości. Są to Bober – utytułowany freestylowiec, który na dniach zadebiutuje albumem „Narcyz” oraz Abradab. – Tego gościa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nasz wspólny numer znajdzie się wyłącznie na preorderowej wersji Renesansu – poinformował duet.
Krążek zamawiać można w przedsprzedaży wyłącznie pod tym adresem. Oficjalna premiera albumu już w czerwcu.

-
News5 dni temu
Malik Montana odpowiada Stanowskiemu
-
News4 dni temu
Nitrozyniak oferuje Mai Staśko 10 000 zł
-
teledysk3 dni temu
Mata podsłuchiwany przez Pegasusa? „Państwo polskie poj*bane”
-
News2 dni temu
Young Multi rapuje lepiej od Oliwki Brazil? Komentarz Grande Connection
-
News4 dni temu
Young Czuux rapuje… o platformie zakupowej. Multi komentuje
-
News2 dni temu
Trippie Redd chce nagrywać z Young Multim
-
teledysk5 dni temu
Pezet rapuje o „Gangach w LA”
-
News4 dni temu
Oska030 ma pretensje do Kizo, że ten podebrał mu „pracownika”
pierdolcie swoje, dla mnie Fokus dożywotni props.
Przygłupy będą gadać głupoty, ale Fokus w 2000 jak debiutował, to to był rap na poziomie. W 2000 na Paktofonice miał flow i dobre rymy, a w tamtych czasach to była rzadkość, w 2002 zjadł płytę Pezeta swoją zwrotką i nagrał Pijanych Powietrzem. Dobry raper do dziś, Rahim niestety wack. Essa.
Teraz wszędzie jest fokus jebany z zasady że wack i te same osoby co ta piszą słuchają jakiś zabsonów albo dixonów czekam na solo smoka
Pamiętam czasy maxflo – milionowe wyświetlenia, jakieś grubsony, k2, buki, może i fajnie się tego słuchało w tamtym czasie, teraz mają swój jakiś fanbase, głównie rówieśników no i tak się to toczy rok w rok bez fajerwerków, mdłe płyty byle nagrać.
Gadasz jak gówniarz.
20:40 58
Opublikowany 2 godziny temu Przez Maxymilian Hozer
Dwóch gości z pokahontaz są kolejnymi do pyty
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu – http://www.Zwiaz24.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
W dupie mam kto będzie na nowej płycie Pokahontas
To po co to czytasz i komentujesz jak masz to w d..? Bez sensu skoro ich nie lubisz słuchać.