Sprawdź nas też tutaj

News

Eminem rapuje na dachu nowojorskiego wieżowca

Niezwykły występ w ramach promocji nowego filmu.

Opublikowany

 

Eminem State Building
Eminem

„Venom” to utwór, który został przygotowany na potrzeby filmu o tym samym tytule. Znalazł się on na najnowszej płycie Eminema „Kamikaze”. W ramach promocji filmu Rubena Fleischera raper dał epicki występ na wieżowcu w Nowym Jorku.

Eminem zaprezentował kawałek „Venom” na dachu Empire State Bulding. Zabawa efektami świetlnymi, helikoptery i Slim Shady rapujący na samym szczycie wieżowca. To naprawdę robi ogromne wrażenie.

Klip z tego wydarzenia nakręcono telefonem Google Pixel 3 i został on zaprezentowany w programie Jimmy’ego Kimmela.

Eminem bez pierwszego miejsca w Polsce

Kontrowersyjny album „Kamikaze”, na którym Slim Shady zaatakował wielu raperów zdobył pierwsze miejsca na listach w takich krajach jak USA, Australia, Belgia, Kanada, Japonia, Nowa Zelandia i UK. W Polsce nie było mu to dane, choć jego wynik w naszym kraju nie jest wcale taki zły. 27 września na szczycie Olisu królował Maciej Maleńczuk, za nim mieliśmy składankę Empiku, a podium zamykał album „Kamikaze”. Dla równowagi warto wspomnieć, że bliżej nas, w Niemczech album Marshalla zajął 2 miejsce, a we Francji 6.

Warto też odnotować wyniki sprzedaży w USA. W tygodniu otwarcia Eminem sprzedał 434 tysięcy egzemplarzy. Składało się na to 252 tysiące tradycyjnych albumów oraz 225 milionów streamingów. Nie możemy niestety podać liczby krążków sprzedanych w Polsce, ponieważ ZPAV nie ujawnia takich informacji.

Olis 77.09.2018

 
1 komentarz

1
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

a chuj to mie obchodzi, dla mnie se może nawet w stodole u białasa rapować

Popularne