Sprawdź nas też tutaj

News

Fabijański i Młody Jimm prezentują „R.A.P.”

Album brzmiący totalnie inaczej, niż 90% współczesnych produkcji hip-hopowych.

Opublikowany

 

fot. Jakub Kozak

R.A.P w definicji skandalu – Waldemar Kasta gościem najnowszego klipu Sebastiana Fabijańskiego i Młodego Jimma

„W każdym wersie mojej zwrotki zostawiam DNA, Więc mordo możesz ze mną grać w otwarte karty, Możesz popatrzeć mi w oczy i spytać czym jest RAP? Powiem – Rymowaną Anatomią Prawdy”.

W singlu ukazującym się w dniu premiery skandalu Sebastian Fabijański i Młody Jimm kreślą własną definicję muzyki, której poświęcili spory kawałek życia. Utwór i towarzyszący mu teledysk idealnie podkreślają założenia całego projektu – to szczere do bólu numery, osadzone na surowych, mocnych beatach.

W teledysku pojawia się jedna z ikon Polskiego rapu – Waldemar Kasta. Chociaż Kasta pojawia się tylko w refrenie to obok tego występu nie można przejść obojętnie. Dlaczego Kasta, chociaż pojawia się w klipie nie zarapował gościnie? Kasta nie dograł się do numeru właśnie dlatego, żeby nawiązać do tematu Raper-Aktor, Aktor-Raper. Człowiek który się poznać jako Raper zagrał rolę w rapowym klipie u człowieka, który dał się poznać jako Aktor.

W numerze R.A.P. nie mogło zabraknąć DJ’a. DJ West (Maxflo Studio) swoimi cut-ami czerpiącymi z klasyków polskiego hip-hopu dopełnia klimatu utworu w iście mistrzowskim stylu.

skandal (pisany z małej litery) to 3 –osobowy skład, który skrystalizował się pod koniec 2020 roku z inicjatywy Sebastiana Fabijańskiego – wziętego aktora, rapera i od niedawna malarza.

Fabijański, pochodzący z Bydgoszczy raper Młody Jimm i producent Amek nagrali album, brzmiący totalnie inaczej, niż 90% współczesnych produkcji hip-hopowych. Mocne bębny, sample, bujające basy stanowią idealne tło do Rymowanej Anatomii Prawdy.

Wydawcą projektu skandal jest offRAW records – niezależna wytwórnia założona przez Sebastiana Fabijańskiego. Premiera sklepowa albumu już dziś. Płytę znajdziecie w empikach i na stronie offRAW.com.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Przeskurwesyn666
3 miesięcy temu

eee chuj mnie oni interesują jakaś pozerka jebana mogą sobie zaprezentować ,,R.A.P”. po chuju

Odb
3 miesięcy temu

Fiutański i Młody Cwell prezentują „T.R.A.N.S.”

SKURWYSYN JEBANY
3 miesięcy temu

NIKT NIE BIERZE TEGO ŁAKA NA POWAŻNIE, WYPIERDALAĆ MI Z TYM

Profesor trapu cwelem jest i dyma go pies
3 miesięcy temu

ZMIEŃ PŁYTĘ KURWO NIEDOROZWINIĘTA!
MORDA KRÓTKO PROSTYTUTKO!

czlowiek
3 miesięcy temu
Świr
3 miesięcy temu

Sentino powinien to zarapowac.

H w języku hiszpańskim nie istnieje
3 miesięcy temu

W końcu coś o rapie

Profesoorr Trapu Robi Pałe Dla Glamrapu
3 miesięcy temu

#freestep #fucksicarios #teamTiW

Alvarezmexiko
3 miesięcy temu

Srał i chuj Fabiańskiego ale on lepszy od dukajacego sentino, ciapata pizda, śmierdzi mu z kopary jak rapuje, Królu może o pierdolisz po chuju, przydalu…) Pozdro Cymbały…

Popularne