Sprawdź nas też tutaj

News

Fest Festival: „Szczepienia są dobre i konieczne”

W Parku Śląskim wystąpić m.in. Pezet, Sokół, Young Igi, Otsochodzi, Oki i JWP/BC.

Opublikowany

 

fot. Zuzanna Sosnowska

Kazik Staszewski z Kultem poinformowali, że nie zagrają koncertu, jeżeli będzie on tylko dla osób zaszczepionych. Podobnego zdania jest Włodi z Molesty, a Kali informuje, że artyści wspierający agendę szczepionkową, są dla niego skończeni. Wypowiedź Kaliego spotkała się z pozytywną reakcją m.in. Jano Polska Wersja oraz Vin Vinciego. Nie wszyscy wychodzą jednak z podobnego założenia co wcześniej wymienieni. Część raperów zamierza wystąpić na festiwalu, który będzie dostępny tylko dla osób zaszczepionych.

Organizatorzy Fest Festivalu poinformowali, że na ich imprezę na dzień dzisiejszy zostaną wpuszczone tylko osoby zaszczepione. – Przyjęcie szczepionki przez większość populacji to jedyny warunek, abyśmy wrócili do normalności. – zapewniają.

Na festiwalu mają wystapić m.in. reprezentanci środowiska hip-hopowego: Pezet, Sokół, Young Igi, Otsochodzi, Oki, Jan-rapowanie, Sobel, JWP/BC, Schafter, Tymek, Molesta Ewenement i Rasmentalism.Poniżej pełna treść oświadczenia.

Organizatorzy Fest Festivalu: „Nasze działania nie mają na celu segregacji ludzi”

„Nasz ostatni post spotkał się z dużym odzewem ze strony osób, które są przeciw szczepieniom na COVID-19. Już teraz wiemy, że jeśli większość z nas nie zaszczepi się przeciw koronawirusowi do końca wakacji, w październiku czeka nas czwarta fala pandemii. Wiązać się to będzie z kolejnym lockdownem, a co za tym idzie upadkiem działalności wielu firm, które już teraz ledwo wiążą koniec z końcem. Będzie to również oznaczać ponowne zamknięcie branży koncertowej, a więc brakiem dochodu dla waszych ulubionych artystów oraz wszystkich osób pracujących przy organizacji eventów.‼️ Musimy zrobić wszystko, aby nie dopuścić do takiej sytuacji ‼️
Nasze działania nie mają na celu segregacji ludzi. Uważamy, że szczepienia są dobre i konieczne. Chronią nasz organizm przed chorobami, które mogą wywołać w nim spustoszenie. Podobnie jak leki, mogą spowodować niewielkie, krótkotrwałe działania niepożądane, a poważniejsze dolegliwości są niezwykle rzadkie. Zgodnie z informacjami jakie podaje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) prawdopodobieństwo poważnego pogorszenia stanu zdrowia jest znacznie większe w przypadku przejścia choroby, niż przyjęcia szczepionki.

‼️Przyjęcie szczepionki przez większość populacji to jedyny warunek, abyśmy wrócili do normalności ‼️
Wolność dla każdego z nas powinna być bezwarunkowa, jest ona wpisana w nasze istnienie i nie powinna być podważana. Jednak ostatnie dwa lata pokazały nam, że nie tyle ludzie, co wirus może nam tę wolność odebrać.

Dlatego też szczepienia są niezwykle ważne oraz są jedyną szansą na nabycie odporności zbiorowej, która pozwoli nam na zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa, a co za tym idzie zdjęcie wszelkich obostrzeń sanitarnych, takich jak maseczki czy dystans społeczny. Bez tego jeszcze przez kilka lat nie ruszymy dalej! Czy aby na pewno to jest naszym celem?

Chcemy zaznaczyć, że nie chodzi tu tylko o FEST Festival. Tu chodzi o życie codzienne każdego z nas. Każdy z nas tęskni za powrotem do normalności we wszystkich dziedzinach życia. Dzięki przyjęciu szczepionki ratujemy naszą gospodarkę oraz miejsca pracy. Jest to również realna opcja na powrót do normalnej i stabilnej działalności służby zdrowia. Lekarze obecnie skupiają się na ratowaniu życia osób zakażonych SARS-CoV-2, a wielu z nas musi czekać na planowane podstawowe zabiegi medyczne. To się nie zmieni, jeśli wszyscy nie podejmiemy walki z koronawirusem.

W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że NIE BĘDZIEMY TOLEROWALI SZERZENIA FAKE NEWSÓW. Każda nieprawdziwa informacja będzie skutkować zablokowaniem na naszym fanpage’u. Jesteśmy otwarci na wszelkie merytoryczne rozmowy, które są poparte badaniami naukowymi. Podkreślamy – BADANIAMI NAUKOWYMI, a nie filmami z żółtymi napisami z YouTube, czy innymi artykułami doszukującymi się teorii spiskowych związanych z pandemią i szczepieniami.

‼️ WSZYSTKIE KOMENTARZE SZERZĄCE MOWĘ NIENAWIŚCI BĘDĄ USUWANE, A ICH AUTORZY BLOKOWANI ‼️
Nasze działania mają zachęcić do szczepień, a nie prowadzić do zarzucanej nam “segregacji społeczeństwa”.

FEST Festival 2021 się odbędzie, to pewne. Na ten moment wytyczne rządu pozwalają na organizację imprez masowych dla 250 niezaszczepionych osób, a zaszczepione są poza jakimikolwiek limitami. Niemożliwym jest wybranie ekskluzywnej grupy 250 osób, które nie posiadając szczepienia będą mogły wejść na teren festiwalu. Stąd też nasza decyzja, o organizacji tegorocznej edycji FEST Festivalu wyłącznie dla osób zaszczepionych.

Wszystkie osoby, które w dniach 11-14 sierpnia 2021 będą chciały się bawić z nami w Parku Śląskim w Chorzowie, mają szansę na przyjęcie przynajmniej jednej dawki szczepionki. W tej chwili terminy szczepień w wielu miejscach Polski są dostępne z dnia na dzień. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w FEŚCIE do szczepienia. Jeśli termin drugiej dawki szczepionki będzie wypadał po dacie tegorocznej edycji, postaramy się wypracować takie rozwiązanie, aby jedna dawka wystarczyła do wejścia na teren festiwalu. Wszystko po to, aby udział w wydarzeniu był możliwy dla każdego chętnego. O postępach naszych rozmów z rządem będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapewnieniami, będziemy starać się umożliwić udział w wydarzeniu również osobom posiadającym Europejskie Certyfikaty COVID-19 wydawane dla ozdrowieńców i osobom z negatywnym testem na obecność COVID-19. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie o możliwość zastosowania takiego rozwiązania, poinformujemy Was o tym na naszych kanałach social media.
W krajach takich jak Wielka Brytania, Holandia czy Izrael, obywatele nie kwestionują systemu szczepień – wręcz przeciwnie, chętnie zapisują się na szczepienia, ponieważ wiedzą, że jest to jedyna szansa na powrót “dawnych czasów” – normalności. Patrząc na przykład UK, ich kalendarz wakacyjnych imprez pęka w szwach, ponieważ większość społeczeństwa jest już całkowicie zaszczepiona bądź przyjęła pierwszą dawkę. Tego samego chcemy w Polsce.

Chcemy również odnieść się do komentarzy dotyczących wspierania konkretnych partii politycznych. Wspieramy prawdę, fakty naukowe, a nie partię. Wszystkie nasze działania oparte są na podstawie rekomendacji organizacji naukowych i medycznych, takich jak World Health Organization. Pracują w nich osoby, które zdobyły odpowiednią wiedzę, latami szkoliły się i prowadziły badania naukowe, dlatego wierzymy, że ich wskazania są jedynymi słusznymi w obecnej sytuacji.

W wielu kwestiach można się nie zgadzać się z decyzjami naszego rządu, jednak kwestia szczepień jest w naszej opinii ponad wszelkimi podziałami. Jako jedna z większych instytucji w świecie kultury, musimy i chcemy wspierać program szczepień tak, aby uniknąć kolejnego lockdownu, zamrożenia gospodarki, czy zakorkowania służby zdrowia. Robimy to również po to, aby jak najszybciej zakończyć światową pandemię.

‼️ Jeśli nie wiecie, gdzie znaleźć sprawdzone naukowo fakty dotyczące szczepień, stworzyliśmy dla Was specjalną stronę, na której zebraliśmy wszystkie informacje na temat wirusa oraz szczepień, potwierdzone przez WHO. Znajdziecie je tutaj 👉 bit.ly/szczepieniaFEST

Mamy nadzieję, że dzięki publikacji tego oświadczenia bardziej rozumiecie nasze decyzje. Działamy dla naszego wspólnego dobra, ponieważ wszyscy chcemy powrotu do normalności. Jeszcze nie tak dawno mogliśmy tylko o niej marzyć, teraz jest ona na wyciągnięcie ręki!

W tym miejscu prosimy Was również o wsparcie i zachęcanie swoich znajomych do szczepienia. Tylko wspólna mobilizacja i działanie pozwoli nam na powrót do rzeczywistości sprzed dwóch lat.”

Koncerty tylko dla zaszczepionych?

  1. Czołowi polscy raperzy zagrają tylko dla osób zaszczepionych
  2. Fest Festival tylko dla zaszczepionych? „To nielegalne”
  3. Kazik nie zagra koncertu, jeżeli będzie tylko dla osób zaszczepionych
  4. Paluch o koncertach tylko dla zaszczepionych: „J*bać… tylko PiS wie najlepiej”
  5. Kali skreśla artystów, którzy wspierają szczepienia
  6. Włodi o koncertach tylko dla zaszczepionych: „Nie zagram!”

66 komentarzy
66 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Naczelnik Barszczyk
1 rok temu

Już zapowiadane są kolejne fale, więc grzecznie zapytam, Na chuj te szczepienia?

H w języku hiszpańskim nie istnieje
1 rok temu

Fale kurwa a co ty nad Bałtykiem jesteś?

Dorian
1 rok temu

Na organizatorów tego gównianego spędu już szykowane jest zawiadomienie do prokuratury za to co odpierdalają.
Jeśli myślicie że nazistowskie metody jakie stosujecie zostaną wam darowane to się mylicie.
Piątnica szybko została sprowadzona na ziemię za podobne pomysły.

Prop&Testo
1 rok temu

Co ty pierdolisz, jaki ronaldinio? Jak ronaldinio już nie gra kurwa

Bil Gejts
1 rok temu

Ty kurwo szmato, zapowiadane są przez takich niedojebańców jak ty, którzy nie chcą się szczepić. Właśnie po to są na horyzoncie. Idioto jebany, porozmawiaj z kimś kto to przeszedł i stracił pamięć, albo ma problemy z sercem. Ale wiadomo – cebularnia boi się bardziej jakichś urojonych powikłań poszczepiennych, bo Kali tak zapowiedział. xD

Try
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Ryj ,systemowy cieciu. Nie masz zielonego pojęcia co się dzieje w świecie. Chcesz się szczepić to się szczep, a od tych którzy nie chcą albo mają inne zdanie wypie*****. Poczytaj sobie o bialeczku kolczastym. A od kaliego spier.

Bil Gejts
1 rok temu
Reply to  Try

Ruro od giera, ty żyjesz właśnie czytaniem w internecie, a ja opinią ludzi, z którymi rozmawiam i to przeszli. Pokaż mi jakiekolwiek badania o powikłaniach Pfizerem po szczepieniu. A jak już tak czytasz wszystko, to obczaj se jaki procent ludzi ma trwałe problemy zdrowotne po przejściu korony.

Try
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Ja też mam i co. Wirus jak już nawet mówią wypuścili z laboratorium żeby mogli cię później wyszczepic chuj wie czym. Jesteś polmozg .
Pozdrawiam prawdziwych raperów którzy wiedzą co się dzieje w tym zjebanym świecie . kaliego, ak47, Nikone , Bilona, OSTR. A Ty cieciu spierdalaj słuchaj quebonafide

Bil Gejts
1 rok temu
Reply to  Try

Idź kurwo zrób lachę proboszczowi, mówisz jak ta popierdolona sekta pro-pedofilska.
Tak, Chińczycy wypuścili wirusa, żeby zaszczepić wszystkich amerykańską szczepionką.
Jebać cię w uzębienie.

Try
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Kretynie od lat się lecze naturalnie. To ty latasz do apteki. I zresz tabsy od Rocefellera.

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Try

Ale cię kurwo napierdole na pysk twój psi

wqdwqdqwdqw
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

https://rumble.com/vi00h5-ledztwo-na-posiedzeniu-senatu-w-texasie-w-sprawie-szczepie.html

Łap tu kurwo dowod ze po szczepieniu zlapali skutki uboczne. i w tym roku po szczepieniu na covida zmarlo 5k osob to o wiele wiecej niz w czasie ptasiej grypy a wciaz przybywa ty kurwo pajacu zajebany

Bagażnik zawsze otwarty
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Ile kurwa śmieciu jebany zastraszony przeszło to w taki sposób no ile kurwa jebana

Bil Gejts
1 rok temu

30%, cwelówo.

Serw
1 rok temu

Szkoda czasu na takie ścierwo. Odpuść mu.

Jopek
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Wpierdalasz GMO popijasz aspartam.
Paroweczki z glifosatem. Szczepionki z rtęcią , aluminium i chuj wie czym jeszcze. Smacznego polmozgu !

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Jopek

Ciebie to nawet nie muszę dotykać bękarcie

Naczelnik Barszczyk
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Zaszczepiles się, więc nie masz się czego bać. Każdy decyduje o swoim ciele i organizmie. Ja ci się nie wpierdalam, pacanie.

Bil Gejts
1 rok temu

To kurwo nie płacz, że nie możesz iść na koncert. Nie szczep się i siedź w domu. Proste.

Kolo
1 rok temu
Reply to  Bil Gejts

Tępą szczałą jesteś i w dodaktu królikiem doświadczalny pejsatych dzbanów ..ot tyle.chciałem Ci przekazać ….

Sobótka znowu się rozjebał
1 rok temu

Ależ byłoby cudownie, gdyby branża rapowa upadła. Koniec z mieszaniem ludziom w głowach. Jestem za.

Trzy Korony
1 rok temu

Co za propaganda i właśnie tak segregacja ludzka szczepienia sprawa indywidualna (na grypę też nigdy się nie szczepilem) siejecie tylko hipokryzję po której pada blady strach na dzieciaki z małych wiosek

Mini chuj z ekipy Fritzla
1 rok temu
Reply to  Trzy Korony

Słuchaj kurwa raperku zafajdany. Jakbyś uważał na historii to wiedziałbyś do czego prowadzi jakąkolwiek segregCja w tym szczepienna. Niech się pierdoli władza narzucająca ludziom przymus dobrowolnego xD szczepienia. Wypierdalajcie. Zagraj kurwa raperku jeden z drugim koncert na wolnym powietrzu pod chmurką nieoficjalnie bez pobierania opłat i dorzuć link do jakiejś zbiórki i gwarantuje Ci ze ludzie sami z siebie wrzuca Ci do garnka pieniądz za wykonaną usługę. Ale nie stawaj po stronie świń

Oxy
1 rok temu
Reply to  Trzy Korony

Zdejmij aluminiowy czepek foliarzu.

LUBIĘ TVN, JESTEM BARDZO OŚWIECONYM CZŁOWIEKIEM
1 rok temu
Reply to  Oxy

ZDEJMIJ ALÓMINIOWY TRZEPEK FOLJARZÓ!!!!111!1!1!!!

Sentino
1 rok temu

Dobra ale po chuj oni się kurwa tłumaczą i pierdolą że te szczepienia są konieczne. Skoro kurwa festiwal będzie tylko dla zaszczepionych to dlaczego do kurwy nędzy wszyscy z lineupu się nie szczepią???? Przecież niby są bezpieczne więc w czym problem? Jebać kurwa takie segregowanie i duży plus dla Kulta, Kaliego i Włodiego za ich wypowiedź dotyczące tych szczepionek. Pierdolić taki system i takie festiwale.

riltok
1 rok temu
Reply to  Sentino

A skad ty wiesz ze wszyscy z line upu sie nie szczepia?! Pierwszy z brzegu Pezet pisal akurat, ze sie zaszczepil, oczywiscie ku bolowi dupy tych co w foliach na glowie poginaja by chronic sie przed 5G ktore rozsiewa covid w chemitrialsach z samolotow

Wnuk Tedego
1 rok temu
Reply to  riltok

Ty kurwa durniu pierdolony prezes pfizezera się nie zaszczepił pierwszą dawką a już trzecią chce sprzedawać xDD A stawianie osób które zadają pytania w jednym szeregu z szurami jest tępym zabiegiem retorycznym mając utożsamić jedną grupę społeczną z drugą z czego ta druga jest powszechnie uważana za szaleńców. Weź wypierdalaj

Codeina
1 rok temu
Reply to  Wnuk Tedego

Dokładnie. Ci idioci wrzucają wszystkich do jednego worka. Nie chcesz się szczepić produktem eksperymentalnym, który jest jeszcze w procesie badań klinicznych, w dodatku na chorobę o przebiegu zbliżonym do grypy? To jesteś antyszczepionkowcem i szurem XD

Za to jak podkładasz się w ciemno jak bezmyślny cielak i przyjmujesz wytworzoną na szybcika szczepionkę, wierząc w to, że firmom farmaceutycznym zależy na twoim zdrowiu – to jesteś mądrym i odpowiedzialnym obywatelem 🙂

A już najbardziej rozwalają mnie ci, którzy przeszli covid, w lajtowej lub standardowej formie – co jest równoznaczne z tym, iż ich organizm poradził sobie z patogenem SAM, ale i tak się szczepią. Tacy to już w ogóle są jakimś ewenementem.

Dzigi
1 rok temu
Reply to  Codeina

Najśmieszniejsze jest to, że o mitycznej foli na głowie, której nikt nigdy nie widział pierdolą ci ze szmatą na ryju

Koneser Rapu
1 rok temu
Reply to  Sentino

Obecna propaganda przewyższa tą za czasów Goebelsa,i czasów wspaniałej komuny. Pozazdrościć tym szczęściarzom co się zaszczepili 🙂

syn bogdana andrzej
1 rok temu

festiwal współfinansowany przez fundusz przeciwdziałaniu epidemii… agencja follow the step w koalicji z PISem łamią prawa człowieka, a jeszcze znajdują się idioci którzy to popierają, ha tfu w ryj politykom i aktywistom

Bubibi
1 rok temu

„Przyjęcie szczepionki przez większość populacji to jedyny warunek, abyśmy wrócili do normalności”
Goebbelsowskie kłamstwo. Wiele krajów miało minimalne obostrzenia, a niektóre biedne kraje nie stosowały żadnych obostrzeń (poczytajcie o Tanzanii i prezydencie tego kraju, który ośmieszył te testy na koronę). W krajach tych nie doszło do paraliżu służby zdrowia (a tym nas straszono), nie doszło do załamania się państwa czy masowych śmierci z powodu wirusa. Nie, to w krajach, w których stosowano obostrzenia, było więcej zgonów niż w latach poprzednich (wystarczy spojrzeć na Polskę, gdzie w 2020 umarło kilkadziesiąt tysięcy ludzi więcej niż w 2019, i to nie na koronę).
Żeby wrócić do normalności to wystarczy, żeby kłamliwe, zbrodnicze i zachłanne władze przestały wprowadzać bezsensowne zakazy i nakazy, które są niezgodne z prawem, niszczą ludziom normalne życie (niszczą zdrowie fizyczne i psychiczne, doprowadzają do bankructw, samobójstw) i wcale nie chronią przed żadnym wirusem.

juhas
1 rok temu

Dawać ich imiona nazwiska do opinii publicznej, niech od początku będzie wiadome kto po czyjej stronie stał.

Pok
1 rok temu

SOKÓŁ, PEZIO, JWP- Starzy fani wam tego nie wybaczą… Popieracie segregację ludzi grając ten koncert, popieracie szczepienia które są eksperymentem na ludziach. Mam głęboką nadzieję że wasza pazerność się obróci przeciwko wam

Normiki zawsze na propsie
1 rok temu

Każdy artytsta to prostytutka. Dla hajsu skurwią się za segregacją ludzi tak jak robili to naziści. Można na was tylko splunąć!

Vav
1 rok temu

Mam firmę i powiedzmy, że się zaszczepie. Rozumiem, że przy kolejnym lockdownie będę mógł normalnie pracować czy też będę zamknięty? Jeśli to drugie to na chuj te szczepienia?

ALBERTO WSADZIŁ KOLBE WDOWIE
1 rok temu

To niech kundle nie grają koncertów i chuj z jimi myśle ,że jakiś Vinci sobie moze zagrać na bandżo

Gość
1 rok temu

To chuj wam w dupę!

Xxx
1 rok temu

Skoro tak to jebać was wszystkich, sram na waszą muzykę mimo że towarzyszyła mi większość życia. Anty systemowcy kurwa. A tfuuu

Belmondoooo
1 rok temu

Fest Festival: wanny są dobre i konieczne

Oxy
1 rok temu

Brawo Panie Prezesie Kaczyński jazda z tymi lewusami chcieli jebać PiS ale to PiS będzie ich jebał, nowy ład albo wypad do podziemia i kanałów. Bez koncertów da się żyć zresztą ci artyści często to pozerzy I debile więc mniejsze zjebanie dla społeczeństwa.

MeksykanoTV
1 rok temu

Zaczęło się.

Alex Pizdowons
1 rok temu
Reply to  MeksykanoTV

u twojej starej

ekipa shareholder
1 rok temu
Reply to  MeksykanoTV

idz pic mocz 207

Grubości
1 rok temu

Ja mam się szczepic gownem jakimś żebyście wy mogli sobie biznes robic dalej z „moimi ulubionymi artystami” wow

Odb
1 rok temu

Fist Festival: „Anale są dobre i konieczne”

Anal izator
1 rok temu

To WHO które tak długo paliło frana, że chuj nie choroba i daj se spokój małolat? Trochę przypał się na taką chorągiewkę powoływać…

#niedlasegregacji
1 rok temu

Żebyście nie byli zaskoczeni jak jakas niezaszczepiona osoba wysadzi Wam te budę w powietrze. I to wy będziecie odpowiedzialni za to. Segregacja zawsze prowadzi do przemocy. Eksperci od siedmiu boleści, szczepionki są dobre i bezpieczne. Wolni ludzie sami decydują o swoim ciele i sposobie na życie i nic nikomu do tego. Mam nadzieję, że zostaniecie sowicie ukarani za takie czyny. Nie pozdrawiam

Gromulak Gonzales 666
1 rok temu

Mój numer IM Gadu-Gadu to 73618340 jakby co. SMS do mnie pod +48 737 868 868 (na e-mail to ja sram).

Profesor_Nauk
1 rok temu

No zajebiście. Już kupiłem bilety na Kygo bo rapowymi debilami gardzę. I chuja se pojadę. Och, kurwa..

H w języku hiszpańskim nie istnieje
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Nie stać cię kurwo więc nie kłam

Prop&Testo
1 rok temu

No to niezły festiwal

731
1 rok temu

Na festiwalu ma także pojawić się gość niespodzianka! Niesamowity Dr Ishi Shiro który także opowie wam o swoim „ośrodku uzdatniania wody” w Mandzuri

Bardzo szanowana i poważana osoba a także autorytet wielu Japończyków i nie tylko..

Nielle Diarra
1 rok temu

My się z Michałem codziennie szczepimy.
Tak działa czarny tyłek.
A wy co, nadal pod kościste zwiędłe dupy polek się tasujecie?

Essa

YO..
1 rok temu

19:58 29

Opublikowany 6 godzin temu 7 czerwca 2021Przez Mariusz Jop

YO..
1 rok temu

20:51 29
Opublikowany 2 tygodnie temu 7 czerwca 2021Przez Mariusz Jop

Bobson
1 rok temu
H w języku hiszpańskim nie istnieje
1 rok temu

Na ulicy zawodnicy którzy rap robią
ja robię go z głową, aby bujało tobą

YOŁ

MrSnaki
1 rok temu

Tylko muzułmanie i Allach może uchronić Polskę! Salam Alejkum! Nie tęczowa nie pogańska tylko Polska Muzułmańska!! Allach jest wielki

Trzy Korony
1 rok temu
Reply to  MrSnaki

Jebać muzułmanina na dno oceanu z ciapatymi
Polska dla białych chrześcijan
White Power
Numer 5 siara i wszystko jasne już dzwonię do KKK

Benghazzzi
1 rok temu

Ojojoj zbuntowana gównarzeria sie obrazi bo każą sie zaszczepić i „fszczepiom cipy i bendom nas śledzić”. Tak sie boją wszystkiego, folia aluminiowa na głowie a na fejsa, insta i tiktoka co minute wrzucają gdzie są co robią i kiedy srają. Jesteście tak samo pojebani jak wasi starzy

Popularne