Wideo
Filipek czy Deys? Kartky wybiera
Szybkie pytania do wrocławskiego rapera.
Kartky wziął udział w cyklu Macieja Dobkowicza „To czy To”. Musiał się on zmierzyć z takimi wyborami jak:
Filipek czy Deys (wybrał Deysa), „Blackout” czy „Black Magiic” (wybrał „Black Magiic”), ST czy Twin Peaks (wybrał Twin Peaks), alkohol czy kawa/herbata (wybrał alkohol), noga czy siata (wybrał siata), Scarlett czy Laura (wybrał Scarlett), Emses Milliigan czy Emes Minigun (wybrał Emesa), Linkiewicz czy Godlewska (wybrał Linkiewicz), Niike czy Adidas (wybrał Adidas), Stemplowski czy Ratajkowski (wybrał Ratajkowski).
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl


Na kanale Winiego pojawiła się kolejna rozmowa. Tym razem szef Stoprocent zaprosił na wywiad Kstyka. – No i wreszcie wiem co w trawie piszczy… tzn w hip hopie – informuje gospodarz programu.

Droga na szczyt rapera Lute pochodzącego z Charlotte w Północnej Karolinie jest wręcz nieprawdopodobna. Trudniący się w oldschoolowym brzmieniu artysta został odnaleziony przez samego J. Cole’a. Jak do tego doszło? – To J. Cole mnie znalazł. Pracowałem w Walmarcie, typowa praca, jakich wiele. Pracowałem na słuchawce. Nagle dostałem wiadomość od znajomego. „Nie uwierzysz kto do mnie napisał w wiadomości prywatnej. J. Cole chce się dowiedzieć więcej o tobie i twojej muzyce”. – wspomina Lute, który w pierwszym momencie uznał to za koleżeński żart. Jego znajomy jednak drążył dalej temat, więc raper zdecydował się dodać J. Cole’a do znajomych na Twitterze. Wtedy otrzymał od niego pierwszą wiadomość. – Napisał: „Przyjdź na mój koncert, a powiem ci, jak znalazłem twoja muzykę”. Tak się skumaliśmy. – wspomina Lute w rozmowie z Marcinem Natali z Popkillera.
Raper jest dzisiaj reprezentantem wytwórni Dreamville. 5 lipca ukazał się kompilacyjny album „Revenge of the Dreamers III”, na którym obok Cole’a pojawił się również Lute. Poniżej zapoznacie się z wywiadem.
News
Kizo, Tomb i Diox w relacji Wuwunia z Fame MMA 4
Na ekranie pojawili się m.in. Kizo, Tomb i Diox.

Na kanale Pal Hajs TV ukazała się dzisiaj obszerna relacja Wuwunia z czwartej odsłony gali Fame MMA 4. Na ekranie możemy zobaczyć m.in. krótkie rozmowy z Kizo, Jongmenem, Filipkiem, Dioxem, Kubańczykiem oraz Tombem.
– Czwarte Fame MMA już za nami. Setki wywiadów i relacji zalały internet. Po ostracyzmie, który towarzyszył pierwszej edycji nie ma śladu. W ciągu roku Fame MMA stało się jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych eventów w tej branży. Wydarzenie wzbudziło zainteresowanie nawet wśród wcześniej sceptycznych portalów sportowych i nie tylko. Naszej ekipy nie mogło zabraknąć tam z oczywistych powodów. Teraz gdy opadł już kurz i zgasły reflektory wjeżdżamy z naszą, jedynie słuszną relacją z Fame MMA 4 – możemy przeczytać w opisie blisko 2-godzinnej relacji.

Na kanale Dzikie Ucho pojawiła się kolejna część serii studentów mierzących się z różnymi muzycznymi gatunkami. Tym razem padło na hip-hop, a dokładniej klasyczne numery z lat 2000-2005.
Jak z rapowymi kawałkami poradzili sobie osoby, które na co dzień nie słuchają tego rodzaju muzyki? Sprawdzicie to poniżej.

Tuż po wakacjach Gural rusza z kolejnymi koncertami promującymi wydane ostatnio płyty „Miłość, szmaragd i krokodyl” oraz „Latające Ryby”.
27.09.2019 Gdańsk
28.09.2019 Poznań
4.10.2019 Łódź
5.10.2019 Warszawa
11.10.2019 Kraków
12.10.2019 Wrocław
-
News2 dni temu
Słuchacze zaniepokojeni wyglądem Joki podczas wywiadu
-
News4 dni temu
Walka Alberto z Taazym zakończona skandalem (wideo)
-
News2 dni temu
Ten Typ Mes po latach atakuje Mezo i wyjaśnia dlaczego
-
News4 dni temu
Fryderyki: O.S.T.R. ze statuetką. Nie przyszedł jej odebrać
-
News2 dni temu
Kaczor o kumplach i zespole: „Wszyscy mnie zawiedli, tylko nie rodzina”
-
News4 dni temu
Robot „Mata 2040” na gali Fryderyków – rewolucyjny występ
-
News1 dzień temu
Krzysztof Zalewski mocno o hip-hopolowcach: Mata, Bambi, Sobel
-
News1 dzień temu
Konsekwencje dla Josefa Bratana. Fame MMA komentuje