Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek opowiada o swojej taktyce na walkę z Tombem

Czy tym razem raper z Milicza wyjdzie z klatki zwycięsko?

Opublikowany

 

Filipek / fot. instagram.com/filipek1995

W końcu dostaniesz w mordę – tak jeszcze kilka dni temu Filipek mówił w zapowiedzi walki z Tombem. Raperzy prowadzący od dłuższego czasu konflikt w końcu będą mogli go rozwiązać w czystko sportowej rywalizacji. 22 czerwca w Częstochowie spotkają się twarzą w twarz na gali Fame MMA 4.

Filipek: „Jestem szybszy i bardziej dynamiczny od Tomba”

Swoją przygodę ze sportami walk Filipek rozpoczął od boksu, który trenuje od dłuższego czasu. Jego pojedynek z Tombem odbędzie się jednak na zasadach MMA. Mimo to, raper z Milicza jest pewien swoich umiejętności i wygranej. – Wydaje mi się, że Tomb będzie próbował wykorzystać swój zasięg ramion, więc moim celem przede wszystkim będzie podejść do niego – mówi w rozmowie z serwisem SportyWalki.org. – Uważam, że jestem szybszy i dużo bardziej dynamiczny od niego, i że uda mi się zasypać go ciosami. Będę starał się też nie wypompować, bo wydaje mi się, że mam lepszą kondycję od niego, chociaż może okazać się, że jest jakimś super fighterem, nie powiem, że nie – dodaje.

Grafika promująca pojedynek Tomba z Filipkiem

Filipek nie chce rozmawiać już o konflikcie

Reprezentant QueQuality podchodzi do pojedynku z Tombem bardzo poważnie i nie chce już wypowiadać się na temat ich konfliktu. – Nie chce mi się z nim wdawać w jakieś sprzeczki i trash talk. Po prostu skupiłem się już wyłącznie na treningach, nie zaprząta mi już on głowy. Mamy duży konflikt, nie lubimy się, tylko nie chce mi się ciągle o tym gadać, bo to gadanie jest takie, że ja powtarzam te same argumenty, on powtarza te same argumenty. Wolę spędzić godzinę na treningu, niż 15 w internecie z myślą, jakby mu dokopać teraz – tłumaczy.

Przypomnijmy, że będzie to drugi pojedynek Filipka na freak fightowej gali. Na poprzedniej edycji zmierzył się on ze swoim wieloletnim kolegą Rybą, z którym przegrał.

Gala Fame MMA 4 odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie. Oprócz Tomba i Filipka zobaczymy na niej także Kizo, Jongmena i Kubańczyka, a koncerty zagrają m.in. Bonus RPK i Wac Toja.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
STULEJARZ

Krótka piła od jutra nie wchodzimy na glamrap tymbardziej nie komentujemy. Nie będzie zainteresowania to albo portal upadnie albo Fatowy z Jopem i naczelnym Flakiem czyli Tede pójdą po rozum do głowy i przywrócą możliwość wstawiania obrazków, gifów z shemalami i czego dusza zapragnie. Dzisiaj pod każdym newsem trzeba to obwieszczać a od jutra 0 glamrapu i widzimy się za miesiąc. Elo.

Innertia

Dobrze kurwa ! My jesteśmy panami tej strony a nie redakcja i admini. Ja bym jeszcze strasznie chciał żeby przywrócili stary system komentowania czyli że na samej górze jest komentarz tego kto skomentuje news jako pierwszy a nie tego co ma najwięcej polubień.

rypka Plum

glamrap 4life od 2010ego
A to że szlam… Zabijmy lirycznie tą redakcję!

Odb

Taktyczna opowieść ficipka o swoim walecznym głombie

Stefan

Tomb go zmasakruje. Koleś wyższy prawie o głowę i cięższy o ponad 10 kilo. Chociaż całkiem możliwe, że Tomb nie przyjdzie na walkę.
Propsy dla Filipka za odwagę, ale czarno to widzę.

ADOLF H.

2 kasztany beda sie tażać a polki to kurewki
dobry czarnuch martwy czarnuch

Wujek_Zurek

Tomb to glab a filipek to cipek.
Kurtyna

rypka Plum

Filip lamusie. Zajebie cię ten tomb.
Tyle z tego będzie

Muppet Chujidov

Ja wam powiem jaką będzie miał taktykę. Będzie jak Artur Pinezka, rozjebie go bez kitu, będzie go wciągnął, obciągał, teraz to bez kitu. Saturdej sandej.

przeprosMalolata

HAHAHA pdk bez kitu..

Domino

Filipek dostanie w pizde
Tomb mu rozjebie cymbał i karetka go zabierze xd

Andżej

Kurwa zgól albo chociaż ureguluj tę brodę borsuku.

bolag

Dlaczego tak sie wszyscy pochylają nad losem Polaków w UK? Przecież oni zjeżdżając tam taką hordą narobili Polsce wstydu na całą Europe. Rzucili się na Wielką Brytanie jak na promocję w Lidlu. Benefity są tam (niestety) łatwo dostępne i wysokie w stosunku do pensji minimalnej. Dobrze wiemy, że może z 10-15% z tego co tam siedzi to ludzie wartościowi, a reszta to może niekoniecznie patologia, ale ludzie z klasy robotniczej. ze wsi, małych miast i miasteczek, z takich szarych blokowisk czy rozpadających się gospodarstw. Jeszcze bezczelnie robią z Polski kraj trzeciego świata! Przez nich Brytyjczycy myślą, ze ten syfiasty chleb w workach, tanie konserwy i pasztetowa zmielona z kilku gatunków świńskich uszu to polskie przysmaki i, ze wszyscy Polacy maja zgniłe zęby, a to nieprawda! Jakby w Polsce wynajmował mieszkanie w 10 to tez by dużo odłożył.

MajkiMajk56

Bolag w ty kurwo ciebie jeszcze stara karmi to po chuj się wpierdalasz jak chuja wiesz o tym temacie

DJ Ango
Bad boy

Co to za raperzy??pierwsze słysze?wygladają jak jebane ciecie

Doktor Dres

Paradoks człowieczeństwa – kibicujesz złodziejowi żeby najebał temu małemu farmazonowi.
Za moich czasów takie konflikty rozwiazywało sie 9 lub 7 mm

WrozkaZdupy aka konar mak grzegorz

Tomb to glomb

Graham Sanders

Kiedy po raz pierwszy nauczyłem się angielskiego, trudno mi było napisać pełne zdanie. Ale potem nauczyłem się pisać w stylu opowiadań, pisać rzeczy codziennie i prosić nauczycieli o pomoc. Uważam to za bardzo skuteczne legendy koszykówki

mutilate a doll 2

Popularne